Eholotes

Varbūt neesi pareizi piereģistrējis,aizsūtīju vēstuli,izlasi.
19.septembris 2016, 18:43 | links
 
Kaut kā neizdodas iekopēt dziļumu karti no Insight Genesis Social Map, varbūt ir kaut kāds āķis? Sd kartē iekopējas , bet eholotā nerāda.
Ieeju savā akountā, atveru vajadzīgo ezeru, izvēlos savu ploteri,nospiežu ''download'', datora drošias sis. dodu atļauju, norādu uz kurieni, nospiežu ''extrakt'', pārkopēju uz sd karti tos visus piecus failus. Kur problēma?
17.septembris 2016, 11:03 | links
 
Tikai dziļuma mērīšanai arī gribu. Jo laiva man ir salīdzinoši nelielā ezerā, nopietna eholote man tur noteikti nav vajadzīga. Gribu tik gultni izpētīt, bedres pameklēt. Tā kaut kā.
16.septembris 2016, 15:12 | links
 
16.septembris 2016, 13:19 | links
 
Fretka, tieši tādu nopirku pirms paris menešiem. Pa lielam dziļuma mērīšanai der, zivis ari uzrāda, bet nu nekam vairāk. atstāšu kā ziemas eholoti. Kaut ko līdzīgu krievi pašpikojuši savam Praktik.
16.septembris 2016, 12:00 | links
 
Ir kāds mēģinājis lētos ķīniešu mēslu pa 20-30eur?
Doma tādu pamēģināt, lai var pabraukāties pa ezeru un izpētīt dziļumus. Nekam citam arī nevajag.
Piemēram šādu - aliexpress.com
16.septembris 2016, 11:29 | links
 
Varbūt kāds maina eholoti uz labāku un grib pārdot veco? Meklēju cenā no 100 līdz 200Eur.
16.septembris 2016, 11:29 | links
 
Es savam Raymarine Dragonfly 4 DVS nupat iepumpēju 12.09 versiju no support lapas. Interesanti, bet virsū stavēja 11.41 versija, kas aprakstā minēta ar DO NOT USE. This version has been replaced by v11.45. Šādi tādi gļuki bija, redzēs, kā būs. Rīt gan Burtnieks, tādēļ nesanāks notestēt.
16.septembris 2016, 10:36 | links
 
Cik esmu palasijies par visiem šiem brīnumiet(kartogrāfiju), tad esmu nācis pie slēdziena-Lowrence ir labs aparāts, tikai lai dabūtu uz ekrāna savu zīmēto bildi, ir problēmiņa-jānosūta savs zīmējums hvz kur un kam. Tad jāatpērk to atpakaļ jau lietojamā veidā. Huminbirdam vari zīmēt pats un lietot nedaloties ar citiem. Garminam vispār viss ir exelenti-redzi uzreiz ko esi sazīmējis. Par Raymarinu nezinu. Nav nācies testēt. Pagaidām esmu palicis pie huminbirda. nokomplektēšu līdz galam un tad "kodīšu" tālāk.
p.s.
Ja jāsasummē visi izdevumi kopā, tad viennozīmīgi lētāks un ērtāks būs garmins.
Uz vispareizāko viedokli nepretendēju.
16.septembris 2016, 10:28 | links
 
Sveiki, jautājums par ehaloti dragonfly no raymarin, pie straujas dziluma izmainas regulāri uzkaras, citreiz pat restarts nepalīdz, kādam varbūt ir risinājums. Paldies

ozagris, 14.septembris 2016, 20:03


man Lowrance 4xpro ( nu nav kruts aparāts bet ko man vajadzēja to rādīja) ar rezeem visaad brīnumi , atjaunoju rūpnīcas iestātījumus un viss ok, gluži kā ar telefoniem . tikko iegādājos RAYMARINE DRAGONFLY 4 PRO (ar CHIRP dual un GPS) vieni saka slikts vieni kad ok . nu tici , noticēju cilvēkam kas lieto
RAYMARINE jau labu laiku ,,,,,,,,, esam kopā copējuši man patika. un ceru kad būs tas ko uz konkrēto laiku biju gatavs iegādāties, vēl jau tas kas kad eholote zivis neķer :)
16.septembris 2016, 10:10 | links
 
Tas, ka raymarine joprojām ir gauss mūsu laikmetā ir ārpus katras kritikas, pirmie dragonfly modeļi ir tikpat lēni kā mans 386. tālajos deviņdesmitajos cenzdamies operēdams windows 95. Tas pats attiecās uz ekrānu tehnoloģijām un to izščirtspējām, bet šis ir pavisam cits stāsts, kuru varētu attiecināt uz visiem ražotājiem.

PS
Bilde gan laba, bet arī tā nepalīdz, ja zivs negrib ēst :)
16.septembris 2016, 09:58 | links
 
ozagris:
Paprovē un uzzvani uz Eboutu. Moš spēs tev kādu spēcīgu un noderīgu konsultāciju sniegt.
Es pēc ilgām pārdomām nosliecos uz Raymarine Dragonfly PRO versiju. Tomēr pāris gadus vecās slimības ķipa esot izslimotas un jau pro versijas ir pat ļoti ok.
Par bildi nemaz nerunāsim. Tā ārpus konkurences.
Kartogrāfija - Navionics. Autochart Live!!! Pats var kartēt un atšķirībā no i-genesis, sociālajām kartēm ir kvalitātes kontrole. Protams, jāskatās pa kuriem ūdeņiem copē. Jo tālāk no jūras, jo vairāk pa pļavu sanāks braukt.
Mīnusi kurus esmu apkopojis ir: - ja pārāk liels zivju blīvums, tad stars nespēj to caursist un rāda grunti ņeaļo. Kā arī spiežot pogas, programmai ir neliela aizture, kas var kaitināt, bet pie kā var arī pierast. :)
Patetēšu ilgāk, arī saprašanas būs vairāk un ta jau ko iemetīs Jums pārdomām.

o.
16.septembris 2016, 09:26 | links
 
Ozagris, pamēģini no sākuma updatot. Cik noprotu, tad pirmās programatūras versijas šiem aparātiem bija traģiskas, bez maz vai beta testing. Brīnos, ka Raymarine viņus vispār šādā funkcionēšanas stadijā tirgoja... Pēc update viss, puslīdz, ir ok. Jāpaskatās, vai tagad nav kāda jaunāka versija iznākusi, varbūt ir izlaboti atlikušie pāris gļuki. Mēģināšu atskaitīties.
16.septembris 2016, 09:02 | links
 
Vai ir labi ziemas eholotes līdz 100 eiro?
практик эр-6 pro2 lēts un labs Krievijā, bet Latvijā tas maksā no 130 eiro.

Alex, 14.septembris 2016, 16:39


Praktik ir labs arī Latvijā. Šobrīd arī Pro2 ir veikalā. Latvijā Praktik oficiāli tirgojam tikai mēs, strādājam ar ražotāju, nodrošinām arī servisu, garantiju. Ziema sezonā Praktika risinājumam grūti atrast argumentētu konkurentu. Paši lietojam un viss ir super.
16.septembris 2016, 08:28 | links
 
Sezonas izpārdošanu cienītājiem!

Humminbird Helix 5 un Helix 7 eholotēm - rudens akcija! Super cenas labām eholotēm!

akcijas cenas

eholotes, 9.septembris 2016, 12:03

Skatos uz šiem modeļiem ar SI * GPS f-ju. cena ir ļoti jau pievilcīga, bbbet ... . Cik maksās savietojamas kartes Humminbird priekš LV iekšējiem ūdeņiem? Un vai tad Lowrance, gan bez SI f-jas, jo Lowrance ar SI jau ir cita cenu kategorija (vai maldos?) nebūs izdevīgāk, ņemot vērā, ka kartes nāk komplektā? Vai jēga gaidīt rudens/ziemas akcijas atlaides Lowrance (5 vai 7 collu) eholotēm?

doks1959, 15.septembris 2016, 10:53


Tel.29377888, zvani, kad tiec. Gaidām ciemos, parādīsim, apstāstīsim - eholotes ir uz vietas, veikalā, kartogrāfija ar.
16.septembris 2016, 08:25 | links
 
Paldies, vismaz godīga atbilde. Jākratās vaļā no Raymarine.

Eholotes.lv saviem klientiem piedāvā divu pasaules tirgus līderu produkciju - Lowrance un Humminbird. Šie abi ir tehnolģiju attīstāji un veido makšķerēšanas iekārtu tirgus segmenta spēcīgāko piedāvājumu.
Tie, kuru pārliecība simpatizē Raymarine eholotēm, var tās pasūtīt pie mums, bet uz vietas neturam un šobrīd neredzam nepieciešamību veikala sortimentu paplašināt šajā virzienā.

eholotes, 16.septembris 2016, 08:21
16.septembris 2016, 08:23 | links
 
Eholotes.lv saviem klientiem piedāvā divu pasaules tirgus līderu produkciju - Lowrance un Humminbird. Šie abi ir tehnolģiju attīstāji un veido makšķerēšanas iekārtu tirgus segmenta spēcīgāko piedāvājumu.
Tie, kuru pārliecība simpatizē Raymarine eholotēm, var tās pasūtīt pie mums, bet uz vietas neturam un šobrīd neredzam nepieciešamību veikala sortimentu paplašināt šajā virzienā.
16.septembris 2016, 08:21 | links
 
Varbūt ehalotes.lv var palīdzēt ar kādu padomu, no malas izskatās tādi zinoši, tomēr Raymarin tirgo.
15.septembris 2016, 12:07 | links
 
Man ir pirmais modelis ar sonaru, gps, dawn vision, 5 collas. Atjauninajis neesmu kadu 1,5 gadus, jamegina iespejams ka palīdzēs, mans novērojums ka problēma ar uzkāršanos parādās kad vins kadas paris h pastrādājis tipa uzsilst, domāju ka tā ir ražotāja kompetence, vienkārši ražotājs to neatzīst.

Sveiks! Kurš modelis tev ir? Paskaties vai ir uzstādīta jaunākā operētājsistēma. Man ar veco dragonfly 6 bija tādas problēmas, it īpaši braucot pa kanti uz leju. Updateoju un ir daudz labāk, bet pie ļoti straujām dziļuma izmaiņām, vēl joprojām, mēdz aizrīties. Palasot internetus, ne mums vienīgajiem ir tādas problēmas ar raymarine. Varbūt tirgotāji varētu pakomentēt?

Sveiki, jautājums par ehaloti dragonfly no raymarin, pie straujas dziluma izmainas regulāri uzkaras, citreiz pat restarts nepalīdz, kādam varbūt ir risinājums. Paldies

ozagris, 14.septembris 2016, 20:03

Morda, 15.septembris 2016, 09:24
15.septembris 2016, 12:02 | links
 
Sezonas izpārdošanu cienītājiem!

Humminbird Helix 5 un Helix 7 eholotēm - rudens akcija! Super cenas labām eholotēm!

akcijas cenas

eholotes, 9.septembris 2016, 12:03


Skatos uz šiem modeļiem ar SI * GPS f-ju. cena ir ļoti jau pievilcīga, bbbet ... . Cik maksās savietojamas kartes Humminbird priekš LV iekšējiem ūdeņiem? Un vai tad Lowrance, gan bez SI f-jas, jo Lowrance ar SI jau ir cita cenu kategorija (vai maldos?) nebūs izdevīgāk, ņemot vērā, ka kartes nāk komplektā? Vai jēga gaidīt rudens/ziemas akcijas atlaides Lowrance (5 vai 7 collu) eholotēm?
15.septembris 2016, 10:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager