Eholotes

Viss ir atkarīgs no tā kādā kvalitātē vēlaties lūkoties bildīti. Man personīgi pietiek ar praktik. Staigāju meklēju kimlakus. Ja žibulim pakaļ nekas necilājās tad pāreju uz citu lunku. Ja sākās žoriks, tad viennozīmīgi nav laika vērties ekrānā.
7.februāris 2019, 11:12 | links
 
Ja vasarā nav eholota, tad dīperi var ņemt un lietot abās sezonās, praktiķis vairāk ir ziemas aparāts, ne tik detalizēts, bet funkciju pilda, gandrīz, tikpat labi. Dīperim ziemā bumbas baterija nevelk pilnu copes dienu, 1x vai 2x ir jāliek klāt aķim un jālādē. Protams detalizētāks, bet ar praktiķi ziemā pilnīgi pietiek, tas ka uz ledus citiem makšķerniekiem gribās parādīt, ka jums ne tikai labi zivis ķerās, bet ir arī jaunākais aifons, tas ir cits stāsts! :)

BBBesis, 7.februāris 2019

Nu kas par muļķībām! Kas Jums to telefonu uz ledus pēta? :) Kāda starpība aifons Tev vai kāds androīds? Zivis Tev no tā labāk neķeras. Es arī, pirms iegādājos pirmo ziemas eholoti, pētīju gan Dīperi, gan Praktiķi. Rezultātā nopirku Dīperi. Maksāja 200 Ēriki. Praktiķim nepatika vads, kurš jāsien pie kājas :) un 21.gs. neatbilstoša animācija (nu nedzīvojam mēs jau sen tetru laikmetā). Nekad Dīperim pati bumba nav izlādējusies. Es nedomāju, ka visu copes dienu tā ir āliņģī jātur. :) Telefonam gan ir Poverbanka klāt jāpiepērk. Bet man tā nekad nav likusies lieka manta, jo papildus uzlādē ne tikai telefonu, bet arī lukturi uz pieres, ja braucu stintēs vai vēdzelēs no ledus. Tas ir mans subjektīvais viedoklis. Vienam patīk meita, citam kleita vēl kādam meitas mamma. Ne asakas visiem!
7.februāris 2019, 10:56 | links
 
Ja vasarā nav eholota, tad dīperi var ņemt un lietot abās sezonās, praktiķis vairāk ir ziemas aparāts, ne tik detalizēts, bet funkciju pilda, gandrīz, tikpat labi. Dīperim ziemā bumbas baterija nevelk pilnu copes dienu, 1x vai 2x ir jāliek klāt aķim un jālādē. Protams detalizētāks, bet ar praktiķi ziemā pilnīgi pietiek, tas ka uz ledus citiem makšķerniekiem gribās parādīt, ka jums ne tikai labi zivis ķerās, bet ir arī jaunākais aifons, tas ir cits stāsts! :)
7.februāris 2019, 09:46 | links
 
Cenas starpība apm 100 eur. Vienam tas nav ne kas, citam ir. Informācijas praktikā arī ir pietiekami.
7.februāris 2019, 09:06 | links
 
Manā lietošanā arī pabijuši abi. Deepers tomēr piemērotās manām prasībām.
6.februāris 2019, 22:55 | links
 
Un atkal sākas viss no sākuma! Yes :)))) man ar diipers +
6.februāris 2019, 21:45 | links
 
CopManis_13 [06.02.19]: Ko labāk praktik 6m vai deeper pro plus.
Man ir abi. Deepers tomēr tīkamāks man
6.februāris 2019, 21:22 | links
 
Ko labāk praktik 6m vai deeper pro plus.

CopManis_13, 6.februāris 2019, 20:26
protams ka deepers,praktikam kosmiska cena par to prasto rīku.
6.februāris 2019, 21:11 | links
 
Ko labāk praktik 6m vai deeper pro plus.

CopManis_13, 6.februāris 2019, 20:26


Mūžīgais jautājums. Es par deeper!!!
6.februāris 2019, 20:46 | links
 
Ko labāk praktik 6m vai deeper pro plus.
6.februāris 2019, 20:26 | links
 
Sveiki. Kāds var padalīties ar atsauksmēm par eholotes Praktik 6M lietošanu. Ir labāka par Praktik ER-6 PRO 2? Ir jēga tādu pirkt?
6.februāris 2019, 19:39 | links
 
To:eholotes.lv
Kad īsti tu gaidi/būs Raymarine Element uz vietas?
Somijā saka ka februārī tūlīt, citi saka end of q1, so marta beigās, katrā ziņā US neredz ka kāds ir dabūjis jo youtube nav neviena review...

Davis-Di, 5.februāris 2019, 08:53


Esmu pasūtījis, sola uz februāra beigām. Kolīdz dabūšu tā iztestēsim.
5.februāris 2019, 08:58 | links
 
To:eholotes.lv
Kad īsti tu gaidi/būs Raymarine Element uz vietas?
Somijā saka ka februārī tūlīt, citi saka end of q1, so marta beigās, katrā ziņā US neredz ka kāds ir dabūjis jo youtube nav neviena review...
5.februāris 2019, 08:53 | links
 
Paldies vīri par ieteikumiem!

Būs jaapdomā :)


Labāk līdz sezonai nepaņemt dažus polšus vai ko citu un paķert eho ar GPS un kartogrāfiju. Domas, ka varētu iztikt arī bez, parasti ļoti ātri pāriet :)

martins_, 4.februāris 2019, 15:47

Sveiki!

Meklēju padomu/ ieteikumus saistībā ar pirmā eholota iegādi.

Par cik sajēgas pagaidām pamaz, tik cik internetā lasīts un youtube redzēts.

Esmu noskatījis Lowrance hook2 - 4. Ņemot vērā, ka iepriekš nav bijusi darīšana ar šīm lietām, tad laikam GPS opcija nebūtu nepieciešama.

Ko teiksiet par šo aparātu? Vai šajā cenu kategorijā (~135 EUR) ir pieejams kas labāks/saprātīgāks?

Paldies jau iepriekš!

drooopy, 4.februāris 2019, 11:50

Ja limits ir 135 EUr, tad labāks nekas nebūs. Ja limits ir 200 EUR , tad spēlē iesaistās Garmin Striker 4 PLUS, ar GPS un kartogrāfijas iespējām.

eholotes.lv, 4.februāris 2019, 12:07
5.februāris 2019, 08:53 | links
 
Sveiki labprat iegadatos savu pirmo eholoti . Budzets ir lidz 300eur ko varat ietekt . Gribetu ari ziema izmantot un vasara no laivas un ari lici

Krishss, 4.februāris 2019, 21:05


Iesakām apmeklēt eholotes.lv veikalu Rīgā, Krasta ielā 99a. Parādīsim, pastāstīsim, palīdzēsim izvēlēties. Eholotes ir uz vietas, plašā sortimentā.
5.februāris 2019, 08:40 | links
 
Sveiki labprat iegadatos savu pirmo eholoti . Budzets ir lidz 300eur ko varat ietekt . Gribetu ari ziema izmantot un vasara no laivas un ari lici
4.februāris 2019, 21:05 | links
 
Labāk līdz sezonai nepaņemt dažus polšus vai ko citu un paķert eho ar GPS un kartogrāfiju. Domas, ka varētu iztikt arī bez, parasti ļoti ātri pāriet :)
4.februāris 2019, 15:47 | links
 
Sveiki!

Meklēju padomu/ ieteikumus saistībā ar pirmā eholota iegādi.

Par cik sajēgas pagaidām pamaz, tik cik internetā lasīts un youtube redzēts.

Esmu noskatījis Lowrance hook2 - 4. Ņemot vērā, ka iepriekš nav bijusi darīšana ar šīm lietām, tad laikam GPS opcija nebūtu nepieciešama.

Ko teiksiet par šo aparātu? Vai šajā cenu kategorijā (~135 EUR) ir pieejams kas labāks/saprātīgāks?

Paldies jau iepriekš!

drooopy, 4.februāris 2019, 11:50


Ja limits ir 135 EUr, tad labāks nekas nebūs. Ja limits ir 200 EUR , tad spēlē iesaistās Garmin Striker 4 PLUS, ar GPS un kartogrāfijas iespējām.
4.februāris 2019, 12:07 | links
 
Sveiki!

Meklēju padomu/ ieteikumus saistībā ar pirmā eholota iegādi.

Par cik sajēgas pagaidām pamaz, tik cik internetā lasīts un youtube redzēts.

Esmu noskatījis Lowrance hook2 - 4. Ņemot vērā, ka iepriekš nav bijusi darīšana ar šīm lietām, tad laikam GPS opcija nebūtu nepieciešama.

Ko teiksiet par šo aparātu? Vai šajā cenu kategorijā (~135 EUR) ir pieejams kas labāks/saprātīgāks?

Paldies jau iepriekš!
4.februāris 2019, 11:50 | links
 
Paldies par pacietību.
Īsa atskaite.
Cope bija laba. Mazais ehalots ir labs.
Mazos ašukus laidu atpakaļ, bet lielos spundēju sērkociņkastītē.
1.februāris 2019, 20:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager