Eholotes

otinjsh vertikalaja flasheri var ļoti labi redzēt vai ir liels asaris vai mazs,protams vajag laiku lai izprastu to rādījumu,bet pa 10h jau saprot kas tur ir

uldens2, 13.decembris 2018, 14:06
Dīperī gadījumā nerāda cik smaga zivs ir zem ālinģa? :))) Nu, kilogramos vai sliktākā gadījumā mārciņās?! Praktikā viss pa vienkāršo. Jo rupāka švīka, jo lielāka interese pie tā ālinģa vairāk piestrādāt.

Chalitis, 13.decembris 2018, 14:18
nu ironizē vien,neesi lietojis bet viedoklis ir:DDD
13.decembris 2018, 14:22 | links
 
otinjsh vertikalaja flasheri var ļoti labi redzēt vai ir liels asaris vai mazs,protams vajag laiku lai izprastu to rādījumu,bet pa 10h jau saprot kas tur ir

uldens2, 13.decembris 2018, 14:06

Dīperī gadījumā nerāda cik smaga zivs ir zem ālinģa? :))) Nu, kilogramos vai sliktākā gadījumā mārciņās?! Praktikā viss pa vienkāršo. Jo rupāka švīka, jo lielāka interese pie tā ālinģa vairāk piestrādāt.
13.decembris 2018, 14:18 | links
 
Amicus, nesatraucies, kad smadzenes dalīja, es biju pirmais rindā :)

Jautājums ir kas pārāks - deeper vai praktik.
13.decembris 2018, 14:18 | links
 
bļins tas praktiks 140 eiro maksā,ar ko viņš ir labāks ar fishfideri pa 40 eiro???
13.decembris 2018, 14:16 | links
 
Igoriņ, zivi neķer eholote, par to domāju esam vienis prātis. :)

Vienkārši nevajag deķīti vilkt uz savu pusi neiedziļinoties niansēs. Es arī nemūžam nemēģinātu pierādīt ka tavs foreļķāts ir sudīgāks par manējo, jo tavejais redzi nav vienā stīgā ar manu mānekļa svaru. :)

Ir 2018 gads un vadi, kā arī podziņtelefons ir izmirstoša suga.

Agrāk karotēja pāri visam ezeram. Tagad visi ar motoriem dragā. Ir sliktāk vai?
13.decembris 2018, 14:15 | links
 
Deeper ir milzīgs pluss, tā cena! Lai ar to maksķerētu, daži pat iegādājās otru telefonu. Tātad, dīpers, viedtālrunis, macinš, poverbanka. Tad turi bēdu par regulāru uzlādi, tas viss lai lūrētu krāsainā ekrānā un bišku vēsturi paskatīties! Tas maksā vairākus simtus! Man gan forši! Šodien ar Raimi (pazīstamu zemledus maksķerēšanas sportistu) ieklapējām smukus asarus. Nupat izbēru izlietnē tīrišanai. Praktiku ielidināju kastē un par viņu azmirstu, līdz rīt atkal būšu pie zivīgās lunkas! :D
13.decembris 2018, 14:14 | links
 
Shiirs [13.12.18]: Amicus [16m]: Shiirs [12:09]: Nav tā, ka man baigi rūp.
Vienkārši smiekligi lasīt kā tiek lobēta lētā desa. :)Pats tu esi lētā desa=D Biju copē gan ar vienu gan ar otru. Pašlaik ar praktiku, ir ok. Protams gribētos krāsainu ekrānu. Citādi zivis/dziļumu rāda. Mormiškas kustības rāda. Deeperam arī viss ok, smartfonā viss smuki redzams. Macinš uz rokas smartfonam, striķītis deeperam un var bliezt, vienīgi man ik pa laiku bija problēmas ar connection...vai nu gļuks pie -20 vau nu problēma programatūrā. HvzKāds vēl striķītis. :):):)

Tu uztaisi no ērta bezvadu aparāta praktiku un tad ko tu gribi?

Varbūt patestē vēl deeperi ar cieto turetaju pie laivas, tad vispār būsi ahujā par rezultātu.
Ērts, kurš sarullējās uz atsperes, pārejot no vienas vietas uz citu, brīvas rokas.
Tu varbūt pamēğini iegādāties sev smadzenes, nu kaut bišķinj pelēkās vielas! Lūdzu! "Vispār būsi ahujā par rezultātu"! Anencefāls
13.decembris 2018, 14:13 | links
 
un es neticu ka parktiks nav tas pats ķīniešu fishfiners:DDDVarbūt kļudos:DD
13.decembris 2018, 14:08 | links
 
otinjsh vertikalaja flasheri var ļoti labi redzēt vai ir liels asaris vai mazs,protams vajag laiku lai izprastu to rādījumu,bet pa 10h jau saprot kas tur ir
13.decembris 2018, 14:06 | links
 
urmaas [15m]: Es jau nekasos. :)
Vienkārši gribu uzzināt ar ko deeper ir labāks. Ja mani kāds par to pārliecinās tad mož i nopirkšu! :)
To, ka te dažiem nav argumentu, izņemot to, ka deeper ir kruta, tas jau ir redzams. Cilvēki vienkārši nespēj atzīties ka kruta iegrābušies! :)Nu piedod. Bet es pirms deeper iegades speciāli paņemu patestēt "praktik".
Agrāk lietoju lowrance ar ziemas devēju, kas ir tas pats setups, tikai ekrāna vietā jāstaipa līdzi vesela soma.

Ja patīk ar apledojušu "vadu " kauties, tad droši uz priekšu!

Redzu gana bieži kā Aluksnes Gunča ar savu Praktiku dragā. :)

Nav ne vaina. Vienkārši nekā parocīga tajā visā nav, salīdzinot ar deeperu.

Igoriņ kā tad bumbina traucē tavas bļitkas spēlei? :) Vads un devējs netraucē ja? Nu tu tagad lej.

Shiirs, 13.decembris 2018, 13:55

Gunčam nav praktika (vismaz līdz vakardienai nebija)! Gunčam ir ķīniešu fishfinder. Ja Tu man uzdod tādu jautājumu, tad skaidrs! Piedod, bet bļitkot Tu nemāki! :) Joks! Praktik devējs ar vadu ir pašā ālinģa malā un principā ālinģis ir pilnīgi brīvs no "svešķermeņiem". Šķērsene ir jāmāk izraustīt un tās skrējienam nedrikst pilnīgi nekas traucēt! Mazākais atsitiens pret dīper bumbu, rada nedabīgu spēli. Varbūt līdakai pajāt, bet ne kilo asarim!
13.decembris 2018, 14:04 | links
 
uldens2 [13.12.18]: un nezinu cik noderīga ir tā redzēšana caur ledu,jo bieži vien izurbjot caurumu nerāda nevienu zivi,bet ielaižot bļitku asaris ir klāt atri vien,varbūt tas vairāk noder ja meklē baltās zivis,bet tās man neinteresē
Svešās ūdenstilpnēs ļoti noderīgi. Jo sameklēju kanti nepiepūloties-lieki neurbjot.
13.decembris 2018, 14:03 | links
 
Sakārtojot visu adekvāti ar poverbankām utml, dīpers ir ļoti ērts lietošanā arī ziemā. Kā saprotu, tad ar Praktiku arī ir līdzīgi. Nepieciešams neliels "makgaiverisms", lai būtu ērtāk darboties, vai ne?
Patīkamāk ir lūrēt krāsainā ekrānā kā melnbaltā. Piekritīsiet?
Grunts cietība ļoti svarīga. Protams, ja copē vienā ūdenī, kas izpētīts gadu laikā, tad to nav vajadzības saredzēt.
Jā, tā baterija. Izlādējas ~ 4h laikā. Bet uzlādēt var savukārt 30min laikā un darboties atkal tālāk.
Caur slapju un monolītu ledu stars sit cauri ļoti labi. Esmu vilcis aiz sevis striķītī pa ledu un vērojis bildi kā braucot ar laivu. Ātrāk var zivi vai struktūru dislocēt. Bet nu reti tādi apstākļi ir, tas gan. :)
Vot, vienīgais neesmu lietojis ledū, kas biezāks par 50cm. Kā bilde uzvedas biezā ledū nav jausmas....
Vel, izšķirtspēja. Saprast vai tur ir daudz mazu zivju vai viena/dažas lielas domāju ir labāk ar krāsainu bildi kā melnbaltu, kur, pieļauju, viss saplūst resnā svītrā. Cik nav bijis tā, ka mēģini iebļitkot dēles lieluma asarīti. :D

Ziemā eholote nav kritiska. Zivi var noķert arī bez tās, skatoties kur citi sēž vai kur daudz caurumu ir ticis urbts. Lūrēšana tajā copei parādās pavisam citi toņi. Vai zivju vairāk? Diezvai.

Ā, vel super liels pluss ir tas, ka vari jamo mētāt vasarā. Ātri saprast kur kante, kur kas. Tas tad, ja mīli pabraukāt apkārt atklājot priekš sevis ko jaunu.

o.
13.decembris 2018, 14:00 | links
 
Amicus [13.12.18]: Shiirs [12:09]: Nav tā, ka man baigi rūp.
Vienkārši smiekligi lasīt kā tiek lobēta lētā desa. :)Pats tu esi lētā desa=D Biju copē gan ar vienu gan ar otru. Pašlaik ar praktiku, ir ok. Protams gribētos krāsainu ekrānu. Citādi zivis/dziļumu rāda. Mormiškas kustības rāda. Deeperam arī viss ok, smartfonā viss smuki redzams. Macinš uz rokas smartfonam, striķītis deeperam un var bliezt, vienīgi man ik pa laiku bija problēmas ar connection...vai nu gļuks pie -20 vau nu problēma programatūrā. Hvz
Kāds vēl striķītis. :):):)

Tu uztaisi no ērta bezvadu aparāta praktiku un tad ko tu gribi?

Varbūt patestē vēl deeperi ar cieto turetaju pie laivas, tad vispār būsi ahujā par rezultātu.
13.decembris 2018, 13:59 | links
 
urmaas [13.12.18]: Es jau nekasos. :)
Vienkārši gribu uzzināt ar ko deeper ir labāks. Ja mani kāds par to pārliecinās tad mož i nopirkšu! :)
To, ka te dažiem nav argumentu, izņemot to, ka deeper ir kruta, tas jau ir redzams. Cilvēki vienkārši nespēj atzīties ka kruta iegrābušies! :)
Nu piedod. Bet es pirms deeper iegades speciāli paņemu patestēt "praktik".
Agrāk lietoju lowrance ar ziemas devēju, kas ir tas pats setups, tikai ekrāna vietā jāstaipa līdzi vesela soma.

Ja patīk ar apledojušu "vadu " kauties, tad droši uz priekšu!

Redzu gana bieži kā Aluksnes Gunča ar savu Praktiku dragā. :)

Nav ne vaina. Vienkārši nekā parocīga tajā visā nav, salīdzinot ar deeperu.

Igoriņ kā tad bumbina traucē tavas bļitkas spēlei? :) Vads un devējs netraucē ja? Nu tu tagad lej.
13.decembris 2018, 13:55 | links
 
Es jau nekasos. :)
Vienkārši gribu uzzināt ar ko deeper ir labāks. Ja mani kāds par to pārliecinās tad mož i nopirkšu! :)
To, ka te dažiem nav argumentu, izņemot to, ka deeper ir kruta, tas jau ir redzams. Cilvēki vienkārši nespēj atzīties ka kruta iegrābušies! :)

urmaas, 13.decembris 2018, 13:44
ja nebūtu tas icefishing mode tad diez vai būtu pircis deeperi,būtu turpinājis iztikt bez.Kad ieraudzīju video to funkciju tad sapratu ka tas ir tieši tas kas man vajadzīgs.Bez tās tas ir tāds pats kā praktiks manā skatījumā.Un iegrābies nejūtos nemaz
13.decembris 2018, 13:54 | links
 
Shiirs [13.12.18]: Nav tā, ka man baigi rūp.
Vienkārši smiekligi lasīt kā tiek lobēta lētā desa. :)
Pats tu esi lētā desa=D Biju copē gan ar vienu gan ar otru. Pašlaik ar praktiku, ir ok. Protams gribētos krāsainu ekrānu. Citādi zivis/dziļumu rāda. Mormiškas kustības rāda. Deeperam arī viss ok, smartfonā viss smuki redzams. Macinš uz rokas smartfonam, striķītis deeperam un var bliezt, vienīgi man ik pa laiku bija problēmas ar connection...vai nu gļuks pie -20 vau nu problēma programatūrā. Hvz
13.decembris 2018, 13:51 | links
 
Es tagad nopirku Deeper, vēl pats neesmu izmēģinājis, bet kolēģim ir.

Tā virspusēji apskatot.
Plusi manuprāt
+ piesien pie auklas un vasarā no krasta izmētā visu upi
+ var zīmēt karti.
+ piesien pie mieta. mietu nostiprini vietā, kur ir iebarots un no krasta sēdi un skaties vai ir kāda aktivitāte.
+ strādā palielā distancē.

savukārt to Praktik pa lielam var izmanot ziemā vai no laivas. no krasta gan jau, ka ar var mētāt bet šķiet būs pinķērīgi.

nu tas manuprāt...
13.decembris 2018, 13:51 | links
 
un nezinu cik noderīga ir tā redzēšana caur ledu,jo bieži vien izurbjot caurumu nerāda nevienu zivi,bet ielaižot bļitku asaris ir klāt atri vien,varbūt tas vairāk noder ja meklē baltās zivis,bet tās man neinteresē
13.decembris 2018, 13:50 | links
 
uldens2 [13.12.18]: Uldeens
Es nerunāju par to vai paceļams, vai nē. :)
Uz sitienu es varu paņem gan jaunu deeper, gan jaunu telefonu, gan jaunu jaudīgu powerbank un ne tikai. Pagaidām es tam neredzu jēgu.
Es jau iepriekš ari par to vadu izteicos. Viņš gan traucē, gan palīdz. Traucē tāpēc, ka kūļājās. Palīdz, pat ļoti, nepieliecoties izvelc devēju no āliņģa un dodies uz nākamo. :)

urmaas, 13.decembris 2018, 13:24nu katram savs,man praktiks neder un nepatīk,deeperim ar var pielikt striķi lai nav jaliecas pakaļ,tas nu galīgi nav arguments dēļ tā vada
Tieši tā, katram savs.
Deepera divi plusi:
Var paskatīties vēsturi un lielāks ekrāns. Es bez tiem varu iztikt. :)
13.decembris 2018, 13:47 | links
 
Es jau nekasos. :)
Vienkārši gribu uzzināt ar ko deeper ir labāks. Ja mani kāds par to pārliecinās tad mož i nopirkšu! :)
To, ka te dažiem nav argumentu, izņemot to, ka deeper ir kruta, tas jau ir redzams. Cilvēki vienkārši nespēj atzīties ka kruta iegrābušies! :)
13.decembris 2018, 13:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager