Eholotes

Man Lowrance Mark 4 gps(melnbaltais), ar 7Ah(gadu vecs bij) patstāvīgi ieslēgts turēj apmēram 5 stundas - copei bij pa īsu. Pagaišo sezonu paņēmu 20Ah, pa dienu nevarēj iztērēt, bet divām copēm bij pa īsu, otrā dienā kādas 4h. Šogad biju pārsteigts ka pirmajā copē pēc kādām 5h izslēdzās. Pēc copes vienmēr lieku lādēties. Pa ziemu stāvēj uzlādēts siltā noliktavā. Viss pirkts Argusā - aķīši/lādētājs. Varbūt plauktā bij stāvējuši 1000 gadus?!
24.maijs 2018, 18:27 | links
 
Nopirkšu lowrance hook 4/5 ar gps vēlams izcilā kārtībā obligāti pilnā komplektācijā. Zvaniet 24559313 te reti apgrozos
24.maijs 2018, 18:24 | links
 
Kas_keras
Nesapratu kad ar to kasti brauksi?

arvis_an, 24.maijs 2018, 17:18


Tad jau jābrauc vai nu ar laivu, vai ar taksi :)
24.maijs 2018, 17:34 | links
 
Kas_keras
Nesapratu kad ar to kasti brauksi?
24.maijs 2018, 17:18 | links
 
Konkrēto ieteicu ko tāds man ir pašam, kalpo godam, ražotājs ir ar vārdu un cena ir nesāpīga.

kas_keras, 24.maijs 2018, 16:59[/quote]

Nju,lādētājs par tādu brīnumainu cenu.Varētu būt labs.Ir liels regulēšanas diapazons,kas ir forši.
24.maijs 2018, 17:02 | links
 
daddyJ,

Neesmu autostarts.lv produkcijas izplatītājs. Bet neslēpšu, ka man tur strādā viens ļoti labs čoms ar kuru kopā ir ne viens vien litrs izdzerts :)

Konkrēto ieteicu ko tāds man ir pašam, kalpo godam, ražotājs ir ar vārdu un cena ir nesāpīga.
24.maijs 2018, 16:59 | links
 
un nevajag neko no seniem laikiem pieņemt, bet akumulatora instrukcijā paskatīties. Iespējams, būsiet pārsteigti :) Un pirkt vajag nevis skābiniekus ar korķīšiem, bet želejniekus. Daudz mazāks čakaris.

daddy_j, 24.maijs 2018, 16:45

No seniem laikiem ir svarīga pieredze,nevis tupi klausīt,ko saka visādi speciālisti.
Bija viens brīdis,kad visi pārvērtās par celtniekiem,kau gan iepriekš strādāja pavisam citu darbu.
Tagad ar ir tādi,kas ir beiguši kādus tur 3 mēnešu kursus un viņš jau direktora vietnieks.....
24.maijs 2018, 16:57 | links
 
Usi, es Tev uzdevu divus konkrētus jautājumus. Kura ir tā cena, no kuras sākas labs impulsnieks?
Otrs, kāds ir Tevis minētais rekomendētais lādēšanas ilgums un kā to nosaka?

Nevajag tukšus salmus kult, visiem interesē atbildes uz konkrētiem jautājumiem.
24.maijs 2018, 16:55 | links
 
skābes aķus ar lētākiem impulsniekiem atstāt ilgāk par rekomendēto uzlādes laiku gan nebūs prāta darbs, ari par nedaudz dārgākiem būtu jāprasa padoms uzticamiem izplatītājiem.

usis, 24.maijs 2018, 16:38

Kāpēc? :)
Un kas ir lēts impulsnieks? Kura ir tā cenas robeža?

kas_keras, 24.maijs 2018, 16:40

man to stāstīja 10-15 minūtes, īsumā ir tā ka es uzticos profiem- gan ķirurgiem , aklās zarnas gadijumā, gan elektrikiem šajā, pat vienas firmas it kā vienas sērijas lādētāji 3 dažādās krāsās , kas paredzeti atškirigiem tirgiem- no tiem tikai viens bija pēc specifikācijas derigs skābes akumulatoru ilgstošai uzturēšanai.un tie veči zin ko runā,apkalpo lielu daļu signalizāciju, sakaru torņu utt objektus.
ierīces instrukcija ar šo to pastāsta- rekomendē.
24.maijs 2018, 16:50 | links
 
un nevajag neko no seniem laikiem pieņemt, bet akumulatora instrukcijā paskatīties. Iespējams, būsiet pārsteigti :) Un pirkt vajag nevis skābiniekus ar korķīšiem, bet želejniekus. Daudz mazāks čakaris.
24.maijs 2018, 16:45 | links
 
hehe, man patīk...Urmaas, Tu taču ne vella no voltiem un ampēriem nesaproti... :DDDDD

Atnāk džeks, aizvakar reģistrējies, un saliek visu pa plauktiņiem vienā setā! Un pie reizes lādētāju pa 60 eur piedāvā... :DDDD

Es sava Lowrance eholota 7Ah aķīti jau gadus 12 lādēju ar parasto lādētāju ~1A strāva un tur viņš pilnīgi droši 3 dienas... tāpēc nekādi vaļā netieku :)
24.maijs 2018, 16:43 | links
 
No seniem laikiem ir pieņemts,ka

ja ak ir 115Ah,tad 10 stundas ar strāvu 11,5A,viss ir vnk
24.maijs 2018, 16:43 | links
 
Usi, kas ir rekomendējamais lādēšanas ilgums? :)
24.maijs 2018, 16:41 | links
 
skābes aķus ar lētākiem impulsniekiem atstāt ilgāk par rekomendēto uzlādes laiku gan nebūs prāta darbs, ari par nedaudz dārgākiem būtu jāprasa padoms uzticamiem izplatītājiem.

usis, 24.maijs 2018, 16:38


Kāpēc? :)
Un kas ir lēts impulsnieks? Kura ir tā cenas robeža?
24.maijs 2018, 16:40 | links
 
Man ir arī impulsnieks.Agrāk tie bija dārgaki.
Par maciņu sūdzību nav.Var ekonomēt tur,kur tas ir patiešām nepieciešams.
Piem,autiņam nekad nelikšu gultni made in China.
Ir bijuši kādi 20 akum,kas to visu vairs var atcerēties,D
Sabojāju tikai pirmo,kad biju jauns un dumjš.
Ieguvu pieredzi,palasiju grāmatas un viss notiek.
24.maijs 2018, 16:40 | links
 
skābes aķus ar lētākiem impulsniekiem atstāt ilgāk par rekomendēto uzlādes laiku gan nebūs prāta darbs, ari par nedaudz dārgākiem būtu jāprasa padoms uzticamiem izplatītājiem.
24.maijs 2018, 16:38 | links
 
Konkrēti varu ieteikt šo aparātu.

http://www.autostarts.lv/product_info.php?cPath=33&products_id=11715

Pats lietoju tādu 5 gadus, kalpo godam.
24.maijs 2018, 16:35 | links
 
DSV,

katrs, protams, pēc sava maciņa biezuma pērk gadžetus.

Impulsnieks tagad maksā 60 eirīšus. Ķīnas lētākie transformatori bez jebkādām regulēšanas iespējām ap 30.

Ar impulsnieku nav jāuztraucas pat tad, ja aizmirstas no rīta noņemt. Impulsnieku var atstāt pieslēgtu visu ziemu un viņš pats pados vai atslēgs spriegumu pēc vajadzības.
24.maijs 2018, 16:30 | links
 
kas_keras ņem alus kasti un brauc ciemā...vēl pirms 3 nedēļām visu dienu reņģēs nosēdēju i bez probļem...(visu laiku bija virs 12,0) divas dienas gan vairs netur. Sākumā bija savādāk...problēmas sākās pēc pirmās ziemas, jo uz ziemu atstāju garāžā neuzlādētu. Pirms tam vilka 2 pilnas dienas easy. Ja ieslēdzu tikai zivi meklējot, tad liku lādēties tikai tad, ja nokrita līdz 11.9 un tas bija pēc kādām 5 copes reizēm.
24.maijs 2018, 16:22 | links
 
P.S. Bet vispār aķus pārbauda tikai ar slodzes dakšu.Ar to var precīzi visu noteikt.Tagad nav tādu iespēju....
24.maijs 2018, 16:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager