Eholotes

Ar Deeper ir tā, ka vajag tiešām kaut kādu kaklā karināmo maciņu, kur sasprausts telefons ar powerbank. Piemēram, Iphone ir lielākais sū*s, ko lietot kopā ar Deeper, jo pat ar 100% bateriju atņirgsies, ja paliks auksti..

Savienojums izņemot un ieliekot bumbu āliņģī ar pirmo reizi izveidojas 80% gadījumu, kas mazliet kaitina.. (runa par pro+ versiju ar wi fi).

Pozitīvais ir "punktu" atlikšana kartē, kā arī pārsteidzoši labi nolasa pat mazas mormiškas kustību, tādējādi izšķir pat tādus kustīgus punktiņus.

Praktik neesmu lietojis, bet nosaukums jau vien laikam pasaka par to - praktisks. Taču, ja es dabūtu telefonu ko varu nosviest uz ledus un copēt, deeper būtu viss ko ziemai vajag..
23.janvāris 2018, 11:39 | links
 
Būsim reāli. Vidusmēra laizāmajam telefonam mīnus 5 grādos ar screen on uz max spilgtumu un ieslēgtu wifi baterijas laiks būs aptuveni 3.5 stundas. Piepērkot 10000mAh powerbanku - x3.
Ar to pietiks visai dienai.

Pats deeper Wifi versija, pie mīnusiem izvelk ne vairāk kā 4 stundas nepārtraukti atrodoties ūdenī. Bluetooth versijai tas bija vēl mazāks.

Realitātē ar deeperu visu dienu copējot brekšus - baterijas nepietiks. Pa vidu būs jālādē. Labā ziņa, ka tur iekšā ir maza baterija, kura līdz 70 procentiem uzlādēsies aptuveni pusstundas laikā. Ar to pietiks vēl 2 stundām.

Uz asariem, aktīvi meklējot, deeperis ar vienu uzlādi principā vilka visu dienu. Jo izslēdzās tiklīdz ir ārā no ūdens.

MartinsSi, 23.janvāris 2018, 11:20


Konstruktīvi un patiesi. Visu cieņu!

PS. Deeper ir veiksmīgs produkts, to pierāda daudzās kopijas, kuras pat Lowrnace ir iegādājies un uztaisījis savu FishHunter. Tomēr Deeper vairāk velk uz unviersālām riepām. Savukārt - ziemā braucu ar ziemas riepām, bet vasarā - ar vasaras. Un tas ir tikai mans viedoklis bez pretenzijām uz absolūto patiesību. Ne asakas!
23.janvāris 2018, 11:33 | links
 
Būsim reāli. Vidusmēra laizāmajam telefonam mīnus 5 grādos ar screen on uz max spilgtumu un ieslēgtu wifi baterijas laiks būs aptuveni 3.5 stundas. Piepērkot 10000mAh powerbanku - x3.
Ar to pietiks visai dienai.

Pats deeper Wifi versija, pie mīnusiem izvelk ne vairāk kā 4 stundas nepārtraukti atrodoties ūdenī. Bluetooth versijai tas bija vēl mazāks.

Realitātē ar deeperu visu dienu copējot brekšus - baterijas nepietiks. Pa vidu būs jālādē. Labā ziņa, ka tur iekšā ir maza baterija, kura līdz 70 procentiem uzlādēsies aptuveni pusstundas laikā. Ar to pietiks vēl 2 stundām.

Uz asariem, aktīvi meklējot, deeperis ar vienu uzlādi principā vilka visu dienu. Jo izslēdzās tiklīdz ir ārā no ūdens.
23.janvāris 2018, 11:20 | links
 
Protams ka deeper izslēdzas. Lai taupītu bateriju. Iemetot to āliņğī, tas momentā ieslēdzas un savienojas ar telefonu. Nekas nav jāspiež, jāieslēdz. Jeb kā jūs domājāt, wifi ir jāieslēdz ar lielu sarkanu pogu?

Aukliņas nekādas nevajag. Var tāpat. Var uzlikt 2cm ventīļa gumiju, kā Kraft raidījumā par deeper.

Varbūt parunāsim par Praktik ekrānu? :)
Par vadiem nemaz nesākšu runāt. Jo velkot zivi, devējs obligāti jāvelk ārā, jo citādi ir garantētas auzas.

MartinsSi, 23.janvāris 2018, 10:37


Martin - tev sava taisnība, man sava. Paliksim katrs pie savas :)
Es palikšu pie tās, ka ar Praktik bateriju copēju kopš ledus sezonās sākuma un mainīšu to nākammēnes, pret vēl vienu AA un copēšu līdz sezonas beigām.

Praktik Ekrānu ieslēdzu PRO režīmā, Zoom noregulēju uz 2m no grunts, dziļumu - manuāli uz lielāko paredzamo dienas gaitā un mainu ļoti reti. Uzstādīt Praktik regulējumus vajag apmēram 10 sekundes. Jūtību mainu atkarībā no dziļuma un sīkzivju klātbūtnes, reizēm sīkie asarīši kļūst par daudz un tos var "izslēgt".

Paralēlos logos redz pēdējās 5 sekundes no copes vēstures. Ziemā garākai vēsturei, manuprāt, nav jēgas, jo iemarķēt ekrānā neko nevajag. Kreisajā pusē redzu visu dziļumu, kontrolēju pusūdens zivis, bet labajā pusē - darbojos gar grunti. Ja zivs konkrētajā dienā dzīvo pusūdenī - samazinu manuālo dziļumu visam ekrānam un iztieku bez Zoom. PrintScreen funkciju gribētu, bet tā kardināli izmainīt aparātu :) Ak jā - un kabata man vienmēr i sausa, bet maciņu pie jostas nav :) un vēl - arī pa telefonu copējot runāju, ar čomiem sazinos, baterija nav jātaupa :)

Bet - paldies Tev, būsim ehološu tēmu krietni pacēluši CL listē :)
23.janvāris 2018, 10:50 | links
 
Mainot vietu līdz dažiem simtiem metru - Praktik izskatās šādi. Jā plānots iet tālāk, lieku visu kastē.
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-88174.htm
23.janvāris 2018, 10:38 | links
 
Protams ka deeper izslēdzas. Lai taupītu bateriju. Iemetot to āliņğī, tas momentā ieslēdzas un savienojas ar telefonu. Nekas nav jāspiež, jāieslēdz. Jeb kā jūs domājāt, wifi ir jāieslēdz ar lielu sarkanu pogu?

Aukliņas nekādas nevajag. Var tāpat. Var uzlikt 2cm ventīļa gumiju, kā Kraft raidījumā par deeper.

Varbūt parunāsim par Praktik ekrānu? :)
Par vadiem nemaz nesākšu runāt. Jo velkot zivi, devējs obligāti jāvelk ārā, jo citādi ir garantētas auzas.
23.janvāris 2018, 10:37 | links
 
Protams, ka cena. Esmu lietojis gan Praktik, gan Deeper, gan lowrance lielo ar pašbūvētu kasti.

Vadi ir sliktākais, kas ziemas copē var būt.
Tajis vados regulāri pinās aukla bļitku raustot. Tie apledo utt.

Deeper man jau ir otrais. Iznāks nākamā versija, atkal atjaunošu.

MartinsSi, 23.janvāris 2018, 10:06


Ziemas copes dienā nomainu āliņgus 70+, kā kuru dienu un no copes atkarīgs.

Vads palīdz ērti pārvietoties, jo nav jāķeksē bumbulis ārā no ūdens. Eholote pie magnēta, uz kreisās kājas, ja sēžu, pārvietojoties - aukla uz abām rokām, māneklis karājas labā rokā, eholotes devējs un kaste(var arī nebūt) kreisajā. Tā man sanāk āliņgus mainīt, dažās sekundēs. Nekas un nekur nepinās :) Pienāku pie jaunā cauruma, ielaižu devēju, pludiņš to tur, vads paliek pa kreisi, jo eholote ir uz kreisās kājas. Mānekli ielaižu caurumā, pāris vēzieni un visa aukla ir ūdenī, māneklis zināmā dziļumā, redzams eholotē, sākam šancēt. Ja sēžu - eholote paliek uz kreisās kājas, ja staigāju bez kastes - noņemu devēju no kājas un turu kreisā rokā vai nolieku uz ledus. Gaumes jautājums.

Vai ir kāds ērts veids kā bumbulis nonāk kabatā? Bez aukliņam, gumijām utt, kas būtībā tie paši vadi vien ir? Izņemot no ūdens - bumbulis izslēdzas. Pastāsti - kā copē ar Deeper un citiem bumbuļiem, ja laiž pa aktīvo, ar meklēšanu?
23.janvāris 2018, 10:28 | links
 
Protams, ka cena. Esmu lietojis gan Praktik, gan Deeper, gan lowrance lielo ar pašbūvētu kasti.

Vadi ir sliktākais, kas ziemas copē var būt.
Tajis vados regulāri pinās aukla bļitku raustot. Tie apledo utt.

Deeper man jau ir otrais. Iznāks nākamā versija, atkal atjaunošu.
23.janvāris 2018, 10:06 | links
 
MartinsSi
Nu nu...palasi labāk copmaņu atsauksmes, nevis pliku veikalnieka teikto. Kāpēc tavuprāt tik daudzi izmanto praktik? Jo nevar atļauties deeperi???? Uz ledus esi praktiku darbībā redzējis??? Cilvēks pateica to ko izmanto pats un pateica kāpēc...domā viņš to lietotu, ja kkas neapmierinātu?

arvis_an, 23.janvāris 2018, 09:53


Cik cilvēku tik viedokļu :)

Iespējams, ka ir tādi ziemas copes veidi, kurus daudzi cilvēki nezin un kur Deeperim ir priekšrocības. Peace :)
23.janvāris 2018, 10:02 | links
 
MartinsSi
Nu nu...palasi labāk copmaņu atsauksmes, nevis pliku veikalnieka teikto. Kāpēc tavuprāt tik daudzi izmanto praktik? Jo nevar atļauties deeperi???? Uz ledus esi praktiku darbībā redzējis??? Cilvēks pateica to ko izmanto pats un pateica kāpēc...domā viņš to lietotu, ja kkas neapmierinātu?
23.janvāris 2018, 09:53 | links
 
Eholotes.lv

Praktiks ir vēsture salīdzinot ar deeper. :)
Baigi smieklīgi skan -ērtāks. Kas tur ir ērtāks? Tas vads, kas jābāž āliņğī? Vai arī tetra izšķirtspējas ekrāns?
Cena 139 eiro ir kosmoss priekš tāda aparāta. Es šo nebūtu rakstījis, bet nevajag reklamēt savu produktu, noniecinot citus, kas pietam ir galvas tiesu pārāki.
23.janvāris 2018, 09:46 | links
 
Alternatīva Praktik ER-6 PRO 2 ražotāja veikala aksesuāriem, eholote ievietota fotoaparāta somā (RIVACASE) izgriezums ekrānam un siksniņa no otrām rokām par centu. Pludiņu devējam nelietoju, nav vajadzības.

Bilde albumā.
23.janvāris 2018, 08:56 | links
 
labrit. vai ir remontejams praktiks ,nogrima alingi. atveru ieksa udens jo nebija nekada blivejuma, pirkts ru.
23.janvāris 2018, 07:26 | links
 
22.janvāris 2018, 16:52 | links
 
Mans PRO 6 aprīkojums:)

22.janvāris 2018, 16:49 | links
 
ehalotes.lv, paldies jau par saprātīgo, pamācošo video uz grunts notiekošajām kustībām un svārstībām. Gaidu jaunus video:)
22.janvāris 2018, 14:45 | links
 
eholotes.lv, vai varētu lūgt līdzīgu video materiālu uztaisīt par deeper eholoti, kas būtu tā kā padomi & triki ziemas copei ar deeperi?

bbw, 22.janvāris 2018, 13:24


Ar Deeper un līdzīgiem tips&tricks aparātiem man nesanāks.

Iefilmēju to ko lietoju, bet Deeper nelietoju, par daudz visādus aksesuārus tam vajag - powerpakas, somiņas, kaklā jākarina, daudz gadžetu kopā sanāk.

Mana privātā pārliecība ir tāda, ka ziemā brauc ar ziemas riepām un vasarā ar vasaras riepām. Deeper, Lowrance Fishunter, Praktik - pludiņveidīgie ir labi fīderētājiem un karpiniekiem(kuri ķer tuvā distancē, līdz 60 m), tiem ir jaudīgi kāti un iespējas šos bumbuļus izmētāt, planšeti stacionāri nolikt, bet ziemā visērtākais un ekonomiskākais ir Praktik ER-6 PRO 2. Šo arī lietojam visi kas mūsu barā, ērti, maziņš, viegls, baterija velk ap 100+ stundām ziemas copes un rezerves AA pirkstiņu kabatā nav sarežģīti glabāt.

Nepretendēju uz absolūto patiesību, tik izsaku viedokli. Sanāca tāda kā reklāma :)
22.janvāris 2018, 13:56 | links
 
eholotes.lv, vai varētu lūgt līdzīgu video materiālu uztaisīt par deeper eholoti, kas būtu tā kā padomi & triki ziemas copei ar deeperi?
22.janvāris 2018, 13:24 | links
 
Sveiki!Nojūdzās praktika devējs:(Nez ir iespēja nopirkt viņu atsevišķi,vai varbūt ir iespēja remontēt?Jo uzskrūvēju no choma un viss aizgaaja

ALNIS07, 21.janvāris 2018, 12:01

Vai garantijas laiks beizdies?

eholotes.lv, 22.janvāris 2018, 10:09
Pirkts pie Jums 2016.gada janvārī,bet pagājusho gad jau tika samainīts pret citu,jo bij problēmas ar vadu!Un man liekas ka šitajam čeks netika iedots....RUS varot nopirkt pa 900rubļi,tas ir 13mit mūsu naudas.Tu nevari caur saviem galiem dabūt?

ALNIS07, 22.janvāris 2018, 10:41


Ja pie mums - tad nāc šurp. Tas arī viss, kas Tev vajadzīgs.
22.janvāris 2018, 11:47 | links
 
Sveiki!Nojūdzās praktika devējs:(Nez ir iespēja nopirkt viņu atsevišķi,vai varbūt ir iespēja remontēt?Jo uzskrūvēju no choma un viss aizgaaja

ALNIS07, 21.janvāris 2018, 12:01

Vai garantijas laiks beizdies?

eholotes.lv, 22.janvāris 2018, 10:09

Pirkts pie Jums 2016.gada janvārī,bet pagājusho gad jau tika samainīts pret citu,jo bij problēmas ar vadu!Un man liekas ka šitajam čeks netika iedots....RUS varot nopirkt pa 900rubļi,tas ir 13mit mūsu naudas.Tu nevari caur saviem galiem dabūt?
22.janvāris 2018, 10:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager