Eholotes

Sveiki
Tiku pie savas pirmās ehalotes raymarine dragonfly 4DV sonar. Jautājums par drošinātāju. Kādu vajag, un kā pievienot, kā arī par drain wire. Kur pievienot to?
27.decembris 2016, 15:12 | links
 
Kad meklēju eholoti, tad arī daudz interesējos un lasīju. Tiešām, 5 collas neviens neieteica sānu skatam. Minimālais ir 7 collas. Tāpat par helix 5 un 7 si.. viņiem esot ciparu fonts (dziļums, ātrums, temp.utt.) nemaināms.. tas nozīmē, ka vienu lielu daļu ekrāna aizņems dati.. lielāku collu helix modeļos šie dati tek attainoti ekonomiskāk :)
27.decembris 2016, 12:56 | links
 
Eholotei ar 5" ekrānu sānskats tāpat neko nedos. Padomā pats, paņem sadali ekrānu kaut divās daļās un padomā, ko no sānskata Tu tur redzēsi. Pārsvarā uz ekrāna stāv trīs daļas: Side Imaging, Down Imaging un GPS . Man ir eholote ar 9" ekrānu un tad jau liekas par mazu.

Sazaans, 27.decembris 2016, 08:58

Bet vai sānskats uz 9" ko dod? Izmanto?
27.decembris 2016, 11:08 | links
 
Kāda jēga iegādāties aparātu kura visas funkcijas neizmanto. Tas ir apmēram kā apņemt sievu un kādu no funkcijām neizmantot. :)

urmaas, 27.decembris 2016, 07:52

Ar laiku sievu iepazīst un izmanto visas funkcijas. :)
27.decembris 2016, 11:04 | links
 
Kāds var padalīties ar personīgo pieredzi par eholotēm kas māk SIDE SCAN, jebšu skatīties arī pa labi un pa kreisi,netikai zem laivas. Cik ļoti tas palīdz jūras copē? Un vai investīcija tiktiešām ir to vērta? Ir interese par Helix 5 Si.

juris.r, 12.oktobris 2016, 19:21
Man pieredzes nav, bet līdz 1. maijam domāju iegādāties eholoti ar "sānskatu", tādēļ esmu daudz lasījis, jo Huminbirds un Lowrance piedāvā. Pašreiz man ir Humminbirds, kas skatās taisni lejā un Ķīšezerā, kas ir liela pļava ar 2.5-3m vidējo dziļumu neko redzēt nevar. Kanti var atrast, bet zivi jāmeklē pašam.

Humminbird Helix 5 SI vecais ir super lēts tagad, bet jau jāskatās G2 jeb Gen2 modeļi, kuriem ir pielikts Chirp klāt, bet vēl arvien izmanto Compact devēju, kas ir jāmaina. ASV tā nav problēma, Humminbirds samainīs pa pasta izdevumiem vien, bet Latvijā HD devējs maksās 300 eur. Nevar savienot ar viedierīcēm (skatīties telefonā).

Lowrance Elite-5 Ti TotalScan Latvijā ir neadekvāti dārgs un gandrīz 2x dārgāks kā Helix 5 SI, bet vismaz devējs nav jāmaina. Šis man pēc sajūtām un atsauksmēm labāk patīk. Ja pērk ASV, tad ir 400 EUR lētāk, tomēr ir starpība. Var pieslēgt viedierīcēm un skatīties kaut uz 10" planšetes, līdz ar to ekrāna izmēram nav tik liela nozīme. Jo 5" un 7" versijām iekšas ir vienādas.

Tas cik Side Imaging ir praktisks.. līdz galam nevar saprast. Liela daļa nopērk un pēc tam nelieto šo funkciju.

Nicknice, 27.decembris 2016, 02:21

Eholotei ar 5" ekrānu sānskats tāpat neko nedos. Padomā pats, paņem sadali ekrānu kaut divās daļās un padomā, ko no sānskata Tu tur redzēsi. Pārsvarā uz ekrāna stāv trīs daļas: Side Imaging, Down Imaging un GPS . Man ir eholote ar 9" ekrānu un tad jau liekas par mazu.

Sazaans, 27.decembris 2016, 08:58

Tieši tādēļ domāju par iespēju pieslēgt planšeti vai telefonu, jo tad ekrānu varu izvēlēties kādu gribu. :)
27.decembris 2016, 11:02 | links
 
Kāds var padalīties ar personīgo pieredzi par eholotēm kas māk SIDE SCAN, jebšu skatīties arī pa labi un pa kreisi,netikai zem laivas. Cik ļoti tas palīdz jūras copē? Un vai investīcija tiktiešām ir to vērta? Ir interese par Helix 5 Si.

juris.r, 12.oktobris 2016, 19:21
Man pieredzes nav, bet līdz 1. maijam domāju iegādāties eholoti ar "sānskatu", tādēļ esmu daudz lasījis, jo Huminbirds un Lowrance piedāvā. Pašreiz man ir Humminbirds, kas skatās taisni lejā un Ķīšezerā, kas ir liela pļava ar 2.5-3m vidējo dziļumu neko redzēt nevar. Kanti var atrast, bet zivi jāmeklē pašam.

Humminbird Helix 5 SI vecais ir super lēts tagad, bet jau jāskatās G2 jeb Gen2 modeļi, kuriem ir pielikts Chirp klāt, bet vēl arvien izmanto Compact devēju, kas ir jāmaina. ASV tā nav problēma, Humminbirds samainīs pa pasta izdevumiem vien, bet Latvijā HD devējs maksās 300 eur. Nevar savienot ar viedierīcēm (skatīties telefonā).

Lowrance Elite-5 Ti TotalScan Latvijā ir neadekvāti dārgs un gandrīz 2x dārgāks kā Helix 5 SI, bet vismaz devējs nav jāmaina. Šis man pēc sajūtām un atsauksmēm labāk patīk. Ja pērk ASV, tad ir 400 EUR lētāk, tomēr ir starpība. Var pieslēgt viedierīcēm un skatīties kaut uz 10" planšetes, līdz ar to ekrāna izmēram nav tik liela nozīme. Jo 5" un 7" versijām iekšas ir vienādas.

Tas cik Side Imaging ir praktisks.. līdz galam nevar saprast. Liela daļa nopērk un pēc tam nelieto šo funkciju.

Nicknice, 27.decembris 2016, 02:21


Eholotei ar 5" ekrānu sānskats tāpat neko nedos. Padomā pats, paņem sadali ekrānu kaut divās daļās un padomā, ko no sānskata Tu tur redzēsi. Pārsvarā uz ekrāna stāv trīs daļas: Side Imaging, Down Imaging un GPS . Man ir eholote ar 9" ekrānu un tad jau liekas par mazu.
27.decembris 2016, 08:58 | links
 
Kāda jēga iegādāties aparātu kura visas funkcijas neizmanto. Tas ir apmēram kā apņemt sievu un kādu no funkcijām neizmantot. :)
27.decembris 2016, 07:52 | links
 
Kāds var padalīties ar personīgo pieredzi par eholotēm kas māk SIDE SCAN, jebšu skatīties arī pa labi un pa kreisi,netikai zem laivas. Cik ļoti tas palīdz jūras copē? Un vai investīcija tiktiešām ir to vērta? Ir interese par Helix 5 Si.

juris.r, 12.oktobris 2016, 19:21

Man pieredzes nav, bet līdz 1. maijam domāju iegādāties eholoti ar "sānskatu", tādēļ esmu daudz lasījis, jo Huminbirds un Lowrance piedāvā. Pašreiz man ir Humminbirds, kas skatās taisni lejā un Ķīšezerā, kas ir liela pļava ar 2.5-3m vidējo dziļumu neko redzēt nevar. Kanti var atrast, bet zivi jāmeklē pašam.

Humminbird Helix 5 SI vecais ir super lēts tagad, bet jau jāskatās G2 jeb Gen2 modeļi, kuriem ir pielikts Chirp klāt, bet vēl arvien izmanto Compact devēju, kas ir jāmaina. ASV tā nav problēma, Humminbirds samainīs pa pasta izdevumiem vien, bet Latvijā HD devējs maksās 300 eur. Nevar savienot ar viedierīcēm (skatīties telefonā).

Lowrance Elite-5 Ti TotalScan Latvijā ir neadekvāti dārgs un gandrīz 2x dārgāks kā Helix 5 SI, bet vismaz devējs nav jāmaina. Šis man pēc sajūtām un atsauksmēm labāk patīk. Ja pērk ASV, tad ir 400 EUR lētāk, tomēr ir starpība. Var pieslēgt viedierīcēm un skatīties kaut uz 10" planšetes, līdz ar to ekrāna izmēram nav tik liela nozīme. Jo 5" un 7" versijām iekšas ir vienādas.

Tas cik Side Imaging ir praktisks.. līdz galam nevar saprast. Liela daļa nopērk un pēc tam nelieto šo funkciju.
27.decembris 2016, 02:21 | links
 
Gribēju uzzināt, vai Deeper eholotes sazīmētās dziļuma kartes, kas paliek aplikācijas vēsturē, ir iespējams savienot ar reālā laika atrašanās vietu. Tas ir, vai es nākamreiz jau ekrānā varu skatīties pārvietošanos pa jau sazīmēto dziļuma karti, vai arī tās dziļuma kartes paliek vienkārši ko paskatīties pēc tam. Vismaz es neatradu kā var izmantot no vēstures jau sazīmēto dziļuma karti. Katrreiz eholots grib zīmēt pa jaunu, bet iepriekš sazīmētās var vienkārši apskatīties...
26.decembris 2016, 17:32 | links
 
Es vienmēr esmu pircis apsardzes iekārtu akumulatorus, cena draudzīgāka krietni, turklāt aholotei nav vajadzīgi moču/auto aķu "cold cracking ampers". Man kāreiz ir 18AH 12v lieks, 2 reizes tikai izmēģināju uz pūšļa, pirms atskrēja negaidīti laiva ar elektrību pūšļa vietā. 35 rubuļus maksāja, pa 20 rubuļiem atdošu. Testēju ar Lorance elite ti 7, skaitās 0,9 patēriņš, tā arī pa 2 dienām nedabūju aķi tukšu.


Man ar, kā reize, šitādu vajag. Labu prātu pajemtu aķi ar priekš Lorance elite ti 7, ja vēl i.
sveiki visiem!
interesē kur var iegādāties eholotiem akulumātoru!

Paldies jau iepriekš!

samins, 21.decembris 2016, 17:50

niknaiz, 22.decembris 2016, 18:42
26.decembris 2016, 15:06 | links
 
Es vienmēr esmu pircis apsardzes iekārtu akumulatorus, cena draudzīgāka krietni, turklāt aholotei nav vajadzīgi moču/auto aķu "cold cracking ampers". Man kāreiz ir 18AH 12v lieks, 2 reizes tikai izmēģināju uz pūšļa, pirms atskrēja negaidīti laiva ar elektrību pūšļa vietā. 35 rubuļus maksāja, pa 20 rubuļiem atdošu. Testēju ar Lorance elite ti 7, skaitās 0,9 patēriņš, tā arī pa 2 dienām nedabūju aķi tukšu.

sveiki visiem!
interesē kur var iegādāties eholotiem akulumātoru!

Paldies jau iepriekš!

samins, 21.decembris 2016, 17:50
22.decembris 2016, 18:42 | links
 
samins
Tie toč ir daudz kur, domāju visur, kur var eho nopirkt - Salmo, eboat.lv, eholotes.lv

arvis_an, 22.decembris 2016, 08:14

Lētāk būs DEPO, vai latgalītē. Ja grib jaudīgāku un tādu kuru var lādēt ar parasto lādējamo, bez iepriekšminētajām vietām, var iegādāties ari moču bodē.
22.decembris 2016, 08:51 | links
 
samins
Tie toč ir daudz kur, domāju visur, kur var eho nopirkt - Salmo, eboat.lv, eholotes.lv
22.decembris 2016, 08:14 | links
 
SALMO veikalos jabuut.Piedrujas ielaa ir .

rio., 21.decembris 2016, 18:05


paldies!
21.decembris 2016, 19:25 | links
 
SALMO veikalos jabuut.Piedrujas ielaa ir .
21.decembris 2016, 18:05 | links
 
sveiki visiem!
interesē kur var iegādāties eholotiem akulumātoru!

Paldies jau iepriekš!
21.decembris 2016, 17:50 | links
 
Sveiki visiem.

Varat ieteikt kādu telefonu labāk pirkt priekš Eholote Deeper wireless fishfinder?

uzdāvināja, tagad jāpērk telefons.

salvis333, 19.decembris 2016, 12:36


Tagad īstiem vīriem topā Oukitel K10000
http://www.oukitel.com/products/k/k10000-42.html
20.decembris 2016, 12:58 | links
 
Uz Jāņiem manējais Galaxy S5 nogulēja dienakti ezerā zem laipas :)) Iet joprojām bez problēmām. Kas attiecas uz Deeperi, telefonam bača ātrāk mirst nekā šim.
20.decembris 2016, 09:23 | links
 
xcover kā smartfons ir draņķīgs (bet nav arī tik traki, gadu tūliņ būšu nostaigājis, bet drīz ņemšu citu), tam toč piekrītu, bet vismaz ar ūdeni draudzējās, un savā cenā, domāju līdzīgu nav.
20.decembris 2016, 09:21 | links
 
Vēl jau ir iespēja iemest kabatā ārējo baču un tad jau dienu izvilks, xcover nav slikts, drusku besī ka diezgan bieži netīšām lukturītis ieslēdzas.
20.decembris 2016, 09:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager