Eholotes

Atkal cepšanās kurš labāks. Pilnīgi pie kājas. Jautājums vai es ar dīperi vai kādu krutāku verķi redzu vietējā piedirstajā karjerā starp akmeņiem stāvām kantīm un citu drazu savu murmuli,reālo grunti , zivi utt ?
15.decembris 2018, 02:13 | links
 
Tobiš ar dīperi es redzu? Man vienkārši nav dīpers ...tāpēc radās jautājums.

robs, 14.decembris 2018, 19:15


Mani arī šis jautājums ieinteresēja (tīri ziņkārības mākts, jo eholotes nav). Tā arī nesapratu, ja būs zem ūdens akmens vai celms metru no grunts (stara darbības zonā), tad Dīperis tāpat kā Praktiķis neparādīs zonu no grunts līdz akmens virsmai? Attēlos tikai bildi sākot no akmens virsmas uz augšu? Ja tā, tad čābīgi...
14.decembris 2018, 23:33 | links
 
bet ne jau es visu laiku saku ka praktiks ir sūds,es tik minēju plusus kuri man patīk,bet tu visu laiku izdomāji argumentus kāpēc viņš sūdīgāks par tavējo,kaut lietojis neesi:DDDBet jā,stŗids tiešām atgadina kas labāks žigulis vai mercedes:DDD
14.decembris 2018, 21:22 | links
 
man arī bumba nav traucējus,tik lieli gan nav gadījušies,bet ap 800 ir

uldens2, 14.decembris 2018, 20:47

Man šī saruna atgādina strīdu, kurš vāģis labāks! Audi vai BMW! :) Dieva dēļ, ja Tu esi apmierināts ar savu mantu, tad super! Es tikai priecājos! Tas kas mani neapmierina kādā lietā ir mans subjektīvais viedoklis! Bļāviens! Nu makšķerēju es ar Daiwa dargā gala spolēm! Nu nav un nebūs man nekad Shimano! Bet vai es saku, ka tās ir sliktas spoles?! Mani Praktik apmierina pilnībā! Kas būs pēc divi-trīs gadi- dzīve rādīs! Es neuzskatu, ka Tu melo! Ja Tev ir feini, tad tikai apsveicu!!! :)
14.decembris 2018, 20:57 | links
 
man arī bumba nav traucējus,tik lieli gan nav gadījušies,bet ap 800 ir
14.decembris 2018, 20:47 | links
 
2-3 dienas mierīgi,powerbanka maksā ļoti maz lai par tādiem niekiem būtu jautraucas

uldens2, 14.decembris 2018, 20:30

Es jau teicu, man lielākais mīnuss-ta bumba lunkā! Pirmkārt, principiāli riebjās svešķermeņi ālinģī! Man ir nepieciešama kontrole. Man ir jāredz ālinģis! Kad ķer ar šķērseni, ir jāredz kā nāk lielais asaris 800+ 1kg+ Tas reizēm ir paķēris tikai trjošaciņu un mute vaļā. Ja ar pirmo nav ālinģī iekšā, tad bieži čau! Netrāpi lunkā, un bļitka ieķerās ledus malā! Man nevajag liekas manipulācijas, to bumbu ķeksēt vienmēr ārā! Katra nevajadzīga kustība ir lielāka varbūtība pajāt zivi! Pagājušo gadu divi pa kilo un viens 1,1kg (mazākos nerēkinot), tika izvilkti bez čakarešanās! Sonors ar vadu netraucēja un nekas nebija jāvelk laukā!A lielais ņem reti! Pajāj pirmo zivi un atvadies no tās vietas!!!
14.decembris 2018, 20:44 | links
 
Ja kadam vajag 3 sezonas ezera dibenā nostāvējušu nexus 5: Alūksnes ezerā pretī krustam, varu iedot koordinates.
Deeper ir tik sudīgs eholots. Ja nu gadās noslīcinat telefonu, rakstiet uz supportu un nolamajiet tos lohus. :)

Es atmetos.

Īstie fanati te ir tetra lietotaji, pat tehniskā specene viņus nepārliecinās.
14.decembris 2018, 20:34 | links
 
2-3 dienas mierīgi,powerbanka maksā ļoti maz lai par tādiem niekiem būtu jautraucas
14.decembris 2018, 20:30 | links
 
Esot izvēles priekšā, ļoti interesanti lasīt salīdzinājumus.

Tik vienīgi deeper fanātiem/lietotājiem tas uzskats ka viņi ir malači ka nopirkši un praktik lietotāji ir pilnīgi l... .

Tomēr sliecos uz praktik, jo man copē izskatās tas nepieciešamo baudu sagādās labāk.
Jā bezvada devējs ar Wifi + telefons kā ekrāns tā ir nākotne - varbūt pēc pāris versijām, vai vismaz kad batterija 2 dienas pie -20 turēs, gan jau pēc gadiem 2-3.

chillis, 14.decembris 2018, 20:09

Precīzi! Normāls devējs, ko var nolikt, pielikt pie ālinģa malas. Truba, kas tur vismaz 2-3 copes dienas pie lieliem mīnusiem, tad ok! Bezvadu sistēma nav slikta savā būtībā!
14.decembris 2018, 20:25 | links
 
Nu normāla kante, metrs+ uz metru dziļuma starpība.

Pat deepers ar savu narrow beam tur dažreiz samūld par dziļumu, tetris tur rādīs riktīgu "Igoru"
:)

Shiirs, 14.decembris 2018, 19:42

Es nesaprotu, ko tu gribi panākt vai pierādīt?! Tu domā, ka es savu ezeru nepazīstu? Vēlreiz saku, man nav bijis nekādu gļuku! Man šķiet, ka tu esi iedomājies tā: visi praktik lietotāji ir pamatīgi iegrābušies un tagad slēpj savu kaunu, ka iegādajušies sliktu produktu! Nepamatoti aizstāv! Iedomājies, no visa foruma lietotājiem tikai tu, uldēns un vēl viens, kam aklā zona ir, noniecina eho! Pats smieklīgākais, nekad nav lietojuši! :) Es redzēju tavu video, kā telefonu vārtīji, pa sniegu! Taisīji baigo kipišu! Visi tie asari bija paņemami vienkārši! Starp citu, ja nemuļļātos tad loms būtu iespaidīgaks! Tajā dienā kodās! Es zinu ap 30 savu draugu, kas lieto praktik. Neviena slikta vārda. Vadu gan ir sabojājuši divi copmaņi. Taisnības labad jāsaka, ka ir arī daži dipera lietotāji, kas noslīcinājuši telefonus! :D Tā kā droši testē ko vien vēlies! Es darīšu pēc savas pieredzes un saprašanas! Man daudz svarīgāks ir etrex ar saviem punktiem. Ja ir līdzi tas, varu iztikt bez visiem praktikiem un diperiem!
14.decembris 2018, 20:20 | links
 
Vislabākās ziemas eholotes īpašniekiem vajadzētu būt mierīgiem un laimīgiem par savu lielisko un viennozīmīgi vislabāko izvēli bet spriežot pēc agresīvās reakcijas ieraugot vārdu Praktik laikam jau vienai daļai tā nav un kaut kur ir kāda sāpīte aizķērusies.
14.decembris 2018, 20:18 | links
 
Esot izvēles priekšā, ļoti interesanti lasīt salīdzinājumus.

Tik vienīgi deeper fanātiem/lietotājiem tas uzskats ka viņi ir malači ka nopirkši un praktik lietotāji ir pilnīgi l... .

Tomēr sliecos uz praktik, jo man copē izskatās tas nepieciešamo baudu sagādās labāk.
Jā bezvada devējs ar Wifi + telefons kā ekrāns tā ir nākotne - varbūt pēc pāris versijām, vai vismaz kad batterija 2 dienas pie -20 turēs, gan jau pēc gadiem 2-3.
14.decembris 2018, 20:09 | links
 
Nu normāla kante, metrs+ uz metru dziļuma starpība.

Pat deepers ar savu narrow beam tur dažreiz samūld par dziļumu, tetris tur rādīs riktīgu "Igoru"
:)
14.decembris 2018, 19:42 | links
 
Igor, irir. Tā pati "majo mesto" tieši kur tas niedru paurīts, ir tāda asāka kants, tavs tetris rādīs visādas muļķības. :)

Netici, paskaties kādu dziļumu rāda tavs tetris un tad pamēri pēc vectēva metodes. Tec būs baigas abloms. :) Būs baigi pIgori :):):)

Shiirs, 14.decembris 2018, 19:33

Nav tur pilnīgi nekā sarežģīta! Esmu krustu, šķērsu izbraukājis un izpētījis! Ir dažas akmens čupiņas un kante nav nekāda stāvā! Ir daudz asākas kantes. Tur pat vecais ķīniets nav nekad, nevienu gļuku izmetis!
14.decembris 2018, 19:36 | links
 
Igor, irir. Tā pati "majo mesto" tieši kur tas niedru paurīts, ir tāda asāka kants, tavs tetris rādīs visādas muļķības. :)

Netici, paskaties kādu dziļumu rāda tavs tetris un tad pamēri pēc vectēva metodes. Tec būs baigas abloms. :) Būs baigi pIgori :):):)
14.decembris 2018, 19:33 | links
 
Esmu simtiem ālinģu baudījis, kas tā par "aklo zonu"? Ko tur dīperis parādīs "čotka"?! Ā droši ka dīperim ir megachirp devējs un to lietotājiem atrāda akmeņus, siekstas, dreisēnu kolonijas! Tev taču Mārcīt nav nevienas sarežģītas točkas mūsu ezerā! Ko tu vari ietestēt?! :)))
14.decembris 2018, 19:25 | links
 
Tobiš ar dīperi es redzu? Man vienkārši nav dīpers ...tāpēc radās jautājums.
14.decembris 2018, 19:15 | links
 
Nu lūk vēl viena atšķirība stara leņķī!
Aizdomājieties kāpēc Mārtiņš ikdienas ziemas copē pats lieto praktik! Izdariet secinājumus. :)
P.s.
Es Mārtiņu neaizstāvu, jo vaorums zin cik mēs "forši čomi"! :)
14.decembris 2018, 19:10 | links
 
eholotes.lv [14.12.18]: Vienu mīnusu praktikam te neviens nepiemin. Copējot ezeros ar plus mīnus līdzenu grunti ir ok, aklā zona pie grunts ir 10 , 20 cm ko ehalotā neredz, bet es te copēju vietējos karjeros kur ir stāvas bedres un lieli akmeņi uz grunts . Pie 6 metriem un dziļāk, man aklā zona pie grunts jau ir pusmetru līdz metram. Bieži vien tajās kantīs vai pie lieliem akmeņiem jau tas asars stāv, bet metru paceļot virs grunts lai ehalotā var sākt redzēt kaut ko, viņš ne vienmēr nāk murmulim līdzi. Saprotu ka praktiks ir divstaru un augstāko punktu parāda par grunti. Tā praktikam cepuri nost ...ērts verķis. Kā ar to bumbu ...labi var redzēt akmeņus , stāvu bedri un murmuli pa vidu darbībā?

robs, 14.decembris 2018, 14:09

Šis jautājums ir vairākas reizes tepat aprunāts.

Visām ziemas eholotēm ir konusa veida stars.

Jo šaurāks leņķis - jo precīzāki rādījumi, jo mazāk zivju, kuras staigā apkārt. Un apgrieztā proporcijā tas pats.

Praktik eholotēm staram ir 40 grādu konuss, kas nozīmē apmēram 5-6 metrus lielu apli 10 m dziļumā. Vairāk par aklajām zonām utt. ir eholotes.lv rakstu sadaļā, rakstījām arī žurnālā Copes Lietas un citur.

Slikta ziņa salīdzinātājiem - aklās zonas konusa staru formai ir VISIEM ražotājiem, arī ļoti dārgiem un prestižiem aparātiem.
Neraksti demagoģiju un nebāz visu vienā maisā. Pats labi zini, kāpēc deeperis ieliek tam tetrim.
Tāpēc es te Igoriņam arī rakstīju, davai patestējam sēžot blakus. Deeperim ir narrow beam 15 grādu stars.

Tur kur deeperis rādīs čotka, tur jusu tetris varēs piepīpēt... Un jūs cienitais to ļoti labi ziniet. Bet turpiniet stāstīt cik tetris ir ērts un advancēts. :)
14.decembris 2018, 18:58 | links
 
Par praktiku viss ir skaidrs , jautājums par citiem ziemas ehalotiem
14.decembris 2018, 18:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager