Eholotes

nu man ar deepers rāda lielos asarus,tā ka dīvaini tev tie argumenti.
Un kāpec nepirki fishfinderi,bet pārmaksāji 100 eiro par praktiku??
13.decembris 2018, 18:30 | links
 
nevajag nekādu tīru aliņģi,šito tu pats izdomā tagad,es speciāli aliņģi ne īpaši tīru lai lieka gaisma netiek un nekas negļuko.
13.decembris 2018, 18:27 | links
 
man ir sony z5 compact,nav dargais telefons.Un baterijas turēšanai nav sakara ar to cik dārgs telefons

uldens2, 13.decembris 2018, 17:46
Kāda tam visam starpība?! Vēlreiz saku: lūdzu "taustāmas" priekšrocības! Kā dīpers var iespaidot manu copes kvalitāti?! Ko tas var man parādīt, ko nevar praktik?! Davai bez "lielajiem ekrāniem un krāsām"! Ar tām zivi neķer! Nu kaut vienu priekšrocību, kas dotu man iespēju ķert vairāk, lielākas un vienmēr! Varu derēt būs tukša muldēšana!

Chalitis, 13.decembris 2018, 17:55
tev nevar iedot,man var.Tāpēc tev ir praktik un man deepers.Ja praktiks maksātu 50 eiro es saprastu jēgu viņu pirkt,bet par cik tur cena starpība ir niecīga tad neredzu jēgu atteikties no tā ko man piedāvā deepers

uldens2, 13.decembris 2018, 17:59

Redzi, mani interesē normāla izmēra asaris. Pārējās zivis ir otršķirīgas vai neinteresē vispār! Lieka informācija man tikai traucēklis! Man nevajag saskatīt zupas asarīšus pie grunts! (kaut ar praktiku to var izdarīt, rāda mormišku desmit metros) Tāpēc jūtību es regulēju nelielu un zoom nelietoju. Tad ir savas fīčas, kam ar eho nav sakara. Pats galvenais enerģija! Šodien samainīju "pirkstiņu". Kopš rudens, pirmā reize! Bļitkojot, es nekad netīru ālinģi! Praktik sonoru var ielaist zem vižņu kārtas. Dīpers gļuko! Tam vajag daudz maz tīru ālinģi. Esmu to redzējis neskaitāmas reizes! Tāpēc dipers nekad nebūs!
13.decembris 2018, 18:20 | links
 
kas ir ar 3d eholotēm vasarā ko laivā likt??
13.decembris 2018, 18:15 | links
 
un cik tev sezonā nauda aiziet baterijās???
13.decembris 2018, 18:09 | links
 
man ir sony z5 compact,nav dargais telefons.Un baterijas turēšanai nav sakara ar to cik dārgs telefons

uldens2, 13.decembris 2018, 17:46
Kāda tam visam starpība?! Vēlreiz saku: lūdzu "taustāmas" priekšrocības! Kā dīpers var iespaidot manu copes kvalitāti?! Ko tas var man parādīt, ko nevar praktik?! Davai bez "lielajiem ekrāniem un krāsām"! Ar tām zivi neķer! Nu kaut vienu priekšrocību, kas dotu man iespēju ķert vairāk, lielākas un vienmēr! Varu derēt būs tukša muldēšana!

Chalitis, 13.decembris 2018, 17:55

tev nevar iedot,man var.Tāpēc tev ir praktik un man deepers.Ja praktiks maksātu 50 eiro es saprastu jēgu viņu pirkt,bet par cik tur cena starpība ir niecīga tad neredzu jēgu atteikties no tā ko man piedāvā deepers
13.decembris 2018, 17:59 | links
 
man ir sony z5 compact,nav dargais telefons.Un baterijas turēšanai nav sakara ar to cik dārgs telefons

uldens2, 13.decembris 2018, 17:46

Kāda tam visam starpība?! Vēlreiz saku: lūdzu "taustāmas" priekšrocības! Kā dīpers var iespaidot manu copes kvalitāti?! Ko tas var man parādīt, ko nevar praktik?! Davai bez "lielajiem ekrāniem un krāsām"! Ar tām zivi neķer! Nu kaut vienu priekšrocību, kas dotu man iespēju ķert vairāk, lielākas un vienmēr! Varu derēt būs tukša muldēšana!
13.decembris 2018, 17:55 | links
 
man ir sony z5 compact,nav dargais telefons.Un baterijas turēšanai nav sakara ar to cik dārgs telefons
13.decembris 2018, 17:46 | links
 
16:59praktik 140,deeper pro ap 220,tev matemātika neklibo???

uldens2, 13.decembris 2018, 17:19
Ar matemātiku viss štokos tikai deeper pro vai ne pro strādā savienojumā ar telefonu! Bez tā, nederīga bumbiņa! Plus poverbanka. Es varu iet copēt bez klausules!

Chalitis, 13.decembris 2018, 17:23
bet telefons tak praktiski visiem ir un nav jāperk tikai tāpēc ka lai nopirktu deeperi,nu poverbanka kādi 5-10 eiro,nu jā traks ieguldījums:DDD
praktikam nav flasher režīms un tas ir liels mīnus priekš manis

uldens2, 13.decembris 2018, 17:33[/quote]
praktikam ir flešer režīms! Man arī ir "glaudāmā truba", bet akulumators nevelk. Aukstumā sevišķi. Telefons domāts zvanīšanai. Lai lietotu dīperi, vajag dārgu telefonu, kam aukstumā bača ilgāk velk. Man to nevajag! Tāpat divi gadi un šrots! Kāpēc man mobilo pa 500 eiro, ja var lietot pa 200?! Tas manā dzīvē ko mainīs?!
13.decembris 2018, 17:40 | links
 
praktiku pērkot jau esi pārmaksājis,ķiniešu fišfinders maksā 40$:DDD
13.decembris 2018, 17:36 | links
 
Deeperim ir gan gluks ar disconnect ipasi pavasari. Ka zinams, destilets udens slikti vada elektribu. Ja ir lielais atkusnis un sniegs(destilets udens) kūst, deepers neslēdzās iekšā. Problēmu var atrisināt notirot abus kontaktus ar spirtu vai vodku. Iesaku tīrīt "prātīgi". :)

Man personigi bija tada problēma. Īpašai tehnikai vajag īpašu pieeju, nevar iemest kastē un aizmirst.

Shiirs, 13.decembris 2018, 17:27
pavasarī vajag piemīzt aliņģi lai ir drusku sāļāks:DD
13.decembris 2018, 17:34 | links
 
Lai izbeigtu šo diskusiju, kas saknē kļūst nejedzīga pateikšu tā: deeper lietotāji mani neparliecināja ne par gramu! Tāpat, neviens deeper lietotājs nav mani apmakšķerējis kad esam copējuši kopā vienā vietā! Es redzu to pašu, ko viņi! Atšķirība ir ekrāna lielumā un krāsu paletē. Ticiet man! Dīperus esmu atskatījies! Ar pirmajiem brauca pie manis copēt eboat vīri (tolaik vēl lietoju fishfinderu). Esmu testus līdz vēmienam skatījies! Esmu savā ziņā pragmātiķis un netaisos pārmaksāt par to, lai man tā manta tikai būtu! Padomajiet! Ja deeper būtu daudz un manāmu priekšrocību, vai man tāds nebūtu jau sen?! Kā iepriekš minēju, bija un ir iespēja tādu nopirkt!
13.decembris 2018, 17:33 | links
 
16:59praktik 140,deeper pro ap 220,tev matemātika neklibo???

uldens2, 13.decembris 2018, 17:19

Ar matemātiku viss štokos tikai deeper pro vai ne pro strādā savienojumā ar telefonu! Bez tā, nederīga bumbiņa! Plus poverbanka. Es varu iet copēt bez klausules!

Chalitis, 13.decembris 2018, 17:23[/quote]bet telefons tak praktiski visiem ir un nav jāperk tikai tāpēc ka lai nopirktu deeperi,nu poverbanka kādi 5-10 eiro,nu jā traks ieguldījums:DDD
praktikam nav flasher režīms un tas ir liels mīnus priekš manis
13.decembris 2018, 17:33 | links
 
Deeperim ir gan gluks ar disconnect ipasi pavasari. Ka zinams, destilets udens slikti vada elektribu. Ja ir lielais atkusnis un sniegs(destilets udens) kūst, deepers neslēdzās iekšā. Problēmu var atrisināt notirot abus kontaktus ar spirtu vai vodku. Iesaku tīrīt "prātīgi". :)

Man personigi bija tada problēma. Īpašai tehnikai vajag īpašu pieeju, nevar iemest kastē un aizmirst.
13.decembris 2018, 17:27 | links
 
16:59praktik 140,deeper pro ap 220,tev matemātika neklibo???

uldens2, 13.decembris 2018, 17:19[/quote]
Ar matemātiku viss štokos tikai deeper pro vai ne pro strādā savienojumā ar telefonu! Bez tā, nederīga bumbiņa! Plus poverbanka. Es varu iet copēt bez klausules!
13.decembris 2018, 17:23 | links
 
Chalitis [13.12.18]: Chalitis [14m]: Es tik sodien apskatijos ka praktik maksa 140 eiro,visi laiku domaju ka nevairak pa 50.nu pa 140 man vins tocna liekas parak dargs prieks fishfindera limena aparata

uldens2, 13.decembris 2018, 16:29
Kas tur dārgs?! Par dīpera komplekta cenu var nopirkt 6 praktikus! Paiet divi gadi izmet! Tā vari copēt 12 gadi! :) !140 var viena dienā nopelnīt! :)Pa cik var nopirkt kalkulatoru, Igor? :)

Shiirs, 13.decembris 2018, 17:11
Nezinu! Man ir abos kompjos jau iekšā un trubā ar. :) Tev vajag?
Nē. Es gāju skolā. :D:D:D
13.decembris 2018, 17:23 | links
 
Es tik sodien apskatijos ka praktik maksa 140 eiro,visi laiku domaju ka nevairak pa 50.nu pa 140 man vins tocna liekas parak dargs prieks fishfindera limena aparata

uldens2, 13.decembris 2018, 16:29
Kas tur dārgs?! Par dīpera komplekta cenu var nopirkt 6 praktikus! Paiet divi gadi izmet! Tā vari copēt 12 gadi! :) !140 var viena dienā nopelnīt! :)

Chalitis, 13.decembris 2018, 16:59
praktik 140,deeper pro ap 220,tev matemātika neklibo???
13.decembris 2018, 17:19 | links
 
Otiņš :)
Reizi trijos gados varu atļauties jaunu praktik! :D
Bet ja nopietnāk. Tad man nepatīk tā mūžīgā savienojuma problēma ar telefonu. Ta ir ta nav. Es eju uz copi atpūsties nevis pogas spaidīt. :)
Vajadzētu kādreiz uz ļadus tikties! ;)

urmaas, 13.decembris 2018, 16:53
3šo zezonu deepers un tikai 1 reizi ir bijis šis gļuks,un visticamāk vaina ir telefona pusē
13.decembris 2018, 17:16 | links
 
Chalitis [14m]: Es tik sodien apskatijos ka praktik maksa 140 eiro,visi laiku domaju ka nevairak pa 50.nu pa 140 man vins tocna liekas parak dargs prieks fishfindera limena aparata

uldens2, 13.decembris 2018, 16:29
Kas tur dārgs?! Par dīpera komplekta cenu var nopirkt 6 praktikus! Paiet divi gadi izmet! Tā vari copēt 12 gadi! :) !140 var viena dienā nopelnīt! :)Pa cik var nopirkt kalkulatoru, Igor? :)

Shiirs, 13.decembris 2018, 17:11

Nezinu! Man ir abos kompjos jau iekšā un trubā ar. :) Tev vajag?
13.decembris 2018, 17:16 | links
 
Chalitis [13.12.18]: Es tik sodien apskatijos ka praktik maksa 140 eiro,visi laiku domaju ka nevairak pa 50.nu pa 140 man vins tocna liekas parak dargs prieks fishfindera limena aparata

uldens2, 13.decembris 2018, 16:29
Kas tur dārgs?! Par dīpera komplekta cenu var nopirkt 6 praktikus! Paiet divi gadi izmet! Tā vari copēt 12 gadi! :) !140 var viena dienā nopelnīt! :)
Pa cik var nopirkt kalkulatoru, Igor? :)
13.decembris 2018, 17:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager