Eholotes

I-pilots tagad tikai ar HB, Motorguide pinpoint gps tikai ar Lowrance. Klīda baumas, ka MG drīzumā atvērs visiem, bet tas vēl nav noticis. Nedomāju, ka uz šo vajag ieciklēties. Pašam ir i-pilot link, ko drīz saslēgšu ar vecu humi tikai elektromotra vadībai. Ja var pakāpties uz kko vairāk iesaku vismaz a sēriju no Raymarine. Btw, sludinājumu sadaļā ieliku a68 kopā ar chirp/di devēju. Ieliekot aktīvu navionics viņš zīmē karti bez planšetēm, var pielikt arī sānskatu devēju. Ekrāns vienīgi salīdzinoši mazs, attiecīgi cena.

Esmu ļoti netehnisks cilvēks, jaunas tehnikas iegāde man vienmēr ir sagādājušas patiesas mocības:) Tai pat laikā- ko vaig, to vaig. Raymarine ar izslavēti labu bildi un vienkāršību mani it kā apmierinātu, izņemot to, ka tai nevar pievienot i-pilotu, ko varbūt( uzsveru- varbūt) kaut kādā nākotnē es varētu gribēt uzstādīt.

raihs, 26.maijs 2018, 13:19
26.maijs 2018, 14:00 | links
 
Jo nav universālā kareivja, kam viss ir top:) T.i. gan Raymarine, Garmin, Lowrance, Humminnbird, Simrad ir ēnas puses. Raymarine man vislabāk patīk detaļas, saskarne, reakcijas ātrums, Garminam ir pāris jaunas fīčas, ko vēlos pamēģināt. Ja budžeta segmentā skatītos, tad Garmin pašlaik ir viens, ko noteikti izskatītu.

Kam vajadzīgi divi???

raihs, 26.maijs 2018, 13:06
26.maijs 2018, 13:24 | links
 
Esmu ļoti netehnisks cilvēks, jaunas tehnikas iegāde man vienmēr ir sagādājušas patiesas mocības:) Tai pat laikā- ko vaig, to vaig. Raymarine ar izslavēti labu bildi un vienkāršību mani it kā apmierinātu, izņemot to, ka tai nevar pievienot i-pilotu, ko varbūt( uzsveru- varbūt) kaut kādā nākotnē es varētu gribēt uzstādīt.
26.maijs 2018, 13:19 | links
 
Lai cik tas man kādreiz dīvaini likās, ka NG sākumā prasa budžetu un tad piemeklē labāko no tā, ko var atvēlēt pasākumam, tad šeit ir līdzīgi jāsāk ar budžetu, jo vajadzības un iespējas ir tiiik plašas, arī tajā pašā Daugavā/Lielupē...

Man stulbi ir tas, ka nezinu, kas man varētu būt vajadzīgs, un kas man varētu patikt. Tādēļ nākas jautāt citiem, kādas varētu būt manas vajadzības un gaume nākotnes formā:)))

raihs, 26.maijs 2018, 13:02
26.maijs 2018, 13:13 | links
 
Kam vajadzīgi divi???
26.maijs 2018, 13:06 | links
 
Jaunie Garmin ir ļoti labi, upgreidoju laivu, man blakus Raymarine būs arī viens Garmin.

Vīri, vajadzīgs padoms pirmās eholotes iegādei. Budžets ap 400 EUR. Laivas nav - parasti laivu īrēju, līdz ar to eholotei jābūt pārnēsājamai ar mazu aķīti utt. Kādas ir atsauksmes par jauno Garmin striker plus sēriju? Paldies.

aaaa9, 25.maijs 2018, 08:15
26.maijs 2018, 13:04 | links
 
Man stulbi ir tas, ka nezinu, kas man varētu būt vajadzīgs, un kas man varētu patikt. Tādēļ nākas jautāt citiem, kādas varētu būt manas vajadzības un gaume nākotnes formā:)))
26.maijs 2018, 13:02 | links
 
Jaunie ātrie tačskrīni ir super, bet tas nāk ar cenu. Tiem, kas saka, ka ekrāna ķēpāšana, paprasi, lai parāda mobilo, ja ar pogām - visu cieņu, ja glaudāmais, tad mazliet divkosīgi...

Oi, kādus tikai diametrāli pretējus viedokļus neesmu saklausījies, konsultējoties par eholotes iegādi! Vienam skrīnšots- super, otram- ekrāna noķēpāšana vien esot, vienam sānskats vajadzīgs, otram- labi, ja reizi pāris gados paskatoties. Vienam liels ekrāns labi, otram- žilbinot acis, utt, utjp. Grūti karoče:)

raihs, 26.maijs 2018, 12:44
26.maijs 2018, 12:56 | links
 
Tā ari ir. Katram savs. :) Ir fīčas, kuras, ja ir tad ir ok. Bet ja nav tad var iztikt! :)
26.maijs 2018, 12:47 | links
 
Oi, kādus tikai diametrāli pretējus viedokļus neesmu saklausījies, konsultējoties par eholotes iegādi! Vienam skrīnšots- super, otram- ekrāna noķēpāšana vien esot, vienam sānskats vajadzīgs, otram- labi, ja reizi pāris gados paskatoties. Vienam liels ekrāns labi, otram- žilbinot acis, utt, utjp. Grūti karoče:)
26.maijs 2018, 12:44 | links
 
raihs [26.05.18]: Man tikai Daugavai Rīgā, varbūt Lielupei. Zandartiņiem. Te tās kartes vispār aktuāli?
Nebūtu par sliktu, ja dziļuma karte būtu. Tas, lai nav jātaustās. Vismaz zināsi kur kāds sēklis utt. Ar laiku tas tāpat uztaustās un tad tā karte vairs nav tik aktuāla.
26.maijs 2018, 12:43 | links
 
Man tikai Daugavai Rīgā, varbūt Lielupei. Zandartiņiem. Te tās kartes vispār aktuāli?
26.maijs 2018, 12:39 | links
 
raihs [26.05.18]: aaaa9 [Vakar]: Paldies. Skatos, ka viņam ir karšu zīmēšana, bet tas pakalpojums papildus jāabonē. Tas reāli noder, vai var atmest?Jā, man ar aktuāli- kā tur ir ar to karšu zīmēšanu? Vajadzīga fīča? Vai kāds to vispār izmanto? Pašreiz nevaru izlemt starp Raymarin Dragonfly 7 un Lowrance Elite 7
Ar to karšu zīmēšanu tā ir kā ir - gaumes lieta. Ir vietas kuras priekš sevīm pārzīmēju. Jo pieejamās ir neprecīzas.
Galvenais, lai vari "punktus" salikt. 7" eholotiem ekrāns ir diezgan mazs. Vismaz priekš manis par mazu. Gribās ko lielāku. Nu jau skatos uz 10" eholotu
26.maijs 2018, 12:36 | links
 
aaaa9 [25.05.18]: Paldies. Skatos, ka viņam ir karšu zīmēšana, bet tas pakalpojums papildus jāabonē. Tas reāli noder, vai var atmest?
Jā, man ar aktuāli- kā tur ir ar to karšu zīmēšanu? Vajadzīga fīča? Vai kāds to vispār izmanto? Pašreiz nevaru izlemt starp Raymarin Dragonfly 7 un Lowrance Elite 7
26.maijs 2018, 12:29 | links
 
6A ģenerātors ir diezgan pašvaks.

P.S. Mazliet sapinos meistarībā,Tā ir,kad grib darīt visus darbus vienlaicīgi,savu laivu gatavoju.
Tātad,6A ģen, pilnīgi pietiek un vēl paliek pāri,sorry.
Ir pareizi arī ko saka kas_keras.Ar to arī jāsāk.
Nākošais,cik vecs/jauns ir aķītis.
Ja nenāk nekas ārā,tad varbūt oglītes nodrāztas uz ģen.,varbūt diodes.
Un tā pa ķēdīti...
26.maijs 2018, 12:00 | links
 
Pieliec multimetru un paskaties, kāds spriegums tiek padots uz akumulatora spailēm pie iedarbināta dzinēja. Un tikai tad var runāt tālāk.
26.maijs 2018, 10:54 | links
 
Nav rakstīts nekas,kāda ir tā moča baterijas ietilpība,Ah-?
Var nopirkt kaut ko no šā un aizmirsti par lādēšanu.
6A ģenerātors ir diezgan pašvaks.
Man uz laivas ir 17A,lādē abas baterijas.Viena ir 115Ah,otra startam-60Ah.Tikai ne vienlaicīgi.
Laivu dzinējiem ir tā īpatnība,ka lādēšana notiek arī pie maziem apgriezieniem.Ja pārbraucieni ir pa 5-10min,maz ko varēsi uzlādēt.
http://www.sezona.lv/product/lv/victron-energy-akumulators-agm-12-22/437
26.maijs 2018, 09:24 | links
 
Ezs87
Varbūt viņš maz+ tuvu braukāja? Man aķis praktiski nenosēdās, ar nosacījumu, ja eholote nebija ieslēgta visu laiku.
25.maijs 2018, 23:03 | links
 
Kamēr te kungi iedziļinājušies šajās akumulātoru/lādētāju lietiņās, tad jautājums - kā lādē motora ģenerators? Tobiš - tiku pie motora ar ģenerātoru. Tāka motors ar roku raujams, tad akumulatoru vajag tik borta gaismām un eholotei. Iepriekšējais īpašnieks darbināj dragonfay 4, bet viņam ik pa laikam āķīts izlādējās - motors nespēja atpakaļ uzlādēt. Ģenerātors 6A, aķis no moča. Mož kādu savādāku aķi labāk, vai vnk ģenģers pa švaku? Man pagaidām būs Lowrance Mark 4.
25.maijs 2018, 22:32 | links
 
navionics abonoments maksā 25-60 eur gadā.Man noder,tā arī man ir galvenā fīča kāpēc es abonēju.
25.maijs 2018, 20:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager