Eholotes

Labdien! Varbūt kāds zin kur var dabūt devēja vadu ar kapsulu kurā skrūvējās devējs piekš Praktik Er 6 pro. Pats devējs vesels, saremontēt nav iespējams vads nolūza pie pašas kapsulas. Paldies!
10.janvāris 2019, 09:15 | links
 
Par leņķiem, straumēm utt.

Tajās retajās reizēs, kad dodoas uz vimbām/brekšiem Lielupē ar eholoti, izmantoju tādu knifu. Ja straume nes murmuli ārpus 40 grādu konusa stara, tad palielinu vada garumu starp devēju un pludiņu. Straume devēju pavelk leņķī, tomēr - tas der vājā straumē. Blaknes ir tādas, ka devējs strumē šūpojas un grūti izprast - vai ir zivis uz aklās zonas robežas. Jebkurā gadījumā - ar eholoti var atrast zivju uzturēšanās vietas un tālāks darbības jau ir vienkāršā ģeometrija - izvēloties atbilstošus rīkus - aukalas resnums, murmuļa/u svars un tārpu daudzums - šie parametri lāuj trāpīt jebkur, kur gribās :)

Vēl ir viens moments - ja eholote rāda, ka zivis uzturās augstu virs grunts - reizēm ļoti labi palīdz mazīņš mikro murmulis ar vienu motilīti, kādu metru virs apakšējā mrmuļa. Ne asakas!
10.janvāris 2019, 08:47 | links
 
Balodi, beidz muldēt. :)

Es neesmu anonīms. Un neko pierādīt man nevajag, jo neesmu ne deepera tirgonis, ne vispār man baigi interesē kā citi makšķerē.

Atšķirībā no tevis.

Bet viens ir skaidrs. Tu konkrētu demagoģiju un makaronus karini, gan deepera virzienā, negatīvi, gan lobējot savu produktu, piedēvējot tam kaut superspējas, uz kurām tas krāms nav tehniski spējīgs. :)

Tikai neapvainojies lūdzu tagad.

Un nevajag tikai atsaukties uz adminiem, lūdzu.

Protams, ka tev kremt reklāma konkurējošam produktam, bet antireklāma Tavam produktam.

Shiirs, 9.janvāris 2019, 17:52


Martin Sirant - nemot vērā tavu pieredzi šajā portālā un daudz piezemētāko uzvedību citur, kur reģistrējies ar bildi, palūgšu uzvesties pieklājīgi, vismaz attiecībā pret mani, eholotes.lv un sniegto informāciju.

Paust savu viedokli korektā formā - viss. Mēs izlasījām gan par 2 diiperiem uz copi, gan par to. ka diiperis ir jau pārjaukts, lai bateriju palielinātu.

Jauku dienu, mazāk nepārdomātas emocijas forumā un vairā asaru, vairāk par pēdējiem diviem ap 400, kurus noķēri Alūksnē pa visu dienu!
10.janvāris 2019, 08:40 | links
 
Sveiki velreiz.man taa sanaca visu dienu izvilkt.manta tomer jauna,paris reizes laadeeta.vasaraa ar divam izladem pietika,jo jaacopee arii tachu ir.todien kameer eju no viena alingja uz otra tikmer nestraadaa.man ir tas pro+ varbut tam izturigaka baterija.bet pedeja alingji tieshi ap 4triem izsledzaas.pat biju sajusma ka iztureja visu garo dienu.araa apmeram 0gradu bij.telefons gan visu laiku staveja piesiets pie rokas un ladetajs no kabatas piesprausts klaat.brivdienas jabrauc veel kkur eksperimenteet.tad redzees vai man tikai vienu dienu taa izdevaas.
9.janvāris 2019, 22:40 | links
 
Trapers [19:38]: Vai lowrance 4x dsi var izmantot ledus copei?Var izmantot, pie bada. Pašos pirmsākumos izmantoju dsi eholotu arī ziemā.
Problema nr 1
Neatbalsta ziemas devēju.
Problema nr. 2
Izmantojot oriģinālo devēju, viņam ir jabut nu ļoti pareizā lenķī, citādi stars aiziet šķībi un čušs tur vien sanāk. Jāuzķīmiķo kaut kāds turētājs. Biju sev tadu uzmetinājis, sēžot uz brekšiem bija ok. Uz asari galigi garām.

Vardu sakot, ļoti neparocīgi un čakarīgi.

Shiirs, 9.janvāris 2019, 21:44

Paldies!
9.janvāris 2019, 22:10 | links
 
uldens2 [09.01.19]: kaut kad kad nebūs ko darīt,atjaukšu to deeperi un paskatīšos cik lielu bateriju tur var ietjuningot.Itkā tās 4h pietiek bet nebūtu pa skādi dabūt uz kādām 6h
Vari nejaukt. Nav tur papildus vietas lielakai bačai. Biju izjaucis.
9.janvāris 2019, 21:46 | links
 
Trapers [09.01.19]: Vai lowrance 4x dsi var izmantot ledus copei?
Var izmantot, pie bada. Pašos pirmsākumos izmantoju dsi eholotu arī ziemā.
Problema nr 1
Neatbalsta ziemas devēju.
Problema nr. 2
Izmantojot oriģinālo devēju, viņam ir jabut nu ļoti pareizā lenķī, citādi stars aiziet šķībi un čušs tur vien sanāk. Jāuzķīmiķo kaut kāds turētājs. Biju sev tadu uzmetinājis, sēžot uz brekšiem bija ok. Uz asari galigi garām.

Vardu sakot, ļoti neparocīgi un čakarīgi.
9.janvāris 2019, 21:44 | links
 
Nipij, 7 stundas ziemā, ar GPS un Ice fishing mode? Nestāsti nu pasakas. Uz tādu baterijas darbības laiku var pat necerēt. Vidēji 4 stunas pie lidz -10 grādi.

Pie -20 tas būs 3 stundas.
9.janvāris 2019, 21:34 | links
 
[quote=554193]Kad tārpinieki apspriežās, tad "metālisti" ietur pauzi! :)

urmaas, 9.janvāris 2019, 19:35[/qu

Labs:))
9.janvāris 2019, 19:44 | links
 
Makšķerējot no ledus vimbu bieži izmantoju tādu paņiemiemu , palaist mormišku 5-6-7 m lejā pa straumi , izlasot Jūsu tekstus , saprotu ka Deeper man nepalīdzēs , vienīgi ko varēšu uzzināt vai ir zivis tieši zem manis vai nav ( neskaitot dziļumu)
9.janvāris 2019, 19:44 | links
 
Vai lowrance 4x dsi var izmantot ledus copei?
9.janvāris 2019, 19:38 | links
 
Kad tārpinieki apspriežās, tad "metālisti" ietur pauzi! :)
9.janvāris 2019, 19:35 | links
 
Vispar jau shaurais strars ir 15graadu stars.un cik pats megjinaju tad man nemaz nepieljauj otru staru izmantot ziemas iestatijumos.kkur te rakstiju par to deeper nesen.pats ielaidu alingji to ap puse9no rita un izvilku 4tros vakara,tad ari beidzas baterija.stars ir ljoti shaurs jo pie 2m dziljuma ja to novieto nedaudz slipi tad cauri ir,neredzet savu mormishku.man bij piesieta snore,lai nav jasalde pirksti pa udenjiem lieki.un ta ari mainija to lenkji.pats vienu dienu esmu izmantojis.daudz nevaru pateikt.bet dienu tur labi.zivis raada,ja tadas tur ir.un es ari maucu jutibu uz apmeram 80% tad vis bija stelees.forshi jau izskataas nolaid lejaa...pakacini,parauk uz augshu un skat kkas paraadaas ekranaa vairak par mormeni.un cope izdevusies.ledus no alingja jaizkasa liekais citadi traucejumi rodas,nedrikst shupot ja grib saprast kas tur apaksha notiekas-tas attiecinaams tieshi uz gultnes ipashibam.veesturee saglabaa katru tavu aalingji kuraa ielaists,atzimejot gps koordinates.es kad pirku vairak biju domajis vasaras copei.zin kaa forshi aizlaid ar fideriem kkur atpusties,aizlidini to bumbu tales zilajaas un tik velc aaraa,skaties cik talu jamet ari gruntene velak.man patika.bet kad pirku dzeks veici apgalvoja,ja ziema necope tad nav jegas.esot labs tieshi ziemas copei.vasarai mazak.
9.janvāris 2019, 19:28 | links
 
kaut kad kad nebūs ko darīt,atjaukšu to deeperi un paskatīšos cik lielu bateriju tur var ietjuningot.Itkā tās 4h pietiek bet nebūtu pa skādi dabūt uz kādām 6h
9.janvāris 2019, 19:26 | links
 
ZMA,

Ziemā lietoju šādus iestatījumus.

Mode: Ice fishing
Iestatījumos: Detailed
Stars: Narrow
Jūtība: 80%

Wide staru vispār neizmantoju, jo tas tāpat uz kantīm rādīs muļķības. Svarīgi ir redzēt kas notiek ēsmas tiešā tuvumā tieši zem āliņģa.

Ja zem ledus ir maile, lai izšķirtu lielākas zivis, jūtību nedaudz var samazināt.

Tikpat labi var lietot standard mode.

Bet man patīk, ka ice fishing mode precīzi kartē atzīmē āliņģus un raksta history ekrānu.

ja aizmirsies, kurā āliņģī nāca zivis, pēcāk var "paskrollēt" un paskatīties, kurš āliņģis ir bijis zivīgs.
9.janvāris 2019, 19:03 | links
 
Cik liela rādiusā var redzēt mormišku ar deeper palīdzību , piemēram ja dziļums ir 5-6m

ZMA, 9.janvāris 2019, 18:50


Atkarīgs no iestatījumiem.

Var iestatīt 20 grādus (narrow), tie būtu kādi 2-2.5 metri.
Var iestatīt 55 grādus (wide), tie būtu jau 6+metri.
Viss ir aptuveni, lai uzzinātu konkrēti, vajag izrēķināt, formulu prasi ģeometrijas skolotājai.

Lai perfekti redzētu pat 1mm mormišku, jūtību es parasti lieku uz 80%.
9.janvāris 2019, 18:56 | links
 
Cik liela rādiusā var redzēt mormišku ar deeper palīdzību , piemēram ja dziļums ir 5-6m
9.janvāris 2019, 18:50 | links
 
kurās visās sadaļās? davai par tēmu raksti, vai sip uz attiecīgo sadaļu.
9.janvāris 2019, 18:31 | links
 
Shiirs,īsti nevaru saprast,kāpēc visas sadaļās šitā jāblato.Citā forumā esi kluss kā jēriņš.
9.janvāris 2019, 18:23 | links
 
Balodi, beidz muldēt. :)

Es neesmu anonīms. Un neko pierādīt man nevajag, jo neesmu ne deepera tirgonis, ne vispār man baigi interesē kā citi makšķerē.

Atšķirībā no tevis.

Bet viens ir skaidrs. Tu konkrētu demagoģiju un makaronus karini, gan deepera virzienā, negatīvi, gan lobējot savu produktu, piedēvējot tam kaut superspējas, uz kurām tas krāms nav tehniski spējīgs. :)

Tikai neapvainojies lūdzu tagad.

Un nevajag tikai atsaukties uz adminiem, lūdzu.

Protams, ka tev kremt reklāma konkurējošam produktam, bet antireklāma Tavam produktam.
9.janvāris 2019, 17:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager