Eholotes

Sveiki. Kāds varētu pateikt ko es daru nepareizi. Karoč nopirku jaunu eholoti. Lowrance hook. Lētāko bez chirp. Šodien biju ķīsī iemēģināt. Itkā brīziem iet normāli bet citreiz vnk melnas svītras metas viena pēc otras un neko nevar saprast. Pie svītrām ir cipari aukšā un apakšā.

Garais1992, 23.maijs 2016, 01:09



Kā pareizi uzstādīt dziļumu manuāli, piemēram, Ķīšezerā, kur dziļums svārstās no 1m uz 12m? Uzlikt uzreiz līdz 15m un viss, vai arī katru reizi braucot regulēt, kur 5m, kur 10m utt?
Noņem automātisko dziļuma regulēšanu, būs OK.

eholotes, 23.maijs 2016, 14:22
23.maijs 2016, 16:57 | links
 
Sveiki. Kāds varētu pateikt ko es daru nepareizi. Karoč nopirku jaunu eholoti. Lowrance hook. Lētāko bez chirp. Šodien biju ķīsī iemēģināt. Itkā brīziem iet normāli bet citreiz vnk melnas svītras metas viena pēc otras un neko nevar saprast. Pie svītrām ir cipari aukšā un apakšā.

Garais1992, 23.maijs 2016, 01:09


Noņem automātisko dziļuma regulēšanu, būs OK.
23.maijs 2016, 14:22 | links
 
Sveiki. Kāds varētu pateikt ko es daru nepareizi. Karoč nopirku jaunu eholoti. Lowrance hook. Lētāko bez chirp. Šodien biju ķīsī iemēģināt. Itkā brīziem iet normāli bet citreiz vnk melnas svītras metas viena pēc otras un neko nevar saprast. Pie svītrām ir cipari aukšā un apakšā.
23.maijs 2016, 01:09 | links
 
Ar ko jus ladejat eholotu baterijas? Ar parasto 12 v auto akb ladetaju var ladet
?

jork, 18.maijs 2016, 20:45

Skatoties kāda Tev tā baterija,ja skābes āķis tad ar parasto,ja želejnieks,tad ar impulsnieku.
18.maijs 2016, 21:35 | links
 
Ar ko jus ladejat eholotu baterijas? Ar parasto 12 v auto akb ladetaju var ladet
?
18.maijs 2016, 20:45 | links
 
Ar ko atšķiras hook no chirp eholotem?

zaglis, 17.maijs 2016, 21:58


Lowrance HOOK ir jaunais Lowrnace Elite nosaukums, tagad šīs eholotes ir aprīkotas ar vēl labāku SolarMax ekrānu un CHIRP ir visām HOOK eholotēm sākot ar 4 modeli.

CHIRP tehnoloģija nozīmē vienlaicīgu daudzu signālu raidīšanu un uztveršanu dazādās ferkvencēs, kas uzlabo eholotes izšķirtspēju sarežģītos darba apstākļos. Vieglāk izšķirt dažāda lieluma un rakstura objektus.
18.maijs 2016, 08:49 | links
 
Pareizs jautājums varētu būt, kāda ir atšķirība starp elite un hook un tas ir ekrāns iesākumā un tad jau jāskatās kāds modelis tieši interesē. Chirp ir tāds kā eholotes devēja impulsa ātrums, impulss nonāk lidz gruntij vai objektam daudz ātrāk nekā standarta devēja impulss. Līdz ar to Chirp dod itkā precīzāku rādījumu jeb detalizētāku! Ja protams es nemaldos.
18.maijs 2016, 07:52 | links
 
Ar ko atšķiras hook no chirp eholotem?
17.maijs 2016, 21:58 | links
 
Eholotes un E-boat!
Paldies par atbildēm. Jūs piedāvājat un iesakāt tajā, manis nosauktajā, dārgākajā diapazonā- līdz 400 Eur. Bet, kas būtu labākais par 200 vai 300 Eur? Un vēl - nesapratu īsti, kāda cena ir tam Hook4, Eholotes.lv mājas lapā kaut kādi bonusi rādās.

Kuha, 16.maijs 2016, 12:12


29377888
16.maijs 2016, 12:43 | links
 
Eholotes un E-boat!
Paldies par atbildēm. Jūs piedāvājat un iesakāt tajā, manis nosauktajā, dārgākajā diapazonā- līdz 400 Eur. Bet, kas būtu labākais par 200 vai 300 Eur? Un vēl - nesapratu īsti, kāda cena ir tam Hook4, Eholotes.lv mājas lapā kaut kādi bonusi rādās.
16.maijs 2016, 12:12 | links
 
Jautājums speciālistiem.

Kādu eholotu iesakāt, ja budžets ir attiecīgi:
200 EUR;
300 EUR:
400 EUR.
Gribētu maksimāli vienkāršu lietošanā, ar latviešu vai angļu valodu. Nopietns GPS un dziļuma kartes, laikam, par šādu naudu nesanāks.

Paldies par atbildi!

Kuha, 14.maijs 2016, 16:06


Lowrance HOOK 4, lieliska eholote ar jaunu SolarMax ekrānu, 4 frekvencēm, GPS, Track back un citām fīčām...

Ārpus konkurences!
16.maijs 2016, 10:25 | links
 
Jautājums speciālistiem.

Kādu eholotu iesakāt, ja budžets ir attiecīgi:
200 EUR;
300 EUR:
400 EUR.
Gribētu maksimāli vienkāršu lietošanā, ar latviešu vai angļu valodu. Nopietns GPS un dziļuma kartes, laikam, par šādu naudu nesanāks.

Paldies par atbildi!

Kuha, 14.maijs 2016, 16:06

Paskaties Eboat.lv.Bet manuprāt Raymarine Dragonflay 4Pro būtu tas kas Tev vajadzīgs.
14.maijs 2016, 17:52 | links
 
Jautājums speciālistiem.

Kādu eholotu iesakāt, ja budžets ir attiecīgi:
200 EUR;
300 EUR:
400 EUR.
Gribētu maksimāli vienkāršu lietošanā, ar latviešu vai angļu valodu. Nopietns GPS un dziļuma kartes, laikam, par šādu naudu nesanāks.

Paldies par atbildi!
14.maijs 2016, 16:06 | links
 
Šis ir labs jautājums par sonāra novietošanu.. man ir garmin striker 7sv un es to novietoju paralēli udens virsmai, nedaudz zemāk par laivu, bet augstāk par motora dzenskrūvi. Ņemot vērā laivas iespējas, sonārs atrodas ļoti tuvu dzenskrūvei, tomēr sonāra parastā un DI funkcijas tas neietekmē.. strādā lieliski. Vienīgi SI funkcija ir ļoti neskaidra un pagaidām nesaprotu, kā uzlabot attēla kvalitāti tā, lai spētu saprast, kas darās no laivas uz sāniem. Ja kādam ir ierosinākumi, ko izmēģināt.. priecāšos par ieteikumiem..
11.maijs 2016, 11:42 | links
 
paļdis! Tad vismaz nedomāšu, ko daru ne tā :)
11.maijs 2016, 09:37 | links
 
Parasti ir tā, ka sonāru ar DownImaging/Dsi/Side Imaging funkciju obligāti jānovieto paralēli laivai. Iebūvējamie un konusa stara devēji novietošanas virzienu neprasa, jo stars ir konusa veidā. Ja vēlies skaidrāku atbildi - nosauc eholotes marku, modeli, vairumā gadījumu viss ir ļoti vienkārši.

eholotes, 11.maijs 2016, 08:42

Man ir lowrance hook 3x bez dsi.

jork, 11.maijs 2016, 09:01


Šajā gadījumā devējam ir vienkārši jābūt zem ūdens, vēlams - nedaudz dziļāk par laivas apakšu, ja lieto lielākos ātrumos, tad loģiski būtu ievērot plūdlīnijas principu - smailais gals uz priekšu, vēl ir tāda nianse - ja gribi, lai eholotes 200 kHz stars dziļumu rāda precīzi, tad to līmējuma līniju, kuru redz uz devēja - vajadzētu ieregulēt paralēli ūdens virsmai. Vairāk informācijas ar bildēm pacentīšos ievietot eholotes.lv blogu sadaļā, jo šķiet, ka šis jautājums ir palicis neapskatīts.
11.maijs 2016, 09:37 | links
 
Eholotes, man ar viens jautājums. Eho Hook4 ar GPS, braucot pa vietām ar ļoti krasu dziļumu maiņu, piemēram, Pļaviņu kantes no 10+ un 2-3m, eho šad tad pārbraucot kantei un mirkli uzkaras.
Ir kaut kas jāpamaina uzstādījumos? Visu vēļ neesmu paspējis uz ūdens izložņāt.

martins_, 11.maijs 2016, 09:24


Tas ir normāli, eholotes uzkāršanos un "stresošanu" var mazināt ar fiksētu dziļuma uzstādīšanu, bet pie asām dziļumu maiņām gadās nožagoties arī 3000 vērtām eholotēm. kompis vien ir :)
11.maijs 2016, 09:28 | links
 
Eholotes, man ar viens jautājums. Eho Hook4 ar GPS, braucot pa vietām ar ļoti krasu dziļumu maiņu, piemēram, Pļaviņu kantes no 10+ un 2-3m, eho šad tad pārbraucot kantei un mirkli uzkaras.
Ir kaut kas jāpamaina uzstādījumos? Visu vēļ neesmu paspējis uz ūdens izložņāt.
11.maijs 2016, 09:24 | links
 
Parasti ir tā, ka sonāru ar DownImaging/Dsi/Side Imaging funkciju obligāti jānovieto paralēli laivai. Iebūvējamie un konusa stara devēji novietošanas virzienu neprasa, jo stars ir konusa veidā. Ja vēlies skaidrāku atbildi - nosauc eholotes marku, modeli, vairumā gadījumu viss ir ļoti vienkārši.

eholotes, 11.maijs 2016, 08:42


Man ir lowrance hook 3x bez dsi.
11.maijs 2016, 09:01 | links
 
12V 14 Ah dziļizlādes akumalotaram.. līdz cik V var ļaut nokristies darbinot eholoti un no cik jau būtu jāslēdz eholote ārā, lai nebojātu aķi?

sigi, 10.maijs 2016, 13:49


Šo jautājumu ir vērts uzdot eholotes pārdevējam, jo katrai eholotei ir savs slieksnis, kuru pārkāpjot eholote pārstāj veikt savas funkcijas. Atsevišķas eholotes, piem. Humminbird Si ar zemiem spriegumiem var iegūt remontu ASV, Eaufulā.
11.maijs 2016, 08:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager