Eholotes

To ka nav metrisko vienību saka mūsu veikalnieki jo ir cilvēki kas nopirkuši un ir mētriskā vienības un atgādāt uz LV var bez muitas maksāšanas ir cilvēki kas ved un ir OK viss
19.marts 2017, 11:26 | links
 
Vo vo tad sanāk ka vissu patiesību neizstāstīja Eholotes. lv man neko neteica ka jāperks SD karte pa 100eiriem biki pa dārgu......
Plus vēl jāskatas ASV kas un pa cik!
19.marts 2017, 11:24 | links
 
Bļin biki sarežģījuši te to dzīvi...
Jāskatas uz LOWRENC......9si
19.marts 2017, 11:22 | links
 
Huminbird kartes SD ir speciālas bet ja iet runa pa Lowrenc tad var likt parastās kartes un dragā bez problēmām......
19.marts 2017, 11:19 | links
 
Iesācējs. Zīmēt jau Tu vari. Tikai tik daudz cik ieksējā atmiņa atļauj. Tukša livechard karte ap 100 naudiņām maksā. Tur gan daudz var sabāzt.
19.marts 2017, 11:19 | links
 
Runājot par Navionics. Šeit vari aplūkot pārklājumu:
http://webapp.navionics.com/#boating@5&key=gkl_JsgpmC

urmaas, 19.marts 2017, 11:03

Šeit laikam būs nedaudz precīzāk. :)
http://webapp.navionics.com/#boating@14&key=a~zzI%7Dp_rC
19.marts 2017, 11:18 | links
 
:))))))))))))Nu vot Tākā ar dibenu juzdams.........
Viss vienkārši nopirksi eholoti a kartes nevarēsi zīmēt gribēsi zīmēt Būsi spiests pirkt karti gribi vai negribi.......
Veikalnieku kārtējais triks kā nezinošus cilvēkus apčakarēt.......
19.marts 2017, 11:15 | links
 
19.marts 2017, 11:15 | links
 
nē nu man neko neteica ka + būs jāpērkt vēl sūda karte kas 100eiri maksā parastā sd maksā 10eiri
Šita ir no zelta a pa 200eiriem karte ir platīna un disks zelta!:))))))

Nē nē man neko pa šitiem pribambasiem neteica!
19.marts 2017, 11:12 | links
 
Tad jau ja nemaldos zimēt jūs varat uz papīra.....

Humminbird ZeroLines Map SD karte (Eiropa)
Bez šitā nekāda zīmēšana nesanāks jo parasto sd neieliksi...
http://eboat.lv/lv/eholote-ehalote-gps/eholotes/humminbird/aksesuari/humminbird-zerolines
Tas ir plika karte eholotes cena +100eiro ja labāka karte ar programmu disku eholotes cena +200eiri......
19.marts 2017, 11:08 | links
 
Nu man neko pa to neteica noprc un dragā cik uziet ja gribi gatavās kartes tad tur cits stāsts....
19.marts 2017, 11:04 | links
 
Runājot par Navionics. Šeit vari aplūkot pārklājumu:
http://webapp.navionics.com/#boating@5&key=gkl_JsgpmC
19.marts 2017, 11:03 | links
 
No HELIX9 uz augšu, zīmēt jau zīmē. Bet ja vēlies detalizētāku karti ar grunts cietību utt, tad programmu vajagot. Ja kļūdos, tad zinošākie palabos.
p.s.
Paņemot tukšu karti, tev pašam viņa būs jāpiezīmē. Bet ja pajems programmu, tad caur to varot iegādāties jau sazīmētās kartes. Karšu zīmēšana ir ļoti darbietilpīgs pasākums. Pa lielam ir divi varianti-autochart, vai Navionics. Navionics piedāvā jau ar dziļuma kartēm jūrā un sedz daļu Latvijas ūdenstilpju. Ir pat Peipusa dziļuma karte un virstjarves ezera dziļumi. Pēdējam gan rāda tikai pus ezeram.
19.marts 2017, 11:00 | links
 
Nu es tā biju dzirdējis no veikalniekiem bet nu viņiem ar nevar ticēt uz vārda jo mēdz zemūdens akmeņi būt.....
19.marts 2017, 10:55 | links
 
Jo es skatijos uz 7si bet kad biju Eholotes.lv teica ka labāk 9si ka varēšu savas kartes zīmēt....
Nekādu programmu neteica ka jāpērk......
19.marts 2017, 10:49 | links
 
Te vēl radās jautājums pa Helix9si cik sapratu ar viņu es varēšu zīmēt kartes savas bez problēmām?Respektīvi nekas klāt nav jāpērk.....

iesacejs50, 19.marts 2017, 10:26


Nopirksi eholoti un uz priekšu vari zīmēt jo ar biju te ar Balodi konsultējies to ka ar 9si var zīmēt kartes............
19.marts 2017, 10:47 | links
 
Te vēl radās jautājums pa Helix9si cik sapratu ar viņu es varēšu zīmēt kartes savas bez problēmām?Respektīvi nekas klāt nav jāpērk.....

iesacejs50, 19.marts 2017, 10:26

Ja gribēsi normāli apstrādāt un saglabāt savas zīmētās kartes, tad būs gan jāpiepērk klāt programma.
19.marts 2017, 10:34 | links
 
Te vēl radās jautājums pa Helix9si cik sapratu ar viņu es varēšu zīmēt kartes savas bez problēmām?Respektīvi nekas klāt nav jāpērk.....
19.marts 2017, 10:26 | links
 
Sveiki. Uz svētkiem uzdāvināja hook 4 ar gps.
Beidzot piesēdos, lai sagatavotu to darbam.

Insight genesis, savadīju datus par eholoti (no ehootes iekšas ņēmu), domāju pamēģinās uzlikt kādu no kartēm kas jau ir pieejamas Latvijā. Lejuplādēju ieliku micro sd atarhivētu. Slēdzot iekšā aparātu sākumā parāda warning social 23423. Saprotu ka viņš atpazina to karti?!
Eholotē nomainu no Lowrance kartes uz to social bet vienigais ko es kartē redzu, ir "tuksnesis"...
Varbūt var kāds paskaidrot lūdzu, kas tiek darīts nepareizi?
Nav arī skaidrs, ar kuru karti ir jādarbojas, zem kartes šajā gadījumā es domāju iekš eholotes kur iespējas izvēlēties, navicon, Lowrance un to social...?

Jautājot par šiem 12 trips bezmaksas. Iznāk šī lieta darbojas uz vienu ūdens krātuvi? Respektīvi ja tiek braukts 12x un 13 jau prasīs maksu? Kas notiek ja es izvēlos citu ezeru, vai atkal būs šie 12 trips?

Ceru kaut nedaudz būs skaidrs no šī murgojuma. Paldies.
18.marts 2017, 19:06 | links
 
Jā es pārrakstījos biju domājis ar 7'' ekrana izmēru.
17.marts 2017, 19:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager