Eholotes

Man radās jautājums. Ir kāda iespēja autonomi lādēt akulumatoru 12v no honda 5hp dzinēja ģeneratora? Redzēju vienā video sižetā par eholotēm. Džeki paņēma barošanu no dzinēja ģeneratora un caur akumulatoru saslēdza eho. Cik tas ir droši. Zinu, ka dažiem motoriem ir jau iebūvēti izvadi no ģeneratora. Copēju bieži un negribās ik pēc pāris copes reizēm staipīt akumulatoru uz uzlādi!

Chalitis, 11.aprīlis 2018, 21:35


Viss tas pats, kas mašīnā. Ģenerators - "tablete" - akumulators. Ja motors ir ar ģeneratoru, tad elektriskajā shēmā ir norādīts, kur kas jāslēdz. Izvadi no komutatora, taisngrieža ir "sagatavoti" izvadīšanai no korpusa, vadi ir ar klemmēm.

Ja motors ir bez rūpnīcas ģeneratora.... Piem. Suzukam DF5A pats ģenerators ~200Eur un darbs ~50Eur (Vimmo centrā).
Jēga no tā visa!? Gandrīz nekāda... Parasti tie ģeneratori ir līdz 5A pie 5000rpm. Iespējams ka kļūdos, bet ar 5hp, Jūs vairāk velcējat nekā spiningojat. Tas nozīmē ~1200rpm un no tā ģeneratora nāks ārā labi ja 0,1 - 0,5A. Var būt 50% no eholotes patēriņa būs nosegti.

Es labāk nopirktu LiFePo4 akumulatoru. Ar visu lādētāju 25Ah ap 130Eur un sver 2kg.
12.aprīlis 2018, 06:56 | links
 
Man radās jautājums. Ir kāda iespēja autonomi lādēt akulumatoru 12v no honda 5hp dzinēja ģeneratora? Redzēju vienā video sižetā par eholotēm. Džeki paņēma barošanu no dzinēja ģeneratora un caur akumulatoru saslēdza eho. Cik tas ir droši. Zinu, ka dažiem motoriem ir jau iebūvēti izvadi no ģeneratora. Copēju bieži un negribās ik pēc pāris copes reizēm staipīt akumulatoru uz uzlādi!
11.aprīlis 2018, 21:35 | links
 
Šodien pasiroju tīmeklī pa eholotu (ehološu) veikaliem un konstatēju nepatīkamu lietu- cenas jūtami pieaugušas līdz šim pieejamākajiem SI modeļiem! Ktm!
11.aprīlis 2018, 21:09 | links
 
A iepriekšējais Hook5x ar vairāk nav? Tagad tikai Hook2- sērijas?
11.aprīlis 2018, 20:09 | links
 
Hmm. Ko tas nozīmē. Kartes vairs nevar zīmēt vai kā?

arvis_an [11:26]: Kaspars01
Lowrance Hook4, tagad neesmu cenas skatījies, varbūt apt Hook5 ierakstās ciparā. Ērts, bilde smuka, gps ir, kartes arī var zīmēt un izmantot jau sazīmētās...Hook4 tikai tik cik vienlaicīgi ekrāns mazs un vienlaicīgi vairāk par diviem skatiem ekrānā neuzliksi, bet es ar Hook4 esmu ļoti apmierināts jau 2 vai pat 3 sezonas.Arī viena no eholotēm ir Hook 4, ļoti apmierināts ar to. Jautājums kāpēc Hook2-4x tik maza cena? Kāds ir lietojis? Kādas atsauksmes?

svens76, 11.aprīlis 2018, 16:56

Cena maza, jo GPS ir "apgriezts", nav vairs karšu iespējas.

eholotes.lv, 11.aprīlis 2018, 16:59
11.aprīlis 2018, 17:28 | links
 
eholotes.lv [11.04.18]: arvis_an [11:26]: Kaspars01
Lowrance Hook4, tagad neesmu cenas skatījies, varbūt apt Hook5 ierakstās ciparā. Ērts, bilde smuka, gps ir, kartes arī var zīmēt un izmantot jau sazīmētās...Hook4 tikai tik cik vienlaicīgi ekrāns mazs un vienlaicīgi vairāk par diviem skatiem ekrānā neuzliksi, bet es ar Hook4 esmu ļoti apmierināts jau 2 vai pat 3 sezonas.Arī viena no eholotēm ir Hook 4, ļoti apmierināts ar to. Jautājums kāpēc Hook2-4x tik maza cena? Kāds ir lietojis? Kādas atsauksmes?

svens76, 11.aprīlis 2018, 16:56

Cena maza, jo GPS ir "apgriezts", nav vairs karšu iespējas.
Ja neskaita GPS ar pārējo taču pietiek? Viena kompānija uz Zviedriem grib ņemt līdz, dziļumu, zivi tak rāda?
11.aprīlis 2018, 17:13 | links
 
arvis_an [11:26]: Kaspars01
Lowrance Hook4, tagad neesmu cenas skatījies, varbūt apt Hook5 ierakstās ciparā. Ērts, bilde smuka, gps ir, kartes arī var zīmēt un izmantot jau sazīmētās...Hook4 tikai tik cik vienlaicīgi ekrāns mazs un vienlaicīgi vairāk par diviem skatiem ekrānā neuzliksi, bet es ar Hook4 esmu ļoti apmierināts jau 2 vai pat 3 sezonas.Arī viena no eholotēm ir Hook 4, ļoti apmierināts ar to. Jautājums kāpēc Hook2-4x tik maza cena? Kāds ir lietojis? Kādas atsauksmes?

svens76, 11.aprīlis 2018, 16:56


Cena maza, jo GPS ir "apgriezts", nav vairs karšu iespējas.
11.aprīlis 2018, 16:59 | links
 
arvis_an [11.04.18]: Kaspars01
Lowrance Hook4, tagad neesmu cenas skatījies, varbūt apt Hook5 ierakstās ciparā. Ērts, bilde smuka, gps ir, kartes arī var zīmēt un izmantot jau sazīmētās...Hook4 tikai tik cik vienlaicīgi ekrāns mazs un vienlaicīgi vairāk par diviem skatiem ekrānā neuzliksi, bet es ar Hook4 esmu ļoti apmierināts jau 2 vai pat 3 sezonas.
Arī viena no eholotēm ir Hook 4, ļoti apmierināts ar to. Jautājums kāpēc Hook2-4x tik maza cena? Kāds ir lietojis? Kādas atsauksmes?
11.aprīlis 2018, 16:56 | links
 
Paldies Arvi par ieteikumu, skatos ka 5 sērija jau iekļaujas šajā budžetā.

kaspars01, 11.aprīlis 2018, 14:41


Hook2-5x sērijā tagad ir nianses. GPS ir , bet kartogrāfija nav. Vecais Hook-4 bija super aparāts, bet tagad tādu vairs nav. Reāls Lowrnace ploteris sākas no Hook2-5 SplitShot Combo un tas jau vairs īsti neierakstās ciparā. Pie kam - par 600 EUR ir arī eholotes ar sānskatiem un strādājošu kartogrāfiju. Garmin Striker PLUS sēriju arī ir vērts apskatīt. Šogad ir daudz jaunu aparātu, visus var apskatīties uz vietas, var arī izdevīgi iegādāties ehlotes.lv veikalā. Lapini lūgti.
11.aprīlis 2018, 16:49 | links
 
Paldies Arvi par ieteikumu, skatos ka 5 sērija jau iekļaujas šajā budžetā.
11.aprīlis 2018, 14:41 | links
 
Kaspars01
Lowrance Hook4, tagad neesmu cenas skatījies, varbūt apt Hook5 ierakstās ciparā. Ērts, bilde smuka, gps ir, kartes arī var zīmēt un izmantot jau sazīmētās...Hook4 tikai tik cik vienlaicīgi ekrāns mazs un vienlaicīgi vairāk par diviem skatiem ekrānā neuzliksi, bet es ar Hook4 esmu ļoti apmierināts jau 2 vai pat 3 sezonas.
11.aprīlis 2018, 11:26 | links
 
Spečuki iesakat eholoti līdz 500 eiro, gribētu lai ir iebūvēts GPS
10.aprīlis 2018, 21:20 | links
 
Pagrabā atradu eholoti Humminbird Fishin Buddy 120.Viena no msnām pirmajām eholotēm. Viss strādā. Cik tāda varētu maksāt? Jātirgo nost
6.aprīlis 2018, 23:53 | links
 
pievienojos agnisk arī intresē šis jautajums. Briestu uz 9" lowrance elite ti vai arī hds gen3. kādi ir plusi mīnusi?un vai hds tiešām pārtrauc ražošanu?
Vēl ir variants laikam Garmin Echomap. maksā līdzīgi bet vai zīmē ūdenī vissu tik smuki kā lowrance ir jautājums...

karlismoto, 4.aprīlis 2018, 22:29


Visi Jūs inetersējošie aparāti ir apskatāmi eholotes.lv veikalā, kvalitatīvas konsultācijas, lietošanas instrukcijas , garantija utt. Lowrance HDS gen3 vairs neražo, tagad ir Elite TI un HDS Carbon.
5.aprīlis 2018, 09:38 | links
 
pievienojos agnisk arī intresē šis jautajums. Briestu uz 9" lowrance elite ti vai arī hds gen3. kādi ir plusi mīnusi?un vai hds tiešām pārtrauc ražošanu?
Vēl ir variants laikam Garmin Echomap. maksā līdzīgi bet vai zīmē ūdenī vissu tik smuki kā lowrance ir jautājums...
4.aprīlis 2018, 22:29 | links
 
Esmu eholotes meklējumos, 7" - 9". Gribu "zīmēt" kartes, lai būtu CHIRP, varbūt NMEA lai pieslēgtu dzinēju , sānskats manuprāt nav vajadzīgs.
Sakumā skatījos uz Humminbird Helix - tumša bilde, tad Garmin, tagad uz Lowrance Elite/Hook2.
Zinu arī ka negribu maksāt 100$ gada maksu par kartēm, esmu gatavs vienreiz nopirkt un viss.
Iesakat, pēc pieredzes, ko izvēlēties.
4.aprīlis 2018, 11:26 | links
 
Sveiki. Kāds ir jau noprovējis lowrance hook2 splitshot un/vai tripleshot? Kāds ir tas sānu skats? Labs? Vai ir jēga par viņu tik daudz piemaksāt?
4.aprīlis 2018, 00:28 | links
 
Bet ja tikai laivai, tad ņem droši.
31.marts 2018, 12:10 | links
 
gabals2 [31.03.18]: Kāds ir iegādājies šo aksesuāru deeperim?
https://m.1a.lv/telefoni_plansetdatori/aksesuari_mobilajiem_viedtelefoniem/apvalki_aizsargapvalki/deeper_winter_case_for_ice_fishing_l
Meklēju kaut ko sļakstudrošu telefona un powerbank aizsardzībai copējot no laivas. Ir atsauksmes? Internetā pagaidām viedokļus neatradu. Vajadzīgs iPhone7 un mazam powerbank

Man ir mājās tas Deeper Wintercase, bet godīgi sakot liels un smags.
Es izvēlos labāk ko šādu.
Pilni veikali ar tādiem.
Tie, kas domāti telefoniem, tajos ne visi power bank lien iekšā, tāpēc labāk izvēlēties priekš tab domātos.
Iegooglē waterproof phone vai tabakas case un izmetīs daudz un dažādus variantus vaibarū var ieiet kādā telefonu aksesuāru bodē
31.marts 2018, 12:08 | links
 
Kāds ir iegādājies šo aksesuāru deeperim?
https://m.1a.lv/telefoni_plansetdatori/aksesuari_mobilajiem_viedtelefoniem/apvalki_aizsargapvalki/deeper_winter_case_for_ice_fishing_l
Meklēju kaut ko sļakstudrošu telefona un powerbank aizsardzībai copējot no laivas. Ir atsauksmes? Internetā pagaidām viedokļus neatradu. Vajadzīgs iPhone7 un mazam powerbank

gabals2, 31.marts 2018, 11:38

https://youtu.be/XoQ9NoCGB3w
te čaļi tādu izmanto
31.marts 2018, 11:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager