Eholotes

Pārdodu mašīnu atnāk pircējs ok pērku mašīnu aizejam pārrakstīt tikmēr coms noņem ripuļus!Mašīna pārrakstīta aizejam līdz mašīnai jaunais īpašnieks bola acis nu ja vajag ripuļus tad būs jāpiemaksā 200eiri....
19.marts 2017, 16:51 | links
 
Puikas mieru, tikai mieru. Cilvēks pajautāja kas ir jānem vērā. Ceru, ka, lai izvērtētu savas iespējas, atbildes viņš saņēma pietiekoši.
19.marts 2017, 15:11 | links
 
Tas ir mīnus smags ka tādu lietu noklusē to varētu pat uzskatīt pa krāpniecisku gadījumu.....
Bet protams veikalniekiem atradīsies atrunas kārtējo reizi............
19.marts 2017, 14:31 | links
 
Pagaidām pa lielam viss strādā-nav tik traki. Tāpēc jau tie forumi ir vajadzīgi, lai apspriestos par plusiem un mīnusiem. Jo par tiem tirgotāji īpaši nevēlās runāt. It īpaši par mīnusiem. Kaut ari-kas kuram ir mīnusi un kas kuram plusi. Katram sava galva uz pleciem.

urmaas, 19.marts 2017, 13:43


Man liekas ja nopērku ierīci un dragāju ar viņu bet ja pēkšņi ir kas jāpērk klāt un pa 200eiri tad nu manā skatījumā tas ir milzīgs mīnus!
Jo katram ir tā nauda cik ir!Ok ja nauda nav šķērslis tad cits jautājums....
19.marts 2017, 14:28 | links
 
Pagaidām pa lielam viss strādā-nav tik traki. Tāpēc jau tie forumi ir vajadzīgi, lai apspriestos par plusiem un mīnusiem. Jo par tiem tirgotāji īpaši nevēlās runāt. It īpaši par mīnusiem. Kaut ari-kas kuram ir mīnusi un kas kuram plusi. Katram sava galva uz pleciem.
19.marts 2017, 13:43 | links
 
Sviests kautkāds divas reizes tikai un ja man abi kompji nobrūk kas ir tikai normāla parādība!Jains disks 200eiri murgs kautkāds vēlviens mīnus Huminbirdam man tā izskatas!
19.marts 2017, 13:04 | links
 
Humītim programmu datorā var ielādēt tikai 2x. Tobiš divos datoros pa reizei. Ja kautkas aiziet greizi, tad pērkiet jaunu programmu. Tā tirgojās komplektā ar karti. Karti bez programmas vari nopirkt, bet programmu bez kartes nevar. To ņemiet vērā ja kāds izdomā pirkt lietotu humīti. Pa lielam karte strādās no heliks 9 sērijas uz augšu. 5 un 7 modelim bez programmas karte ir vienkārš čips ar kuru neko nevari izdarīt.
19.marts 2017, 12:49 | links
 
Es kad gribu ko lielāku pirkt tad uzzinu ko tauta saka tad vai čomiem ir saskarsme bijusi tad ko you tube saka pa to lietu un tad vai tik tiešām man vajag to lietu.........
Tākā kā saka pirms nožāģē simtreiz nomēri...
19.marts 2017, 12:34 | links
 
Jāskatas varbūt uz jaunajiem Rymarin jāiet uz izstādi ķīpenē un uz Eboat.lv stendu
Eholotes.lv man vairs nesaista kā veikals pa šitādu uzmešanu gandrīz jo neguļu ar miljonāra meitu!!
Laikam viņam ir uzskats ka ja tādu gribi pirkt tad naudas pietiek tev............
19.marts 2017, 12:28 | links
 
antons
Aiziešanai tautās ir savi mīnusi. Ja vēl kāds pārzīmē tavu posmu un reģistrē to vēlāk par tevi, tad nākamajā reizē tu jau redzēsi ne savu zīmēto. A zīmēt var dažādi-pārskrienot pāri, vai nobraucot režģītī. Domāju, ka nav jāsaka kura no viņām būs precīzāka. :)

urmaas, 19.marts 2017, 12:09


Nu pēc visa ko esmu info savācis kad man liekas personīgi Lowrenc ir labāks savas vienkāršības dēļ!Bet kuru eholoti pirkt es varu tikai to ko esmu lietojis un pa kuru zinu!
Nu par to zīmēšanu nav ju daudz to cilvēku kas braukātu ar labiem eholotiem kur braukšu....
Bet ja man vēl pie cenas jāliek 200eiri nu es personīgi neliktu principa pēc.....
Jo ja no sākuma veikalnieki pa to nav teikuši a pēctam izrdas ka 200 jāiegulda tas nav smuki...
Plus sapērku SD kartes un katrai udenstilpnei sava man ir!:)
19.marts 2017, 12:22 | links
 
antons
Aiziešanai tautās ir savi mīnusi. Ja vēl kāds pārzīmē tavu posmu un reģistrē to vēlāk par tevi, tad nākamajā reizē tu jau redzēsi ne savu zīmēto. A zīmēt var dažādi-pārskrienot pāri, vai nobraucot režģītī. Domāju, ka nav jāsaka kura no viņām būs precīzāka. :)
19.marts 2017, 12:09 | links
 
Lowrenc var parastās SD kartes likt iekšā ja kautko nejaucu un tas ir plus bet nu pa to publiskumu ka aiziet karte tautā man ir vienalga....
Man jau ar ir doma uzlabot Eholoti nu visu laiku bija man Lowrenc kautkā vienkārši un saprotami verķi Humin atver vienu lapu tad citu un vēl citu biki pa daudz ja neesi uz tu uz tehniku.....Daudzi kam ir tas vai šitais jeb abi saka ka Lowrens vieglāks apkalpošanā!!!Plus vēl katrs pērk kas viņam labāk patīk un ko var atļauties!
19.marts 2017, 12:02 | links
 
Ok skaidrs bet tad kakova H... uzreiz nesaka ja gribēsi kvalitatīvi tad pie eholotes cenas jārēķinas 100 jeb 200eiri meko tādu neesmu dzirdējis........
19.marts 2017, 11:56 | links
 
Mājas lapā viss ir uzrakstīts. http://www.humminbird.com/category/technology/autochart-live/

Sākot ar helix 9 modeli zīmēt var uzreiz, bet rakstīšanas laiks ir limitēts ar 8 stundām, ja gribās neierobežotu rakstīšanu, tad jāpiepērk klāt ZeroLine SD karte, kas nav "tukša platīna" karte, bet, cik es saprotu, kontūrkarte, kurā iekšā zīmē dziļuma kartes.
19.marts 2017, 11:51 | links
 
vo bļin es ar kādu laiku krāju naudu lai nopirkt šo verķi nu bļin labi ka tā!Tā negodīgums riebjas....
1000% neiešu vairs uz Eholotes.lv izslietu ūdeni nesasmelsi...................
19.marts 2017, 11:50 | links
 
Nu vot kārtējo reizi var pārliecināties pa veikalnieku negotprātību............................
Bet nu šitādu cūcību uzmest uz 100 jeb 200eiriem
Tā jau ir Latvija........Esmu jau dzirdējis no comiem par to ka Jāuzmanas Eholotes.lv.....
19.marts 2017, 11:45 | links
 
Viss ir vienkārši neprasīji neteicu gribi zīmēt būs jāpērk gribi vai nē gribēsi eholoti atdot atpakaļ un saņemt naudu atpakaļ nesanāks viss vienkārši!
Piestāsta tev pilnu galvu un tu nopērc un tad pēkšņi......
No vienas puses pats jau esi vainīgs
no otras puses nu veikalniekiem būtu šāda lieta jābrīdina uzreiz ja cilvēks grib pirkt 9si tad eholota cena un +100eiro jeb 200eiro lai cilvēks zina pa ko iet runa jo janu tas cilvēks krājis to naudu labu laiku!
19.marts 2017, 11:40 | links
 
Humim līdz 7 modelim zīmējot karti redzami ir tikai trki. No 9 modeļa zīmējot jau vari redzēt ko zīmē.
Iesācējs
Apskaties vēl uz garminiem. Neesot slikti. Nevajagot ne programmas ne kā. Pie tam ļoti ērti lietošanā. :)
19.marts 2017, 11:38 | links
 
Laikam būs jāskatas uz Lowrenc a informāciju no neta jāievāc jo veikalniekiem vairs neticēšu vo būtu auzas ja būtu nopircis 9si un varētu kladē zimēt kartes dziļuma!:)))))))))
19.marts 2017, 11:34 | links
 
Neaizmirstiet, ka humītim visu ko sazīmēji vari paturēt tikai sev. Lovrencei esot jāapstrādā ar programmu un tā aiziet tautās. Tā par lovrenci izteicās tie kuri to lieto. Pašam lovrences nav, tāpēc neapgalvošu ka tā ir patiesība. Kaut nav bijis iemesls neticēt tiem cilvēkiem.
19.marts 2017, 11:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager