Eholotes

Kāds ir iegādājies šo aksesuāru deeperim?
https://m.1a.lv/telefoni_plansetdatori/aksesuari_mobilajiem_viedtelefoniem/apvalki_aizsargapvalki/deeper_winter_case_for_ice_fishing_l
Meklēju kaut ko sļakstudrošu telefona un powerbank aizsardzībai copējot no laivas. Ir atsauksmes? Internetā pagaidām viedokļus neatradu. Vajadzīgs iPhone7 un mazam powerbank
31.marts 2018, 11:38 | links
 
support@deeper.eu Raksti angliski vai krieviski,nu vēl var lietuviski.
29.marts 2018, 23:05 | links
 
Tikko pats nomainīju batereju deeperim.Ja pats maini tad 10eiro batereja+9eiro piegāde ar UPS.Ja maina viņi tad jāmaksā 20eiro par darbu un batereju,pasam jānosūta viņiem un jāsamaksā par piegādi atpakaļ.Es sev mainīju pats.

ilmiks, 29.marts 2018, 21:54



kur var pasutit to bateriju
29.marts 2018, 22:11 | links
 
Tikko pats nomainīju batereju deeperim.Ja pats maini tad 10eiro batereja+9eiro piegāde ar UPS.Ja maina viņi tad jāmaksā 20eiro par darbu un batereju,pasam jānosūta viņiem un jāsamaksā par piegādi atpakaļ.Es sev mainīju pats.

ilmiks, 29.marts 2018, 21:54


Var arī pats, ja garantija beigusies. Tur viens mazs kontaktiņš diezgan nestabils izskatās un pati baterija diezgan labi iepakota. Vismaz PRO+ versijai.
Bet var. Es savu izpētīju no iekšpuses jau pirmajā dienā ))
29.marts 2018, 22:08 | links
 
Tikko pats nomainīju batereju deeperim.Ja pats maini tad 10eiro batereja+9eiro piegāde ar UPS.Ja maina viņi tad jāmaksā 20eiro par darbu un batereju,pasam jānosūta viņiem un jāsamaksā par piegādi atpakaļ.Es sev mainīju pats.
29.marts 2018, 21:54 | links
 
salis25 [9:02]: sveiki vai kads zin vai deeper eholotam var dabut baterijuSveiks!

No rūpnīcas atbilde:
“We can offer you a battery change service in our facility, it costs 20 EUR for the service + shipping costs.”

microp, 29.marts 2018, 10:26

ka var dabut kontaktus kur ir tas servis

salis25, 29.marts 2018, 19:38


support@deeper.eu, cik saprotu jāsūta uz Lietuvu
29.marts 2018, 21:44 | links
 
https://deepersonar.com/ru/поддержка/ serviss, raksti gan jau kautko sarunāsiet, cerams ir vēl garantija!?
29.marts 2018, 19:44 | links
 
salis25 [9:02]: sveiki vai kads zin vai deeper eholotam var dabut baterijuSveiks!

No rūpnīcas atbilde:
“We can offer you a battery change service in our facility, it costs 20 EUR for the service + shipping costs.”

microp, 29.marts 2018, 10:26


ka var dabut kontaktus kur ir tas servis
29.marts 2018, 19:38 | links
 
salis25 [29.03.18]: sveiki vai kads zin vai deeper eholotam var dabut bateriju
Sveiks!

No rūpnīcas atbilde:
“We can offer you a battery change service in our facility, it costs 20 EUR for the service + shipping costs.”
29.marts 2018, 10:26 | links
 
sveiki vai kads zin vai deeper eholotam var dabut bateriju
29.marts 2018, 09:02 | links
 
Sveicināti,
Varbūt kāds var pastāstīt par Lowrance Elite 7 Ti?
Vai pa šo naudu ir kas labāks dabūjams?
24.marts 2018, 23:23 | links
 
Sveiki! Vēlos šodien iznomāt deeper pro uz 2dienām. Kāds var piedāvāt? :)
24.marts 2018, 01:08 | links
 
Ko varētu kāds pastāstīt par eholati fish Finder ,nu tā ar sonora kabeli,kas rada kāda dziļumā atrodas zivis
22.marts 2018, 20:06 | links
 
Vai tev izdevas atjaunot eholotes darbību? Cik daudz laika remonts aizņēma?

eholotes.lv, 20.marts 2018, 08:16


Čakars paliels, savu dabūju uz strīpas bet čomam neizdevās jo ekrāns izbeidzās pie paša sonāra un nebija pie kā pielodēties, tur ir vārīgākā vieta. Iesaku visiem to punktu pastiprināt lai ja pāriet pušu būtu vada gabals kur pielodēties, var vienkārši ar silikonu uztaisīt pāreju no sonāra uz vadu kādus piecus centimetrus, būs iespēja ko labot.

kutis, 20.marts 2018, 16:27[/quote]

|Līdzīgi kā mums. Tāpēc arī remontēt neņemamies, jo sanāk pārāk dārgi. Lietotājiem ir vērts pievērst uzmanību, lai nelauztu vadus tieši pie iekārtām.
20.marts 2018, 17:01 | links
 

Vai tev izdevas atjaunot eholotes darbību? Cik daudz laika remonts aizņēma?

eholotes.lv, 20.marts 2018, 08:16[/quote]

Čakars paliels, savu dabūju uz strīpas bet čomam neizdevās jo ekrāns izbeidzās pie paša sonāra un nebija pie kā pielodēties, tur ir vārīgākā vieta. Iesaku visiem to punktu pastiprināt lai ja pāriet pušu būtu vada gabals kur pielodēties, var vienkārši ar silikonu uztaisīt pāreju no sonāra uz vadu kādus piecus centimetrus, būs iespēja ko labot.
20.marts 2018, 16:27 | links
 
Laba diena! Kā rakstīju iepriekš,mana eholote PRO-6 ir pārstājusi ar mani komunicēt,man saprotamā valodā. Kaut ko rāda savā nodabā, dziļumu ar sevis izvēlētu, pie ļoti spēcīga signāla kaut kas nostājas,bet vienalga šķērsām.Ne tā kā agrāk. Vai vērts rādīt kādam dakterim,vai labāk aizmirst un gādāt jaunu.

Makonitis, 16.marts 2018, 13:57
Visdrīzāk vaina ir sonāra vada ekrānā kuram nav pilna pretestība. Vietā kur vairāk tiek locīts vads ārējā apvalkā parādās mikro plaisa un mitrums tiek pie ekrāna kurš sastāv no smalkām dzīslām. Tās oksidējas un noārdās kā rezultātā mainās pretestība un sākas gļuki, gala rezultātā sabrūk pavisam un nerāda vispār neko. Savam ehalotam esmu jau lodējis ekrānu gan apakšā pie sonāra gan augšā pie paša aparāta.

kutis, 19.marts 2018, 09:24


Vai tev izdevas atjaunot eholotes darbību? Cik daudz laika remonts aizņēma?
20.marts 2018, 08:16 | links
 
Laba diena! Kā rakstīju iepriekš,mana eholote PRO-6 ir pārstājusi ar mani komunicēt,man saprotamā valodā. Kaut ko rāda savā nodabā, dziļumu ar sevis izvēlētu, pie ļoti spēcīga signāla kaut kas nostājas,bet vienalga šķērsām.Ne tā kā agrāk. Vai vērts rādīt kādam dakterim,vai labāk aizmirst un gādāt jaunu.

Makonitis, 16.marts 2018, 13:57
Visdrīzāk vaina ir sonāra vada ekrānā kuram nav pilna pretestība. Vietā kur vairāk tiek locīts vads ārējā apvalkā parādās mikro plaisa un mitrums tiek pie ekrāna kurš sastāv no smalkām dzīslām. Tās oksidējas un noārdās kā rezultātā mainās pretestība un sākas gļuki, gala rezultātā sabrūk pavisam un nerāda vispār neko. Savam ehalotam esmu jau lodējis ekrānu gan apakšā pie sonāra gan augšā pie paša aparāta.

kutis, 19.marts 2018, 09:24

Sirsnīgs paldiesiņš. Pārbaudīšu.
19.marts 2018, 21:48 | links
 
Laba diena! Kā rakstīju iepriekš,mana eholote PRO-6 ir pārstājusi ar mani komunicēt,man saprotamā valodā. Kaut ko rāda savā nodabā, dziļumu ar sevis izvēlētu, pie ļoti spēcīga signāla kaut kas nostājas,bet vienalga šķērsām.Ne tā kā agrāk. Vai vērts rādīt kādam dakterim,vai labāk aizmirst un gādāt jaunu.

Makonitis, 16.marts 2018, 13:57

Visdrīzāk vaina ir sonāra vada ekrānā kuram nav pilna pretestība. Vietā kur vairāk tiek locīts vads ārējā apvalkā parādās mikro plaisa un mitrums tiek pie ekrāna kurš sastāv no smalkām dzīslām. Tās oksidējas un noārdās kā rezultātā mainās pretestība un sākas gļuki, gala rezultātā sabrūk pavisam un nerāda vispār neko. Savam ehalotam esmu jau lodējis ekrānu gan apakšā pie sonāra gan augšā pie paša aparāta.
19.marts 2018, 09:24 | links
 
Garantijas nav,jo tika pirkta divus gadus atpakaļ no rokas.

Makonitis, 16.marts 2018, 14:54


Visticamāk, ka būs jāpērk jauna.
19.marts 2018, 08:36 | links
 
Garantijas nav,jo tika pirkta divus gadus atpakaļ no rokas.
16.marts 2018, 14:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager