Eholotes

Sveiciens!

Esmu nolēmis iegādāties pirmo eholoti. Svarīgākās funkcijas, kuras meklēju: opcija atlikt punktus kartē, karšu zīmēšana, iespēja ielādēt citu zīmētās kartes.

Šobrīd noskatīti sekojoši varianti:

Varbūt zinošākie var pakomentēt cik labi ir šie piedāvātie komplekti un vai nebūs tā, ka pēc mēneša jau prasīsies lielāks ekrāns utt, kā arī vai šajos komplektos piedāvātais aķis izvilks visu copes reizi (6-10h)?

Varbūt ir citas alternatīvas, kuras vērts izskatīt?

https://www.gpspro.lv/products/lv/286/24653/sort/1/filter/0_0_0_0/GARMIN-STRIKER-Vivid-4cv-ar-GT20-TM-son%C4%81ru-Akumulators-9Ah-12V-l%C4%81d%C4%93t%C4%81js-son%C4%81ra-stiprin%C4%81jums-eholote.html

https://www.gpspro.lv/products/lv/286/24650/sort/1/filter/0_0_0_0/GARMIN-STRIKER-Vivid-5cv-ar-GT20-TM-Son%C4%81ru-akumulators-9Ah-12V-l%C4%81d%C4%93t%C4%81js-son%C4%81ra-stirpin%C4%81jums-eholote.html

https://www.gpspro.lv/products/lv/286/14209/sort/1/filter/0_0_0_0/LOWRANCE-Hook-Reveal-5-83-200-HDI-ROW-akumulators-9Ah-Runos-son%C4%81ra-stiprin%C4%81jums-eholote.html
4.oktobris 2023, 09:35 | links
 

Man ķibele gadījās ar nakts vāku.
23.septembris 2023, 16:12 | links
 
Nedaudz Deeper lietotāju uzmanības.
Neatkārtojiet manas kļūdas.
Ar laiku bumbas blīvgumija kļūst kokaina, mazāk slidena.

Kā rezultātā to aizskrūvējot, cenšoties aizvilkt līdz būltiņas uz korpusa sakrīt var salauzt vāku.

Kā manā variantā.
Situācija galēji stūlba.
Sākotnēji esmu uztaisījis plaisu vākā. Tad uz pāris nedēļām eholoti aizmirsu pieāķētu pie laivas ūdenī.

Bumbulis piesmēlās .
Rādīja lādēšanas broblēmu.
Nopirku jaunu baču. Notīrīju plati, neaizgāja.
Nosvilušas smadzenes.

Jāpērk jauna, bet baigi nebēdāju, mēs jau labu laiku viens otram nepatikām.

Nopirku chirp+2
Komplektā nāca
Deeper Range Extender
Cena 149 eur

Likšu to tirdziņā, kā arī jaunu baču chirpam.

Morāle.
Ja jūti ka grūti pievilkt līdz punktam, tad ej pēc silikona , eļļas , bet nevelc pārgriestām acīm kā es.
Kaut samitrini gumiju bišķi ar ūdeni.
23.septembris 2023, 16:11 | links
 
Pa to budžetu tur vispār tik pāris parastākie modeļi sanāk. Un tie pa lielam visi būs līdzvērtīgi tehniskajās iespējās. Ātrumu, dziļumu, temperatūru rādīs visi. Ņem kurš acij tīk.
29.augusts 2023, 12:33 | links
 
Sveiki,
Variet ieteikt kādu eholoti priekš jūras? Galvenokārt lai noteiktu kāds dibens apakšā? Budžets līdz 250.
Paldies jau iepriekš!
28.augusts 2023, 23:15 | links
 
Sveiciens. Esmu pirmās Eholotes meklējumos. Skatos uz Elite 9, Hook 9, Vivid 9. Kādam ir izdevies izprast, kurš ņiprāks? Pēdējā saskarsme ir bijusi Ar veco Echomap.
27.augusts 2023, 10:34 | links
 
Fretka [26.aug]: Daudz visādi video skatīti un saprotu ka helix 7 msi 1.2ghz ir vājš un man liekas, ka nav praktiski izmantojams. Sāku sliekties uz helix 9 msi+. Ir vērts piemaksāt tos ~400eur par msi+? To 1.2ghz frekvenci praktiski sanāks lietot?
Uz elementu HV 1.2ghz uz maziem metriem e.g. 12-15m un ja nav baigais duļķis, līdz ar to bieži nelieto 1.2ghz frekvenci. Tiem kam Solix, tā jau ir cita runa un tur pilnīgi cita bilde un cena arī!
27.augusts 2023, 01:07 | links
 
Es otrā pusē pieliku mazu dēlīti, jo nekā pa rokai cita nebija

jurciks66, 26.augusts 2023, 20:26

Grīdā ieliku 30 mm gīdu pie kuras pieskruvēju eholota kronšteinu Izveidoju tā lai izgriezumā ieliktu akumulātoru Rīt nobildēšu kā viss no iekšpuses izskatās
26.augusts 2023, 21:25 | links
 
Es otrā pusē pieliku mazu dēlīti, jo nekā pa rokai cita nebija
26.augusts 2023, 20:26 | links
 
bums [24.aug]: LOWRANCE HOOK REVEAL 9 TripleShot Ieguvu par labu cenu un esmu jau to izkodis par 90 % neliela aizķere ar karšu zīmēšanu Tā kā visu mūžu ir bijuši tikai Lowrance verķi paliku pie šīs markas. :) Tā kā stacionāri to novietot nav iespēju visu uztaisīju ceļošanas variantā .

Eholots un Li aķis ērti iekārtojās šādā somā Viegli un ērti Devēju uzliku uz mazā izmēra elektro motora kājas
Kur tu skrūve pašu eholoti pie šāda varianta, kad vaks ir mikstais un pieskruvet tā augšā nevar?

Es tiesi si iemesla del nemu parasto instrumentu kasti ar cieto vaku, kai var izurbt skrivju caurumus, lai dekranu pieliktu uz pasas kastes.
26.augusts 2023, 20:03 | links
 
Daudz visādi video skatīti un saprotu ka helix 7 msi 1.2ghz ir vājš un man liekas, ka nav praktiski izmantojams. Sāku sliekties uz helix 9 msi+. Ir vērts piemaksāt tos ~400eur par msi+? To 1.2ghz frekvenci praktiski sanāks lietot?
26.augusts 2023, 11:41 | links
 
LOWRANCE HOOK REVEAL 9 TripleShot Ieguvu par labu cenu un esmu jau to izkodis par 90 % neliela aizķere ar karšu zīmēšanu Tā kā visu mūžu ir bijuši tikai Lowrance verķi paliku pie šīs markas. :) Tā kā stacionāri to novietot nav iespēju visu uztaisīju ceļošanas variantā .

Eholots un Li aķis ērti iekārtojās šādā somā Viegli un ērti Devēju uzliku uz mazā izmēra elektro motora kājas
24.augusts 2023, 08:36 | links
 
Sveiki!

Kuru no šiem jūs ieteiktu Garmin STRIKER™ Vivid 9sv ar GT52 devēju vai Eholote LOWRANCE HOOK REVEAL 9 TripleShot, vasi ko citu naudās lidz 800e
23.augusts 2023, 20:21 | links
 
bums [22.aug]: Es neriskēju ņemt lietotu jo no apskatītajiem trim variantiem izbrāķēju visus Vienam triplšota devējam kaut kas līmēts otram kartes slots sajāts u.t.t
9" Elements uz Stenley kastes, ja nemaldos 18ah aķis velk ~11h, viss strādā uz tip-top, ūdensdrošs saslēgs un arī ir vēl papildus vads ar klemēm uz aķi.
Mazlietots.

Ja ir interese, piedāvā cenu pm.
22.augusts 2023, 23:42 | links
 
Es neriskēju ņemt lietotu jo no apskatītajiem trim variantiem izbrāķēju visus Vienam triplšota devējam kaut kas līmēts otram kartes slots sajāts u.t.t
22.augusts 2023, 08:08 | links
 
No sākuma es skatījos uz 7'' /runa par sānskatu verķiem/ bet konstatēju ka šādam apskates veidam mazāks par 9'' neder Jo ekrāna jāliek vairāki logi tad tikai var saprast kas apakšā notiek :)
22.augusts 2023, 08:03 | links
 
Ok, paldies par info. Nomierināji, ka būs ok arī ar nomas laivām. Mazliet pagaidīšu, papētīšu lietotu eholotu piedāvājumus. Vēl gribētos zināt, vai 9" eholote nebūtu par lielu tādam 3m pūslim, kā man?
22.augusts 2023, 07:36 | links
 
Fretka [20.aug]: Viss jau atkarīgs cik advansēts lietotājs tu esi. Ja ļoti, tad ok. Ja lietots un pa labu ciparu, tad ok. Ja lietotājs parastais, tad ņemtu, ko lietotu un lētu un krātu labākam.

Martins....B, 18.augusts 2023, 12:35

Kas būtu labāks? Man laiva ir bush 3m + 5hp motors. Top gala eholoti es uz tādas nelikšu :D

Vēl interesē, cik kvalitatīvi var lietot eholotu uz nomas laivas. Visu sakrāmējot kādā celtnieku koferī un devēju uzliekot uz pieskrūvējamas kājas. Esmu bildēs redzējis, ka citi tā dara, bet kaut kādus komentārus lasīju, ka, ar tādejādi piestiprinātu devēju, ir kaut kādas problēmas lietošanā.
Jautāju, jo patreiz man nav piekabes un dažreiz ērtāk ir iznomāt laivu, nekā vest savu un čakarēties ar salikšanu.
Ja, sis ir mans variants ar nomas laivam. Tiesi tādēļ ari izmantoju instrumentu kastes. Ieprieks bija 7 collu Garmin strikeris, tagad 9 collu Garmin Uhd echomap. Noperku piemerota izmera kasti, kura ietilpst 25ah akis, ekrans un devejs ar turetaju. Viss smuki salien vienā kastē. Eholoti stiprinu uz kastes vaka. Viss smuki un kompakti. Tik cik ta staipisana visu laiku, jo savai laivai gan jau viss sabuvets permanenti un atliek tik ekranu nonemt pec copes, kas Garminam erti izdomats.
21.augusts 2023, 07:48 | links
 

Labvakar, ehalotu speciālisti.Gribēju pajautāt vai uz bildes ir tas ko domāju. Pārējais info jau redzams uz ekrāna
20.augusts 2023, 22:09 | links
 
Man stiprinās blakus yamaha 2.5, uz tranča, Garmin"s, nekādus traucējumus neesmu novērojis.
20.augusts 2023, 19:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager