Eholotes

Šodien copēju. No rīta bija aktivitāte uz dzelzi. Tiesa gan tikai kamēr rīta krēsla. Pēc tam vajadzēja murmulēt :) Man praktiks deva visu vajadzīgo info. Kur, kurā brīdī ir dzelzis un mormiška. Cik un kāda izmēra (liels vai mazs) asars izrāda interesi. Kāds dziļums ir konkrētā ālinģī.
Nu tad pastāstiet, kāda mārutka pēc man vajag dīperi?! Dēļ krāsainās bildes? Dēļ skrīnšotiem? Man Helixā ir tāda funkcija, kuru neizmantoju! Ko, man dročīt un to momentuzņēmumu?! :) Es ķeru zivis, nevis fetišēju pie "televizora"! Kāda kramēšanās gar sasalušiem vadiem?! A gar bumbu nekramējās?! To defaltā kāds Vasja izvelk un ieliek! :D
13.decembris 2018, 17:10 | links
 
Praktik pro 2 ir uzlabots gan vada gan jutīguma ..parasto toc nav ko ņemt
13.decembris 2018, 17:08 | links
 
Es tik sodien apskatijos ka praktik maksa 140 eiro,visi laiku domaju ka nevairak pa 50.nu pa 140 man vins tocna liekas parak dargs prieks fishfindera limena aparata

uldens2, 13.decembris 2018, 16:29

Kas tur dārgs?! Par dīpera komplekta cenu var nopirkt 6 praktikus! Paiet divi gadi izmet! Tā vari copēt 12 gadi! :) !140 var viena dienā nopelnīt! :)
13.decembris 2018, 16:59 | links
 
Urmas, par kādu savienojuma problēmu tu tur runā?
13.decembris 2018, 16:55 | links
 
Otiņš :)
Reizi trijos gados varu atļauties jaunu praktik! :D
Bet ja nopietnāk. Tad man nepatīk tā mūžīgā savienojuma problēma ar telefonu. Ta ir ta nav. Es eju uz copi atpūsties nevis pogas spaidīt. :)
Vajadzētu kādreiz uz ļadus tikties! ;)
13.decembris 2018, 16:53 | links
 
eholotes.lv [13.12.18]: Ulden tie kuri lieto praktik veljoprojam lieto podzinu nokias.

Tas ari ir tas arguments, kapec šeit ir ta diskusija. + Pa vidu jaucas praktika ambasadors :)

Shiirs, 13.decembris 2018, 16:33

Pilnmēness vēl tikai pēc nedēļais, taupi spēkus :D
Pats taču nelieto podzinu telefonu?
13.decembris 2018, 16:51 | links
 
Praktiks jau 3 gadu ziemaa un vasarā,vienigā problēma ka baterija izlādējas ja pēc copes neizņem.
13.decembris 2018, 16:46 | links
 
Shiirs [15m]: Labakais rugged telefons deeperim pagaidam butu land rover explore ar uzliekamo powerbanku komplektacijā. Kopa gandriz 10tk mAh, ar to pietiktu visai dienai.Salīdzini cenas praktik un deeper ar visiem pričendāļiem. Kas būtu tā vērts, lai es pārmaksātu par labu deeper?

urmaas, 13.decembris 2018, 16:19


Tas vel ir jautājums vai tu pārmaksā. Jautājums ir kā paveiksies, jo praktiks daudziem paziņām ir izbeidzies otrajā dzīves gadā. Kā atceros visa jautrība notiek ar vada savienojumu ar ekrānu vai devēju. Dīperim tomēr tā dzīve ir ilgmūžīgāka. Nu, tur aķis var nojūgties, bet to var samainīt.
Vel pierēķini labumu, ko gūsti metot to vasarā no krasta. Vel var točkas atlikt sajūdzot ar sazīmēto dziļuma karti.
Paskatīt vēsturi, gūt baudu vērojot kā lielā zivs ir ņēmusi utml. Man ļoti patīk vērot un tad pārrunāt rezēto ar līdzīgi domājošajiem. :)
o.
13.decembris 2018, 16:37 | links
 
Ulden tie kuri lieto praktik veljoprojam lieto podzinu nokias.

Tas ari ir tas arguments, kapec šeit ir ta diskusija. + Pa vidu jaucas praktika ambasadors :)

Shiirs, 13.decembris 2018, 16:33


Pilnmēness vēl tikai pēc nedēļais, taupi spēkus :D
13.decembris 2018, 16:37 | links
 
Ulden tie kuri lieto praktik veljoprojam lieto podzinu nokias.

Tas ari ir tas arguments, kapec šeit ir ta diskusija. + Pa vidu jaucas praktika ambasadors :)
13.decembris 2018, 16:33 | links
 
Es tik sodien apskatijos ka praktik maksa 140 eiro,visi laiku domaju ka nevairak pa 50.nu pa 140 man vins tocna liekas parak dargs prieks fishfindera limena aparata
13.decembris 2018, 16:29 | links
 
Komforts un nečakarēšanās ar apsalšiem vadiem.
13.decembris 2018, 16:23 | links
 
Shiirs [13.12.18]: Labakais rugged telefons deeperim pagaidam butu land rover explore ar uzliekamo powerbanku komplektacijā. Kopa gandriz 10tk mAh, ar to pietiktu visai dienai.
Salīdzini cenas praktik un deeper ar visiem pričendāļiem. Kas būtu tā vērts, lai es pārmaksātu par labu deeper?
13.decembris 2018, 16:19 | links
 
Labakais rugged telefons deeperim pagaidam butu land rover explore ar uzliekamo powerbanku komplektacijā. Kopa gandriz 10tk mAh, ar to pietiktu visai dienai.
13.decembris 2018, 16:14 | links
 
Ja nespiež izmaksas, tad divus deeperus+ sakarigu rugged talruni ar jaudigu bateriju. Neesmu tirgotājs, ikdiena pelnu naudu ar demagoģiju. :)
13.decembris 2018, 16:11 | links
 
Lai neaizietu negācijās. Uzburam ainiņu:
Jūs tirgojat deeper un praktik eholotes! Pie tam esat kaislīgs copmanis un esat pietiekoši testējuši šos abus eholotus. Pieņemsim es jums esmu baigais čoms un vēlos nopirkt eholotu. Jūs protams kā kārtīgs čoms nevēlaties mani apčakarēt! Jautājums: kādu eholotu jūs man ieteiktu un kāpēc. Plusi un mīnusi!
Par deeper sakarīgi ir izteicies Otiņš! Chpoksh... :)
13.decembris 2018, 16:01 | links
 
Ok eholotes. Izskatās ka Igors ir gatavs testēt jūsu produktu. :) Tad tiekās uz ledus.

Shiirs, 13.decembris 2018, 15:06


Viens Igors jau sen lieto, ja citam vajag, tas testē uz veselību! Kad būs lēdus - būsim klāt :) Līdakas padzenāt vienmēr ir interesanti.
13.decembris 2018, 15:22 | links
 
eholotes.lv [13.12.18]: Eholotes.lv man vēl būtu jautājums par ekrāna saskatīšanu saulainā laikā? Kā ar to cīnities?

Shiirs, 13.decembris 2018, 14:57

Viedtālrunī - sliktāk redzams, jo telefoniem nav vajdzīgā spilgtuma. Eholotēm, stacionārajām spilgtuma pietiek, viss labi, Praktik - viss ir labi redzams, jo nav kršu . Tikai kubik/pikseļi.
Varbut veca tel.sudigi redzams,bet visi tagadejie telefoni ir labi saskatami pat saulaina laika
13.decembris 2018, 15:17 | links
 
Ok eholotes. Izskatās ka Igors ir gatavs testēt jūsu produktu. :) Tad tiekās uz ledus.
13.decembris 2018, 15:06 | links
 
Eholotes.lv man vēl būtu jautājums par ekrāna saskatīšanu saulainā laikā? Kā ar to cīnities?

Shiirs, 13.decembris 2018, 14:57


Viedtālrunī - sliktāk redzams, jo telefoniem nav vajdzīgā spilgtuma. Eholotēm, stacionārajām spilgtuma pietiek, viss labi, Praktik - viss ir labi redzams, jo nav kršu . Tikai kubik/pikseļi.
13.decembris 2018, 14:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager