Eholotes

Kā var pats salauzt eholoti? Izmantojot kā zivju huminizatoru? Vai no otra laivas gala izmantojot ķieģeli mēģinot trāpīt on/off pogai? Un arī Tevis minētajai starpībai par Elite Ti, tā starpība tak ir nekāda, ja esi gatavs pirkt tādas cenas eho, pie kam parunājot veikalā, domāju kādu drusku varētu arī nolaist zemāk...kas katram tuvāk...citu makos nelienu, tik iesaku aizdomāties vai tie ietaupītie 100 eur būs tā vērti...

arvis_an, 1.decembris 2016, 08:13


:) Tak dzīvojiet ar savu pārliecību, kā jau iepriekš minēju - ir varianti un katrs var izvēlēties. Kas attiecas uz cenas starpību, tad mans piemērs parāda starpību 210 Eur (ar visu piegādi) un tie ir 20% jeb 1/5 daļa no eholotes cenas LV.
Pats var elementāri sabojāt, nometot zemē, nolaužot kādu no savienojuma metāla "adatām" utt. Un pēc pieredzes zinot, ka mums garantijas remonts ir tikai nosacīts (jo lielākoties cenšas atrast klienta vainu, vai meklēt atrunas, ka tas un tas neietilpst garantijā) es izvēlētos riskēt.
1.decembris 2016, 09:10 | links
 
Kā var pats salauzt eholoti? Izmantojot kā zivju huminizatoru? Vai no otra laivas gala izmantojot ķieģeli mēģinot trāpīt on/off pogai? Un arī Tevis minētajai starpībai par Elite Ti, tā starpība tak ir nekāda, ja esi gatavs pirkt tādas cenas eho, pie kam parunājot veikalā, domāju kādu drusku varētu arī nolaist zemāk...kas katram tuvāk...citu makos nelienu, tik iesaku aizdomāties vai tie ietaupītie 100 eur būs tā vērti...
1.decembris 2016, 08:13 | links
 
Ir kādas atsauksmes par šo brīnumu? eholote deeper smart sonar pro+
1.decembris 2016, 05:21 | links
 
Bet marciic, ok, ietaupīsi savus 60 Eur, BET, ja parādās gļuki??? Es laikam labāk piekrāju, bet pērku tepat Latvijā, īpaši jau elektronikas, ir garantija, ir konsultācijas, viss ir uz vietas...nav jāgaida nekādas sūtīšanas utt...katrs dara kā grib protams, un ir teiciens bagātais dara kā grib, nabagais kā var, bet šajā gadienā ka nesanāk otrādāk! Ne asakas!

arvis_an, 25.novembris 2016, 09:39

Nevienu netaisos pārliecināt, tikai saku, ka ir varianti. Piemēram Lowrance Elite Ti
Lowrance
856,00 € (angeln-shop.de), piem mums 1087,79€. Neviens normāls EU pārdevējs nav muļķis un izmanto DHL, UPS un citus lielos pārvadātājus, kur kravas ir apdrošinātas. Par servisu un garantiju vēl var pastrīdēties - ja pats salauzīsi, tad neviena garantija to nesegs, tāpat būs jāpiķo un tad jau nav starpības, kur eholote pirkta.

marciic, 25.novembris 2016, 14:33

Cik bieži salauz pats eholoti?
25.novembris 2016, 15:43 | links
 
Bet marciic, ok, ietaupīsi savus 60 Eur, BET, ja parādās gļuki??? Es laikam labāk piekrāju, bet pērku tepat Latvijā, īpaši jau elektronikas, ir garantija, ir konsultācijas, viss ir uz vietas...nav jāgaida nekādas sūtīšanas utt...katrs dara kā grib protams, un ir teiciens bagātais dara kā grib, nabagais kā var, bet šajā gadienā ka nesanāk otrādāk! Ne asakas!

arvis_an, 25.novembris 2016, 09:39


Nevienu netaisos pārliecināt, tikai saku, ka ir varianti. Piemēram Lowrance Elite Ti
Lowrance
856,00 € (angeln-shop.de), piem mums 1087,79€. Neviens normāls EU pārdevējs nav muļķis un izmanto DHL, UPS un citus lielos pārvadātājus, kur kravas ir apdrošinātas. Par servisu un garantiju vēl var pastrīdēties - ja pats salauzīsi, tad neviena garantija to nesegs, tāpat būs jāpiķo un tad jau nav starpības, kur eholote pirkta.
25.novembris 2016, 14:33 | links
 
Lowrance HDS9 Gen3 Touch ekrāns, lietots vienu sezonu, par melnās piektdienas cenu - 1500 EUR ar PVN. Atdošu pirmajam, kurš piezvanīs 29377888
25.novembris 2016, 13:33 | links
 
Ņemot vērā, ka Garmin ir mana pirmā eholote, tad katru reizi brīnos, ka tā izzīmē kaut ko precīzi un skaisti. To vienu reizi atceros spilgti, bet nebūt ne vienīgā tā bija. Nevaru salīdzināt ar HDS, jo tādu neesmu lietojis un diez vai adekvāti salīdzināt šīs abas eholotes, jo cenu starpība ar striker ir 2-3 reizes.

Ja budžets ir līdz 500 eur un ir vēlme pēc sānu skata un kartes nav vajadzīgas, tad striker 7SV ir laba izvēle, ja ne labākā. Ja budžets ir 1000 eur, tad.. protams var cierēt uz augstākas klases eholoti.
25.novembris 2016, 12:31 | links
 
un vēl - retais tikai sapratīs to, ka tās cenas ASV ir ASV tirgum, bet tie paši aparāti Eiropā ir Eiropas tirgum.
Un gan jau ka visi domā, ka LV veikalnieki bāž riktīgu piķi kabatā no šiem aparātiem.nebūt ne, Lowrance noliktava ir Igaunijā, cenas LV visiem aparātiem vienādās. varbūt kāds eiro +/-
25.novembris 2016, 10:26 | links
 
Bet marciic, ok, ietaupīsi savus 60 Eur, BET, ja parādās gļuki??? Es laikam labāk piekrāju, bet pērku tepat Latvijā, īpaši jau elektronikas, ir garantija, ir konsultācijas, viss ir uz vietas...nav jāgaida nekādas sūtīšanas utt...katrs dara kā grib protams, un ir teiciens bagātais dara kā grib, nabagais kā var, bet šajā gadienā ka nesanāk otrādāk! Ne asakas!

arvis_an, 25.novembris 2016, 09:39

Redz , tas jau ir tas pats kas ar vobleriem. Eu, Rīgā lētāk par 30 kapeikām vobleri, braucu uz Rīgu no Valmieras, tas jau po , ka Valmiera-Rīga-Valmiera- ir savi padsmit litri degvielas, bet za to voblerus lētāk dabūju. Tas no pieredzes.
Par tiem eho no ārzemēm. :) man jau patīk ka pēc tam var atrast aparātus sludinājumā ar tekstu - pirkts ASV , GPS nestrādā :D:D:D man vienmēr smieklus tas uzdzen. :) un garantija.. Neviens jau laikam neaizdomājās, ka sūtot konkrēti uz ASV, tas nenotiks tik ātri. un tas nebūs par brīvu - pasta izdevumi šurpu turpu būs jau vien jāmaksā. bet tas nekas, za to 100 eiro ietaupīju. Un ja vēl eholots pazūd pa ceļam, kā tas gadās, tad vispār ir skāde tāda, ka raudāt klusām stūrītī gribās. ā, un vēl, tas nenotiks nedēļas laikā, man viens čoms aizsūtīja aparātu pa garantijas remontu. samaksāja par sūtīšanu un apdrošināšanu (ja nemaldos 55 eiro) un plus atpakaļ ceļā, no pasta nodaļas ar bija savi 35 eiro jāpiķo un + vēl tam visam- februārī aizsūtīja un augusta beigās saņēma atpakaļ:)
domā paši. skopais var maksāt 2x un vairāk. :D
25.novembris 2016, 10:22 | links
 
Bet marciic, ok, ietaupīsi savus 60 Eur, BET, ja parādās gļuki??? Es laikam labāk piekrāju, bet pērku tepat Latvijā, īpaši jau elektronikas, ir garantija, ir konsultācijas, viss ir uz vietas...nav jāgaida nekādas sūtīšanas utt...katrs dara kā grib protams, un ir teiciens bagātais dara kā grib, nabagais kā var, bet šajā gadienā ka nesanāk otrādāk! Ne asakas!
25.novembris 2016, 09:39 | links
 
Tas kas mani interesē tur nemaz nav piedāvājumā... Piemēram StructureScan3D
25.novembris 2016, 09:37 | links
 
Ir arī Eiropā veikali, kur var lētāk sameklēt, piemēram angeln-shop.de, piegāde uz Latviju 20Eur, bet Lowrance Hook4 maksā 270Eur. Pie mūsu tirgoņiem 360. Paši rēķiniet, kas ir izdevīgāk.
25.novembris 2016, 08:45 | links
 
sigi
ko nozīmē vienreiz redzēji???

arvis_an, 24.novembris 2016, 17:13


Vienk Garmins divreiz nerada :D

Man bija Garmins. Viss ok, lidz nopirku Lowrance HDS. Kas attiecas par pirksanu ASV, tad pat iespeju neapsveru. Sados pirkumos serviss ir pirmaja vieta, it seviski ja perc eholotu vairak par 500eur. Pirksana ASV ir ka loterija. Var but viss ok, bet var but. Kompis jau vien ir un ka visiem zinams, kompji medz nokert kadu gluku...
24.novembris 2016, 19:44 | links
 
sigi
ko nozīmē vienreiz redzēji???
24.novembris 2016, 17:13 | links
 
Dzīvē nekas nav pa lēto.. serviss nav pieejams šeit un ASV ir viena gada garantija par 2.gadu ir papildus jāmaksā. Arī tur ir viena cena, bet ir kaut kādi atsevišķi nodokļi štatos pie pirkšanas. Bet kopumā tāpat iznāk lētāk, ja nerēķina servisu.. tpfu, tpfu, tpfu..

Man bija iespēja caur draugiem dabūt no štatiem, to arī izmantoju. Man ir Garmins kā jau iepriekš rakstīju un viss strādā, visas mērvienības vietā. Esmu ļoti apmierināts.

PS Starpcitu, vienreiz tas izzīmēja CHIRP zandartu ar visu formu. Tādu redzēju jaunajiem Lowrance utt. tagadējiem modeļiem promo video. :)
24.novembris 2016, 16:29 | links
 
Atrast vēl kādu kas uz ASV braukā, tad pa lēto varētu nopirkt.
24.novembris 2016, 15:58 | links
 
Arī USA var nopirkt modeļus kuros ir gan LV valoda, gan pareizie metri un arī GPS strādās:)
24.novembris 2016, 14:26 | links
 
Bet ja GPS nestrādā tad jēga no tāda aparāta?
24.novembris 2016, 13:44 | links
 
Humminbird jā, Lowrance, Raymarine un Garmin viss strādā. Cik sapratu, tad Lowranciem varētu būt problēmas ar GPS, bet tikai HDS modeļiem.

Bet kā jau teicu.. katrs pats izvēlas, kur pirkt.. Man patika humminbird un tā piedāvātās iespējas.. Bet man bija par sālītu pat priekš ASV tirgus.
24.novembris 2016, 13:05 | links
 
Bet, lai eksperti runā.. es tikai vēlējos padalīties, jo pats savu pirku ASV un pagaidām neko nožēlojis neesmu.. Domāju, ka pašmāju ehološu tirgotāji varēs labāk izstāstīt.. tālākais jau paša ziņā, kur pirkt.

sigi, 24.novembris 2016, 10:30


Jā bet tur tak dziļums pēdās utt
24.novembris 2016, 11:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager