Eholotes

Tas nozīmē , ja es copēju 8 metru dziļumā starp diviem 1metru augstiem akmeņiem , kas guļ 3 metru attālumā viens no otra, es ne ar vienu ehaloti šo vietu (bļitku ieskaitot )īsti neredzu ?

robs, 14.decembris 2018, 18:44

Man vel nav praktika, bet i-netā atrodot praktik instrukciju šī problēma ar bildēm skaisti aprakstīta!(piem.praktik 6m 26 lpp)
14.decembris 2018, 18:51 | links
 
Tas nozīmē , ja es copēju 8 metru dziļumā starp diviem 1metru augstiem akmeņiem , kas guļ 3 metru attālumā viens no otra, es ne ar vienu ehaloti šo vietu (bļitku ieskaitot )īsti neredzu ?
14.decembris 2018, 18:44 | links
 
un kas ir ar 3d eholotēm,tām teorētiski nevajadzētu būt šai prblēmai???
14.decembris 2018, 18:30 | links
 
Vienu mīnusu praktikam te neviens nepiemin. Copējot ezeros ar plus mīnus līdzenu grunti ir ok, aklā zona pie grunts ir 10 , 20 cm ko ehalotā neredz, bet es te copēju vietējos karjeros kur ir stāvas bedres un lieli akmeņi uz grunts . Pie 6 metriem un dziļāk, man aklā zona pie grunts jau ir pusmetru līdz metram. Bieži vien tajās kantīs vai pie lieliem akmeņiem jau tas asars stāv, bet metru paceļot virs grunts lai ehalotā var sākt redzēt kaut ko, viņš ne vienmēr nāk murmulim līdzi. Saprotu ka praktiks ir divstaru un augstāko punktu parāda par grunti. Tā praktikam cepuri nost ...ērts verķis. Kā ar to bumbu ...labi var redzēt akmeņus , stāvu bedri un murmuli pa vidu darbībā?

robs, 14.decembris 2018, 14:09


Šis jautājums ir vairākas reizes tepat aprunāts.

Visām ziemas eholotēm ir konusa veida stars.

Jo šaurāks leņķis - jo precīzāki rādījumi, jo mazāk zivju, kuras staigā apkārt. Un apgrieztā proporcijā tas pats.

Praktik eholotēm staram ir 40 grādu konuss, kas nozīmē apmēram 5-6 metrus lielu apli 10 m dziļumā. Vairāk par aklajām zonām utt. ir eholotes.lv rakstu sadaļā, rakstījām arī žurnālā Copes Lietas un citur.

Slikta ziņa salīdzinātājiem - aklās zonas konusa staru formai ir VISIEM ražotājiem, arī ļoti dārgiem un prestižiem aparātiem.
14.decembris 2018, 17:20 | links
 
neesmu testējis tādās vietās
14.decembris 2018, 16:04 | links
 
Vienu mīnusu praktikam te neviens nepiemin. Copējot ezeros ar plus mīnus līdzenu grunti ir ok, aklā zona pie grunts ir 10 , 20 cm ko ehalotā neredz, bet es te copēju vietējos karjeros kur ir stāvas bedres un lieli akmeņi uz grunts . Pie 6 metriem un dziļāk, man aklā zona pie grunts jau ir pusmetru līdz metram. Bieži vien tajās kantīs vai pie lieliem akmeņiem jau tas asars stāv, bet metru paceļot virs grunts lai ehalotā var sākt redzēt kaut ko, viņš ne vienmēr nāk murmulim līdzi. Saprotu ka praktiks ir divstaru un augstāko punktu parāda par grunti. Tā praktikam cepuri nost ...ērts verķis. Kā ar to bumbu ...labi var redzēt akmeņus , stāvu bedri un murmuli pa vidu darbībā?
14.decembris 2018, 14:09 | links
 
uldens2 [13.12.18]: Velns, tādi copmaņi kā es, kuriem vispār nav elektronisko palīgierīču copē, drīz tiks ierakstīti sarkanajā grāmatā. Vismaz augumā neviens nebrauc :)

MT9, 13.decembris 2018, 21:21
Vai tad tie, kuri apkrāvušies ar šīm elektronikām ir copmaņi? Klasiskajā izpratnē noteikti nē.
Lai atrastu un noķertu zivi bez visa tā, vajag zināšanas.
Lai noķertu zivi ar šo tehniku - vajag tikai naudu, bet pie naudas tikt var dažādā veidā - pareizi un nepareizi, tur vairumā gadījumu pat prāta daudz nevajag.

krumujancis, 13.decembris 2018, 21:49cerams ka klačujncis telefonu neizmanto bet lai nodotu ziņu izmanto pasta baložus vai sūta signālus ar dūmiem:DDD
+10
13.decembris 2018, 22:23 | links
 
Velns, tādi copmaņi kā es, kuriem vispār nav elektronisko palīgierīču copē, drīz tiks ierakstīti sarkanajā grāmatā. Vismaz augumā neviens nebrauc :)

MT9, 13.decembris 2018, 21:21
Vai tad tie, kuri apkrāvušies ar šīm elektronikām ir copmaņi? Klasiskajā izpratnē noteikti nē.
Lai atrastu un noķertu zivi bez visa tā, vajag zināšanas.
Lai noķertu zivi ar šo tehniku - vajag tikai naudu, bet pie naudas tikt var dažādā veidā - pareizi un nepareizi, tur vairumā gadījumu pat prāta daudz nevajag.

krumujancis, 13.decembris 2018, 21:49
cerams ka klačujncis telefonu neizmanto bet lai nodotu ziņu izmanto pasta baložus vai sūta signālus ar dūmiem:DDD
13.decembris 2018, 22:09 | links
 
krumujancis [13.12.18]: Velns, tādi copmaņi kā es, kuriem vispār nav elektronisko palīgierīču copē, drīz tiks ierakstīti sarkanajā grāmatā. Vismaz augumā neviens nebrauc :)

MT9, 13.decembris 2018, 21:21
Vai tad tie, kuri apkrāvušies ar šīm elektronikām ir copmaņi? Klasiskajā izpratnē noteikti nē.
Lai atrastu un noķertu zivi bez visa tā, vajag zināšanas.
Lai noķertu zivi ar šo tehniku - vajag tikai naudu, bet pie naudas tikt var dažādā veidā - pareizi un nepareizi, tur vairumā gadījumu pat prāta daudz nevajag.
Tā jau spingošanas čempionāts tavā izpratnē ir tupuma kalngals
13.decembris 2018, 22:04 | links
 
Velns, tādi copmaņi kā es, kuriem vispār nav elektronisko palīgierīču copē, drīz tiks ierakstīti sarkanajā grāmatā. Vismaz augumā neviens nebrauc :)

MT9, 13.decembris 2018, 21:21

Vai tad tie, kuri apkrāvušies ar šīm elektronikām ir copmaņi? Klasiskajā izpratnē noteikti nē.
Lai atrastu un noķertu zivi bez visa tā, vajag zināšanas.
Lai noķertu zivi ar šo tehniku - vajag tikai naudu, bet pie naudas tikt var dažādā veidā - pareizi un nepareizi, tur vairumā gadījumu pat prāta daudz nevajag.
13.decembris 2018, 21:49 | links
 
Velns, tādi copmaņi kā es, kuriem vispār nav elektronisko palīgierīču copē, drīz tiks ierakstīti sarkanajā grāmatā. Vismaz augumā neviens nebrauc :)
13.decembris 2018, 21:21 | links
 
Igor internetā tu taisnību neatradīsi, tici man, es zinu. :)

Shiirs, 13.decembris 2018, 21:12

Es laiku kavēju! Rīt šis viss būs aizmirsts. Ilgi galvu nepiesārņoju ar nevajadzīgu infu! :) Man te sportsmeņi zvanās vienā laidā. Grib copi no ledus. :)
13.decembris 2018, 21:20 | links
 
chalīt es visu dienu stāstu par deepera priekšrocībām,bet tu tik mal vienu un to pašu:DDDDTas kas priekš tevis nav priekšrocība,priekš manis ir.Praktika vads ir traucēklis,deepera priekšrocība ka nav vada,deeperam ir ļoti ērts interfeis ar dažadiem modiem kuru praktikam nav.Un nekādi viņš netraucē izvilkt asari ja neesi tizlenis ar abām kreisajām rokām kuras aug no tirsas

uldens2, 13.decembris 2018, 21:04

Nu bet par ko es?! Tas, kas tev ir vajadzīgs no dīpera, man nav! Bļāviens! Tas ir tas pats, kas telefonu piebāzt ar visām vajadzīgam un nevajadzīgām progām un lietotnēm! Praktik izvēlās tie, kam nevajag dīpera navarotus! Tāpēc nevajag te smaku laist par vieniem vārtiem! Es tev uzdotu jautājumu: kas ir labāks? Audi Quattro S line ar pilno komplektāciju vai veca ņiva 4x4?! Tu tak teiksi ka pirmā! Viss ir loģiski un pareizi līdz laikam kad jāiebrauc būs pēc sēnēm mežā pa izdangātu ceļu! Dīperam ir daudz labu funkciju vasaras copei, tomēr es izvēlos Humminbird Helix 7X Si G2
13.decembris 2018, 21:17 | links
 
Chalitis [13.12.18]: Vienkarš secinājums ir kas nemāk apieties ar skārienjūtīgo :))

Jurasasaris, 13.decembris 2018, 20:51
Ahūni gudri iebezdēji?! Tagad silto spaidi un laimīgs esi? Pirmais skārienjūtīgais man bija Nokia C7 Maksāja drusku mazāk kā jainākais iphone. Puikam nopirku Nokia N9 dāvanā pusštuka latos. Tāds bija sākums... Esmu izaudzis no greznumlietiņu pirkšanas, ja nav akūtas vajadzības. Divi meneši palietoju un noslīcināju 400 latus. Man ir interesantākas nodarbes, kā telefonā bakstīties...
Vienkārši uz vecumu tie pirksti tupi paliek un grūtāk orientēties jaunajās ierīcēs ..:))
13.decembris 2018, 21:15 | links
 
Igor internetā tu taisnību neatradīsi, tici man, es zinu. :)
13.decembris 2018, 21:12 | links
 
Chaliit, es nevienā brīdī nevienu neapd... Pateicu savu viedokli. Arī manuprāt deeper priekšrocības minēju.
Izlasi vēlreiz ko rakstīju. Un tad spied pogu "pievienot".
Es off.
13.decembris 2018, 21:10 | links
 
Vienkarš secinājums ir kas nemāk apieties ar skārienjūtīgo :))

Jurasasaris, 13.decembris 2018, 20:51

Ahūni gudri iebezdēji?! Tagad silto spaidi un laimīgs esi? Pirmais skārienjūtīgais man bija Nokia C7 Maksāja drusku mazāk kā jainākais iphone. Puikam nopirku Nokia N9 dāvanā pusštuka latos. Tāds bija sākums... Esmu izaudzis no greznumlietiņu pirkšanas, ja nav akūtas vajadzības. Divi meneši palietoju un noslīcināju 400 latus. Man ir interesantākas nodarbes, kā telefonā bakstīties...
13.decembris 2018, 21:05 | links
 
chalīt es visu dienu stāstu par deepera priekšrocībām,bet tu tik mal vienu un to pašu:DDDDTas kas priekš tevis nav priekšrocība,priekš manis ir.Praktika vads ir traucēklis,deepera priekšrocība ka nav vada,deeperam ir ļoti ērts interfeis ar dažadiem modiem kuru praktikam nav.Un nekādi viņš netraucē izvilkt asari ja neesi tizlenis ar abām kreisajām rokām kuras aug no tirsas
13.decembris 2018, 21:04 | links
 
Chalitis [17m]: Praktiski viss ālinģis ir brīvs un vieta manipulacijām ar auklu. Nu ja kas super liels, pēdejā brīdī var devēju aiz vada paraut ārā.Chalīt, tjip deeperi nevar pēdējā brīdī paraut laukā ? Iesalis šamais tur ... :)

Modzha, 13.decembris 2018, 20:47

Tu visu izlasi vai tikai no konteksta māki izraut vārdus?! Smalka aukla, rupa zivs. Pie praktik eho 90% var zivi parkot bez sonora izvilkšanas, jo ir vieta manipulacijām. Nu pavalkā asarus 300-700 ar 00 komā diedziņu. Katru reizi vilksi bumbu ārā.
Eu, kuro reizi jautāju dīper priekšrocības, bez kurām nevar iztikt un kuru nav praktik eho?! Ja nav ko teikt, copējiet ar ko gribat! Tik nevajag .irst!
13.decembris 2018, 20:57 | links
 
Vienkarš secinājums ir kas nemāk apieties ar skārienjūtīgo :))
13.decembris 2018, 20:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager