Eholotes

Izdomāju šādu variantu. Man šķiet daudz ērtāks.
Uz epīšiem pielīmēju niķelētu melnā metāla plāksnīti. Man bija rezerves vāciņš no vecās ehalotes.
14.decembris 2023, 19:10 | links
 

Ērtāk ņemt ar roku, bet cita problēma. Vēja laikā, vai bļitkojot ar balansieriem aukla metās aiz tā puļķa.
14.decembris 2023, 19:06 | links
 
Iespējams noderēs Deeper lietotājiem.
Noteikti esat saskārušies ar tādu neērtību Deeper lietošanā ziemā.

Ražotājs ir paredzējis ziemas copē to lietot iekārtu metrīgā siksniņā.
Tas galīgi neder, siksniņa samirkst, apledo un sašķiebj ehaloti nelielā lenķī. Ar to sagāzumu pilnīgi pietiek, lai 7° starā rādījumi nebūtu objektīvi un savu mazo mormeni vairs neredzētu.
14.decembris 2023, 19:02 | links
 
fish1 [29.nov]: 2 Svens
Vo,džeks sēž Puketā,bauda dzīvi,bet nē...vajag džekam piedalīties copeslietu čatā... :-) Te vietām jau sniegs līdz celim....
man te laika nobìde
29.novembris 2023, 10:09 | links
 
2 Svens
Vo,džeks sēž Puketā,bauda dzīvi,bet nē...vajag džekam piedalīties copeslietu čatā... :-) Te vietām jau sniegs līdz celim....
29.novembris 2023, 09:36 | links
 
Alex [29.nov]: deniss1990 [Vakar]: Sveiciens copmaņiem.

Tā kā nedaudz esmu aizrāvies ar copes kontenta izveidi un gribās savus video uzlabot - atkal emu aizdomājies par zemūdens kameras iegādi. Atkal, jo pagājušo sezonu biju nopircis "Murenu" un divu mēnešu laikā pa garantiju nomainīju 4 pilnus komplektus un 2 objektīvus ar vadu, līdz beidzot palūdzu veikalam naudiņu atpakaļ. Citām uzreiz, bet citām pēc pāris copes stundām - iezīme bija kopēja - ekrāns sāk mirgot zils un zūd bilde. Vienai kamerai atteicās strādāt kompass un dziļuma mērītājs.

Varbūt kāds ir testējis jēdzīgākus ražotājus un eksemplārus, un var kko ieteikt???

Ar cieņu,
Youtube kanāls "Neasakas!"Bet Murenu tik ļoti slavē..
nav ar labākām kamerām strādājuši teiksim. tāpēc slavē
29.novembris 2023, 07:37 | links
 
deniss1990 [28.nov]: Sveiciens copmaņiem.

Tā kā nedaudz esmu aizrāvies ar copes kontenta izveidi un gribās savus video uzlabot - atkal emu aizdomājies par zemūdens kameras iegādi. Atkal, jo pagājušo sezonu biju nopircis "Murenu" un divu mēnešu laikā pa garantiju nomainīju 4 pilnus komplektus un 2 objektīvus ar vadu, līdz beidzot palūdzu veikalam naudiņu atpakaļ. Citām uzreiz, bet citām pēc pāris copes stundām - iezīme bija kopēja - ekrāns sāk mirgot zils un zūd bilde. Vienai kamerai atteicās strādāt kompass un dziļuma mērītājs.

Varbūt kāds ir testējis jēdzīgākus ražotājus un eksemplārus, un var kko ieteikt???

Ar cieņu,
Youtube kanāls "Neasakas!"
Bet Murenu tik ļoti slavē..
29.novembris 2023, 02:55 | links
 
deniss1990 [28.nov]: Sveiciens copmaņiem.

Tā kā nedaudz esmu aizrāvies ar copes kontenta izveidi un gribās savus video uzlabot - atkal emu aizdomājies par zemūdens kameras iegādi. Atkal, jo pagājušo sezonu biju nopircis "Murenu" un divu mēnešu laikā pa garantiju nomainīju 4 pilnus komplektus un 2 objektīvus ar vadu, līdz beidzot palūdzu veikalam naudiņu atpakaļ. Citām uzreiz, bet citām pēc pāris copes stundām - iezīme bija kopēja - ekrāns sāk mirgot zils un zūd bilde. Vienai kamerai atteicās strādāt kompass un dziļuma mērītājs.

Varbūt kāds ir testējis jēdzīgākus ražotājus un eksemplārus, un var kko ieteikt???

Ar cieņu,
Youtube kanāls "Neasakas!"
pats lietoju Aqua Vu revolution 5.0 PRO. esmu ļoti apmierināts
29.novembris 2023, 01:37 | links
 
Sveiciens copmaņiem.

Tā kā nedaudz esmu aizrāvies ar copes kontenta izveidi un gribās savus video uzlabot - atkal emu aizdomājies par zemūdens kameras iegādi. Atkal, jo pagājušo sezonu biju nopircis "Murenu" un divu mēnešu laikā pa garantiju nomainīju 4 pilnus komplektus un 2 objektīvus ar vadu, līdz beidzot palūdzu veikalam naudiņu atpakaļ. Citām uzreiz, bet citām pēc pāris copes stundām - iezīme bija kopēja - ekrāns sāk mirgot zils un zūd bilde. Vienai kamerai atteicās strādāt kompass un dziļuma mērītājs.

Varbūt kāds ir testējis jēdzīgākus ražotājus un eksemplārus, un var kko ieteikt???

Ar cieņu,
Youtube kanāls "Neasakas!"
28.novembris 2023, 21:59 | links
 
Sams122 [27.nov]: Sveiki, doma iegādāties eholoti tīri ziemas copei. Bļitka/mormiška. Ir kādi ieteikumi? Kāds no deeperiem? Jeb Praktik?
visam iets cauri. viennozīmīgi 8tais praktiks
27.novembris 2023, 15:24 | links
 

Sveiki,pārdod deeper chirp +2,mazlietots,pāris reizes copē bijis.
220€
27.novembris 2023, 15:13 | links
 
Man praktik vecāks modelis. Mormišku rāda. Rāda pareizi lielās zivis, jo bija pārbaudīts arī ar kameru. Izmantoju liekot ūdas, jo dziļumi mainās. Melnbalts ekrāns, tāpēc baterija ilgi tur. Izmantoju akumulatora bateriju, lai nav jāpērk katru dienu.
27.novembris 2023, 13:27 | links
 
Sveiki, doma iegādāties eholoti tīri ziemas copei. Bļitka/mormiška. Ir kādi ieteikumi? Kāds no deeperiem? Jeb Praktik?
27.novembris 2023, 12:59 | links
 
esfanto [22.nov]: Labrīt. Ir kāds spečuks, kas varētu palīdzēt savienot Garmin 92sv ar telefona aplikāciju Activ Capitan. Esmu noskatījies visus video youTube. Nesanāk nekādīgi diemžēl. Ja nu gadījumā atrodas kāds labs cilvēks, dodiet ziņu. Un paldies jau laicīgi.
eholotes.lv var palīdzēt gan jau!
22.novembris 2023, 11:05 | links
 
Labrīt. Ir kāds spečuks, kas varētu palīdzēt savienot Garmin 92sv ar telefona aplikāciju Activ Capitan. Esmu noskatījies visus video youTube. Nesanāk nekādīgi diemžēl. Ja nu gadījumā atrodas kāds labs cilvēks, dodiet ziņu. Un paldies jau laicīgi.
22.novembris 2023, 09:44 | links
 
Sveiki. Varbūt kāds jau lieto kādu no šiem eholotiem, kādas atdauksmes?

Kuru no šiem ieteiktu?

GARMIN STRIKER Vivid 4cv ar GT20-TM sonāru

GARMIN STRIKER Vivid 5cv ar GT20-TM Sonāru

LOWRANCE Hook Reveal 5 83/200 HDI ROW

Paldies.
5.novembris 2023, 18:44 | links
 
BUKS [12.okt]: Sveiciens!
Pieejama lietota eholote Raymarine Element 12HV ar HV-100 devēju par 999 eur
Plašāk šeit

https://eholotes.eu/lv/visas-eholotes-makskeresanai/eholote-raymarine-element-12hv-ar-hv-100-deveju/
12.oktobris 2023, 11:34 | links
 
Sveiciens!
Pieejama lietota eholote Raymarine Element 12HV ar HV-100 devēju par 999 eur
12.oktobris 2023, 11:32 | links
 
Sveiki. Iegadajos Garmin ehaloti , ieprieks bija lowrance , kur bezmaksas lejupieladeju un izmantoju publiski pieejamas dziluma kartes no www.genesismaps.com. Ka ir ar garmin ehalotem ?? Ari ir kaut kadas dzilumu kartes pieejamas , vai ne?

ehalote Garmin ultra 122sv
9.oktobris 2023, 20:00 | links
 
Sveiciens!

Esmu nolēmis iegādāties pirmo eholoti. Svarīgākās funkcijas, kuras meklēju: opcija atlikt punktus kartē, karšu zīmēšana, iespēja ielādēt citu zīmētās kartes.

Šobrīd noskatīti sekojoši varianti:

Varbūt zinošākie var pakomentēt cik labi ir šie piedāvātie komplekti un vai nebūs tā, ka pēc mēneša jau prasīsies lielāks ekrāns utt, kā arī vai šajos komplektos piedāvātais aķis izvilks visu copes reizi (6-10h)?

Varbūt ir citas alternatīvas, kuras vērts izskatīt?

https://www.gpspro.lv/products/lv/286/24653/sort/1/filter/0_0_0_0/GARMIN-STRIKER-Vivid-4cv-ar-GT20-TM-son%C4%81ru-Akumulators-9Ah-12V-l%C4%81d%C4%93t%C4%81js-son%C4%81ra-stiprin%C4%81jums-eholote.html

https://www.gpspro.lv/products/lv/286/24650/sort/1/filter/0_0_0_0/GARMIN-STRIKER-Vivid-5cv-ar-GT20-TM-Son%C4%81ru-akumulators-9Ah-12V-l%C4%81d%C4%93t%C4%81js-son%C4%81ra-stirpin%C4%81jums-eholote.html

https://www.gpspro.lv/products/lv/286/14209/sort/1/filter/0_0_0_0/LOWRANCE-Hook-Reveal-5-83-200-HDI-ROW-akumulators-9Ah-Runos-son%C4%81ra-stiprin%C4%81jums-eholote.html

neasakas11, 4.oktobris 2023, 09:35

Labdien

Ja copē arī ziemā, pafantazē kā tiksi savos ntajos pointos. Citu zīmētās kartes cik saprotu tiek papildinātas arī ar lietotāja trackiem. Tad kādā brīdi slepena vieta vairs nav slepena.
Man sena eholote ar Crip, utt., bet ikdienā lietoju parastos 200kH. Tāpat kā ar viedtālruni - no visām iespējām izmanto tik mazu %. Ja būs melnbalts ekrāns (vai vēl ražo?) - 7 Ah aķis turēs ļoti ilgi.
5.oktobris 2023, 11:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager