Eholotes

Chalitis [13.12.18]: Praktiski viss ālinģis ir brīvs un vieta manipulacijām ar auklu. Nu ja kas super liels, pēdejā brīdī var devēju aiz vada paraut ārā.
Chalīt, tjip deeperi nevar pēdējā brīdī paraut laukā ? Iesalis šamais tur ... :)
13.decembris 2018, 20:47 | links
 
čalīt tavi argumenti ir smieklīgi,sūdigam dejotājam pat deeper bumbas traucē:DDD

uldens2, 13.decembris 2018, 20:37

Tu tak nelieto tievākas auklas par 0,14! Tev galīgi nav saprašanas par ko ir runa! Kad pajautāju, nosauc kaut vienu ievērojamu priekšrocību, tika muldēts viss kas! Argumentu nav! Konstruktīvas sarunas nav! Apdiršana! Labs ir! Es off! Jāiet inventārs pārcilāt! Rīt atkal "druvā", a jūs varat iet pastrādāt! :D
13.decembris 2018, 20:46 | links
 
Bet papisi. Tatad papisi. Jautajumu vairak nav. :)

Tā arī nesapratu, ko es pasipu?! Un kāds tam visam sakars ar šo visu?! Labi, ja tas ka cilvēks stāv uz goga pjedestāla ir pap.šana, tad ok! Tā ir tava izvēle ta domāt! Istenībā jau Tu pap.si mums abiem! Uzvaretāju vidū Tevi neredzēju! :D :D :D
13.decembris 2018, 20:40 | links
 
Nu bet dipers izlido ārā kā velc ..un nav laika tak vadu raut ārā kā jakause zivs ,,diperim ziemā kur cilpinja ar piesien trubinju ..nav jaslapina pirksti un izraut ar viegli
13.decembris 2018, 20:37 | links
 
čalīt tavi argumenti ir smieklīgi,sūdigam dejotājam pat deeper bumbas traucē:DDD
13.decembris 2018, 20:37 | links
 
Runājot pa diperi velkot zivi ārā ..ka vinjs var traucēt ..ap vadu gan var aptities

Jurasasaris, 13.decembris 2018, 20:17

Pamēģini ar smalku auklu pavilkt lielus asarus, kad visa izvadīšana ir uz trūkšanas robežas! Redzēsi vai traucē. Praktika sonors nav jālaiž metru zem ledus, lai aukla pītos. Praktiski viss ālinģis ir brīvs un vieta manipulacijām ar auklu. Nu ja kas super liels, pēdejā brīdī var devēju aiz vada paraut ārā.
13.decembris 2018, 20:33 | links
 
Runājot pa diperi velkot zivi ārā ..ka vinjs var traucēt ..ap vadu gan var aptities
13.decembris 2018, 20:17 | links
 
Chalitis [13.12.18]: Chalitis [17:33]: Lai izbeigtu šo diskusiju, kas saknē kļūst nejedzīga pateikšu tā: deeper lietotāji mani neparliecināja ne par gramu! Tāpat, neviens deeper lietotājs nav mani apmakšķerējis kad esam copējuši kopā vienā vietā! Es redzu to pašu, ko viņi! Atšķirība ir ekrāna lielumā un krāsu paletē. Ticiet man! Dīperus esmu atskatījies! Ar pirmajiem brauca pie manis copēt eboat vīri (tolaik vēl lietoju fishfinderu). Esmu testus līdz vēmienam skatījies! Esmu savā ziņā pragmātiķis un netaisos pārmaksāt par to, lai man tā manta tikai būtu! Padomajiet! Ja deeper būtu daudz un manāmu priekšrocību, vai man tāds nebūtu jau sen?! Kā iepriekš minēju, bija un ir iespēja tādu nopirkt!Šite tu tagad nedirs Igor :)

Maģis pirms 2 gadi tevi izjaja ka mazo ezi deeper, tfu, Gincas sacenēs. :D

Shiirs, 13.decembris 2018, 19:03
Mēs kopā nesēdējām, Viņš copēja kilometru no manis un pilnīgi citā vietā! Ā, atceros! Bija tāda lieta! Kopgarumā par pāris cm bija vairāk. Viņam pirmā, man otrā vieta. Nakamajā gadā viss bija otrādāk. Ķēra arī pats Ginča ar kompanjoniem un blakus. Lielāko asari noķēru es! :) Tā kā nekādu izjāšanu nesaskatu! :)
Bet papisi. Tatad papisi. Jautajumu vairak nav. :)
13.decembris 2018, 20:13 | links
 
Pielikšu savu viedokli ar tajā divu dažādu tehnoloģisko risinājumu cīņā :)
Deeperi lietoju sezonu, gan ziemā (cik nu sanāca, 1,5dienu) , gan vasarā.
Par ziemu, maz lietoju, nesanāca..
Vasarā gan padaudz. Galvenokārt zīmējot treku, ūdens temp+dziļums. Érti.
Manuprāt tie arī ir tie savi plusiņi deeperam. Universālāks. Seklajam ezeram tak nestiepsiet līdz humminbirdus solixus, lowrances hds utt...
Ekrānam izmantoju vecu htc telefonu, powerbank ar jau tad bija. Citiem mērķiem.
Ieguldījumi tik pats deeper. Uzlädēt maśīnā pa ceļam var.

Salīdzināt tās divas eho, ir tas pats kas salīdzināt golf 2 ar golf 4. Abi pilda funkciju, bet aprīkojums un tehnoloģijas dažādas... Katram savs.
13.decembris 2018, 20:12 | links
 
Kā jau teicu. Ne jau cenā tā štelle! :)

urmaas, 13.decembris 2018, 19:51
nu bet es par to jau no sākuma,ieraudziju deeperī to ko man vajadzēja un nopirku,to kas praktikā man nevajag un nepatīk.Un kaut vai es 10x mazāk noķeru par chalīti ir mazsvarīgi jau.
13.decembris 2018, 20:02 | links
 
Kā jau teicu. Ne jau cenā tā štelle! :)
13.decembris 2018, 19:51 | links
 
uldens2 [18:09]: un cik tev sezonā nauda aiziet baterijās???Baterijās? Ir taču lādējamās. 2x sezonā uzlādē i miers! :)

urmaas, 13.decembris 2018, 19:10
nu vot,kad japērk powerbanka tad traki,bet kad ladējamās ar visu ladētāju tad nekas:DDD
13.decembris 2018, 19:40 | links
 
Kungi
Neviens neapgalvi to, ka deeper nerāda zivis! Viss ir atkarīgs no lietošanas ērtuma utt. Laikam jau pie kopsaucēja netiksim. Paliekam katrs pie sava i miers mājās! :)

urmaas, 13.decembris 2018, 19:04

Tieši tā! Taisni otrādi bija! Te apgalvoja ka praktik ir nekam nederīgs, rāda greizi, gļuko, neērts un vells zin kas!Ja kādam patīk lai staipa ziemā kaut pa trīs štukām eho!
13.decembris 2018, 19:18 | links
 
Chalitis [17:33]: Lai izbeigtu šo diskusiju, kas saknē kļūst nejedzīga pateikšu tā: deeper lietotāji mani neparliecināja ne par gramu! Tāpat, neviens deeper lietotājs nav mani apmakšķerējis kad esam copējuši kopā vienā vietā! Es redzu to pašu, ko viņi! Atšķirība ir ekrāna lielumā un krāsu paletē. Ticiet man! Dīperus esmu atskatījies! Ar pirmajiem brauca pie manis copēt eboat vīri (tolaik vēl lietoju fishfinderu). Esmu testus līdz vēmienam skatījies! Esmu savā ziņā pragmātiķis un netaisos pārmaksāt par to, lai man tā manta tikai būtu! Padomajiet! Ja deeper būtu daudz un manāmu priekšrocību, vai man tāds nebūtu jau sen?! Kā iepriekš minēju, bija un ir iespēja tādu nopirkt!Šite tu tagad nedirs Igor :)

Maģis pirms 2 gadi tevi izjaja ka mazo ezi deeper, tfu, Gincas sacenēs. :D

Shiirs, 13.decembris 2018, 19:03

Mēs kopā nesēdējām, Viņš copēja kilometru no manis un pilnīgi citā vietā! Ā, atceros! Bija tāda lieta! Kopgarumā par pāris cm bija vairāk. Viņam pirmā, man otrā vieta. Nakamajā gadā viss bija otrādāk. Ķēra arī pats Ginča ar kompanjoniem un blakus. Lielāko asari noķēru es! :) Tā kā nekādu izjāšanu nesaskatu! :)
13.decembris 2018, 19:14 | links
 
uldens2 [13.12.18]: un cik tev sezonā nauda aiziet baterijās???
Baterijās? Ir taču lādējamās. 2x sezonā uzlādē i miers! :)
13.decembris 2018, 19:10 | links
 
Kungi
Neviens neapgalvi to, ka deeper nerāda zivis! Viss ir atkarīgs no lietošanas ērtuma utt. Laikam jau pie kopsaucēja netiksim. Paliekam katrs pie sava i miers mājās! :)
13.decembris 2018, 19:04 | links
 
Chalitis [13.12.18]: Lai izbeigtu šo diskusiju, kas saknē kļūst nejedzīga pateikšu tā: deeper lietotāji mani neparliecināja ne par gramu! Tāpat, neviens deeper lietotājs nav mani apmakšķerējis kad esam copējuši kopā vienā vietā! Es redzu to pašu, ko viņi! Atšķirība ir ekrāna lielumā un krāsu paletē. Ticiet man! Dīperus esmu atskatījies! Ar pirmajiem brauca pie manis copēt eboat vīri (tolaik vēl lietoju fishfinderu). Esmu testus līdz vēmienam skatījies! Esmu savā ziņā pragmātiķis un netaisos pārmaksāt par to, lai man tā manta tikai būtu! Padomajiet! Ja deeper būtu daudz un manāmu priekšrocību, vai man tāds nebūtu jau sen?! Kā iepriekš minēju, bija un ir iespēja tādu nopirkt!
Šite tu tagad nedirs Igor :)

Maģis pirms 2 gadi tevi izjaja ka mazo ezi deeper, tfu, Gincas sacenēs. :D
13.decembris 2018, 19:03 | links
 
neizmantoju auklas tievākas par 0,14,man mazie pisāri neiteresē.Lai izvilktu zivi bumbu neaiztieku,asaris nebaidās no viņas:DDD
13.decembris 2018, 19:01 | links
 
nevajag nekādu tīru aliņģi,šito tu pats izdomā tagad,es speciāli aliņģi ne īpaši tīru lai lieka gaisma netiek un nekas negļuko.

uldens2, 13.decembris 2018, 18:27

Varbūt jaunie modeļi negļuko, bet iepriekšējie gan. Jebkurā gadījumā, tas bumbulis ālinģī man nepatīk! Man tas ļoti traucētu! Jau iedomājos situāciju. Bļitku neņem. Asars cimperlīgs. Jāķer ar smalku diegu. Asars 500-700g. Jāšuj uzmanīgi. Nedrīkst atslabt ne mirkli. Pēdējie metri un jāskatās kā parkot aliņgī. Praktik devējs tikai retu reizi jāparauj ārā. 90% asaru tiek izvilkti neaiztiekot eho. Kā rīkojies Tu, kad galā lielais asaris (teiksim 500-600g uz 0,08mm auklas)? Ērta tā bumba?
13.decembris 2018, 18:55 | links
 
Ja praktik vasarā varētu iemest ka diperi tad būtu ok
13.decembris 2018, 18:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager