Eholotes

Nu ātrums nebija nekāds praktiski.. šis atkrīt manā gadījumā.

sigi, 3.maijs 2018, 18:41


Ielaid dziļāk devēju. Un tad pamēģini. Jo izskatās, ka traucē gaisa burbuļi. Zilaļģes itkā vēl nav. :)
3.maijs 2018, 18:43 | links
 
Nu ātrums nebija nekāds praktiski.. šis atkrīt manā gadījumā.
3.maijs 2018, 18:41 | links
 
Šitā man rāda kad eju ātrumā. Kad mierīgi, tad viss ok.
3.maijs 2018, 18:35 | links
 
Bac, laikam esmu līkām rokām, bet nesanāk pievienot bildi. To var redzēt šeit: https://failiem.lv/u/5b53z326#/
3.maijs 2018, 18:33 | links
 
3.maijs 2018, 18:31 | links
 
3.maijs 2018, 18:28 | links
 




Vai kāds ehološu ar sanu skatu īpašnieks var izpalīdzēt ar savu skatījumu, kādēļ nevaru noregulēt smuku bildi. Tā vietā rādās šāda. Ar down vision un sonar vision viss ok. Gribas pilnvērtīgi apgūt arī SV režīmu. Modelis ir Garmin striker 7SV, bet gan jau citām eholotēm varētu būt līdzīgi.

Devēju esmu licis dažādās vietās, bilde neuzlabojas.
3.maijs 2018, 18:27 | links
 
Tieshi skatoties USA Youtubes visvairak arí var uzzinát.Ja kas nav saprotams,var uzdodt jautajumus un vinji ar prieku atbild.
Tur ir zinoshi cilvéki,kas reklamé produkciju,rupnícu párstávji.Forshi,patík.
Ir arí vinju Forumi

DSV, 26.aprīlis 2018, 21:52


Jā, piekrītu. Man gan sākumā likās, ka daudziem LV būs Garmin striker sērijas, jo savā cenu kategorijā ir praktiski nepārspējamas. Bet diskusijas par un ap šo modeli praktiski nav Latvijā.

Es ar parasti rakņājos pa citu valstu forumiem un apskatiem citās valodās. Tā nu tas ir..
27.aprīlis 2018, 11:12 | links
 
Tieshi skatoties USA Youtubes visvairak arí var uzzinát.Ja kas nav saprotams,var uzdodt jautajumus un vinji ar prieku atbild.
Tur ir zinoshi cilvéki,kas reklamé produkciju,rupnícu párstávji.Forshi,patík.
Ir arí vinju Forumi
26.aprīlis 2018, 21:52 | links
 
Ir ari nepareizais?

kaspars01, 26.aprīlis 2018, 19:57


Ui, ir daudz diskusiju gan ru, gan com portālos. vairs nevaru atrast, bet bija kaut kāda laba diskusija ASV, kur cilvēki bija neapmierināti ar CV52 tranducer.. lai gan Garmins apgalvo, ka mainās tikai nosaukums. Beigās laikam atzina, ka tā viss nav. Ru valodā var palasīt šeit: https://ej.uz/Garminstriker

Pašam ir Garmin 7SV vecais modelis un GT52 transducer. Viss ok, ar eholoti esmu sajūsmā. Vienīgi grūtāk noregulēt sānu skatus, nesanāk skaidra bilde. Bet te ir maz lietotāju un viedokļu apmaiņa par Garmin ir praktiski nulle.
26.aprīlis 2018, 21:34 | links
 
Ir ari nepareizais?
26.aprīlis 2018, 19:57 | links
 
Paldies eholotes.lv par Garmin Striker plus 7sv, būs labs palīgs zivju meklēšanā ;)

kaspars01, 24.aprīlis 2018, 13:36


Nopirki ar pareizo devēju? GT52HW? :)
26.aprīlis 2018, 10:34 | links
 
Paldies eholotes.lv par Garmin Striker plus 7sv, būs labs palīgs zivju meklēšanā ;)

kaspars01, 24.aprīlis 2018, 13:36


Ne asakas :)
26.aprīlis 2018, 08:13 | links
 
Kā ir ar eholotes to signāla devēju - viņam obligāti jābūt ūdenī? Esmu dzirdējis/lasījis, ka plastmasas laivās var likt korpusa iekšpuse. Mazāks risks nolauzt un citādi satraumēt. Laivas korpuss netraucēs darbībai?
Ja var likt iekšpusē, viņu kaut kā speciāli jānostiprina vai kaut kur nomet uz grīdas un viss darbosies?

EdgarsB, 21.aprīlis 2018, 09:47
Mēģināju līmēt pie grīdas stikla škiedras laivai, pārāk daudz traucējumu, tas ar hook 4x devēju, nekas jēdzīgs nesanāk.

cops67, 24.aprīlis 2018, 06:30


skaidrs un paldies par info. es tad labāk atstāšu kā ir un neko nekur nelīmēšu.
25.aprīlis 2018, 16:34 | links
 
Paldies eholotes.lv par Garmin Striker plus 7sv, būs labs palīgs zivju meklēšanā ;)
24.aprīlis 2018, 13:36 | links
 
Kā ir ar eholotes to signāla devēju - viņam obligāti jābūt ūdenī? Esmu dzirdējis/lasījis, ka plastmasas laivās var likt korpusa iekšpuse. Mazāks risks nolauzt un citādi satraumēt. Laivas korpuss netraucēs darbībai?
Ja var likt iekšpusē, viņu kaut kā speciāli jānostiprina vai kaut kur nomet uz grīdas un viss darbosies?

EdgarsB, 21.aprīlis 2018, 09:47

Mēģināju līmēt pie grīdas stikla škiedras laivai, pārāk daudz traucējumu, tas ar hook 4x devēju, nekas jēdzīgs nesanāk.
24.aprīlis 2018, 06:30 | links
 
Kā ir ar eholotes to signāla devēju - viņam obligāti jābūt ūdenī? Esmu dzirdējis/lasījis, ka plastmasas laivās var likt korpusa iekšpuse. Mazāks risks nolauzt un citādi satraumēt. Laivas korpuss netraucēs darbībai?
Ja var likt iekšpusē, viņu kaut kā speciāli jānostiprina vai kaut kur nomet uz grīdas un viss darbosies?

EdgarsB, 21.aprīlis 2018, 09:47

Devēju var līmēt laivā, bet sānskatu un downscan devējiem zūd jūtība. Jābūt pārliecinātam, ka laivas korpuss ir blīvs un viendabīgs.

eholotes.lv, 23.aprīlis 2018, 09:53


Stiklšķiedra varētu būt neviendabīga un neblīva?
Man ir Lawrence Hook4. Šajai varētu zust jūtība? Devēju obligāti jāpielīmē pie grīdas?
23.aprīlis 2018, 21:33 | links
 
Vai kāds ir mēģinājis "piebarot" Humminbird Helix no rokas instrumentu akumulatora (max. spriegums 20.5 V)? Nagi niez pamēģināt, bet, mulsina spriegums, kas ir uz Helixa augšējās robežas.
23.aprīlis 2018, 10:32 | links
 
Kā ir ar eholotes to signāla devēju - viņam obligāti jābūt ūdenī? Esmu dzirdējis/lasījis, ka plastmasas laivās var likt korpusa iekšpuse. Mazāks risks nolauzt un citādi satraumēt. Laivas korpuss netraucēs darbībai?
Ja var likt iekšpusē, viņu kaut kā speciāli jānostiprina vai kaut kur nomet uz grīdas un viss darbosies?

EdgarsB, 21.aprīlis 2018, 09:47


Devēju var līmēt laivā, bet sānskatu un downscan devējiem zūd jūtība. Jābūt pārliecinātam, ka laivas korpuss ir blīvs un viendabīgs.
23.aprīlis 2018, 09:53 | links
 
Kā ir ar eholotes to signāla devēju - viņam obligāti jābūt ūdenī? Esmu dzirdējis/lasījis, ka plastmasas laivās var likt korpusa iekšpuse. Mazāks risks nolauzt un citādi satraumēt. Laivas korpuss netraucēs darbībai?
Ja var likt iekšpusē, viņu kaut kā speciāli jānostiprina vai kaut kur nomet uz grīdas un viss darbosies?
21.aprīlis 2018, 09:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager