Eholotes

Nu jā, mazajām eholotēm ok! Man piemēram eholote tērē 650 mA/h. Cik tad es ilgi pacopētu ar 2,8 A/h aķīti ? :D

grus, 26.aprīlis 2017, 15:21



ka jau minēju ir piejami arī 12aH li-ion akumulatori :)
ar tādu arī tev tiks krietnam laikam a svērs viņš reizes 3-4 mazāk :) nekā svina :)

a ar 2,8 ah njā, kādas 4 stundas varbūt izvilks :)


bet ir viena problēma šajā visā - sameklēt tos LI-ION akumulatorus :)
latvija vinjus neviens nevelna netirgo jāsūta no ķīniešiem, bet tie reizēm mēdz piemelot ar ietilpībām utt...
26.aprīlis 2017, 15:31 | links
 
Kāds no jums izmanto Deeperi laivas režīmā? Nu tas ir kopā ar to kronšteinu, kas stiprinās pie laivas. Vēlējos uzzināt cik lietderīgi tāds izmantojas (pie tam tajā boat mode), jo pagaidām tikai pirmā ziema bija ar Deeper.
Eholotes.lv piedāvā pa 90 eur, gandrīz nokritu, jo tāds mīksts "mēsliņš" vien izskatās, ka ir tas kronšteins..
Par laimi , paskatījos, var dabūt arī pa 60 eur kaut kur, bet tā pat, jautājums paliek aktuāls.
26.aprīlis 2017, 15:24 | links
 
Nu jā, mazajām eholotēm ok! Man piemēram eholote tērē 650 mA/h. Cik tad es ilgi pacopētu ar 2,8 A/h aķīti ? :D
26.aprīlis 2017, 15:21 | links
 
Kā izpaužas tavas 3x?
Pašam ar ir hook4 un pitiek principā 6-7h.
Iespējams jāmaina aķis. Pašlaik 12v 7ah.

Tādā gadienā pilnīgi noteikti nafig. Pašam ir hook4 ar mazo litija aķīti, uzlādēju un vālēju savas 3 copes reizes točna.

arvis_an, 26.aprīlis 2017, 14:36

SR1, 26.aprīlis 2017, 14:54



12v 7ah ir standarta Datoru UPS akumulators, pliku eholoti viņam točno ir jāvelk vairāk par 6-7 stundām

Paskaties cik ir power consumption norādīts Eholotei, jābūt kautkur rakstītam virsū (rupji googlejot internta uzraku ka Elite 4 it kā tērejot 250 mA (0,25A)
attiecīgi matemātika vienkārša 12v 7aH dalam 7 / 0.25 = 28h (nu tas tā +/- rupji ja pareizi atceros fiziku ) attiecīgi jo vecāks svina akumulators jo viņa ietilpība samazinās. Ņem vērā tevis minēto laiku tad sanāk ka tavam aķītim ietilpība palikusi ~1,75aH - tas pie noteikuma ka Hook4 ņamā tikpat elektrības cik Elite 4.

Varbūt eholotes.lv nebūs skops un padaīsies cik Hook4 paredzēts tērēt un tad jau var rēķināt precīzāk kas un kā.
26.aprīlis 2017, 15:09 | links
 
Kā izpaužas tavas 3x?
Pašam ar ir hook4 un pitiek principā 6-7h.
Iespējams jāmaina aķis. Pašlaik 12v 7ah.

Tādā gadienā pilnīgi noteikti nafig. Pašam ir hook4 ar mazo litija aķīti, uzlādēju un vālēju savas 3 copes reizes točna.

arvis_an, 26.aprīlis 2017, 14:36
26.aprīlis 2017, 14:54 | links
 
es kādreiz izmantoju skrūvpistoles aķi, galvenais lai spriegums atbilst eholotes min/max robežām.
26.aprīlis 2017, 14:53 | links
 
Tādā gadienā pilnīgi noteikti nafig. Pašam ir hook4 ar mazo litija aķīti, uzlādēju un vālēju savas 3 copes reizes točna.
26.aprīlis 2017, 14:36 | links
 
šeit diskusija šķiet bija par vienu Eholoti (copmanis vienkāršais komplekts) - to ka lielajā laivā ar 3 eholotēm elektrisko motoru, gps, elektrobubinātāju un ko nu tik vēl ir vērts iebāzt normālu dziļizlādes želejas akumulatoru kaut kur stūrī tas protams loģiski.

a ja tev jāstaipa apkārt rokas komplektiņš kas satāv no kautkādas mazās eholotes un accu (aļa Hook 3 vai Hook 4) tad vismaž šobrīd neredzu vajadzību pēc svina akumulatora - tikai lieks svars :)

Expertiem ir visas tiesības argumentēti pārliecināt mani par pretējo :)
26.aprīlis 2017, 14:16 | links
 
Atnāks speci un visu saliks pa vietām, ne ba velti visām laivām kuras aprīkotas pa nopietno ir tādi aķi. PIeļuju, ka tas saistīts ar ilgmūžību,kā arī ar vienu uzlādi var nodragāt kudiš vairāk (laivās ir gan 3 eho, apgaismojums, ipiloti, starteri utt).
26.aprīlis 2017, 14:04 | links
 
Nu es vairs tă īsti neatceros, tas bija gadus atpakaļ. Taisnība jau ir par to, ka Li aķi ir ikdienas satāvdaļa, bet tie pārsvarā ir 3-5 V un vid ap 1000-2000 mAh. Labi ir power bankas 20000 mAh, bet 12V gan neesmu manījis.Kaut pašlaik jau tehnoloģijas attīstās pa stundām, ne dienām un varbūt pašlaik ir iegādājami normāli Li aķi. Kad pienāks laiks mainīt, tad interesēšos. Vispār jau uz šo jautājumu laikam vislabāk varētu atbildēt kāds no eholotu tirgotăjiem :))

grus, 26.aprīlis 2017, 13:38


ir ir ari 12v litija acu :) un vairāk

rekur piemēram laptoa baterijas parametri:

Battery Voltage 14.6V
Battery Power 2.81Amp/Hr
Battery Types 4 Cell Lithium-Ion


principā tāda laptopa baterija ljoti normāli var abrot ari ehalotu es domāt ( nu protmas tāda kam ir 12v nevis 14 :D )
26.aprīlis 2017, 14:00 | links
 
Nu es vairs tă īsti neatceros, tas bija gadus atpakaļ. Taisnība jau ir par to, ka Li aķi ir ikdienas satāvdaļa, bet tie pārsvarā ir 3-5 V un vid ap 1000-2000 mAh. Labi ir power bankas 20000 mAh, bet 12V gan neesmu manījis.Kaut pašlaik jau tehnoloģijas attīstās pa stundām, ne dienām un varbūt pašlaik ir iegādājami normāli Li aķi. Kad pienāks laiks mainīt, tad interesēšos. Vispār jau uz šo jautājumu laikam vislabāk varētu atbildēt kāds no eholotu tirgotăjiem :))
26.aprīlis 2017, 13:38 | links
 
->Ramex
Kad vācu savu komplektu, arī bija doma par Li-ion, bet visi spečuki, arī tie kas nemēģināja savu preci notirgot :D, atrunāja no šīs idejas, iemesli bija daudz un dažādi.

grus, 26.aprīlis 2017, 12:46



būtu ļoti interesanti uzzināt šos iemeslus :)
LI-ion/Li-poli akji dzīvo mums praktiski visur visapkārt :) Kamerās telefonos, Datoros utt :)

jā ir pa kādam, kas uzpūšas - jo kāds ir pārcenties ar lādēšanu utt . Bbet arī parasto svina aķi var uzspridzināt ja ļoti vēlas :)
26.aprīlis 2017, 12:52 | links
 
->Ramex
Kad vācu savu komplektu, arī bija doma par Li-ion, bet visi spečuki, arī tie kas nemēģināja savu preci notirgot :D, atrunāja no šīs idejas, iemesli bija daudz un dažādi.
26.aprīlis 2017, 12:46 | links
 
A kapēc cilvēki negrib Litija accu - mazāki, vieglāki ?

Hecs7 ieksh cita foruma pat bija linki uz to kur nopirkt. un kā cilvēks bija smukivisu sataisījis:)
26.aprīlis 2017, 12:23 | links
 
->Hecs7
Ja gribi aķīti lietot ilgi, jāiegādā vien būs automātiskais impulsa lādētājs, ar kuru var lādēt skābes/gel/AGM akumulatorus. Nav jau nemaz tik traki dārgi. Tik apsver, vai kādreiz arī neiegādāsi elektromotoru, tad jāskatās, lai šis spēj vismaz 120ah aķi uzlādēt.
Arī iegādājot akumulatoru eholotei, jāpainteresējās vai viņš paredzēts startam, vai ilgstošai izlādei un obligāti pēc copes momentā jāuzlādē, tad akumulators kalpos ilgi.
Nu tā kaut kā.
26.aprīlis 2017, 12:10 | links
 
Man parasts auto lādētājs, tikai var 6 vai 12 V uzlikt, tad saprotu ka želejnieku ātri nobeigšu ja lādēšu ar viņu?
26.aprīlis 2017, 11:06 | links
 
Sveiki kolēgas, jautājums zinosiem cilvēkiem, nolēmu jaunu aķīti nopirkt eholotei12v 7A, skatos uz želejnieku, bet radās jautājums par lādēšanu, vai ar parasto lādētāju var viņu lādēt?
Vai tomēr ne tad atkal ar skābes aķīti čakāties?

hecs7, 26.aprīlis 2017, 10:03


Vasals.
Labākais variants izmantot lādētājus kuriem nav jāstāv līdzi, es izmantoju pārtaisīto UPS ( foto bildēs), zinu daži izmanto signalizācijas lādētāju, ar auto lādētāju var viegli akumulatoru nobeigt. Neaizmirstiet vēl tādu lietu, šie akumulatori necieš dziļās izlādes.
26.aprīlis 2017, 10:42 | links
 
Sveiki kolēgas, jautājums zinosiem cilvēkiem, nolēmu jaunu aķīti nopirkt eholotei12v 7A, skatos uz želejnieku, bet radās jautājums par lādēšanu, vai ar parasto lādētāju var viņu lādēt?
Vai tomēr ne tad atkal ar skābes aķīti čakāties?

hecs7, 26.aprīlis 2017, 10:03



Tas ir atkarīgs no lādētāja bet lādētaji atšķiras vai ir speciāls režīms želejas aķiem.
26.aprīlis 2017, 10:22 | links
 
Sveiki kolēgas, jautājums zinosiem cilvēkiem, nolēmu jaunu aķīti nopirkt eholotei12v 7A, skatos uz želejnieku, bet radās jautājums par lādēšanu, vai ar parasto lādētāju var viņu lādēt?
Vai tomēr ne tad atkal ar skābes aķīti čakāties?
26.aprīlis 2017, 10:03 | links
 
Tas, ka lapā ir redirect'i - ir normāli, mainot lapas struktūru tas ir nepieciešams, pats noteikti zini kāpēc.
eholotes.lv, 25.aprīlis 2017, 16:24


Diemžēl nezinu nav mana primāra specifika, bet kā objekti orientēti jāprogrammē jau zinu ~ 15+ gadus un tad nevajag redirect utml!

Šovakar no LTC DSL viss liekas ok, bet pa dienu bija gļuki, ja gribi varu snipus uztaisīt un nosūtīt uz e-pastu.
26.aprīlis 2017, 00:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager