Eholotes

Nevaru izvēlēties eholotu. Protams, gribas lielu un gudru, un pa lēto. Bet tā nemēdz būt, kā zināms.
Vai kādam ir pieredze ar Humminbird Helix 5 CHIRP SI GPS G2?
Paldies!

Kuha, 17.aprīlis 2018, 22:06

Griezies pie eholotes.lv! Ieteiks potimālāko variantu. Bija pieskrējis pie manis ciemos piektā heliksa īpašnieks. Papētīja manu septīto un noteica, vajadzēja ņemt šitāda izmēra! Pavisam cita štelle! Sevišķi kad jādala logi! Mazajos ekrānos pašvaki ko saprast!
18.aprīlis 2018, 22:28 | links
 
Kur var iegādāties Navionics microSD karti, lai varētu zīmēt kartes Raymarine Dragonfly 7 ierīcē?

Ar boating HD kartes paliek telefonos/planšetēs un tas neder.
18.aprīlis 2018, 13:47 | links
 
Kuha, ir tieši tāds lietošanā. Ir gan labi, gan ne tik labi.
Autochart live - ļoooti labi.
Sānskati ir - labi;
Sanskati uz 5 collām - ne tik labi :), bet info protams vairāk nekā bez tiem.
Ir kombinētie logi - labi;
kombinētie logi piecās collās - ne tik labi :)
Ir downskans un sonārs - labi;
Bet lowrensam šķita daudz labāka un informatīvāka bilde - ne tik labi. šī iemesla pēc paņēmu klāt veco labo hook4, būs advancētā bomža komplekts ar diviem maziem ekrāniem :)
18.aprīlis 2018, 09:35 | links
 
Maijā atsāksim ehološu Nomu, domāju, ka arī šo modeli varēs iznomāt. Nomniekiem būs nepieciešama drošibas nauda vai uzticams galvotājs.

Nomas komplektus publicēsim tuvākās nedēļas laikā, būs iespējama arī noma ceļojumiem, kopā ar LV, EE iekšējo un Baltijas ūdeņu kartēm.
18.aprīlis 2018, 08:58 | links
 
Nevaru izvēlēties eholotu. Protams, gribas lielu un gudru, un pa lēto. Bet tā nemēdz būt, kā zināms.
Vai kādam ir pieredze ar Humminbird Helix 5 CHIRP SI GPS G2?
Paldies!
17.aprīlis 2018, 22:06 | links
 
Savu aķi esmu iemontējis parastā instrumentu kastē, kurai uz vāka augšā eho piestiprināts. Devēja vads ir laivai gar bortu piestiprināts visā garumā un tāpat priekš apm 5m laivas pietiek lai ar atlikušo garumu to kasti varu nolikt kur gribās - ja sēžu pie motora, tad kasti pie kājām un meklēju zivis/točkas, ja vajag pie airīšiem lēnām vietu pāris metru pamainīt vtml, tad kasti nolieku laivas priekšgalā. Ērti un nekas nekur nekrīt un nemaisās.
12.aprīlis 2018, 12:16 | links
 
Chalitis
Tev tak garāža ir...man ir mazais aķītis, 7ah, ar to divas/trīs pilnas copes dienas spiningojot var novālēt easy (noenkurojoties gan slēdzu ārā). Kad uz reņģēm braucu, tad gan ārā neslēdzu lai redzētu kad bars zem laivas pienāk, tādā režīmā noiet 2 dienas. Eho gan man mazais, Tev laikam bija kas jaudīgāks. A tad kad tuvojas iztukšītis, tad pēc copes garāžā uz nakti pielieku pie vadiem, no rīt aķis pilns un vālē tālāk.

arvis_an, 12.aprīlis 2018, 08:24

Nav man laivu mājā špānunga, tāpēc arī jautāju.
nekas, staipīsim. :) Tagad taisu uzlabojumus. Vajag visu sataisīt līdz sezonai. Vajag visus kronšteinus priekš eho, kātiem. Jāizdomā, kā akuci stiprināt, lai viļņos negāzelējās. Visi citi sīkumi, lai cope ar iespējami lielāku komfortu! :)
12.aprīlis 2018, 12:10 | links
 
Vot,nezinu pat cik tadam varétu bút cena tagad....
12.aprīlis 2018, 11:28 | links
 
Mjā, IG ar nepiedāvā reģistrēt HDS5, ir Elite HDI-5, bet tas tad būs tas pats Hook5...
12.aprīlis 2018, 11:20 | links
 
Laikam jau íst nav tas pats Hook,vismaz nekas nav rakstíts.Liekas,ka hook náca péc tam.
Kadreiz pirku no USA.Ir visi metri,km,utt.
Skaitijás krutais.Maksáju par to 1300USd

DSV, 12.aprīlis 2018, 10:34


HDS ir cita štelle, krietni niknāks par Hook priekšteci Elite HDI. No vienas lietas gan jāuzmanās - vecie HDS mēdz atpazīt atmiņas kartes līdz 2 Gb un tādas šobrīd ir baisais deficīts. Kas notiek ar bezmaksas kartogrāfiju vecajiem HDS - neesmu pētījis.
12.aprīlis 2018, 11:13 | links
 
Laikam jau íst nav tas pats Hook,vismaz nekas nav rakstíts.Liekas,ka hook náca péc tam.
Kadreiz pirku no USA.Ir visi metri,km,utt.
Skaitijás krutais.Maksáju par to 1300USd
12.aprīlis 2018, 10:34 | links
 
Lowrance HDS5, ja nemaldos tas pats Hook5 vien ir. Tāpat, ka Hook4 ir iepriekšējais EliteHDI...varbūt maldos, bet gan zinātāji pielabos ja kļūdos.
12.aprīlis 2018, 10:29 | links
 
Man ir LOWRANCE HDS5,aparáts ljoti labs.
Garazhaa bez gjélas stáv.Pat zhél sho párdod....
Pasham jau ir cits,no jaunajiem modeljiem ar Si view.
12.aprīlis 2018, 10:26 | links
 
Man ari hook4 gps, ari tikai labakie vardi. Ekrans mazs, bet par to cenu tas ir saprotami.
12.aprīlis 2018, 10:19 | links
 
Nu ja izdodās atrast veco Hook4 vai Hook5, tad iesaku grābt cieti...nebija nekas līdzvērtīgs šamiem. Kad parādījās jaunās Hook2 sērijas, domāju, moš pārdod savu Hook4, pielikt bik klāt un paņemt no jaunajām sērijām ko drusku lielāku, bet skaidrs, ka ni ni... :) pieturēšos pie savējā, kamēr nobriedīšu vismaz 7collām.
12.aprīlis 2018, 09:57 | links
 
Jāmeklē alternatīvas LOWRANCE HOOK 4x :(

Jo tas aparāts laikam vairs nav atrodams
12.aprīlis 2018, 09:50 | links
 
Bet jebkurā gadienā liekās, ka Lowrance kaut ko neloģisku izdarījuši...bija tak tik labi aparāti.
12.aprīlis 2018, 08:28 | links
 
Chalitis
Tev tak garāža ir...man ir mazais aķītis, 7ah, ar to divas/trīs pilnas copes dienas spiningojot var novālēt easy (noenkurojoties gan slēdzu ārā). Kad uz reņģēm braucu, tad gan ārā neslēdzu lai redzētu kad bars zem laivas pienāk, tādā režīmā noiet 2 dienas. Eho gan man mazais, Tev laikam bija kas jaudīgāks. A tad kad tuvojas iztukšītis, tad pēc copes garāžā uz nakti pielieku pie vadiem, no rīt aķis pilns un vālē tālāk.
12.aprīlis 2018, 08:24 | links
 
Man radās jautājums. Ir kāda iespēja autonomi lādēt akulumatoru 12v no honda 5hp dzinēja ģeneratora? Redzēju vienā video sižetā par eholotēm. Džeki paņēma barošanu no dzinēja ģeneratora un caur akumulatoru saslēdza eho. Cik tas ir droši. Zinu, ka dažiem motoriem ir jau iebūvēti izvadi no ģeneratora. Copēju bieži un negribās ik pēc pāris copes reizēm staipīt akumulatoru uz uzlādi!

Chalitis, 11.aprīlis 2018, 21:35


Ar piecinieku nekas jēdzīgs nesanāks. Aķīti labāk lādē pēc katras copes.
12.aprīlis 2018, 08:14 | links
 
A iepriekšējais Hook5x ar vairāk nav? Tagad tikai Hook2- sērijas?

arvis_an, 11.aprīlis 2018, 20:09


Iepriekšējais 5x bija bez GPS, 5 bija ar GPS. Abus vairāk neražo.

Šogad uzmanības vērta ir Garmin Striker PLUS sērija - gan kartogrāfija iebūvētā, gan bildes skaidras, gan cenas labas un saprotamas. Piemēram - 7 ar sānskatiem - 699 EUR vai devītnieks par 899. Lētākie - 4 PLUS tikai 189 EUR.
12.aprīlis 2018, 08:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager