Eholotes

Tā, Labdien ! Vēl jautājums par deeper pro + , kāds ir mēģinājis izmantot viņu agra pavasari kad ir paliela straume un nes zāles un ir ļoti duļķains ūdens vaj ir iespējams atrast zivi ?
10.janvāris 2019, 11:06 | links
 
Fishmens

Tu laikam adresātus sajauci. Es neko nevienam necenšos pierādīt un par dauni nosaukt kādu kam ir Praktiks, galīgi nē, gluži pretēji. Ja ņemtu ziemai eho, tad viennozīmīgi Praktiku, ja interesētu arī vasaras mētāšana un krasta zīmēšana, tad iespējams deeperi, BET papildus padarīšana ar powerbankām, izlādēm utt, man personīgi liekas neparocīga, bet tāpēc jau nemetos teikt, ka viens vai otrs ir sūds un ka kāds ir naudu izmetis miskastē.

arvis_an, 10.janvāris 2019, 11:01


uj, ja? arvis_an Sorrii! Tev tas nebija domāts! Visus savus komentārus biju adresējis Shiira kungam un liku zem viņa rakstītā!
10.janvāris 2019, 11:05 | links
 
Fishmens

Tu laikam adresātus sajauci. Es neko nevienam necenšos pierādīt un par dauni nosaukt kādu kam ir Praktiks, galīgi nē, gluži pretēji. Ja ņemtu ziemai eho, tad viennozīmīgi Praktiku, ja interesētu arī vasaras mētāšana un krasta zīmēšana, tad iespējams deeperi, BET papildus padarīšana ar powerbankām, izlādēm utt, man personīgi liekas neparocīga, bet tāpēc jau nemetos teikt, ka viens vai otrs ir sūds un ka kāds ir naudu izmetis miskastē.
10.janvāris 2019, 11:01 | links
 
Arvi un ko tu tagad te centies pierādīt?
Ka es esmu daunis?

Lielākā daļa cilveku, kuri nopērk praktiku, pat īsti nesapot, ko viņi pērk.

Viņi ienāk šajā sadaļā, kur priekšā ir "mans kungs" ar produktu, kurš atbilst 20 gadus vecām vecām tehnoloģijām. Kuram nav izšķirtspējas. Kurš nežēlīgi lago. Kurš maksā kosmosu. 170 eiro tas ir kaut kāds neaptverams kosmoss šādai spēļmantiņai.

Tad potenciālajam klientam tiek iestāstits, ka deeperam baterija netur pat dienu. Bet šim "superpriboram"- nedēļu.

Viss. Cilvēks nopērk. Paņem 2x uz copi un ar to viss beidzās. Apskatiet ss.lv lietoto eholotu sadaļu, cik tur daudzi grib tikt vaļā no praktika!

Shiirs, 10.janvāris 2019, 10:49



Toč beidz dzert!!
ss.lv ir daudz sludinājumu ar praktikiem, bet tie visi ir jauni. Tā kā tu te d......s, ka visi mēģina ss.lv tikt vaļā pēc divām copēm! Lietoto eholotu sadaļā nav NEVIENA praktika!!!!!!!
10.janvāris 2019, 11:01 | links
 
Shiirs
uldens2 [Vakar]: kaut kad kad nebūs ko darīt,atjaukšu to deeperi un paskatīšos cik lielu bateriju tur var ietjuningot.Itkā tās 4h pietiek bet nebūtu pa skādi dabūt uz kādām 6h
Vari nejaukt. Nav tur papildus vietas lielakai bačai. Biju izjaucis.
10.janvāris 2019, 10:56 | links
 
Arvi un ko tu tagad te centies pierādīt?
Ka es esmu daunis?

Lielākā daļa cilveku, kuri nopērk praktiku, pat īsti nesapot, ko viņi pērk.

Viņi ienāk šajā sadaļā, kur priekšā ir "mans kungs" ar produktu, kurš atbilst 20 gadus vecām vecām tehnoloģijām. Kuram nav izšķirtspējas. Kurš nežēlīgi lago. Kurš maksā kosmosu. 170 eiro tas ir kaut kāds neaptverams kosmoss šādai spēļmantiņai.

Tad potenciālajam klientam tiek iestāstits, ka deeperam baterija netur pat dienu. Bet šim "superpriboram"- nedēļu.

Viss. Cilvēks nopērk. Paņem 2x uz copi un ar to viss beidzās. Apskatiet ss.lv lietoto eholotu sadaļu, cik tur daudzi grib tikt vaļā no praktika!

Shiirs, 10.janvāris 2019, 10:49


Kur tu atradi to aparātu pa 170 e? Tevi ir piekāsuš un tā pēc tg esi dusmīgsi!!!:) Es savu pirku pa 100 naudām, tg 6pro2 maksā ap 140 naudām.
Un nav tā, ka liela daļa nezin ko pērk, te tev atkal nav taisnība! Pilna tūbe ir ar krievu video kur veči sēd uz ledus un testē šos aparātus. Informāciju var smelties cik uziet, pirms izlemt pirkt vai nepirkt. Un lielākā daļa tā arī dara! Vai arī jau pēc ietekumiem.
10.janvāris 2019, 10:56 | links
 
Arvi un ko tu tagad te centies pierādīt?
Ka es esmu daunis?

Lielākā daļa cilveku, kuri nopērk praktiku, pat īsti nesapot, ko viņi pērk.

Viņi ienāk šajā sadaļā, kur priekšā ir "mans kungs" ar produktu, kurš atbilst 20 gadus vecām vecām tehnoloģijām. Kuram nav izšķirtspējas. Kurš nežēlīgi lago. Kurš maksā kosmosu. 170 eiro tas ir kaut kāds neaptverams kosmoss šādai spēļmantiņai.

Tad potenciālajam klientam tiek iestāstits, ka deeperam baterija netur pat dienu. Bet šim "superpriboram"- nedēļu.

Viss. Cilvēks nopērk. Paņem 2x uz copi un ar to viss beidzās. Apskatiet ss.lv lietoto eholotu sadaļu, cik tur daudzi grib tikt vaļā no praktika!
10.janvāris 2019, 10:49 | links
 
arvis_an [22m]: Shiirs
Sorry, bet vai nu sen neesi dabūjis vai ir kāda cita veselības rakstura problēma, bet Tavi teksti ir zem katras kritikas. Ja nepatīk Praktiks, tad nafig nelieto un liecies mierā, nevis ar putām uz lūpām mēģini savu neesošo taisnību pierādīt. Ir daudzi, kas lieto Praktiku un viņiem viņš patīk...tad ko??? Visi viņi ir dauņi un tikai Tu viens pareizais??? Sviests!!!Viņi visi ir izmetuši miskastē 170 eiro.
Nevienu par dauni neesmu saucis, atšķirībā no tevis. Visus epitetus esmu veltījis iekārtai.

Shiirs, 10.janvāris 2019, 10:29


Nu lūk, tas par izmesto naudu ir Tavs viedoklis, paturi to pie sevis un nelien citu maciņos. Ja cilvēkus iekārta apmierina, tad nafig mēģināt pierādīt kaut ko kā nav??? Un par dauni es nevienu neesmu nosaucis, tik pajautāju vai tas ir tas ko centies šeit pierādīt.
10.janvāris 2019, 10:41 | links
 
arvis_an [24m]: Shiirs
Sorry, bet vai nu sen neesi dabūjis vai ir kāda cita veselības rakstura problēma, bet Tavi teksti ir zem katras kritikas. Ja nepatīk Praktiks, tad nafig nelieto un liecies mierā, nevis ar putām uz lūpām mēģini savu neesošo taisnību pierādīt. Ir daudzi, kas lieto Praktiku un viņiem viņš patīk...tad ko??? Visi viņi ir dauņi un tikai Tu viens pareizais??? Sviests!!!Viņi visi ir izmetuši miskastē 170 eiro.
Nevienu par dauni neesmu saucis, atšķirībā no tevis. Visus epitetus esmu veltījis iekārtai.

Shiirs, 10.janvāris 2019, 10:29


Beidz dzert! Ir jau 10. janvāris!! :)))))))
10.janvāris 2019, 10:40 | links
 
Nu jau arī šajā forumā panesās razbors!! Jau Kiviča soctīklu gaitām ir grūti izsekot, tagad vēl copeslietās jāskatās, kas jauns razborā starp Eholotes un Shiirs... :D:D

Pirms izvērst diskusiju - nevajag izgudrot jaunu velosipēdu - ierakstiet youtubē "деепер про против практик" - nu tur ir daudz un detalizēti sižeti un domāju, ka sausais atlikums būs lielāks, kā šeit ieklabinot pa teikumam. Man nav ne praktiks, ne deeperis un laikam arī netaisos pirkt ne vienu ne otru.

jsvr, 10.janvāris 2019, 10:18


Razbora nav :) Vispār nav :)

Jautājums - vai ir vērts šeit dalīties par tehniskām niansēm? Vai kādam tās vispār interesē?
10.janvāris 2019, 10:29 | links
 
arvis_an [10.01.19]: Shiirs
Sorry, bet vai nu sen neesi dabūjis vai ir kāda cita veselības rakstura problēma, bet Tavi teksti ir zem katras kritikas. Ja nepatīk Praktiks, tad nafig nelieto un liecies mierā, nevis ar putām uz lūpām mēģini savu neesošo taisnību pierādīt. Ir daudzi, kas lieto Praktiku un viņiem viņš patīk...tad ko??? Visi viņi ir dauņi un tikai Tu viens pareizais??? Sviests!!!
Viņi visi ir izmetuši miskastē 170 eiro.
Nevienu par dauni neesmu saucis, atšķirībā no tevis. Visus epitetus esmu veltījis iekārtai.
10.janvāris 2019, 10:29 | links
 
Nu jau arī šajā forumā panesās razbors!! Jau Kiviča soctīklu gaitām ir grūti izsekot, tagad vēl copeslietās jāskatās, kas jauns razborā starp Eholotes un Shiirs... :D:D

Pirms izvērst diskusiju - nevajag izgudrot jaunu velosipēdu - ierakstiet youtubē "деепер про против практик" - nu tur ir daudz un detalizēti sižeti un domāju, ka sausais atlikums būs lielāks, kā šeit ieklabinot pa teikumam. Man nav ne praktiks, ne deeperis un laikam arī netaisos pirkt ne vienu ne otru.
10.janvāris 2019, 10:18 | links
 
Shiirs
Sorry, bet vai nu sen neesi dabūjis vai ir kāda cita veselības rakstura problēma, bet Tavi teksti ir zem katras kritikas. Ja nepatīk Praktiks, tad nafig nelieto un liecies mierā, nevis ar putām uz lūpām mēģini savu neesošo taisnību pierādīt. Ir daudzi, kas lieto Praktiku un viņiem viņš patīk...tad ko??? Visi viņi ir dauņi un tikai Tu viens pareizais??? Sviests!!!
10.janvāris 2019, 10:15 | links
 
Es saprotu, jā. Tā ir laba taktika. Pretējā gadījumā var izradities, ka man ir taisnība.
Nedod dievs šeit izvērtisies saturīga diskusija par deepera un praktika tehnisko pusi. Jums, Baloža kungs, tas galigi nav izdevīgi.

Vieglāk ir izteikt neargumentētus apgalvojumus un visparinājumus, un pats galvenais, pecāk visiem atgadināt, ka oponents ir neaudzināts rupeklis. :)

Vai Baloža kungs bus adekvāta uzruna jūsu neaizskaramibai?

Jeb Jums labak patiktu, ja es Jus uzrunatu ar "mans kungs"? :)
10.janvāris 2019, 09:59 | links
 
Baloža kungs, par kādu deeper baterijas palielināšanu jūsu majestāte runā?
Drikst zināt?

Tas ir vienīgais salmiņš, kur pieķerties?

Shiirs, 10.janvāris 2019, 09:42


Cien. Siranta kungs,

Atļaušos tādu nekaunību, kā cienīt savu laiku daudz vairāk kā Jūsu kašķīgo personību un tālākas diskusijā ar Jums neielaisties.

Būsu pateicīgs, ja atradīsiet sevī spēku izvairīties no muļķīgiem izteicieniem, epitetiem un citām aizvainošanas formām eholotes.lv virzienā.

Tāpēc - kā pieauguši cilvēki saka - miers un bērziņš. Peace.

Veiksmīgu dienu.
10.janvāris 2019, 09:50 | links
 
Baloža kungs, par kādu deeper baterijas palielināšanu jūsu majestāte runā?
Drikst zināt?

Tas ir vienīgais salmiņš, kur pieķerties?
10.janvāris 2019, 09:42 | links
 
Jautājums! Ir vēlme iegādāties ziemas copes kostīmu.ALASKAN ICE MEN..Vai kāks var pakonsultēt kas un kā uzvedās kostīms realajā darbībā.Varbūt ir arī alternatīvs variants par lētāku cenu...
10.janvāris 2019, 09:34 | links
 
Devējs ir bez vada? Ir ideja kā atrisināt šo problēmu?

_paa_, 10.janvāris 2019, 09:27


Devējs ir bez korpusa, devējs ir iesrūvējamā detaļa. Praktik gadījumā ir tā, ka vads neremontējas, vismaz veiksmīgus remonta gadījumus nezinām. No rūpnīcas pasūtīt detaļu - vads ar devēja korpusu - pagaidām nav iespējams. Ja izdosies - noteikti izskatīsim šādu remonta iespēju, jo faktiski tā ir visbiežāk sabojātā detaļa.
10.janvāris 2019, 09:33 | links
 
Devējs ir bez vada? Ir ideja kā atrisināt šo problēmu?
10.janvāris 2019, 09:27 | links
 
Labdien! Varbūt kāds zin kur var dabūt devēja vadu ar kapsulu kurā skrūvējās devējs piekš Praktik Er 6 pro. Pats devējs vesels, saremontēt nav iespējams vads nolūza pie pašas kapsulas. Paldies!

_paa_, 10.janvāris 2019, 09:15


Diemžēl ši ir neremontējam detaļa, ražotājs atsevišķi nepiedāvā. Devēju var pārdot atsevišķi, jauna devēja cena ap 30 EUR.
10.janvāris 2019, 09:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager