Eholotes

Burtniekā laikam meteorīts iekritis - Navionics rāda 20m bedri ezera vidū :)))

Tici vēl pēc šitā cilvēkiem...

daddy_j, 15.jūnijs 2018, 12:03


Publisko karšu mīnuss - tur katrs var ielikt kas sanācis.
15.jūnijs 2018, 12:15 | links
 
Burtniekā laikam meteorīts iekritis - Navionics rāda 20m bedri ezera vidū :)))

Tici vēl pēc šitā cilvēkiem...
15.jūnijs 2018, 12:03 | links
 
ko labāk iieteiktu iesācejam?
Ir jēga ņemt to ar downview?

Viktors89, 15.jūnijs 2018, 11:02


Iesācēji un budžeti ir tikpat dažādi kā eholotes. Ja nav īstas skaidrības - ko un kas rādā - ir vērts pieteikties uz konsultāciju, visi aparāti ir uz vietas.
15.jūnijs 2018, 11:05 | links
 
ko labāk iieteiktu iesācejam?
Ir jēga ņemt to ar downview?
15.jūnijs 2018, 11:02 | links
 
Labdien. Vai ir jēga pārmaksāt un ņemt dargāku ?
Lowrance HOOK2-4x GPS
HOOK2-5x SplitShot GPS
Kāda starpība starp šīm?
Tiešām puse cenas?
Paldies.

Viktors89, 15.jūnijs 2018, 10:58


Vienam ir Downview, otram nav. Ja šī funkcija interesē...
15.jūnijs 2018, 11:00 | links
 
Labdien. Vai ir jēga pārmaksāt un ņemt dargāku ?
Lowrance HOOK2-4x GPS
HOOK2-5x SplitShot GPS
Kāda starpība starp šīm?
Tiešām puse cenas?
Paldies.
15.jūnijs 2018, 10:58 | links
 
Protams. Vienkārši jautājums bija par eho ar kādu var sākt kaut ko zīmēt. A par Ķīsi joprojām drusku nožēloju, ka nožmiedzos un nepaņēmu abonamentu :)

arvis_an, 14.jūnijs 2018, 09:44
Nē, jautājums bija, ar kādiem modeļiem var sākt zimēt struktūras kartes, nevis dziļuma kartes. Saprotu, ka vajag sānskatu, bet vai visi sānskati ļauj zimēt struktūru?
Neprasu visu info, ko sniedz detalizēta konsutlācija, vēl jo vairāk klientam, bet lai vismaz var sākt rēķinat budžeta un dizaina jautājumu.
Paldies.

Azverins, 14.jūnijs 2018, 12:37


Struktūras kartes zīme Lowrance. Fīča paredzēta nelielu apgabalu "ekranizēšanai".
15.jūnijs 2018, 09:21 | links
 
Man radās jautājums ,laikam eholotem lv., eholote Garmin straiker plus 7 ar sānskatu ,cik saprotu tad katram ekrānam -chrip, down vu,side vu -darbojas dažādas frekvences un arī dažādos leņķos, vai vienkārši pārbraucot vai velcējot ,gribu redzēt tikai dziļumu -uzlieku vienu ekrānu ,vai pārbraucot -karti, iezīmētos punktus -man darbojas tikai attiecīgam logam vajadzīgā informācija ,vai devējs strādā uz pilnu jaudu ,bet man rāda tikai pieprasīto. Jautājums radās jo atvaļinājumā sanāks pie ūdenstilpnes pavadīt arī vairāk laika nekā parasti, un vai tā ietaupa akumulatora resursus, vai nē.Ja nē tad droši vien jāiegādājas vēl papildus akumulators.

sapalens, 14.jūnijs 2018, 13:45


Ja ieslēgsi Quckdraw contours - datu ieraksts notiks nepārtraukti. Logus mainīt - tas ir normāli. Kartogrāfija visām eholotēm strādā no 2D eholotes stara.

Structure maps var zīmēt Lowrance aparāti, kuriem ir StructureScan devējs.

Garmin Panoptix strādā ar daudz vairāk stariem vienlaicīgi un spēj uzzīmēt, manuprāt, ap 40 m platu kvalitatīvu dziļumu karti vienā piegājienā, bet, protams, tas ir atkarīgs arī no dziļuma.
15.jūnijs 2018, 09:18 | links
 
Njā...vai nu kāds te totālākais žīds vai arī personīgs naids pret eholotes.lv. Neesmu čomos ne ar vienu, ne otru, bet no malas izskatās pēc bērnībā nepārvarēta konflikta.

Ezs87, 14.jūnijs 2018, 16:11


Ir viens tāds nervozs bariņš, kuriem kremt viss ko darām :) Lai tak ņemas, mēs tikmēr strādājam un attīstamies.
15.jūnijs 2018, 09:13 | links
 
Aritmētikas cienītājiem - Eholotes.lv kartes veidojas pēdējos 7 gadus, bieži darbojamies ar vairākām laivām reizē. Ļoti retās situācijā esam mēgiņājuši sadarboties ar makšķerniekim, tomēr datu kvalitāte vienmēr izrādījās nepietiekama un to esam atmetuši.
15.jūnijs 2018, 09:12 | links
 
addd mācies matemātiku - lai noskanētu precīzi tak jābrauc diezgan tuvu līnijas. 1 ha =100 *100 m,tātad .ja brauc ik pa 10 m sanāk 1km. Ķīšezers ir 1730 ha -tātad 1730 km, droši vien brauc retāk un ne visu ,bet vienalga daudz.

sapalens, 14.jūnijs 2018, 15:38


Labdien!
Es tiešām esmu palaidīs garām 1-3 klases matemātikas mācību vielu, tieši to daļu kur nobrauktos km. pārvērš skanētos kvadrātmetros.
Vēl gribās atgādināt ka gadā ir 8760 stundas.

Cieņā.
14.jūnijs 2018, 16:15 | links
 
Kāda jēga no nobrauktajiem km, ja kvalitātes nav. Tad jau es varu piedāvāt zandartu pat 100 euro, jo nobraucis esmu entos km, nopirkti un pazaudēti vobleri u.t.t. Ne jau tādā veidā tiek noteikta preces cena. Kaut kādas padomijas ekonomikas pēcgaršas paliekas....

Maris_C, 14.jūnijs 2018, 15:55

A ko ne, ja Tavs zandarts ir svaigākais no nesvaigajiem un pats galvenais, tirgus no Tevis par Tādu ciparu arī pērk.
14.jūnijs 2018, 16:11 | links
 
Njā...vai nu kāds te totālākais žīds vai arī personīgs naids pret eholotes.lv. Neesmu čomos ne ar vienu, ne otru, bet no malas izskatās pēc bērnībā nepārvarēta konflikta.
14.jūnijs 2018, 16:11 | links
 
Kāda jēga no nobrauktajiem km, ja kvalitātes nav. Tad jau es varu piedāvāt zandartu pat 100 euro, jo nobraucis esmu entos km, nopirkti un pazaudēti vobleri u.t.t. Ne jau tādā veidā tiek noteikta preces cena. Kaut kādas padomijas ekonomikas pēcgaršas paliekas....
14.jūnijs 2018, 15:55 | links
 
addd mācies matemātiku - lai noskanētu precīzi tak jābrauc diezgan tuvu līnijas. 1 ha =100 *100 m,tātad .ja brauc ik pa 10 m sanāk 1km. Ķīšezers ir 1730 ha -tātad 1730 km, droši vien brauc retāk un ne visu ,bet vienalga daudz.
14.jūnijs 2018, 15:38 | links
 
Jo lēnāk, jo biežāk būs precizāk. Optimāli 5-8 km/h.

otinjsh, 14.jūnijs 2018, 14:53

Labdien!

Tad te kāds stāsta baigās pasakas par speciāli zīmējot kartes nobrauktiem 20 000 km.

Cieņā.

addd, 14.jūnijs 2018, 15:11

Jautājums jau ir ar kādu aparatūru to dara - ne jau ar parasto 500eur eholoti - tur, cik zinu, aiz laivas tiek vilkts diezgan pamatīgs verķis - attiecīgi arī skenē platākā joslā, un moš var arī braukt ātrāk. Bet ja dara to komerciālos nolūkos un ar mērķi radīt tiešām kvalitatīvu produktu, tad nekas nereāls nav. Un ne jau viena mēneša vai sezonas laikā tas tiek radīts - dati tiek uzkrāti ilgākā laikā.
14.jūnijs 2018, 15:30 | links
 
Jo lēnāk, jo biežāk būs precizāk. Optimāli 5-8 km/h.


Tad te kāds stāsta baigās pasakas par speciāli zīmējot kartes nobrauktiem 20 000 km.

Cieņā.

addd, 14.jūnijs 2018, 15:11

Kas tur tāds nereāls? Nav jau zināmi visi dati, cik ātri brauca, varbūt brauca ar vairākām laivām utt.
14.jūnijs 2018, 15:26 | links
 
Jo lēnāk, jo biežāk būs precizāk. Optimāli 5-8 km/h.

otinjsh, 14.jūnijs 2018, 14:53


Labdien!

Tad te kāds stāsta baigās pasakas par speciāli zīmējot kartes nobrauktiem 20 000 km.

Cieņā.
14.jūnijs 2018, 15:11 | links
 
Jo lēnāk, jo biežāk būs precizāk. Optimāli 5-8 km/h.
14.jūnijs 2018, 14:53 | links
 
Azverins
Ķīsi sazīmēju ar Hook4, tas, kas ir pieejams Insight Genesis Soc kartēs, pa lielam ir mans gara darbs, tikai kāds umņiks dažām vietām pārzīmēja pa virsu un precizitāte šur tur pazuda. Lai gan ar šo eho var sazīmēt tikai dziļumu karti, cietība un veģitācija nāk lielākiem modeļiem. A citādi, ja eho atļauj zīmēt kartes, tad modelim manuprāt nav nozīmes, tikai tik cik vai nu vari zīmēt uzreiz, uz vietas laivā, vai pēctam sazīmēto ielikt Insight Genesis apstrādei un tad likt eho.

arvis_an, 14.jūnijs 2018, 08:33


Sveiki.

Kādā tad ātrumā jābrauc, lai tās kartes zīmētu?

Cieņā.
14.jūnijs 2018, 14:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager