Eholotes

Igoriņ, deepers liek pilnīgi visos vārtos. Kad būšu tavā galā, varam pasēdēt blakus un patestēt. Redzēsi, kādas muļķības rāda tavs tetris.

Par telefonu. Es lietoju CAT S41.
Par paša deeper bateriju. Jā ir tur tada problēmiņa. 4 stundas pie -10 ir maksimālais darbibas laiks.

Bet man ir risinājums.
Kabatā man ir otrs deepers. :)

Paldies abrakadabra, applausos nevajag.


Vispar ja svarīgs ir baterijas kalpošanas ilgums, tad pēc testiem reālajā dzivē mans deeper pro + nomirst ātrāk nekā mana copes čomaka deeper pro.

Tāpec pērciet parasto Pro, ja nelietosiet gps.
13.decembris 2018, 07:58 | links
 
Nu cik var!Praktiks ir domāts tiem,kuriem bērnībā nebija tetris-yessssss! :) Deepers vienos vārtos liek tetri! :)))

renshteins, 12.decembris 2018, 22:10

Drīkstētu uzzināt kuros un kādos vārtos liek dīpers? Vai tikai patīk gudrus aforismus netā rakstīt?!
Es tā kā daudzus gadu piestrādāju par copes gidu. Pats ķeru daudz, regulāri un lielas zivis. :) Man nekad nebūs dīpers! Praktik ir daudz daudz praktiskāks par dīperi! Ai kā džeki nomokās ar to viedo"bumbu" mīnusos! Nosēdina visas bačas, bet pusdiena vēl nav pagājusi! Lai dīpers rādītu korektu informāciju, ālinģim jābūt tīram! Tas krietni apgrūtina zivs meklēšanu! Es jau esmu pārbaudījis vairākus ālinģus, kamēr dīperists mokās pie pirmā! Copēju jau mēnesi no ledus un nezinu kas ir ierīces lādēšana. Tā kā turpini vien skatīties krāsainu bildīti platekrānā, bet es ķeršu zivis! :)
13.decembris 2018, 05:57 | links
 
Bonžūr, abažūr, no visi četri stūri lūr!

Telefonā jānomaina visa telefona valoda nevis aplikācijā.

13.decembris 2018, 00:17 | links
 
renshteins [12.12.18]: Shiirs [11:12]: artis77 [10.dec]: Sveiki. Esmu iegàdàjies deeperu,un telefonà samsung A3 ielàdèjot aplikàciju nepiedàvà nomainìt valodu. Varbùt kàds var pateikt kà to izdarìt!!!??? PaldiesDeeper aplikācijai nav iespējams nomainīt valodu. Tikai angļu valodā.Nu tu gan smagi sadirsi, valodas tur ir vairāk kā vajag,izņemot protams latviešu!!! Ir angļu,krievu,vācu,spāņu,itāļu,franču,lietuviešu un liste turpinās!!!!

Ar manu telefonu play veikala ielàdejas šàda aplikàcija, un nav iespejas nomainìt valodu.
12.decembris 2018, 23:09 | links
 
Lūdzu padalieties ar kādu telefonu lietojat deeper?
Man iphone problēmas noturet pie dzīvības, kā sajūt aukstumu tā viss beidzies..

bio-r, 12.decembris 2018, 22:32
Sony z5 compact
12.decembris 2018, 22:38 | links
 
Lūdzu padalieties ar kādu telefonu lietojat deeper?
Man iphone problēmas noturet pie dzīvības, kā sajūt aukstumu tā viss beidzies..

bio-r, 12.decembris 2018, 22:32
Sony z5 compact
12.decembris 2018, 22:38 | links
 
Lūdzu padalieties ar kādu telefonu lietojat deeper?
Man iphone problēmas noturet pie dzīvības, kā sajūt aukstumu tā viss beidzies..
12.decembris 2018, 22:32 | links
 
Nu cik var!Praktiks ir domāts tiem,kuriem bērnībā nebija tetris-yessssss! :) Deepers vienos vārtos liek tetri! :)))
12.decembris 2018, 22:10 | links
 
Viss ir atkarīgs no tā kādas ir jūsu prasības. Man pietiek ar to ka redzu kur ir māneklis un kā uz to reaģē zivis. :)
Esmu dabā vērojis deeper darbību utt. Mani tā krāsainā bildīte nesaista. :)
Interesanti zināt, sūdzības par defektiem vairāk ir deeper, vai praktik? :) Deeper, msnā skatijumā, vienīgais pluss ir lielāks ekrāns. Tobiš ekrāna lielums ir atkarīgs no jūsu telefona modeļa!
Laimīgs ir nevis tas kuram daudz. Bet gan tas kuram pietiek. :)

urmaas, 12.decembris 2018, 20:41
piekriītu,katrs pērk savām vajadzībāi un vēlmei,pirms pirku ipētiju testus un deepers patika vislabak tieši ice fishin mode dēl.ja tādas funkcijas nebūtu tad viņš ir tāds pats kā praktik
12.decembris 2018, 20:58 | links
 
Viss ir atkarīgs no tā kādas ir jūsu prasības. Man pietiek ar to ka redzu kur ir māneklis un kā uz to reaģē zivis. :)
Esmu dabā vērojis deeper darbību utt. Mani tā krāsainā bildīte nesaista. :)
Interesanti zināt, sūdzības par defektiem vairāk ir deeper, vai praktik? :) Deeper, msnā skatijumā, vienīgais pluss ir lielāks ekrāns. Tobiš ekrāna lielums ir atkarīgs no jūsu telefona modeļa!
Laimīgs ir nevis tas kuram daudz. Bet gan tas kuram pietiek. :)
12.decembris 2018, 20:41 | links
 
Shiir, ar kādām naudaszīmēm tad šobrīd atslaukies? :)

The Deeper App is compatible with more than 9,800 smart devices that use either Android or iOS operating systems. Google Play and App Store will tell you if your device is compatible – just follow the links below to check. The app is available in multiple languages (BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA) and works in any region.
12.decembris 2018, 20:24 | links
 
un tā ice fishing mode ir fantastiski laba štelle,es jau esmu piešāvies atpazīt kad pienāk lielais asaris
12.decembris 2018, 20:23 | links
 
nu nez,man nevajag neko telefons iet 4-5 h deepera baterija droši ka ilgāk,un lai izņemtu no udens es ieskruvēju antenu kād 7-8 cm aiz kuras paņemt un nav jaslapina rokas.No sakuma ar domāju ka vajadzēs kādu mazu powerbanku,bet nē,man pietiek ar tām 4-5 h.Protams bateriju vienmēr uzlādeju uz 100%
12.decembris 2018, 20:21 | links
 
urmas, tad varbut tu tagad no savas nokias raksti komentarus šeit? vai no skaitļošanas mašīnas "eļektroņika"?

piedod, bet praktiks ir pēdējā ateja. esmu testējis, pilnīgi garām rāda, pat dziļumus rāda nepareizi. testēju izmantojot praktik, deeper un lowrance dsi seriju.

lai izņemtu deeperu sausām rokām no āliņģa, uz auklas cilpas jāuzmauc ventīļa gumija. tas arī viss.

deepers ir penžiem kuri fufaikās uz copi brauc. :)
12.decembris 2018, 20:18 | links
 
uldens2 [12.12.18]: Bij aizdoma par deeperiem, ka ne tikai papildus jāpiepēr aķītis, powerbank, mitrumizturīgais maciņš ar siksniņu un ir ari citas problēmas. Tāpēc pērn iepirku praktik. Labi, nav visu to navarotu, bet pamatfunkciju pilda. Pie tam šādā laikā, kad uz ledus ir mitrums, lai noteiktu dziļumu nav āliņģis jāurbj. Ir viens mīnusiņš-vads kūļājās pa kājām. Bet to var pieciest.

urmaas, 12.decembris 2018, 13:16nezinu,man tas praktik nepatīk,neinformatīvs,deeperim redzi mormeni,redzi kad pienāk zivs un var saprast kad būs cope pat.Ļoti forši meklēt asarus
Praktikam var redzēt visu to pašu. Ja pieregulē iestatijumus tad var redzēt pat motili grimstot!
Deeper nejēmu jo nepatīk dēļ viena aparāta jemt jaunu telefonu ar visām uzpariktēm.
Bumbu ari sausām rokām no āliņģa neizņems, ja nu vienīgi ar karoti. Deeperam devējs vada halā.
Deeper ir ok, bet dēļ tā vien staipīt līdzi pilnu kabatu ar papildus aprīkojumu, nu i nafig.
12.decembris 2018, 20:14 | links
 
Var uzlikt visu telefonu okupantu valoda, gan jau deepers pielagosies, bet kam gan tā mankiju valoda musdienas vajadziga. :)
Aplikacijā kā jau rakstiju, valodu nomainit nevar.
12.decembris 2018, 20:07 | links
 
Tapec ka nevar nomainit valodu. Ir tikai angliski.

Shiirs, 12.decembris 2018, 20:02
nu tur nekā tāda nav lai vajadzētu valodu,primitivas zinašanas ko nozīme setingi un režīmi.
12.decembris 2018, 20:04 | links
 
Tapec ka nevar nomainit valodu. Ir tikai angliski.
12.decembris 2018, 20:02 | links
 
renshteins [13:38]: Shiirs [11:12]: artis77 [10.dec]: Sveiki. Esmu iegàdàjies deeperu,un telefonà samsung A3 ielàdèjot aplikàciju nepiedàvà nomainìt valodu. Varbùt kàds var pateikt kà to izdarìt!!!??? PaldiesDeeper aplikācijai nav iespējams nomainīt valodu. Tikai angļu valodā.Nu tu gan smagi sadirsi, valodas tur ir vairāk kā vajag,izņemot protams latviešu!!! Ir angļu,krievu,vācu,spāņu,itāļu,franču,lietuviešu un liste turpinās!!!!Kā nomainīt?

Shiirs, 12.decembris 2018, 16:29

Deeper aplikācija darbojas tajā valodā, kura ir uzstādīta telefonā. Uzliec vācu valodu telefonam un aplikācijā arī viss būs vāciski.

Vigulis, 12.decembris 2018, 17:40
man ir latviski,bet deepers angliski
12.decembris 2018, 17:49 | links
 
renshteins [13:38]: Shiirs [11:12]: artis77 [10.dec]: Sveiki. Esmu iegàdàjies deeperu,un telefonà samsung A3 ielàdèjot aplikàciju nepiedàvà nomainìt valodu. Varbùt kàds var pateikt kà to izdarìt!!!??? PaldiesDeeper aplikācijai nav iespējams nomainīt valodu. Tikai angļu valodā.Nu tu gan smagi sadirsi, valodas tur ir vairāk kā vajag,izņemot protams latviešu!!! Ir angļu,krievu,vācu,spāņu,itāļu,franču,lietuviešu un liste turpinās!!!!Kā nomainīt?

Shiirs, 12.decembris 2018, 16:29


Deeper aplikācija darbojas tajā valodā, kura ir uzstādīta telefonā. Uzliec vācu valodu telefonam un aplikācijā arī viss būs vāciski.
12.decembris 2018, 17:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager