Eholotes

Paldies. Skatos, ka viņam ir karšu zīmēšana, bet tas pakalpojums papildus jāabonē. Tas reāli noder, vai var atmest? Gribētos, jau, ja izbrauc vienreiz, lai paliek vismaz dziļumu karte. Un kādu aķi ieteiktu šim ņemt klāt?

Raymarine dragonfly 4 dvs pro.Labākā bilde,vienkārši uzstādijumi, ir iespējams caur telefonu vai planšeti izmantot papildu fīčas kuras darbošanos ar ehalotu un pašu copi padara interesantāku.

rio., 25.maijs 2018, 09:01
25.maijs 2018, 11:47 | links
 
Man 7 collu eholotei pilnīgi pietiek ar 14Ah batereju.. bēdu nezinu. Vienīgi ietaupīju uz lādētāju, kas bija kļūda.. lēnu uzlādē.
25.maijs 2018, 09:37 | links
 
Raymarine dragonfly 4 dvs pro.Labākā bilde,vienkārši uzstādijumi, ir iespējams caur telefonu vai planšeti izmantot papildu fīčas kuras darbošanos ar ehalotu un pašu copi padara interesantāku.

rio., 25.maijs 2018, 09:01

raymarine noteikti labāka izvēle par garminu. esmu abus izmantojis, raymarine noteikti dodu priekšroku
25.maijs 2018, 09:28 | links
 
Raymarine dragonfly 4 dvs pro.Labākā bilde,vienkārši uzstādijumi, ir iespējams caur telefonu vai planšeti izmantot papildu fīčas kuras darbošanos ar ehalotu un pašu copi padara interesantāku.
25.maijs 2018, 09:01 | links
 
Vīri, vajadzīgs padoms pirmās eholotes iegādei. Budžets ap 400 EUR. Laivas nav - parasti laivu īrēju, līdz ar to eholotei jābūt pārnēsājamai ar mazu aķīti utt. Kādas ir atsauksmes par jauno Garmin striker plus sēriju? Paldies.
25.maijs 2018, 08:15 | links
 
Urmasa kungs. Tiešām sāksim par akumulatoru veidiem eholotu sadaļā? :) Es godīgi pateikšu. Man ir ļeņins. Ja ir slinkums veikalā pajautat lai iedod bezapkopju slēgtā tipa svina skābes akumulatoru un samaksāt pāris eirikus vairāk, tad tā jau ir "pacienta" problēma. Atgādināšu, ka ir 2018 gads.

kas_keras, 24.maijs 2018, 22:37

Kāpēc nevar runāt par akulumatoriem eholotu sadaļā?! Tā ir svarīga eholotes komponente. Un ko Urmas nepareizu pateica? Akucim ir jābūt nostiprinātam, vienalga vai tas ir slēgta tipa vai nē! Droši ka te lielie speci nav bijuši lielos viļņos ezerā, kad laiva ir nestabila?! :) Man 18 Ah akucis ir tādas formas, (slēgtā tipa) ka jāstiprina obligāti! Stiprināšana var būt dažāda. Liec kaut instrumentu kastē, bet lai negāztās. Nav runa par skābes izliešanos. Var no kontaktiem atbrīvoties, kad akucis nokrīt un visādi citādies. Ladētājam jabūt tādam, lai nepārsniegtu ieejošo aperāžu (skabeniekam). Tas arī viss. Manā gadījumā tās ir 5,5 A stundas. Jaunajām eho strāvu rij viss. Gan displejs, gan GPS signāla patstāvīgā meklēšana, gan jaunās paaudzes sonori! Tāpēc akulumators jaizvelās pietiekošas ietilpības.
25.maijs 2018, 06:07 | links
 
Tā nu gluži nav. Lielākā daļa šādu akumulatoru ir jāuzglabā un jālieto ar pakaļu uz leju.

Ja runa ir 7-12Ah aķiem, starpība cenā ir var teikt nekāda.

Tā saucamos sausi lādetos, kuriem šķidrais ir jāuzlej uzsākot ekspluatāciju, jau vairs reti kurš pat motociklos liek.

Pie tam tie ir gana nedroši, īpaši, ja nav paredzēts stacionāri iebūvēt. Es nerunāju par sabojatu apģērbu vai krāsu, bet veselību.
24.maijs 2018, 23:13 | links
 
Man galīgi uz zirga pavizināties. Cilvēks jautāja es izteicu savu viedokli. Savējos kaut kabatā nēsājiet. :)
Jums ari ne asakas! ;)
24.maijs 2018, 23:12 | links
 
urmaas [24.05.18]: Davidsons
Laivā aķim, tā pat kā mašīnā, ir jābūt nostiprinātam! Nevajag fantazēt.
Slēgtais gēla aķis nekur un nekā nav jāstiprina. Grozi kā AAA bateriju. Bļe gudrs tu esi gan...
24.maijs 2018, 23:00 | links
 
Urmasa kungs. Tiešām sāksim par akumulatoru veidiem eholotu sadaļā? :) Es godīgi pateikšu. Man ir ļeņins. Ja ir slinkums veikalā pajautat lai iedod bezapkopju slēgtā tipa svina skābes akumulatoru un samaksāt pāris eirikus vairāk, tad tā jau ir "pacienta" problēma. Atgādināšu, ka ir 2018 gads.
24.maijs 2018, 22:37 | links
 
Davidsons
Laivā aķim, tā pat kā mašīnā, ir jābūt nostiprinātam! Nevajag fantazēt.
24.maijs 2018, 22:19 | links
 
davidsonsd [24.05.18]: Sistēma vienkārša- bieķensalas ielā atrodas akumulatoru bode kur viss uz vietas. Nopirku tur gēla aķīti 9ah un komplektā paņēmu mazo impulsa lādekli kurš maksāja kkādus padsmit ērikus-viss sarežģītais izrādās tik vienkāršs!
Jā un par moča aķiem kuri naf želejnieki,bet skābinieki-apjāsies laivā(gan jau ka netīšām) un sakodīs ko nevajag. Tāpēc ņemiet želeju-lēli un droši!!!
24.maijs 2018, 21:59 | links
 
Sistēma vienkārša- bieķensalas ielā atrodas akumulatoru bode kur viss uz vietas. Nopirku tur gēla aķīti 9ah un komplektā paņēmu mazo impulsa lādekli kurš maksāja kkādus padsmit ērikus-viss sarežģītais izrādās tik vienkāršs!
24.maijs 2018, 21:55 | links
 
urmaas [24.05.18]: kas_keras [16:04]: Moču bodē 12AH aķīti pajemiet i bēdu nezināsiet.
1. Lādējās ar parasto lādētāju
2. Tur nedēļu
3. Kalpos ilgāk par 5 gadiem. Tas ja neizlādēsiet sausu. Tad gan pēc pāris izlādēm varēsiet mest ārā!

urmaas, 24.maijs 2018, 11:07

Cienītais urmass, lūdzu nestāstiet cilvēkiem muļķības.

Ar parasto lādētāju nedrīkst lādēt.
Ar parasto lādētāju tik mazas ietilpības akumulatoru ir elementāri pārlādēt. Tas sāks vārīties, uzpūtīsies un varēs mest ārā jau pēc pāris reizēm, piemēram, atstājot uz nakti.
Obligāti ir jālieto impulsu lādētājs.

Vislabāk pirkt akumulatoru, kas paredzēts dziļai izlādei. Tas ir, piemēram no datora UPS battery backup ierīces vai līdzīgu. Tas noteikti kalpos ilgāk. Jo tas būs paredzēts dziļajai izlādei, ar beizākām platēm, bet ar mazāku starta strāvu. Motocikla akumulatori ir paredzēti lielai starta strāvai, nevis ilgai, konstantai strāvas padošanai.

Var, protams, lietot arī parasto motocikla akumulatoru, jo tie ir krietni lētāki.

Kāpēc var lietot arī parasto motocikla akumulatoru.
Lielākā daļa eholotu nemaz neļauj izlādēt akumulutoru pilnībā. Ja nemaldos, Lowrance ierīces atslēdzās brīdī, kad spriegums nokrīt zem 11 Voltiem. Lūdzu palabojiet, ja kļūdos, bet man šķiet, ka tā bija. To varēs nokomentēt kāds no eholotu izplatītājiem.


Lūdzu, mīļais cilvēk. Ja jūs neko no tā nesaprotat, tad labāk nevajag rakstīt.Moča akumulators nav želejnieks. Tāpēc nevajag viņu lādēt ar impulsnieku.
Man uz laivas moča aklais jau trešo gadu stāv. Nesūdzos-savu uzdevumu pilda. Protams, ka laivas motorītis lādē. Tāpēc papildus uzlādēju tikai sezonas sākumā
Sistēma vienkārša- bieķensalas ielā atrodas akumulatoru bode kur viss uz vietas. Nopirku tur gēla aķīti 9ah un komplektā paņēmu mazo impulsa lādekli kurš maksāja kkādus padsmit ērikus-viss sarežģītais izrādās tik vienkāršs!
24.maijs 2018, 21:54 | links
 
kas_keras [24.05.18]: Moču bodē 12AH aķīti pajemiet i bēdu nezināsiet.
1. Lādējās ar parasto lādētāju
2. Tur nedēļu
3. Kalpos ilgāk par 5 gadiem. Tas ja neizlādēsiet sausu. Tad gan pēc pāris izlādēm varēsiet mest ārā!

urmaas, 24.maijs 2018, 11:07

Cienītais urmass, lūdzu nestāstiet cilvēkiem muļķības.

Ar parasto lādētāju nedrīkst lādēt.
Ar parasto lādētāju tik mazas ietilpības akumulatoru ir elementāri pārlādēt. Tas sāks vārīties, uzpūtīsies un varēs mest ārā jau pēc pāris reizēm, piemēram, atstājot uz nakti.
Obligāti ir jālieto impulsu lādētājs.

Vislabāk pirkt akumulatoru, kas paredzēts dziļai izlādei. Tas ir, piemēram no datora UPS battery backup ierīces vai līdzīgu. Tas noteikti kalpos ilgāk. Jo tas būs paredzēts dziļajai izlādei, ar beizākām platēm, bet ar mazāku starta strāvu. Motocikla akumulatori ir paredzēti lielai starta strāvai, nevis ilgai, konstantai strāvas padošanai.

Var, protams, lietot arī parasto motocikla akumulatoru, jo tie ir krietni lētāki.

Kāpēc var lietot arī parasto motocikla akumulatoru.
Lielākā daļa eholotu nemaz neļauj izlādēt akumulutoru pilnībā. Ja nemaldos, Lowrance ierīces atslēdzās brīdī, kad spriegums nokrīt zem 11 Voltiem. Lūdzu palabojiet, ja kļūdos, bet man šķiet, ka tā bija. To varēs nokomentēt kāds no eholotu izplatītājiem.


Lūdzu, mīļais cilvēk. Ja jūs neko no tā nesaprotat, tad labāk nevajag rakstīt.
Moča akumulators nav želejnieks. Tāpēc nevajag viņu lādēt ar impulsnieku.
Man uz laivas moča aklais jau trešo gadu stāv. Nesūdzos-savu uzdevumu pilda. Protams, ka laivas motorītis lādē. Tāpēc papildus uzlādēju tikai sezonas sākumā
24.maijs 2018, 21:12 | links
 
Nu re, zinošāki un čaklāki čaļi papētija un viss tapa skaidrs. Paldies. Vēl pāris copes pamēģināšu, ja nevilks tad jaunu un miers. Nav tik dārgi lai baigi ņemtos tur...iet, iet, ne, ne...
24.maijs 2018, 20:01 | links
 
Man Lowrance Mark 4 gps(melnbaltais), ar 7Ah(gadu vecs bij) patstāvīgi ieslēgts turēj apmēram 5 stundas - copei bij pa īsu. Pagaišo sezonu paņēmu 20Ah, pa dienu nevarēj iztērēt, bet divām copēm bij pa īsu, otrā dienā kādas 4h. Šogad biju pārsteigts ka pirmajā copē pēc kādām 5h izslēdzās. Pēc copes vienmēr lieku lādēties. Pa ziemu stāvēj uzlādēts siltā noliktavā. Viss pirkts Argusā - aķīši/lādētājs. Varbūt plauktā bij stāvējuši 1000 gadus?!

Ezs87, 24.maijs 2018, 18:27


Nē. Viss ir pareizi.

Mark 4 ir ļoti rijīgs. Viņš rij 1.1A. Tas nozīmē, ka viņš vairāk par 6 stundām ar 7Ah akumulatoru nevilks. Realitātē mazāk, jo izslēgsies, kad akumulators nespēs nodrošināt vairāk par 10Voltu spriegumu.
24.maijs 2018, 18:53 | links
 
Viss pirkts Argusā - aķīši/lādētājs. Varbūt plauktā bij stāvējuši 1000 gadus?!

Ezs87, 24.maijs 2018, 18:27[/quote]

Visādi var gadīties,varētu arī būt ilgi stāvējis pa noliktavām.
Der arī atcerēties,ka kaut vai autiņam akumulators ir jāatvieno no klemmēm un jāpalādē arī ar neatkarīgo lādētāju vismaz 2-3 reizes gadā.
Ar šo ir tāpat,t.i.ziemā jāpalādē,jāpārbauda.
Jo rūpīgāk kopsim,jo ilgāk strādās....
24.maijs 2018, 18:52 | links
 
Man hook 4 gps ar 12Ah iet 2 nepilnas copes dienas.
24.maijs 2018, 18:39 | links
 
Aigars72, ja visu staipi uz kupra, ņem 12Ah un pēc katras copes uz nakti uzmet lādēties. Kad bija tāds eho, tad ar divgadīgu 7Ah bij pa īsu garai vasaras dienai, 12Ah bija ar ļoti labu rezervi.
ja svars nav kritisks, paņem kādu 40Ah un, ja sanāk braukt uz daudzdiennieku, varēsi nejāt prātu, kur un kā uzlādēt.

martins_, 24.maijs 2018, 08:27

Paldies
24.maijs 2018, 18:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager