Eholotes

tā nav,bet var piepirkt pribambasu,par naudu gan šeit nav vērts runāt.bet ja jau tada eholote ir,tad tas pribambass maksa kkur ap 100 eiro.

Murdinjs, 11.janvāris 2019, 22:31
nu nez,ziemā tāds variants ir neērts,vienīgi uz balto zivi kad piebaro ar tādu var sēdēt.Man Kaut kur mētājas piranja,pāris reizes pačakarējos un nopirku diperi,Apnicīgi ar to kluci skraidīt un meklēt asari
11.janvāris 2019, 22:44 | links
 
Fishmens [11.01.19]: Shiirs [20:17]: Vainīgs tikai tu esi pie tā, ka esi kapeiku drātētājs. Pie tā ka praktiks ir miskaste tu tiešām nevari but vainigs. :)Ok, puikiņ. Guli savu dzērumu un drātē ko vien vēlies! Tu savu āksta dabu esi parādījis. Esi tukš dirsējs! Bārsties ar apgalvojumiem par kuriem nēesi spējīgs atbildēt! Jaukas tev brīvdienas, pajoliņ! :)))
Nezinu par ko tu runā. Pirmkārt. Par puikiņu tu mani nesauksi. Otrkārt. Es nedzeru. Treškārt. Pats nopirki mēslu, un tagad kāds cits pie tā ir vainigs? Tu laikam joko?
11.janvāris 2019, 22:41 | links
 
tā nav,bet var piepirkt pribambasu,par naudu gan šeit nav vērts runāt.bet ja jau tada eholote ir,tad tas pribambass maksa kkur ap 100 eiro.
11.janvāris 2019, 22:31 | links
 
labākais ir tas,ka tiem dirsējiem nav prof.bildes.Starpcitu,raymarine arī nav slikta eholote.

Murdinjs, 11.janvāris 2019, 22:25
vai tad viņiem ir kāda ziemas eholote??
11.janvāris 2019, 22:29 | links
 
labākais ir tas,ka tiem dirsējiem nav prof.bildes.Starpcitu,raymarine arī nav slikta eholote.
11.janvāris 2019, 22:25 | links
 
Tač ļaujiet tiem draņķiem noslīkt savos sūdos. Katra Jūsu ķipa "atbilde" draņķim iedod tikai vēl vienu pakāpienu ārā no sūdubedres. Tas ir pamatu pamats sakarīgās diskusijās...
11.janvāris 2019, 22:02 | links
 
Shiirs [11.01.19]: Vainīgs tikai tu esi pie tā, ka esi kapeiku drātētājs. Pie tā ka praktiks ir miskaste tu tiešām nevari but vainigs. :)
Ok, puikiņ. Guli savu dzērumu un drātē ko vien vēlies! Tu savu āksta dabu esi parādījis. Esi tukš dirsējs! Bārsties ar apgalvojumiem par kuriem nēesi spējīgs atbildēt! Jaukas tev brīvdienas, pajoliņ! :)))
11.janvāris 2019, 21:26 | links
 
uldens2 [11.01.19]: salmo3 uzliec ice fishing mode un būs tev pilna laime
Paldies par padomu es meiģinaju,bet tad parsledzos uz standarta un kautka pat piemirsas,ja tur uz tam baltam linijam var visu labi redzet kur zivs un murmuls
11.janvāris 2019, 21:19 | links
 
salmo3 uzliec ice fishing mode un būs tev pilna laime
11.janvāris 2019, 21:15 | links
 
salmo3 [11.01.19]: Labdien nesen iegadajos deeper pro+ protams sanaca iemeģinat..nu tad isuma.
Respektivi loti labi redz mazo mormišk,bet neredz 3cm bļitku tikai kad uzrauj tad ir tads ka punkts,bet kad uzmetas hirizontali tad perfekti redz,ar šķersbļitku stasts savadaks redz katru kustibu..loti iepatikas kad redz nak zivis ielaiž mormišk un var zivij pie paša degun raustit,bet uz dienas beigam sak sapet spranda skatoties uz ekrana nevis uz sardziņa beigas tada divaina cope..Lai atvieglot sev dzivi pieseju deeper pie striķa lai stavot var iegremdet aliņģi un tikpat veiksmigi izņemt lai ielikt kabata,rokas sausas.
Bet problemas rodas kur nobast mobilo,sanak jatur makšķerit,uz kajas mobilais,ktra ziņa tam,japieperk sporta maks lai varet mob likt uz rokas tad viss ok.
Pats deeper sanaca kad stradaja nepartraukti 5st samsung s8 baterejia vel bija 39% teperatura -4.
Vel patikami ka saglaba vietu kur ir sedets..
Ceru ka kadam bija interese..

Maza mormišk..1bilde
2 bilde zaļa svitra asars 450g 3bilde baltas zivis
11.janvāris 2019, 20:48 | links
 

Labdien nesen iegadajos deeper pro+ protams sanaca iemeģinat..nu tad isuma.
Respektivi loti labi redz mazo mormišk,bet neredz 3cm bļitku tikai kad uzrauj tad ir tads ka punkts,bet kad uzmetas hirizontali tad perfekti redz,ar šķersbļitku stasts savadaks redz katru kustibu..loti iepatikas kad redz nak zivis ielaiž mormišk un var zivij pie paša degun raustit,bet uz dienas beigam sak sapet spranda skatoties uz ekrana nevis uz sardziņa beigas tada divaina cope..Lai atvieglot sev dzivi pieseju deeper pie striķa lai stavot var iegremdet aliņģi un tikpat veiksmigi izņemt lai ielikt kabata,rokas sausas.
Bet problemas rodas kur nobast mobilo,sanak jatur makšķerit,uz kajas mobilais,ktra ziņa tam,japieperk sporta maks lai varet mob likt uz rokas tad viss ok.
Pats deeper sanaca kad stradaja nepartraukti 5st samsung s8 baterejia vel bija 39% teperatura -4.
Vel patikami ka saglaba vietu kur ir sedets..
Ceru ka kadam bija interese..
11.janvāris 2019, 20:45 | links
 
Vainīgs tikai tu esi pie tā, ka esi kapeiku drātētājs. Pie tā ka praktiks ir miskaste tu tiešām nevari but vainigs. :)
11.janvāris 2019, 20:17 | links
 
Kas attiecas uz mani, tad es jau pirms Shiira kunga gudrās iršanas rakstīju, ka šiem eholotiem devējs ir vājā vieta un ar tiem devējiem jāapietas kā ar maziem bērniem. Pats droši ka vainīgs. Kaut kur pret ledu atsitu vai kā savādāk. Protams, ka visiem eholotiem ir savas problēmas. Bet neskatoties uz to, palieku pie sava, ka kopumā labs aparāts!
11.janvāris 2019, 19:30 | links
 
Shiirs [11.01.19]: Fishmens [17:39]: Vai praktikam er6 pro devēja galva ir atsevišķi nopērkama. Esmu savu atdauzījis laikam. Mānekli vairs neredzu.:( neraža. Kā tad tas gadījās? Es Tev jūtu līdz.
Tu gudriniek, juzdams līdzi, sameklēji tos praktikus ss.lv lietoto eholotes sludinājumos? Rakstīji, ka tur to esot pilns? Vai arī tomēr tu esi balamute un tukš pļūtīzers?
Ja nezini pareizo atbildi, varu pateikt tev priekšā...!:))))
11.janvāris 2019, 19:25 | links
 
izrādās praktikam ir arī mīnusi,lūztoši vadi,trausli sensori,problēmas ar hermētiskumu kas anulē garantiju.Un mums diiperistiem mēģināja iestāstīt ka tikai dīperim ir mīnusi,varot telefonu noslīcināt un bumba traucējot asari izcelt no āliņģa.
11.janvāris 2019, 19:13 | links
 
Fishmens [11.01.19]: Vai praktikam er6 pro devēja galva ir atsevišķi nopērkama. Esmu savu atdauzījis laikam. Mānekli vairs neredzu.
:( neraža. Kā tad tas gadījās? Es Tev jūtu līdz.
11.janvāris 2019, 18:29 | links
 
Vai praktikam er6 pro devēja galva ir atsevišķi nopērkama. Esmu savu atdauzījis laikam. Mānekli vairs neredzu.
11.janvāris 2019, 17:39 | links
 
Praktik 7 atvedīsim nākamā piegādē, uz februāri, Pro 2 ir pietiekamā daudzumā, uz vietas, veikalā, arī visi aksesuāri ir.
11.janvāris 2019, 15:09 | links
 
tas praktik 7 cik ilgi velk ar uzlādi??

uldens2, 11.janvāris 2019, 14:48

Līdzīgi kā dīperis.

eholotes.lv, 11.janvāris 2019, 14:52

tad jau atskiribu juuti.ja es izdomaju,to deveju var pie Jums pasutit???
11.janvāris 2019, 14:55 | links
 
tas praktik 7 cik ilgi velk ar uzlādi??

uldens2, 11.janvāris 2019, 14:48


Līdzīgi kā dīperis.
11.janvāris 2019, 14:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager