Eholotes

eholotes.lv [31.01.18]: Sveiki copmaņi. Kādas atsauksmes par Lowrance fish hunter 3D? vai kāds ir mēģinājis? ir iespēja par labu ciparu dabūt. Cik ilgi tur baterija eholotei?

svens76, 30.janvāris 2018, 20:47

Man veikalā uz vietas ir abi modeļi, dabūsi jebkuru no tiem par tādu ciparu par kādu vari dabūt citur :) Pēcāk pastāstīsi - kā gāja :)
Ok
31.janvāris 2018, 13:18 | links
 
Sveiki copmaņi. Kādas atsauksmes par Lowrance fish hunter 3D? vai kāds ir mēģinājis? ir iespēja par labu ciparu dabūt. Cik ilgi tur baterija eholotei?

svens76, 30.janvāris 2018, 20:47


Man veikalā uz vietas ir abi modeļi, dabūsi jebkuru no tiem par tādu ciparu par kādu vari dabūt citur :) Pēcāk pastāstīsi - kā gāja :)
31.janvāris 2018, 11:49 | links
 
Sveiki copmaņi. Kādas atsauksmes par Lowrance fish hunter 3D? vai kāds ir mēģinājis? ir iespēja par labu ciparu dabūt. Cik ilgi tur baterija eholotei?

svens76, 30.janvāris 2018, 20:47


Es pieļauju, ka baterija fishhunterim ir daudz ietilpīgāka, jo verķis ir stipri lielāks un smagāks par deeperu. Ražotājs uzrāda līdz pat 10 stundām darbības laiku. Ja dabū notestēt - uzraksti kā bija.
31.janvāris 2018, 11:48 | links
 
eholotes.lv, iespējams zini atbildi, vai tām Garmin ierīcēm, kurām karte ielādēta iepriekš, ir pasaules pamatkarte, kā specifikācijā vai kā aprakstā BlueChart® g2 kartes Apvienotajai Karalistei, Īrijai un Eiropas ziemeļrietumu kontinentālajai piekrastei (informācija no ražotāja mājas lapas)?

Plus sērijas iznākšana Garminam nedaudz sajaukusi galvu. Ja pareizi esmu sapratis, tad viena no Striker un Sriker plus atšķirībām, ka jaunākajos Striker plus ir iespēja uzzīmēt savu karti vienam vai vairākiem ūdeņiem kopsummā līdz 81 000 ha, tas ir 20 lielākajiem Latvijas ezeriem un vēl pāri paliek?

Attiecīgi, ja makšķerē dažos ūdeņos, ir vēlēšanās saprast, kurā bedrē vai sēklī atrodies, ir laiks savas kartes zīmēt ar Striker plus varētu pietikt.

Bet, ja vēlies ielikt Jāņa sētas karti un ir lielākas prasības attiecībā uz elektroniku, tad tāpat jāskatās uz echoMAP plus, varbūt ir vēl kaut kas tieši par karšu līniju, kur cerot iztikt ar Striker plus var sanākt vilties?

Marfim, 31.janvāris 2018, 11:31


Šobrīd esmu ļoti aizņemts un nevarēšu Jums atbildēt uz jautājumiem.
31.janvāris 2018, 11:47 | links
 
otinjsh [31.01.18]: Sveiki copmaņi. Kādas atsauksmes par Lowrance fish hunter 3D? vai kāds ir mēģinājis? ir iespēja par labu ciparu dabūt. Cik ilgi tur baterija eholotei?

svens76, 30.janvāris 2018, 20:47

Pats lietojis neesmu, bet viena tante teica, ka produkts jauns un pats zini kā ir ar tiem zīdaiņiem. Salīdzinājumā ar vecākajiem brāļiem arī stipri smagāks. Tā ka, ja gribēsi arī iemest vasarā, tad stipri būs jādomā ar kādu kātu iemest.
Ja labs cipars ir zem EUR 10.00, tad jem cietī un tad izstāstīsi mums visiem kāds tas verķis ir. :)
o.
Nedaudz vairāk par 10 eur:)
31.janvāris 2018, 11:47 | links
 
Sveiki copmaņi. Kādas atsauksmes par Lowrance fish hunter 3D? vai kāds ir mēģinājis? ir iespēja par labu ciparu dabūt. Cik ilgi tur baterija eholotei?

svens76, 30.janvāris 2018, 20:47


Pats lietojis neesmu, bet viena tante teica, ka produkts jauns un pats zini kā ir ar tiem zīdaiņiem. Salīdzinājumā ar vecākajiem brāļiem arī stipri smagāks. Tā ka, ja gribēsi arī iemest vasarā, tad stipri būs jādomā ar kādu kātu iemest.
Ja labs cipars ir zem EUR 10.00, tad jem cietī un tad izstāstīsi mums visiem kāds tas verķis ir. :)
o.
31.janvāris 2018, 11:40 | links
 
eholotes.lv, iespējams zini atbildi, vai tām Garmin ierīcēm, kurām karte ielādēta iepriekš, ir pasaules pamatkarte, kā specifikācijā vai kā aprakstā BlueChart® g2 kartes Apvienotajai Karalistei, Īrijai un Eiropas ziemeļrietumu kontinentālajai piekrastei (informācija no ražotāja mājas lapas)?

Plus sērijas iznākšana Garminam nedaudz sajaukusi galvu. Ja pareizi esmu sapratis, tad viena no Striker un Sriker plus atšķirībām, ka jaunākajos Striker plus ir iespēja uzzīmēt savu karti vienam vai vairākiem ūdeņiem kopsummā līdz 81 000 ha, tas ir 20 lielākajiem Latvijas ezeriem un vēl pāri paliek?

Attiecīgi, ja makšķerē dažos ūdeņos, ir vēlēšanās saprast, kurā bedrē vai sēklī atrodies, ir laiks savas kartes zīmēt ar Striker plus varētu pietikt.

Bet, ja vēlies ielikt Jāņa sētas karti un ir lielākas prasības attiecībā uz elektroniku, tad tāpat jāskatās uz echoMAP plus, varbūt ir vēl kaut kas tieši par karšu līniju, kur cerot iztikt ar Striker plus var sanākt vilties?
31.janvāris 2018, 11:31 | links
 
Praktik eholotei vads copei galīgi netraucē. Rokas sausas un ērti lietojams. Devējam pat pludiņš neprasās. Tīri smuki dziļumu rāda ari caur ledu.
Kā sacīt jāsaka - normāls verķis.
30.janvāris 2018, 20:56 | links
 
Sveiki copmaņi. Kādas atsauksmes par Lowrance fish hunter 3D? vai kāds ir mēģinājis? ir iespēja par labu ciparu dabūt. Cik ilgi tur baterija eholotei?
30.janvāris 2018, 20:47 | links
 
Turpinājums diskusijai - vai eholote ar vadu ir labi vai slikti. Man vads netraucē, pat palīdz, gana ērti. Ja galā zivs - viena kustība ar kāju, un devējs ir uz ledus(ja vada garums pareizi saregulēts, aiz gumijas aizsprausts).

http://www.copeslietas.lv/site/video/player/3716-eholote-ar-vadu-vai-vads-trauce.htm
29.janvāris 2018, 09:27 | links
 
Esam saņēmuši jaunos Garmin Striker PLUS aparātus. Cenas pievilcīgas. Garmin Striker PLUS 7 SV - 699 EUR, bet 9 SV - 899 EUR. CHIRP sānskati, lejasskati un 2D sonārs, vienkršsa izvēlne.

Tagad visiem Striker ir Quickdraw Contours softs iekšā, bet 7 un 9 collīgiem - arī Wi-Fi, var mainīties ar dziļumu kartēm savstarpēji, caur telefoniem. Lieliski aparāti mazo ūdeņu cienītājiem!

Laivas jāpako ziemā :) Vasarā jācopē!

http://eholotes.lv/product-category/eholotes-2/garmin-eholotes-2-eholotes-2/striker-plus/
25.janvāris 2018, 09:19 | links
 
Ne vienu nereklamējot, gribu teikt, ka esmu ļooori patīkami pārsteigts par praktiku! Vakar biju stintēs. Perfekti parādīja zivis un to pārvietošanās dziļumu, kā rezultātā cope kļuva daudz interesantāka un rezultatīvākā kā būtu bez! Stintes, kā zināms maina dziļumus un tas bija viegli izsekojams! Asaru copē gan nēsmu vēl izkodis, jo asars ganās vairāk pie grunts, a eholote kādus 15...20 cm no gruns nerāda.
Bet uz stintēm un, domājams arī uz raudām....super!!!

Fishmens, 24.janvāris 2018, 17:07


Ja spried pēc mormiškas, tad varbūt pie vainas ir straume, ka to panes ārpus stara. Detaļas ir pamatīgi aprakstītas instrukcijā, šis attiecas uz aklajām zonām.
25.janvāris 2018, 08:18 | links
 
Ne vienu nereklamējot, gribu teikt, ka esmu ļooori patīkami pārsteigts par praktiku! Vakar biju stintēs. Perfekti parādīja zivis un to pārvietošanās dziļumu, kā rezultātā cope kļuva daudz interesantāka un rezultatīvākā kā būtu bez! Stintes, kā zināms maina dziļumus un tas bija viegli izsekojams! Asaru copē gan nēsmu vēl izkodis, jo asars ganās vairāk pie grunts, a eholote kādus 15...20 cm no gruns nerāda.
Bet uz stintēm un, domājams arī uz raudām....super!!!
24.janvāris 2018, 17:07 | links
 
Praktikam jau arī ir WiFi modelis.. vismaz eholotes.lv mājas lapā tāds pieejams :)

sigi, 23.janvāris 2018, 13:41


Ir veikalā, ja inetersē - var apskatīt un izpētīt. Nāks sezona fīderim - tad arī reklamēsim. Varbūt ir kāds fīderētājs, kurš pieteiksies testam parksē? Ja ir gribētāji - aicinām pietekties PM.
23.janvāris 2018, 13:48 | links
 
Praktikam jau arī ir WiFi modelis.. vismaz eholotes.lv mājas lapā tāds pieejams :)
23.janvāris 2018, 13:41 | links
 
Svens76, kaapeec praktik? Pamatosi?

MartinsSi, 23.janvāris 2018, 11:45

tāpēc ka esmu vecmodīgs:) negribu garās diskusijās aiziet. labāk man sanāk copēt nekā gudri rakstīt
23.janvāris 2018, 12:09 | links
 
Svens76, kaapeec praktik? Pamatosi?

MartinsSi, 23.janvāris 2018, 11:45


Dziļumu mēra bez āliņģa, caur ledu.
23.janvāris 2018, 11:59 | links
 
Svens76, kaapeec praktik? Pamatosi?
23.janvāris 2018, 11:45 | links
 
Deepers manā skatījumā der tikai ziemai. Lietoju to kopš pirmsākumiem.
No laivas - garām. No krasta - daļēji garām, jo tādas darbības aizņem pārāk daudz laika, lai saprastu kas ir kas. Vajag jaudīgu kātu, lai to kluci iemestu.

Man pašam vasarai laivai pie Tevis pirkts Lowrance, kas kalpo godam jau laikam 8 gadus.

Praktiku biju paņēmis testēt. 3 dienas un man pietika. Pagalam neērts un vecmodīgs risinājums. Baterijas darbības laiks ir vienīgais pluss. Un cena. Citu plusu praktikam nav. Devējs, pludiņš, vads, ekrāns ir mīnusi.

Tas praktiks vispār ir ūdensizturīgs?
23.janvāris 2018, 11:44 | links
 
Būsim reāli. Vidusmēra laizāmajam telefonam mīnus 5 grādos ar screen on uz max spilgtumu un ieslēgtu wifi baterijas laiks būs aptuveni 3.5 stundas. Piepērkot 10000mAh powerbanku - x3.
Ar to pietiks visai dienai.

Pats deeper Wifi versija, pie mīnusiem izvelk ne vairāk kā 4 stundas nepārtraukti atrodoties ūdenī. Bluetooth versijai tas bija vēl mazāks.

Realitātē ar deeperu visu dienu copējot brekšus - baterijas nepietiks. Pa vidu būs jālādē. Labā ziņa, ka tur iekšā ir maza baterija, kura līdz 70 procentiem uzlādēsies aptuveni pusstundas laikā. Ar to pietiks vēl 2 stundām.

Uz asariem, aktīvi meklējot, deeperis ar vienu uzlādi principā vilka visu dienu. Jo izslēdzās tiklīdz ir ārā no ūdens.

MartinsSi, 23.janvāris 2018, 11:20

Konstruktīvi un patiesi. Visu cieņu!

PS. Deeper ir veiksmīgs produkts, to pierāda daudzās kopijas, kuras pat Lowrnace ir iegādājies un uztaisījis savu FishHunter. Tomēr Deeper vairāk velk uz unviersālām riepām. Savukārt - ziemā braucu ar ziemas riepām, bet vasarā - ar vasaras. Un tas ir tikai mans viedoklis bez pretenzijām uz absolūto patiesību. Ne asakas!

eholotes.lv, 23.janvāris 2018, 11:33

Ziemā copēju daudz. Provēti abi iepriekšminētie. Viennozīmīgi Praktik. Nevienu nereklamēju:)
23.janvāris 2018, 11:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager