Eholotes

eholotes.lv [09.01.19]: Pārliecināt tiešām nav vērts. Nevienu.

Dīper patīk gadžetologiem, powerpakas, lādēšanas, krutie telefoni, kuriem sals neskādē! Praktik - vienkāršiem copmaņiem, kuriem negribās čakarēt savus telefonus, slīcināt tos, mērcēt un pofig , ka 7 ābols ir ūdensdrošs :) Daudziem der arī daudz dažādi citi līdzīgi aparāti, piemēram, sensenais fishfinder ķīnietis, kurš ar 4 pirkstiņu betrijām ziemas copes dienu knapi izvelk, jo cilvēkam inetersē tikai dziļums, bet zivju rādījumiem viņs netic. Un lieki.

Mazliet nejauki, ka dažiem par katru cenu gribas uzvarēt vārdu kaujās, bet - pārsvarā tie visi ir anonīmie puiši, bez bildēm, video, lomiem utt. Ar lielu troksni :) Tiem ir tikai viņu vienīgā taisnība :) un metodes atbilstošas - visi līdzekļi labi. Copes Lietās korekta admina nav līdz ar ko - te var izrādīties visā pilnībā un čaļi arī cenšas pierādīt - cik diiperus katrs var vienā copē nosēdināt :D Ar putām uz lūpām cenšās :)

Par ziemas eholotēm:

Gribat Dīperi - lūdzu. Gribat Praktik - lūdzu. Gribat Lowrance bumbuli - arī tas ir veikalā, lai gan - pilnīgi nesaprotams izstrādājums LV vajadzībām - ja nu vienīgi aiz laivas/SUPa vilkt, bet arī tas - ir tikai mans viedoklis - bez pretenzijām uz absolūto patiesību.

Visām eholotēm, kuras piedāvājam - garantija 2 gadi + kvalitaīvas konsultācijas veikalā, mantas uz vietas, parasti nav nekas jāgaida.

Nav vienas taisnības, nav krutākākās eholotes, nav labākā makšķernieka :) Ir tikai viedokļi, pieredze un spēja argumentēt savu viedokli bez apvainojumiem un balstoties uz savu pieredzi. Arī par stariem, kaimiņa bļitkām utt. viss ir ļoti viegli izskaidrojams - dziļums, iestādītais konusa stara leņķis, attālums no kaimiņa. Un leņķiem ir plusi un mīnusi, aklās zonas un pārķa šauri leņki. Idelālākā risinājuma nav. Viss ir iespējams, bet tas - NEKO NEPIERĀDA :)

Ne asakas!

PS. Šajā brīvdienās noteikti daudz laika pazaudēsim testējot Garmin Panoptix LiveScope uz ledus, noteikti kaut ko arī iefilmēsim, piemēram - cik tālu uz sāniem un cik dziļi var bļitku redzēt, kā zivis ziemā kustās utt. Sanāks mazāk pacopēt, bet būs interesanti :)
Praktiks2 ir labs ..un ir divi mīnusi ..bet pārējais ir ok..1...vads .2 nevar vasarā iemest ar špini un meklēt labas vietas
9.janvāris 2019, 17:44 | links
 
Pārliecināt tiešām nav vērts. Nevienu.

Dīper patīk gadžetologiem, powerpakas, lādēšanas, krutie telefoni, kuriem sals neskādē! Praktik - vienkāršiem copmaņiem, kuriem negribās čakarēt savus telefonus, slīcināt tos, mērcēt un pofig , ka 7 ābols ir ūdensdrošs :) Daudziem der arī daudz dažādi citi līdzīgi aparāti, piemēram, sensenais fishfinder ķīnietis, kurš ar 4 pirkstiņu betrijām ziemas copes dienu knapi izvelk, jo cilvēkam inetersē tikai dziļums, bet zivju rādījumiem viņs netic. Un lieki.

Mazliet nejauki, ka dažiem par katru cenu gribas uzvarēt vārdu kaujās, bet - pārsvarā tie visi ir anonīmie puiši, bez bildēm, video, lomiem utt. Ar lielu troksni :) Tiem ir tikai viņu vienīgā taisnība :) un metodes atbilstošas - visi līdzekļi labi. Copes Lietās korekta admina nav līdz ar ko - te var izrādīties visā pilnībā un čaļi arī cenšas pierādīt - cik diiperus katrs var vienā copē nosēdināt :D Ar putām uz lūpām cenšās :)

Par ziemas eholotēm:

Gribat Dīperi - lūdzu. Gribat Praktik - lūdzu. Gribat Lowrance bumbuli - arī tas ir veikalā, lai gan - pilnīgi nesaprotams izstrādājums LV vajadzībām - ja nu vienīgi aiz laivas/SUPa vilkt, bet arī tas - ir tikai mans viedoklis - bez pretenzijām uz absolūto patiesību.

Visām eholotēm, kuras piedāvājam - garantija 2 gadi + kvalitaīvas konsultācijas veikalā, mantas uz vietas, parasti nav nekas jāgaida.

Nav vienas taisnības, nav krutākākās eholotes, nav labākā makšķernieka :) Ir tikai viedokļi, pieredze un spēja argumentēt savu viedokli bez apvainojumiem un balstoties uz savu pieredzi. Arī par stariem, kaimiņa bļitkām utt. viss ir ļoti viegli izskaidrojams - dziļums, iestādītais konusa stara leņķis, attālums no kaimiņa. Un leņķiem ir plusi un mīnusi, aklās zonas un pārķa šauri leņki. Idelālākā risinājuma nav. Viss ir iespējams, bet tas - NEKO NEPIERĀDA :)

Ne asakas!

PS. Šajā brīvdienās noteikti daudz laika pazaudēsim testējot Garmin Panoptix LiveScope uz ledus, noteikti kaut ko arī iefilmēsim, piemēram - cik tālu uz sāniem un cik dziļi var bļitku redzēt, kā zivis ziemā kustās utt. Sanāks mazāk pacopēt, bet būs interesanti :)
9.janvāris 2019, 17:39 | links
 
joriks, 9.janvāris 2019, 16:42

Nu skaidrs :) Domāju, ka nav vērts kādu mēģināt pārliecināt, ka viņa pirktā iekārta ir sliktāka par citu. Cilvēks šādus apgalvojumus bieži mēģinās apstrīdēt pat tad, ja zinās, ka ,iespējams, oponentam ir taisnība. Vienīgais, kam šī diskusija var noderēt - cilvēkiem, kuri apsver ziemas copei iegādāties eholoti, bet nezina to plusus un mīnusus. No jūsu strīdiem šo to noderīgu var izsecināt un izdarīt izvēli...;)
9.janvāris 2019, 16:48 | links
 
To Shiirs
Copmanim ar Praktik divas dienas pa 5kg smuku asaru Alūksnē,deeper fanam stipri švakāk

joriks, 9.janvāris 2019, 16:28


tukša diršana. redzēju es tos smukos asarus, tārpotājiem jau smuki asari ir drusku cita izmēra. tu vari man nestāstīt ko kurš ir izvilcis, nodemonstrē ko pats jēdz.
9.janvāris 2019, 16:44 | links
 
MT9
Tas tāpēc ka šādu argumentu godātais Praktik nīdējs kādu laiciņu atpakaļ izmantoja diskusijā ar Igoru
Bumerangs
9.janvāris 2019, 16:42 | links
 
To Shiirs
Copmanim ar Praktik divas dienas pa 5kg smuku asaru Alūksnē,deeper fanam stipri švakāk

joriks, 9.janvāris 2019, 16:28


Šis labs :))) Un ja 80-gadīgs opis šajās pat dienās tur pat noķertu vēl vairāk asaru, tas nozīmētu, ka tehnikas izmantošana copē samazina noķerto zivju skaitu/izmēru? :)
9.janvāris 2019, 16:38 | links
 
To Shiirs
Copmanim ar Praktik divas dienas pa 5kg smuku asaru Alūksnē,deeper fanam stipri švakāk
9.janvāris 2019, 16:28 | links
 
Latvijā "legāli pirkto" Pratik 6M īpašnieki šobrīd visi ir kontrobandas atbalstītāji...
eholotes.lv, 9.janvāris 2019, 15:55


Ņemot vērā, ka Jūs zināt par "iespējams" notikušu noziedzīgu nodarījumu, būtu pienākums par to ziņot kompetentām iestādēm - VID, Valsts policija.

P.S. Mieru, tikai mieru, MT9 dzen jokus, lai atvēsinātu neracionālās diskusijas dalībniekus :)
9.janvāris 2019, 16:21 | links
 
eholotes.lv [13:58]: eholotes.lv [9:12]: Praktikam er6pro2 nevajadzētu būt ce sertifikātam.Tam ir tikai krievu valoda.Tas netraucē tos jums tirgot eholotes.lv

Labs, 7.janvāris 2019, 22:03

Johaidī :)
Labs gan :)

Latviešu valoda nav kritērijs CE sertifikācijai, jo tad vajadzētu vēl kādas 30 eiropas valodas sveicienam iešūt :) Pārējais taču ir simbolos :)

eholotes.lv, 8.janvāris 2019, 08:34


Izmeklējos ,rusonar mājaslapā.Neatradu nevienu eiropas sertifikātu.Cik zinu,bet varbūt maldos,tikai šī iemesla pēc Latvijā nav oficiālā pārstāvja.

Labs, 8.janvāris 2019, 18:44

Vienīgais officiālais izlatītājs Latvijā šobrīd ir Eholotes.lv, šī ir saikne caur vienīgo izplatītāju Eiropā.

Šķiet, ka kārtējai anoņimkai gribās sēt šaubas par kaut ko, kas prātā ienācis :(

Pameklē Humminbird CE sertifikātus, Raymarine, Lowrance, Garmin, MinnKota, Motopguide utt. :) Būs ko darīt un nevajadzēs fokusēties uz mums, varēs apšaubīt arī igauņus, lietuviešus un somus :DProtams ,vieglāk kādu nosaukt par "anoņimku".Saglabā savu cieņu ,un kā " oficiālajam " pārtstāvim ,sertifikātu uzrādi.Lai mani šaubu sējēju aplauztu.Pierādijumus ,ka esat rusonar pārstāvji .Tagad tā ir jūsu goda lieta,ja nē tad daudzi aizdomāsies.Jauku dienu

Labs, 9.janvāris 2019, 12:43

Goda lietas cienītājam "Labs" būtu vērts piestrādāt pie elementārās gramatikas fakta, lai neizskatītos pēc prasta interneta troļļa. Satiksimies muitā - parunāsim par sertifikātiem. Citādi - paldies par novērtējumu, mēs turpināsim eholotes.lv attīstību neskatoties uz šim līdzīgiem miglas pūtējiem :) Visiem jauku dienu :)Tā jau es arī domāju.Latviešu valodas skolotājs tirgo eholotus.Vismaz būtu izlabojis kļūdas,un ielicis atzīmi.Bet par jūsu kantori,vismaz kāda skaidrība ir.Rusonar pārstāvji jūs neesat,tīrs mārketinga triks ,un klaja dir..... .Ar cieņu praktik 6m īpašnieks.

Labs, 9.janvāris 2019, 15:37


Latvijā "legāli pirkto" Pratik 6M īpašnieki šobrīd visi ir kontrobandas atbalstītāji, jo legāli šo aparātu var ievest tikai personīgi ceļojot, vienā eksemplārā. Vairumā legāli nevar.

Nekā personīga. Būtu vēlams nestāties tajā rindā, kurā bļauj ka ceļi LV ir slikti, medicīna neatbilstoša utt.
9.janvāris 2019, 15:55 | links
 
eholotes.lv [09.01.19]: eholotes.lv [9:12]: Praktikam er6pro2 nevajadzētu būt ce sertifikātam.Tam ir tikai krievu valoda.Tas netraucē tos jums tirgot eholotes.lv

Labs, 7.janvāris 2019, 22:03

Johaidī :)
Labs gan :)

Latviešu valoda nav kritērijs CE sertifikācijai, jo tad vajadzētu vēl kādas 30 eiropas valodas sveicienam iešūt :) Pārējais taču ir simbolos :)

eholotes.lv, 8.janvāris 2019, 08:34


Izmeklējos ,rusonar mājaslapā.Neatradu nevienu eiropas sertifikātu.Cik zinu,bet varbūt maldos,tikai šī iemesla pēc Latvijā nav oficiālā pārstāvja.

Labs, 8.janvāris 2019, 18:44

Vienīgais officiālais izlatītājs Latvijā šobrīd ir Eholotes.lv, šī ir saikne caur vienīgo izplatītāju Eiropā.

Šķiet, ka kārtējai anoņimkai gribās sēt šaubas par kaut ko, kas prātā ienācis :(

Pameklē Humminbird CE sertifikātus, Raymarine, Lowrance, Garmin, MinnKota, Motopguide utt. :) Būs ko darīt un nevajadzēs fokusēties uz mums, varēs apšaubīt arī igauņus, lietuviešus un somus :DProtams ,vieglāk kādu nosaukt par "anoņimku".Saglabā savu cieņu ,un kā " oficiālajam " pārtstāvim ,sertifikātu uzrādi.Lai mani šaubu sējēju aplauztu.Pierādijumus ,ka esat rusonar pārstāvji .Tagad tā ir jūsu goda lieta,ja nē tad daudzi aizdomāsies.Jauku dienu

Labs, 9.janvāris 2019, 12:43

Goda lietas cienītājam "Labs" būtu vērts piestrādāt pie elementārās gramatikas fakta, lai neizskatītos pēc prasta interneta troļļa. Satiksimies muitā - parunāsim par sertifikātiem. Citādi - paldies par novērtējumu, mēs turpināsim eholotes.lv attīstību neskatoties uz šim līdzīgiem miglas pūtējiem :) Visiem jauku dienu :)
Tā jau es arī domāju.Latviešu valodas skolotājs tirgo eholotus.Vismaz būtu izlabojis kļūdas,un ielicis atzīmi.Bet par jūsu kantori,vismaz kāda skaidrība ir.Rusonar pārstāvji jūs neesat,tīrs mārketinga triks ,un klaja dir..... .Ar cieņu praktik 6m īpašnieks.
9.janvāris 2019, 15:37 | links
 
Esmu ar praktiku bijis dažādās copēs, tai skaitā arī uz stinti, kur veči sēd divi-trīs metri viens no otra un copē astoņu metru dziļumā, un man ne kas nav traucējis. Redzu gan zivi, gan savu mānekli un viss notiek!
Par cenu nestrīdos, ir padārgs, bet funkcionāli ir pat ļoti ok!
9.janvāris 2019, 15:00 | links
 
To Shiirs
Ja draugs tuvs un sēž TUVU, ne to vien var ieraudzīt...
Man negadījās cita loriņus redzēt, laikam uzstādījumi citi kā arī nelienu zem kastes otram.
9.janvāris 2019, 14:47 | links
 
Nu kā tad tā var būt, ka nerāda kolēģa bļitku. Rāda ideāli. :)

Plus vēl joks. Nezinu kādi džekam bija uzstādījumi, bet man uz deepera rāda vairākas šauras strīpas, a šim vienu resnu. Šis man saka - skaties, tur apakšā lielais. :) Es saku jā jā, lielais. Rausti tā kartīgāk, tūlīt būs! :)

Shiirs, 9.janvāris 2019, 14:31


Jā, es neminēju cik mēs viens otram tuvojamies, bet meklējot zivi tuvāk par 7-10 metriem nu noteikti neesam, nav jēgas tuvāk nākt.
Ar cieņu.
9.janvāris 2019, 14:44 | links
 
Nu kā tad tā var būt, ka nerāda kolēģa bļitku. Rāda ideāli. :)

Plus vēl joks. Nezinu kādi džekam bija uzstādījumi, bet man uz deepera rāda vairākas šauras strīpas, a šim vienu resnu. Šis man saka - skaties, tur apakšā lielais. :) Es saku jā jā, lielais. Rausti tā kartīgāk, tūlīt būs! :)
9.janvāris 2019, 14:31 | links
 
Jautājums tetra lietotājiem. Jums pašiem nešķiet, ka kāds jus ir apjājis uz 170 eiro? :)

Cena tādai spēļmantiņai varētu būt 50 eiro.

Un ja vēl netālu sēž kolēģis un rausta bļitku, tad vispār viņu var nelaist ūdenī.

Shiirs, 9.janvāris 2019, 13:14


Labdien!

Kā tetra lietotājs.

Varbūt arī 50 eiro, un tad, lētāk tā pat nepārdot.
Par stara platumu, nu nav tā problēma, es ķerot pat15 metru dziļumā drauga bļitkas neredzu, bet priekšrocības atrast zivi plašumos gan redzu. Par aklām zonām ar nevajag iespringt, vairāk uzmanības jāpievērš makšķerei nevis monitoram, ja vajag redzēt copi detalizēti tad tikai kamera līdzēs.
Ar cieņu.
9.janvāris 2019, 14:14 | links
 
eholotes.lv [9:12]: Praktikam er6pro2 nevajadzētu būt ce sertifikātam.Tam ir tikai krievu valoda.Tas netraucē tos jums tirgot eholotes.lv

Labs, 7.janvāris 2019, 22:03

Johaidī :)
Labs gan :)

Latviešu valoda nav kritērijs CE sertifikācijai, jo tad vajadzētu vēl kādas 30 eiropas valodas sveicienam iešūt :) Pārējais taču ir simbolos :)

eholotes.lv, 8.janvāris 2019, 08:34


Izmeklējos ,rusonar mājaslapā.Neatradu nevienu eiropas sertifikātu.Cik zinu,bet varbūt maldos,tikai šī iemesla pēc Latvijā nav oficiālā pārstāvja.

Labs, 8.janvāris 2019, 18:44

Vienīgais officiālais izlatītājs Latvijā šobrīd ir Eholotes.lv, šī ir saikne caur vienīgo izplatītāju Eiropā.

Šķiet, ka kārtējai anoņimkai gribās sēt šaubas par kaut ko, kas prātā ienācis :(

Pameklē Humminbird CE sertifikātus, Raymarine, Lowrance, Garmin, MinnKota, Motopguide utt. :) Būs ko darīt un nevajadzēs fokusēties uz mums, varēs apšaubīt arī igauņus, lietuviešus un somus :DProtams ,vieglāk kādu nosaukt par "anoņimku".Saglabā savu cieņu ,un kā " oficiālajam " pārtstāvim ,sertifikātu uzrādi.Lai mani šaubu sējēju aplauztu.Pierādijumus ,ka esat rusonar pārstāvji .Tagad tā ir jūsu goda lieta,ja nē tad daudzi aizdomāsies.Jauku dienu

Labs, 9.janvāris 2019, 12:43


Goda lietas cienītājam "Labs" būtu vērts piestrādāt pie elementārās gramatikas fakta, lai neizskatītos pēc prasta interneta troļļa. Satiksimies muitā - parunāsim par sertifikātiem. Citādi - paldies par novērtējumu, mēs turpināsim eholotes.lv attīstību neskatoties uz šim līdzīgiem miglas pūtējiem :) Visiem jauku dienu :)
9.janvāris 2019, 13:58 | links
 
ZMA [09.01.19]: Labdien! Deeper’am ziemas režīmā arī var izveidot kartes ar dziļumiem ? ( ka laivas režīma )
Ziemas režīmā tiek atzīmēts āliņģis un eholotes rādījums vēsturē.
9.janvāris 2019, 13:58 | links
 
Labdien! Deeper’am ziemas režīmā arī var izveidot kartes ar dziļumiem ? ( ka laivas režīma )
9.janvāris 2019, 13:45 | links
 
Tikko atkal biju ezerā un klātienē salīdzināju tetra rādījumu ar deepera rādījumu.

Jautājums tetra lietotājiem. Jums pašiem nešķiet, ka kāds jus ir apjājis uz 170 eiro? :)

Cena tādai spēļmantiņai varētu būt 50 eiro.

Un ja vēl netālu sēž kolēģis un rausta bļitku, tad vispār viņu var nelaist ūdenī.
9.janvāris 2019, 13:14 | links
 
eholotes.lv [9:12]: Praktikam er6pro2 nevajadzētu būt ce sertifikātam.Tam ir tikai krievu valoda.Tas netraucē tos jums tirgot eholotes.lv

Labs, 7.janvāris 2019, 22:03

Johaidī :)
Labs gan :)

Latviešu valoda nav kritērijs CE sertifikācijai, jo tad vajadzētu vēl kādas 30 eiropas valodas sveicienam iešūt :) Pārējais taču ir simbolos :)

eholotes.lv, 8.janvāris 2019, 08:34


Izmeklējos ,rusonar mājaslapā.Neatradu nevienu eiropas sertifikātu.Cik zinu,bet varbūt maldos,tikai šī iemesla pēc Latvijā nav oficiālā pārstāvja.

Labs, 8.janvāris 2019, 18:44

Vienīgais officiālais izlatītājs Latvijā šobrīd ir Eholotes.lv, šī ir saikne caur vienīgo izplatītāju Eiropā.

Šķiet, ka kārtējai anoņimkai gribās sēt šaubas par kaut ko, kas prātā ienācis :(

Pameklē Humminbird CE sertifikātus, Raymarine, Lowrance, Garmin, MinnKota, Motopguide utt. :) Būs ko darīt un nevajadzēs fokusēties uz mums, varēs apšaubīt arī igauņus, lietuviešus un somus :DProtams ,vieglāk kādu nosaukt par "anoņimku".Saglabā savu cieņu ,un kā " oficiālajam " pārtstāvim ,sertifikātu uzrādi.Lai mani šaubu sējēju aplauztu.Pierādijumus ,ka esat rusonar pārstāvji .Tagad tā ir jūsu goda lieta,ja nē tad daudzi aizdomāsies.Jauku dienu

Labs, 9.janvāris 2019, 12:43
kam tev to sertifikātu vajag???Ne jau sertifikāts rāda zivi
9.janvāris 2019, 12:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager