Eholotes

eholotes.lv pastāsties sīkāk par to kā praktiks nodod grunts blīvumu līdz lietotājam. Kāda ir gradācija? Zinu kā to inter[retē Lowrance 4Pro melnbaltie ar greyline. Tur līdzīgi? Tas tā, lai diskusija nekļūtu virspusēja.
Vel varat izstāstīt, kas notiek ar praktiku pēc vidēji 2 sezonu lietošanas. Kāds ir tehniskais atbalsts no Jums kā pārdevēja vai no ražotāja, ja sākās gļuki ar ekrānu vai visbiežāk vadu/savienojumiem.
o.

otinjsh, 13.decembris 2018, 14:46


Tehniskais atbalsts no mūsu puses ir tieši tāds kā to prasa EU. Divi gadi garantijas, pēc tam - sorŗy :( Līdzīgi kā Deeper - tur nav ko remontēt.
13.decembris 2018, 14:57 | links
 
Igor nu tad jau tik pēc nedēļas. Cik dzirdēju, tika labi pavilkts pie laivu kalnina. Bez visiem praktikiem un deeperiem.

Shiirs, 13.decembris 2018, 14:54

Es ganījos citos krajos. Manas vietas nav vel staigājamas. Naudas lāde, Kļavu puns, Lielie akmeņi, Čornije kamņi, utt. :)
13.decembris 2018, 14:57 | links
 
Eholotes.lv man vēl būtu jautājums par ekrāna saskatīšanu saulainā laikā? Kā ar to cīnities?
13.decembris 2018, 14:57 | links
 
Igor nu tad jau tik pēc nedēļas. Cik dzirdēju, tika labi pavilkts pie laivu kalnina. Bez visiem praktikiem un deeperiem.
13.decembris 2018, 14:54 | links
 
eholotes.lv pastāsties sīkāk par to kā praktiks nodod grunts blīvumu līdz lietotājam. Kāda ir gradācija? Zinu kā to inter[retē Lowrance 4Pro melnbaltie ar greyline. Tur līdzīgi? Tas tā, lai diskusija nekļūtu virspusēja.
Vel varat izstāstīt, kas notiek ar praktiku pēc vidēji 2 sezonu lietošanas. Kāds ir tehniskais atbalsts no Jums kā pārdevēja vai no ražotāja, ja sākās gļuki ar ekrānu vai visbiežāk vadu/savienojumiem.
o.

otinjsh, 13.decembris 2018, 14:46


Cipari uz ekrāna, rāda koeficientu, piemēram - smlšains - ap 15-16, mīksts - zem 14, zem 10 redzēju tik vienreiz, pa dūnāiniem purviem necopēju. Precizitāte uz desmitdaļu.
13.decembris 2018, 14:52 | links
 
Igor, ja šajā nedēļas nogalē aizraus ciet, tad protams es būšu "majo mesto" :)

Shiirs, 13.decembris 2018, 14:48

Tvajo mesto vēl viļņojās! :) Es šoruden tu labi pakāvu asarus. Lielu nebij. Daži 800nieki. Bet pamatā 200-500g. Līdaku bija bezjēgā! :)
13.decembris 2018, 14:51 | links
 
Kam ir praktik atskruvejat vala,tur tiesam nav made in china????
13.decembris 2018, 14:49 | links
 
Igor, ja šajā nedēļas nogalē aizraus ciet, tad protams es būšu "majo mesto" :)
13.decembris 2018, 14:48 | links
 
eholotes.lv [13.12.18]: Eholotes.lv rāda ne tikai svaru bet arī sugu! :) Its magic! :)

Shiirs, 13.decembris 2018, 14:25

Pievaldies, provokator. Magic ir nespēja izprast ko vairāk par saviem untumiem.

Es varu atšķirt zivi, tās sugu, pēc gaitas ap mānekli, ar precizitāti virs 70%. Zandartu no asara - grūti, bet līdakas un asara gaita - ļoti atšķiras.
Es savukārt varu levitēt virs Gaujas, tūlīt to darīšu jo sāksies taimiņu sezona, kāpēc man kātot lidz tiltam ja varu levitēt.
Es jau saprotu. Kas maksā tas pasuta muziku, un man pret jusu majestāti šajā forumā nav nekādu izredžu. :(
13.decembris 2018, 14:47 | links
 
eholotes.lv pastāsties sīkāk par to kā praktiks nodod grunts blīvumu līdz lietotājam. Kāda ir gradācija? Zinu kā to inter[retē Lowrance 4Pro melnbaltie ar greyline. Tur līdzīgi? Tas tā, lai diskusija nekļūtu virspusēja.
Vel varat izstāstīt, kas notiek ar praktiku pēc vidēji 2 sezonu lietošanas. Kāds ir tehniskais atbalsts no Jums kā pārdevēja vai no ražotāja, ja sākās gļuki ar ekrānu vai visbiežāk vadu/savienojumiem.
o.
13.decembris 2018, 14:46 | links
 
Eholotes.lv rāda ne tikai svaru bet arī sugu! :) Its magic! :)

Shiirs, 13.decembris 2018, 14:25

Pievaldies, provokator. Magic ir nespēja izprast ko vairāk par saviem untumiem.

Es varu atšķirt zivi, tās sugu, pēc gaitas ap mānekli, ar precizitāti virs 70%. Zandartu no asara - grūti, bet līdakas un asara gaita - ļoti atšķiras.

eholotes.lv, 13.decembris 2018, 14:40

Te Tev piekrītu! Kad ir pieredze, praktiski visu var saprast. Līdakas nācienu no asara uz šķērseni noteikti!
13.decembris 2018, 14:45 | links
 
Tas, ka neviens no Jums nav pieminējis Praktik grunts blīvuma indikatoru, digitālu, norāda ka šī diskusija ir virspusēja :) Bet tāds ir un strādā :)

Arī "ķinīzeri" rāda zivis, bija man Fish Finder par 50$, viena copes diena - viens Duracell bateriju komplekts. Pa vienu sezonu - viens praktiks vējā :), bet devējs milzīgs, ar liekiem ķeburiem. Vēl tagad ir veikalā, kā paraugs.

Praktik ir krievu izstrādājums, caurcaurēm. Ir arī krieviem labas mantas.

Praktik liteoju tikai divos režīmos - S.W. - seklais ūdens vai Pro ar dalītu ekrānu , dziļumā virs 3 m. Zoom līmenis - 2m. Visu redz perfekti :) Jūtības līmenis - ap 10.

Tātad pārejam pie īpašībām:

Svars - Deeper bumbulis sver tikpat cik Praktik, bet Praktik nevajag powerbankas.

Izšķirtspēja - mikromurmuli 10 m dzilūmā ar vienu motili redz. Vajag vairāk?

Maks. dziļums - 25 m? Vajag vairāk? Manuprāt ar 15 m gandrīz pietiek.

Gribētu dzirdēt argumentāciju - kāpēc ir vajadzīgāka garāka rādījumu vēsture par pēdējām 3-5 sekundēm? Var kāds saprotami pastāstāstīt? Kāpēc vertikālai ķeršanai ziemā vajadzīgs plats ekrāns ar garu vēsturi?

Šie ir argumenti - kāpec man ir Praktik.

Palieku pie viedokļa, ka ziemā brauc ar labām ziemas riepām, vasarā ar labām vasaras riepām, bet unversālās riepas der tikai tehniskās apskates protokoliem un - ja dzīvo tālu no asfalta.

Labi, ka nav diskusijas par vasaras eholotēm laivām :)

eholotes.lv, 13.decembris 2018, 14:36
Mārtiņ! Tūlīt būs ciet "Lielie akmeņi"! Mūsu noruna paliek spēkā par līdaku šķērseņošanu?! :)

Chalitis, 13.decembris 2018, 14:42


Protams :)
13.decembris 2018, 14:42 | links
 
Tas, ka neviens no Jums nav pieminējis Praktik grunts blīvuma indikatoru, digitālu, norāda ka šī diskusija ir virspusēja :) Bet tāds ir un strādā :)

Arī "ķinīzeri" rāda zivis, bija man Fish Finder par 50$, viena copes diena - viens Duracell bateriju komplekts. Pa vienu sezonu - viens praktiks vējā :), bet devējs milzīgs, ar liekiem ķeburiem. Vēl tagad ir veikalā, kā paraugs.

Praktik ir krievu izstrādājums, caurcaurēm. Ir arī krieviem labas mantas.

Praktik liteoju tikai divos režīmos - S.W. - seklais ūdens vai Pro ar dalītu ekrānu , dziļumā virs 3 m. Zoom līmenis - 2m. Visu redz perfekti :) Jūtības līmenis - ap 10.

Tātad pārejam pie īpašībām:

Svars - Deeper bumbulis sver tikpat cik Praktik, bet Praktik nevajag powerbankas.

Izšķirtspēja - mikromurmuli 10 m dzilūmā ar vienu motili redz. Vajag vairāk?

Maks. dziļums - 25 m? Vajag vairāk? Manuprāt ar 15 m gandrīz pietiek.

Gribētu dzirdēt argumentāciju - kāpēc ir vajadzīgāka garāka rādījumu vēsture par pēdējām 3-5 sekundēm? Var kāds saprotami pastāstāstīt? Kāpēc vertikālai ķeršanai ziemā vajadzīgs plats ekrāns ar garu vēsturi?

Šie ir argumenti - kāpec man ir Praktik.

Palieku pie viedokļa, ka ziemā brauc ar labām ziemas riepām, vasarā ar labām vasaras riepām, bet unversālās riepas der tikai tehniskās apskates protokoliem un - ja dzīvo tālu no asfalta.

Labi, ka nav diskusijas par vasaras eholotēm laivām :)

eholotes.lv, 13.decembris 2018, 14:36

Mārtiņ! Tūlīt būs ciet "Lielie akmeņi"! Mūsu noruna paliek spēkā par līdaku šķērseņošanu?! :)
13.decembris 2018, 14:42 | links
 
Igoram.
Pieredze ir jā, neviens nestrīdās. :)
Aparāts ir tik labs cik ir samaksāts par reklāmu.
Vienigais praktika pluss ir baterija un cena. Pārējie ir tikai mīnusi.
Par cenu ari varētu strīdeties, jo 50eiro tā nav nekāda lielā starpība, ja netici pajautā lietotājam abrakadabra :)

Protams, ja vēl speciāli jāpērk viedtālrunis, tad var diskutēt. No otraspuses, podziņtelefonu lietotaji manā paziņu lokā ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitami.
13.decembris 2018, 14:41 | links
 
Eholotes.lv rāda ne tikai svaru bet arī sugu! :) Its magic! :)

Shiirs, 13.decembris 2018, 14:25


Pievaldies, provokator. Magic ir nespēja izprast ko vairāk par saviem untumiem.

Es varu atšķirt zivi, tās sugu, pēc gaitas ap mānekli, ar precizitāti virs 70%. Zandartu no asara - grūti, bet līdakas un asara gaita - ļoti atšķiras.
13.decembris 2018, 14:40 | links
 
Igor, pastāsti kāpēc vasarai tev ir tas aparāts ar visiem navarotiem un krāsainu bildi?
Nevis tāds, kuru pēc copes iemet stūrī un aizmirsti līdz nākamajai reizei kamēr tīrās asari virtuvē?

o.

otinjsh, 13.decembris 2018, 14:25

Tāpēc ka vasarā ir cita copes specifika. Otiņ! Man "kāposta" pietiek lai nopirktu ne tikai deeper. Bija izpētīti dažādi varianti. Man vajadzēja verķi, kas dod man minimālu info (dziļums, mānekļa horizonts, lai redz kustību apakšā). Pārējo puzli es salikšu pats! Galvenais noteikums, pēc iespējas mazāka lādēšana un izturība. Mani jau kretinē telefona lādēšana, tad vēl šo visu klāt?! Ir redzēts, kā trubas noslīcina, ekrānus sasit žaujoties uz ledus. Man tāds hokejs nav vajadzīgs! :)
13.decembris 2018, 14:38 | links
 
Tas, ka neviens no Jums nav pieminējis Praktik grunts blīvuma indikatoru, digitālu, norāda ka šī diskusija ir virspusēja :) Bet tāds ir un strādā :)

Arī "ķinīzeri" rāda zivis, bija man Fish Finder par 50$, viena copes diena - viens Duracell bateriju komplekts. Pa vienu sezonu - viens praktiks vējā :), bet devējs milzīgs, ar liekiem ķeburiem. Vēl tagad ir veikalā, kā paraugs.

Praktik ir krievu izstrādājums, caurcaurēm. Ir arī krieviem labas mantas.

Praktik liteoju tikai divos režīmos - S.W. - seklais ūdens vai Pro ar dalītu ekrānu , dziļumā virs 3 m. Zoom līmenis - 2m. Visu redz perfekti :) Jūtības līmenis - ap 10.

Tātad pārejam pie īpašībām:

Svars - Deeper bumbulis sver tikpat cik Praktik, bet Praktik nevajag powerbankas.

Izšķirtspēja - mikromurmuli 10 m dzilūmā ar vienu motili redz. Vajag vairāk?

Maks. dziļums - 25 m? Vajag vairāk? Manuprāt ar 15 m gandrīz pietiek.

Gribētu dzirdēt argumentāciju - kāpēc ir vajadzīgāka garāka rādījumu vēsture par pēdējām 3-5 sekundēm? Var kāds saprotami pastāstāstīt? Kāpēc vertikālai ķeršanai ziemā vajadzīgs plats ekrāns ar garu vēsturi?

Šie ir argumenti - kāpec man ir Praktik.

Palieku pie viedokļa, ka ziemā brauc ar labām ziemas riepām, vasarā ar labām vasaras riepām, bet unversālās riepas der tikai tehniskās apskates protokoliem un - ja dzīvo tālu no asfalta.

Labi, ka nav diskusijas par vasaras eholotēm laivām :)
13.decembris 2018, 14:36 | links
 
Igoriņ, zivi neķer eholote, par to domāju esam vienis prātis. :)

Vienkārši nevajag deķīti vilkt uz savu pusi neiedziļinoties niansēs. Es arī nemūžam nemēģinātu pierādīt ka tavs foreļķāts ir sudīgāks par manējo, jo tavejais redzi nav vienā stīgā ar manu mānekļa svaru. :)

Ir 2018 gads un vadi, kā arī podziņtelefons ir izmirstoša suga.

Agrāk karotēja pāri visam ezeram. Tagad visi ar motoriem dragā. Ir sliktāk vai?

Shiirs, 13.decembris 2018, 14:15

Tak ne par to ir šis "raidījums"! Mani "uzrunāja" tas koments par vieniem vārtiem! Nu tjipa dīpers ir kruta, bet praktik ir mēsls! Man tač pilnīgi vienalga, kurš ar ko copē un kā! Veči, dieva dēļ copējat ar dīperiem cik gribat! Tik nevajag man stāstīt savas fantāzijas! Man ziemas copē ir milzīga pieredze! Man ekrānā vajag minimālu informāciju lai saprastu kas ir kas! Citam nepalīdzēs pat planšete pievienota pie piecām dīperbumbām! :) Par podziņtelefoniem. Es redzu numuru un pēc balss atpazīstu zvanītāju. No tā, ka ekrānā parādās zvanītaja foto, sakaru kvalitāte nemainās!
13.decembris 2018, 14:29 | links
 
Igor, pastāsti kāpēc vasarai tev ir tas aparāts ar visiem navarotiem un krāsainu bildi?
Nevis tāds, kuru pēc copes iemet stūrī un aizmirsti līdz nākamajai reizei kamēr tīrās asari virtuvē?

o.
13.decembris 2018, 14:25 | links
 
Eholotes.lv rāda ne tikai svaru bet arī sugu! :) Its magic! :)
13.decembris 2018, 14:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager