Eholotes

Izlasiju par uzlādi, tā ari rakstās no 1A un uz augšu. Tā kā MT 9 screenshots parada, ar vairāk A ātrāk uzladēsies.
Paldies par palīdzibu. Jāpērk atsevišķs lādētājs :) tā jau pilna māja ar viņiem.
28.decembris 2023, 13:01 | links
 
Cik var noprast no instrukcijas, tad ar 1A, 2A un vairāk var droši lādēt, bet neiesaka lādēt no portatīvā datora ligzdas, kur strāvas stiprums ir 0.5A.
28.decembris 2023, 12:58 | links
 
KristapsS [28.dec]: KristapsS [12m]: Nevarētu būt,ka 2.1A ir par daudz.Man tāds ir vecākam telefonam ar 3000 bateriju.Sīkajiem jaunāki tel. ar 5000 bateriju, jau ir 3.0A lādētājs.
Ā,nē,pat manam tel.ir 3A,mazākais ir no kāda vēl vecāka.
28.decembris 2023, 12:56 | links
 
28.decembris 2023, 12:55 | links
 
KristapsS [28.dec]: Nevarētu būt,ka 2.1A ir par daudz.
Man tāds ir vecākam telefonam ar 3000 bateriju.Sīkajiem jaunāki tel. ar 5000 bateriju, jau ir 3.0A lādētājs.
28.decembris 2023, 12:50 | links
 
Nevarētu būt,ka 2.1A ir par daudz.
28.decembris 2023, 12:43 | links
 
Derēs.
28.decembris 2023, 12:42 | links
 
Skatos iveikalos viņus var dabūt. Teiksim 5 v un 2.1 a der? Tie ampēri tur mainas, bet tas nav būtiski ja?

jenots13, 28.decembris 2023, 12:37

A lādējot ir svarīgi. Cik tieši tev vajag, man nav ne jausmas, jālasa ražotāja instrukcija.
28.decembris 2023, 12:42 | links
 
jenots13 [28.dec]: svens76 [16m]: jenots13 [10m]: Jautājums vīriem kam ir Praktik 8 eholote. Kā jūs viņu lādējat? Uz instrukcijas rakstīts, ka jālāde ar spriegumu, kas nepārsniedz 5 v.
Sanāk, ka ar telefona usb lādētāju īsti nemaz nevar? Jāliek varbūt portatīvajā datora ligzda un tad viņš lādējas?
Šodien iegadajos, skatos to instrukciju un tur paradas šāda lieta.man laadeetaajam output 5V, jau otro sezonu laadeeju un baterija tur zvērāSkatos iveikalos viņus var dabūt. Teiksim 5 v un 2.1 a der? Tie ampēri tur mainas, bet tas nav būtiski ja?
Ar maz A ietilpīgāku bateriju lādēs ilgāk.Telefoniem,liekas ir tie 2-3A.
28.decembris 2023, 12:41 | links
 
svens76 [28.dec]: jenots13 [10m]: Jautājums vīriem kam ir Praktik 8 eholote. Kā jūs viņu lādējat? Uz instrukcijas rakstīts, ka jālāde ar spriegumu, kas nepārsniedz 5 v.
Sanāk, ka ar telefona usb lādētāju īsti nemaz nevar? Jāliek varbūt portatīvajā datora ligzda un tad viņš lādējas?
Šodien iegadajos, skatos to instrukciju un tur paradas šāda lieta.man laadeetaajam output 5V, jau otro sezonu laadeeju un baterija tur zvērā
Skatos iveikalos viņus var dabūt. Teiksim 5 v un 2.1 a der? Tie ampēri tur mainas, bet tas nav būtiski ja?
28.decembris 2023, 12:37 | links
 
jenots13 [28.dec]: Jautājums vīriem kam ir Praktik 8 eholote. Kā jūs viņu lādējat? Uz instrukcijas rakstīts, ka jālāde ar spriegumu, kas nepārsniedz 5 v.
Sanāk, ka ar telefona usb lādētāju īsti nemaz nevar? Jāliek varbūt portatīvajā datora ligzda un tad viņš lādējas?
Šodien iegadajos, skatos to instrukciju un tur paradas šāda lieta.
Liekas,ka lielākai daļai telefona lādētāju ir 5V.Atšķiras A un W.Ir kas cits rakstīts virsū,ne 5V?
28.decembris 2023, 12:37 | links
 
jenots13 [28.dec]: svens76 [7m]: jenots13 [10m]: Jautājums vīriem kam ir Praktik 8 eholote. Kā jūs viņu lādējat? Uz instrukcijas rakstīts, ka jālāde ar spriegumu, kas nepārsniedz 5 v.
Sanāk, ka ar telefona usb lādētāju īsti nemaz nevar? Jāliek varbūt portatīvajā datora ligzda un tad viņš lādējas?
Šodien iegadajos, skatos to instrukciju un tur paradas šāda lieta.man laadeetaajam output 5V, jau otro sezonu laadeeju un baterija tur zvērāTad jāskatās tāds lādētājs, a no kompa viņš nelādēs?
laptopiem škiet arī ap 5V usb ligzdai output
28.decembris 2023, 12:30 | links
 
jenots13 [28.dec]: svens76 [6m]: jenots13 [10m]: Jautājums vīriem kam ir Praktik 8 eholote. Kā jūs viņu lādējat? Uz instrukcijas rakstīts, ka jālāde ar spriegumu, kas nepārsniedz 5 v.
Sanāk, ka ar telefona usb lādētāju īsti nemaz nevar? Jāliek varbūt portatīvajā datora ligzda un tad viņš lādējas?
Šodien iegadajos, skatos to instrukciju un tur paradas šāda lieta.man laadeetaajam output 5V, jau otro sezonu laadeeju un baterija tur zvērāTad jāskatās tāds lādētājs, a no kompa viņš nelādēs?
domāju mierīgi lādēs, neredzu problēmu
28.decembris 2023, 12:29 | links
 
svens76 [28.dec]: jenots13 [10m]: Jautājums vīriem kam ir Praktik 8 eholote. Kā jūs viņu lādējat? Uz instrukcijas rakstīts, ka jālāde ar spriegumu, kas nepārsniedz 5 v.
Sanāk, ka ar telefona usb lādētāju īsti nemaz nevar? Jāliek varbūt portatīvajā datora ligzda un tad viņš lādējas?
Šodien iegadajos, skatos to instrukciju un tur paradas šāda lieta.man laadeetaajam output 5V, jau otro sezonu laadeeju un baterija tur zvērā
Tad jāskatās tāds lādētājs, a no kompa viņš nelādēs?
28.decembris 2023, 12:26 | links
 
jenots13 [28.dec]: Jautājums vīriem kam ir Praktik 8 eholote. Kā jūs viņu lādējat? Uz instrukcijas rakstīts, ka jālāde ar spriegumu, kas nepārsniedz 5 v.
Sanāk, ka ar telefona usb lādētāju īsti nemaz nevar? Jāliek varbūt portatīvajā datora ligzda un tad viņš lādējas?
Šodien iegadajos, skatos to instrukciju un tur paradas šāda lieta.
man laadeetaajam output 5V, jau otro sezonu laadeeju un baterija tur zvērā
28.decembris 2023, 12:23 | links
 
Jautājums vīriem kam ir Praktik 8 eholote. Kā jūs viņu lādējat? Uz instrukcijas rakstīts, ka jālāde ar spriegumu, kas nepārsniedz 5 v.
Sanāk, ka ar telefona usb lādētāju īsti nemaz nevar? Jāliek varbūt portatīvajā datora ligzda un tad viņš lādējas?
Šodien iegadajos, skatos to instrukciju un tur paradas šāda lieta.
28.decembris 2023, 12:15 | links
 
Deeper pro lietoju daudzus gadus, taču manuprāt viņš nav tas ērtākais ziemas copei.Šogad apsveru Praktik 8 iegādi. Ne tur telefons vajadzīgs, ne poverbanka, viss viegli un ērti. Pēdējā Copes garšā arī čaļi slavē.

grus, 18.decembris 2023, 23:08

Labāk paņem jaunu Deeper. nezinu Praktik ko tur var slavēt.
19.decembris 2023, 09:25 | links
 
Archey [19.dec]: No mīnusiem bumbai - vienmēr jābūt tīram āliņģim, kas seklā ezerā būs baigi slikti ...
Par tīro āliņģi piekrītu, praktiķim āliņgi var netīrīt, bet dīperim nav variantu. Daudz laika neaizņem, bet tomēr.. Toties par to seklo ezeru un asaru bijību gan neesmu novērojis - es vienmēr, arī bez dīpera, seklā ezerā copēju iztīrītā āliņģī, citi blakus ber ciet, bet neesmu manījis, ka tas ietekmētu asaru uzvedību. Tauta runā, ka no ledus apakšas viss izskatās vienādi :)
19.decembris 2023, 09:15 | links
 
Uz rokas turēt to deeper maciņu ir ļoti neērti, it īpaši, ja ir powerbank, tad tas slīd nost dēļ smaguma, traucē urbt utt. Tapēc tam maciņam apakšā pielīmēju putuplastu tā, lai var likt uz ledus un ir pareizais leņķis pret acīm + iebūvētais saules sargs padara ļoti ērtu lietošanu jebkādos apstākļos.
No mīnusiem bumbai - vienmēr jābūt tīram āliņģim, kas seklā ezerā būs baigi slikti ...
19.decembris 2023, 08:26 | links
 
grus [18.dec]: Deeper pro lietoju daudzus gadus, taču manuprāt viņš nav tas ērtākais ziemas copei.Šogad apsveru Praktik 8 iegādi. Ne tur telefons vajadzīgs, ne poverbanka, viss viegli un ērti. Pēdējā Copes garšā arī čaļi slavē.
tur jau baigi nav ko slavēt, ja lieta ērta un praktiska. bet jāpamēģina pašam lai saprastu. es teiksim uz dīperi atpakaļ nepārietu pēc 8tā praktika
19.decembris 2023, 07:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager