Eholotes

Viss jau atkarīgs cik advansēts lietotājs tu esi. Ja ļoti, tad ok. Ja lietots un pa labu ciparu, tad ok. Ja lietotājs parastais, tad ņemtu, ko lietotu un lētu un krātu labākam.

Martins....B, 18.augusts 2023, 12:35


Kas būtu labāks? Man laiva ir bush 3m + 5hp motors. Top gala eholoti es uz tādas nelikšu :D

Vēl interesē, cik kvalitatīvi var lietot eholotu uz nomas laivas. Visu sakrāmējot kādā celtnieku koferī un devēju uzliekot uz pieskrūvējamas kājas. Esmu bildēs redzējis, ka citi tā dara, bet kaut kādus komentārus lasīju, ka, ar tādejādi piestiprinātu devēju, ir kaut kādas problēmas lietošanā.
Jautāju, jo patreiz man nav piekabes un dažreiz ērtāk ir iznomāt laivu, nekā vest savu un čakarēties ar salikšanu.
20.augusts 2023, 17:46 | links
 
Martins....B [18.aug]: Fretka [10:33]: Esmu sev noskatījis eholotu Humminbird HELIX 7 CHIRP MSI GPS G4. Ir kādi argumenti, lai pirktu kādu citu šajā cenu kategorijā?Viss jau atkarīgs cik advansēts lietotājs tu esi. Ja ļoti, tad ok. Ja lietots un pa labu ciparu, tad ok. Ja lietotājs parastais, tad ņemtu, ko lietotu un lētu un krātu labākam.
nē nu gluži ar apex vai solix advancēto šo nevar salīdzināt, bet labs budžeta klases eholots ar tīri ok sānskatiem
18.augusts 2023, 13:53 | links
 
Martins....B [18.aug]: Fretka [10:33]: Esmu sev noskatījis eholotu Humminbird HELIX 7 CHIRP MSI GPS G4. Ir kādi argumenti, lai pirktu kādu citu šajā cenu kategorijā?Viss jau atkarīgs cik advansēts lietotājs tu esi. Ja ļoti, tad ok. Ja lietots un pa labu ciparu, tad ok. Ja lietotājs parastais, tad ņemtu, ko lietotu un lētu un krātu labākam.
ADVANCĒTS
18.augusts 2023, 12:36 | links
 
Fretka [18.aug]: Esmu sev noskatījis eholotu Humminbird HELIX 7 CHIRP MSI GPS G4. Ir kādi argumenti, lai pirktu kādu citu šajā cenu kategorijā?
Viss jau atkarīgs cik advansēts lietotājs tu esi. Ja ļoti, tad ok. Ja lietots un pa labu ciparu, tad ok. Ja lietotājs parastais, tad ņemtu, ko lietotu un lētu un krātu labākam.
18.augusts 2023, 12:35 | links
 
Esmu sev noskatījis eholotu Humminbird HELIX 7 CHIRP MSI GPS G4. Ir kādi argumenti, lai pirktu kādu citu šajā cenu kategorijā?
18.augusts 2023, 10:33 | links
 
jg1972 [31.jūl]: Sveiciens copmaņiem!
Jautājums profesionāļim. Vai pastāv iespēja nomainīt korpusu Raymarine dragonfly 4 ehalotam?
Vai ar korpusu domāts ekrāns? Man šogad devējam dzenskrūve trāpīja. Varbūt varam atrast kopīgu risinājumu. Varu vai nu pārdot ekrānu, vai atpirkt devēju. Raymarine Dragonfly 4 ekrāns kā jauns.
16.augusts 2023, 08:48 | links
 
Andris87 [15.aug]: Sveiki!
Tēmēju uz savu pirmo “ Active target “ un cenšos saprast piedāvājumu. Lūdzu palīdzi saprast !

Vai šis komplekts linkā ( https://www.gpspro.lv/products/lv/286/22845/sort/1/filter/0_0_0_0/LOWRANCE-HDS-10-PRO-ROW-ActiveImaging™-HD-3-in-1-Transducer-eholote.html ) ir ar visu active target moduli un sonāru, respektīvi gatavs komplekts , lai reālajā laikā meklētu zivis?


Atvaino par muļķīgu jautājumu un pateicos par atbildi.
un no sirds iesaku tomēr kā minimums uz 12 collu ekrānu skatīties, nu 10nieks stipri mazs būs
15.augusts 2023, 18:33 | links
 
svens76 [15.aug]: Andris87 [17:20]: Sveiki!
Tēmēju uz savu pirmo “ Active target “ un cenšos saprast piedāvājumu. Lūdzu palīdzi saprast !

Vai šis komplekts linkā ( https://www.gpspro.lv/products/lv/286/22845/sort/1/filter/0_0_0_0/LOWRANCE-HDS-10-PRO-ROW-ActiveImaging™-HD-3-in-1-Transducer-eholote.html ) ir ar visu active target moduli un sonāru, respektīvi gatavs komplekts , lai reālajā laikā meklētu zivis?


Atvaino par muļķīgu jautājumu un pateicos par atbildi.nē, šeit tikai 3in1 devējs, active target vēl klāt pa kādu divīti nāks
hepīanglerī pa 1.8 k met pakaļ, veel kko par piegādi paprasīs, bet zem divīša sanāks
15.augusts 2023, 18:28 | links
 
Andris87 [15.aug]: Sveiki!
Tēmēju uz savu pirmo “ Active target “ un cenšos saprast piedāvājumu. Lūdzu palīdzi saprast !

Vai šis komplekts linkā ( https://www.gpspro.lv/products/lv/286/22845/sort/1/filter/0_0_0_0/LOWRANCE-HDS-10-PRO-ROW-ActiveImaging™-HD-3-in-1-Transducer-eholote.html ) ir ar visu active target moduli un sonāru, respektīvi gatavs komplekts , lai reālajā laikā meklētu zivis?


Atvaino par muļķīgu jautājumu un pateicos par atbildi.
nē, šeit tikai 3in1 devējs, active target vēl klāt pa kādu divīti nāks
15.augusts 2023, 18:11 | links
 
Par TĀDU ciparu cerams, ka viņi būs krietni iztapīgāki :)
15.augusts 2023, 17:37 | links
 
Sveiki!
Tēmēju uz savu pirmo “ Active target “ un cenšos saprast piedāvājumu. Lūdzu palīdzi saprast !

Vai šis komplekts linkā ( https://www.gpspro.lv/products/lv/286/22845/sort/1/filter/0_0_0_0/LOWRANCE-HDS-10-PRO-ROW-ActiveImaging™-HD-3-in-1-Transducer-eholote.html ) ir ar visu active target moduli un sonāru, respektīvi gatavs komplekts , lai reālajā laikā meklētu zivis?


Atvaino par muļķīgu jautājumu un pateicos par atbildi.
15.augusts 2023, 17:20 | links
 
BAigars [2.mai]: Pārdodu vienu reizi ieslēgtu Garmin Echomap 102sv ar GT56 devēju.
Līdzi dodu jaunu, nelietotu GT54 devēju un 3h lietotu 115ah dziļās izlādes akumulatoru.

Cena veikalā 2100€, mans komplekts 1200€Varbūt kāds no meistariem, kurš ikdienā ķer ar live ierīcēm, lūdzu, varētu iekomentēt. Vai, piemēram, finansiāli izdevīgs darījums ar 10 collu ekrānu un 56 devēju + LVS 34 vai tomēr piekrāt krājkasītē līdz 12 collu ekrānam ? Cik tas būs no svara iesācējam ? Un vai plānojas tuvāko 3-4 mēnešu laikā kaut kas jaudīgs no aparātiem priekš live copes ? Vai šis vēl pāris gadus būs līmenī (garminam), jo līdz šim visu laiku sanācis iepirkt ierīci un tad pāris mēnešus vēlāk jau nāk kāda jaunāka tehnoloģija un ir škrobe ? :D

Martins....B, 4.maijs 2023, 19:00


Piedāvājums spēkā??
2.augusts 2023, 23:41 | links
 
bums [31.jūl]: Sveiciens copmaņiem!
Jautājums profesionāļim. Vai pastāv iespēja nomainīt korpusu Raymarine dragonfly 4 ehalotam?

jg1972, 31.jūlijs 2023, 00:13
https://www.youtube.com/watch?v=vmlEF-cYYWw
Bumsim dvīņubrālis Amrikā :)
31.jūlijs 2023, 21:54 | links
 
Sveiciens copmaņiem!
Jautājums profesionāļim. Vai pastāv iespēja nomainīt korpusu Raymarine dragonfly 4 ehalotam?

jg1972, 31.jūlijs 2023, 00:13

https://www.youtube.com/watch?v=vmlEF-cYYWw
31.jūlijs 2023, 21:43 | links
 
Sveiciens copmaņiem!
Jautājums profesionāļim. Vai pastāv iespēja nomainīt korpusu Raymarine dragonfly 4 ehalotam?
31.jūlijs 2023, 00:13 | links
 
RaimisD [29.jūl]: Sorry chip22, ehaloti atdošu puikam, Tu sev pats ko nopietnāku nopirksi ;)

Citāts no vēstules.

,,Čau. Man kaimiņos dzivo puika Raivis. Viņam šis noderētu. Vecāki vinam neko ipasi negrib pirkt, esmu sppoli un copeni jau uzdavinajis paris vizulus utt. Čalis reali pieduras copei bet ir ka ir. Viņam 11 gadu. Varbut varam savakt?"
Paldies draugs es novertēju un atvedišu arī tev dāvanu
30.jūlijs 2023, 00:01 | links
 
Os555 [29.jūl]: L200 [17:06]: Kāpēc čakarēties, deepera karšu abonaments maksā 20eiro uz gadu.Kas tās pa dziļuma kartēm? Deeper aplikācijā rādīs visu citu copmaņu skanējumus?
Nu visticamāk ka dati tā ir savākti. Nav tās kartes super precīzas bet jā, tur rāda plus minus 3 metei visu precīzi, vismaz pierigas ezeros.
30.jūlijs 2023, 00:00 | links
 
L200 [29.jūl]: Kāpēc čakarēties, deepera karšu abonaments maksā 20eiro uz gadu.
Kas tās pa dziļuma kartēm? Deeper aplikācijā rādīs visu citu copmaņu skanējumus?
29.jūlijs 2023, 22:50 | links
 
Sorry chip22, ehaloti atdošu puikam, Tu sev pats ko nopietnāku nopirksi ;)

Citāts no vēstules.

,,Čau. Man kaimiņos dzivo puika Raivis. Viņam šis noderētu. Vecāki vinam neko ipasi negrib pirkt, esmu sppoli un copeni jau uzdavinajis paris vizulus utt. Čalis reali pieduras copei bet ir ka ir. Viņam 11 gadu. Varbut varam savakt?"
29.jūlijs 2023, 20:54 | links
 
RaimisD [29.jūl]: chip22 [Vakar]: Bišku pa sālītuJa vajag kaut ko primitīvu un lēti, varu uzdāvināt šo ierīci.
Tev pm
29.jūlijs 2023, 20:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager