Eholotes

Uldeens
Es nerunāju par to vai paceļams, vai nē. :)
Uz sitienu es varu paņem gan jaunu deeper, gan jaunu telefonu, gan jaunu jaudīgu powerbank un ne tikai. Pagaidām es tam neredzu jēgu.
Es jau iepriekš ari par to vadu izteicos. Viņš gan traucē, gan palīdz. Traucē tāpēc, ka kūļājās. Palīdz, pat ļoti, nepieliecoties izvelc devēju no āliņģa un dodies uz nākamo. :)

urmaas, 13.decembris 2018, 13:24
nu katram savs,man praktiks neder un nepatīk,deeperim ar var pielikt striķi lai nav jaliecas pakaļ,tas nu galīgi nav arguments dēļ tā vada
13.decembris 2018, 13:42 | links
 
es jau rakstīju kas patīk deeperī,neesmu meginājis,bet domāju ka deepers ar redz caur ledu ja ir ūdens virsū,brivdienās japamēgina ja būs slapjais ledus.
Vai tad powerbanks ir nepaceļams pasākums??Tur tak nevajag lielu ja telefonam sūdiga baterija.
Man atkal praktiks liekas neērts dēl tā vada,kadreiz bij līdziga ķiniešu ehlote ar vadu,izbesīja tas vads un izlidināju misene ejošu eholoti

uldens2, 13.decembris 2018, 13:14

Mani atkal besī tā bumba ūdenī! Tā ļoti traucē bļitkas spēlei! Lielais asaris nepiedod sīkumus!!!
13.decembris 2018, 13:41 | links
 
Deeper aizstāvji. Lūdzu nokomentējiet deeper priekšrocības copei ziemā!
Praktik priekšrocības:
Ērts lietošanā.
Baterija jāmaina, vai jālādē max 2x sezonā.
Nav jāstaipa līdzi papildaprīkojums,(telefons, powerbank, mitrumizturīgais maciņš utt).
Ja ledus ir bez gaisa burbuļiem, tad ķer ari caur ledu. Tas ja uz ledus ir kaut drusciņ mitrums.
Pie mīnusiem:
Mazs ekrāns
Ja kautko piemirsu tad praktik lietotāji var papildināt.

urmaas, 13.decembris 2018, 13:02

Tak beidz ar viņiem kasīties! Galvenais mīnuss, pēc tetra izskatās! :) Dīpers ir kruta! Galvenais ka līdzi var paņemt vairākus gadžetus! Žēloties, ka visa enerģija pazudusi un tad lūgt, lai atnāc ar praktiku palūri ālinģī vai tur zive ir! Tādi gadījumi ir bijuši! :)
13.decembris 2018, 13:39 | links
 
Igoriņ, deepers liek pilnīgi visos vārtos. Kad būšu tavā galā, varam pasēdēt blakus un patestēt. Redzēsi, kādas muļķības rāda tavs tetris.

Par telefonu. Es lietoju CAT S41.
Par paša deeper bateriju. Jā ir tur tada problēmiņa. 4 stundas pie -10 ir maksimālais darbibas laiks.

Bet man ir risinājums.
Kabatā man ir otrs deepers. :)

Paldies abrakadabra, applausos nevajag.


Vispar ja svarīgs ir baterijas kalpošanas ilgums, tad pēc testiem reālajā dzivē mans deeper pro + nomirst ātrāk nekā mana copes čomaka deeper pro.

Tāpec pērciet parasto Pro, ja nelietosiet gps.

Shiirs, 13.decembris 2018, 07:58

Tu tik pārliecinoši stāsti, ka es sāku apšaubīt savas zināšanas par savu ezeru! Redzi, man ir arī nopietnāks aparāts ko lietoju vasarā. Tur iekšā ir gan karte, gan GPS, gan visi skati, čirpi utt. Ieliekot punktu, es zinu kāds apakšā dziļums. To arī piefiksēju kabatas navigatorā. Tetris rāda ziemā visu pareizi! Star citu, man ir savas metodes, kā var pārliecināties par dziļumu. Aparāts nemelo! Nākamais. Arī zivis, mānekļa horizontu rāda korekti. Ko Tu man taisies pierādīt?! Ko Tavs dīpers var parādīt? Grunts cietību? Tak man tā nav vajadzīga! Esmu daudzas vietas apskatījies ar zemūdens kameru! Nekā tur īpaša nav. Akmeņi, grants, rakuška. Mums viss ezers praktiski tāds. Es pats esmu notestējis un atzinis par labu! Paldies Mārtiņam no eholotes.lv par konsultāciju. Neesmu vīlies!
13.decembris 2018, 13:33 | links
 
es jau rakstīju kas patīk deeperī,neesmu meginājis,bet domāju ka deepers ar redz caur ledu ja ir ūdens virsū,brivdienās japamēgina ja būs slapjais ledus.
Vai tad powerbanks ir nepaceļams pasākums??Tur tak nevajag lielu ja telefonam sūdiga baterija.
Man atkal praktiks liekas neērts dēl tā vada,kadreiz bij līdziga ķiniešu ehlote ar vadu,izbesīja tas vads un izlidināju misene ejošu eholoti

uldens2, 13.decembris 2018, 13:14


Magnētiskā lente visu risina, gan lieko vadu, gan - ja devēju vajag pa fikso no āliņģa izvilkt, lai nemaisās zivi velkot. Kas vēl - vads garantē eholotes devēja atrašanos zem ledus, tātad visskaidrāko bildi. Arī devējs atrodas siltākos ūdeņos un neapledo aukstā laikā.

Paskaties manu vide , zemāk ir. ļoti ērti, bez vada - pat grūtāk.
13.decembris 2018, 13:29 | links
 
Uldeens
Es nerunāju par to vai paceļams, vai nē. :)
Uz sitienu es varu paņem gan jaunu deeper, gan jaunu telefonu, gan jaunu jaudīgu powerbank un ne tikai. Pagaidām es tam neredzu jēgu.
Es jau iepriekš ari par to vadu izteicos. Viņš gan traucē, gan palīdz. Traucē tāpēc, ka kūļājās. Palīdz, pat ļoti, nepieliecoties izvelc devēju no āliņģa un dodies uz nākamo. :)
13.decembris 2018, 13:24 | links
 
paskatījos ka powerbankas jau var dabūt no 5 eiro:DD
13.decembris 2018, 13:18 | links
 
es jau rakstīju kas patīk deeperī,neesmu meginājis,bet domāju ka deepers ar redz caur ledu ja ir ūdens virsū,brivdienās japamēgina ja būs slapjais ledus.
Vai tad powerbanks ir nepaceļams pasākums??Tur tak nevajag lielu ja telefonam sūdiga baterija.
Man atkal praktiks liekas neērts dēl tā vada,kadreiz bij līdziga ķiniešu ehlote ar vadu,izbesīja tas vads un izlidināju misene ejošu eholoti
13.decembris 2018, 13:14 | links
 
Deeper aizstāvji. Lūdzu nokomentējiet deeper priekšrocības copei ziemā!
Praktik priekšrocības:
Ērts lietošanā.
Baterija jāmaina, vai jālādē max 2x sezonā.
Nav jāstaipa līdzi papildaprīkojums,(telefons, powerbank, mitrumizturīgais maciņš utt).
Ja ledus ir bez gaisa burbuļiem, tad ķer ari caur ledu. Tas ja uz ledus ir kaut drusciņ mitrums.
Pie mīnusiem:
Mazs ekrāns
Ja kautko piemirsu tad praktik lietotāji var papildināt.
13.decembris 2018, 13:02 | links
 
Sveiki,

pārdodu savu eholoti
Vēlos pārdot Eholoti Humminbird 150,

1. Baterija - Tur mierīgi pāris copes reizes bez uzlādes.
2. lādētājs baterijai
3. paštaisīts statīvs
4. pati eholote - melnbalts ekrāns, dziļumu rāda perfekti. kaut kādas zivis arī rāda.

sīkāk pie sludinājumiem
Cena 75 euro
13.decembris 2018, 12:54 | links
 
Mans Prektik Pro devējs laikam ir dabūjis kādu triecienu, jo gļuko dziļums alīņģī, līdz art to zūd arī ticamība par zivīm. Vai ir iespējams kur iegādāties atsevišķi devēju Latvijā vai e-bay?

91ernis, 13.decembris 2018, 12:46


Visticamāk, ka ir bojāts vads. Diemžēl - mēs tos neremontējam, garantijas eholotēm - ja nav redzamu defektu, tad mainām :(
13.decembris 2018, 12:53 | links
 
Mans Prektik Pro devējs laikam ir dabūjis kādu triecienu, jo gļuko dziļums alīņģī, līdz art to zūd arī ticamība par zivīm. Vai ir iespējams kur iegādāties atsevišķi devēju Latvijā vai e-bay?
13.decembris 2018, 12:46 | links
 
Nav tā, ka man baigi rūp.
Vienkārši smiekligi lasīt kā tiek lobēta lētā desa. :)
13.decembris 2018, 12:09 | links
 
Pašiem preces tirgotājiem ir visskaļākais viedoklis.

Ja eholotes.lv kļutu par deeper izplatītaju, varu derēt, kažociņš tiktu apmests uz otru pusi tūlit pat. :)

Un par to zivju sugu atpazīšanu. Lūdzu nevajag, man smadzenes tūlit sāks asinot.

Shiirs, 13.decembris 2018, 10:01


Šir, te Tev grūti iet, publika nobriedušāka un inertāka uz Tavu valodiņu, nav kā spēka forumā ļembastu taisīt, bet varbūt, ka uztrenēsies :D
13.decembris 2018, 11:25 | links
 
Vai šogad pie mums kādā veikalā būs praktik 6m ideāli arī uniboks?

chillis, 13.decembris 2018, 10:28


Praktik 6M nav sertificēts, tam nav CE un to nevar legāli ievest Eiropā. Uniboks būs, jaunnedēļ, bet 6M šobreīud nav pie mums pieejams.
13.decembris 2018, 10:38 | links
 
Pašiem preces tirgotājiem ir visskaļākais viedoklis.

Ja eholotes.lv kļutu par deeper izplatītaju, varu derēt, kažociņš tiktu apmests uz otru pusi tūlit pat. :)

Un par to zivju sugu atpazīšanu. Lūdzu nevajag, man smadzenes tūlit sāks asinot.

Shiirs, 13.decembris 2018, 10:01


Katram ir savs viedoklis. Visu cieņu, ja māk to paust , necenšoties kādu aizvainot vai apsaukāt.

Eholotes.lv var atļauties savam priekam labāko, ko izvēlas, un ziemā tas ir Praktik. Ja runa ir par eholotēm. Ja runa ir par eholotēm un kartēm - tad telefons tik un tā iesaistās spēlē, bet arī tad Deeper nav vienīgais risinājums.

Eholotes.lv velk mugurā to ko grib un laivā montē to, kas labāk patīk nevis to uz kā var vairāk nopelnīt. UN arī savus klientus eholotes.lv konsultē no savas pieredzes, par to, ko uzskata konkrētajam cilvēkam un viņa copēs mērķiem - par piemērotāko.

Eholotes.lv piedāvā arī Deeper, ir veikalā uz vietas, tiem, kuri nelietot I-phone, piemēram.

Eholotes.lv savu viedokli spēj argumentēt ar pieredzi, lomiem un zināšanām.

Diskusijas mērķis ir apmainīties ar viedoķliem. Ne asakas!
13.decembris 2018, 10:36 | links
 
Vai šogad pie mums kādā veikalā būs praktik 6m ideāli arī uniboks?
13.decembris 2018, 10:28 | links
 
Pašiem preces tirgotājiem ir visskaļākais viedoklis.

Ja eholotes.lv kļutu par deeper izplatītaju, varu derēt, kažociņš tiktu apmests uz otru pusi tūlit pat. :)

Un par to zivju sugu atpazīšanu. Lūdzu nevajag, man smadzenes tūlit sāks asinot.
13.decembris 2018, 10:01 | links
 
Runājot par zivju atpazīšanu eholotē - tas ir "kilometru jautājums". Jo ilgāk un biežāk lieto vienu mantu, jo vairāk domā un analizē to ko redzi - jo skaidrāka bilde. Šobrīd puslīdz droši Praktik ekrānā varu pateikt vai tā ir līdaka, vai asaris, arī cik liels.

Protams, ka nepretendēju uz absolūto patiesību :)


13.decembris 2018, 09:36 | links
 
Ziemā ērtākais ir Praktik, pats lietoju un nemainīšu. Deeper ir skaistāks, var pēcāk ar screen shot vēsturi palielīties, bet praktiskā copē - es nebraucu uz copi uz 3-4 stundām. Es nepirkšu telefonu, kurš jāpielāgo eholotei ziemā, es nečakarēšos ar powerbankām utt. Copē eju copēt, atrast zivis un copēt. Un ar Praktik - viss ir SUPER.

Protams, ka ir arī labāki risinājumi, piemēram - šoziem ir plāns aizstiept uz ledus Garmin Panoptix LiveScope, kuru ļoti aktīvi lietoju šoruden, bet tas ir pilnīgi cita budžeta stāsts un saistīts ar ragavām, proti, daudz slitāku mobilitāti.

Palieku pie viedokļa, ka Praktik - ir ziemai, bet Deepr - fīderistiem un ziemai, ja nav Praktik.

Par ērtībām un neērtībām - te ir video

13.decembris 2018, 09:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager