Eholotes

Otra lieta, ko vēlējos noskaidrot, ņemot vērā, ka man nav bijusi pieredze ar eholoti:
kur meklēt labu turētāju eholotes devējam un vai to izvēloties ir jāņem līdzi pats devējs, lai piemērītu?

Doma par devēju, kas būtu mobils (derētu dažādām laivām) un drošs, pasargātu no celmiem seklākās vietās..


Labs devēja turētājs ir pie Mārtiņa Eholotes.lv
Akumulātoru eholotei arī pie viņa var iegādāties,viss pa labiem cipariem.Pie viņa arī pirku Hook 5.
Visu nokomplektēsi vienā vietā.


sigi, 18.aprīlis 2016, 15:09

andzja25, 18.aprīlis 2016, 15:26
18.aprīlis 2016, 15:28 | links
 
Otra lieta, ko vēlējos noskaidrot, ņemot vērā, ka man nav bijusi pieredze ar eholoti:
kur meklēt labu turētāju eholotes devējam un vai to izvēloties ir jāņem līdzi pats devējs, lai piemērītu?

Doma par devēju, kas būtu mobils (derētu dažādām laivām) un drošs, pasargātu no celmiem seklākās vietās..

sigi, 18.aprīlis 2016, 15:09
18.aprīlis 2016, 15:26 | links
 
Otra lieta, ko vēlējos noskaidrot, ņemot vērā, ka man nav bijusi pieredze ar eholoti:
kur meklēt labu turētāju eholotes devējam un vai to izvēloties ir jāņem līdzi pats devējs, lai piemērītu?

Doma par devēju, kas būtu mobils (derētu dažādām laivām) un drošs, pasargātu no celmiem seklākās vietās..

sigi, 18.aprīlis 2016, 15:09
18.aprīlis 2016, 15:25 | links
 
Otra lieta, ko vēlējos noskaidrot, ņemot vērā, ka man nav bijusi pieredze ar eholoti:
kur meklēt labu turētāju eholotes devējam un vai to izvēloties ir jāņem līdzi pats devējs, lai piemērītu?

Doma par devēju, kas būtu mobils (derētu dažādām laivām) un drošs, pasargātu no celmiem seklākās vietās..
18.aprīlis 2016, 15:09 | links
 
Jautājums ekspertiem, vai esmu pareizi sapratis. Visdrošākais akumulators eholotiem kā Garmin striker 7 SV, Humminbird helix 7, Lowrance 7ti totalscan utt. ir dziļizlādes akumulators ar 12V un ne mazāk kā 12Ah. Varbūt pietiek ar 9Ah kārtīgai vienas dienas copei?
18.aprīlis 2016, 14:48 | links
 
Esmu nesen ticis pie Lowrance 7Ti, majas paspaidot liekas ļoti labs aparāts būs, daudz iespējas viņam. Bet viena lieta ko pamaniju un kas likas tomer ka neliels gļuks, ka nokachajot kartes no insigth genesis viņas ladejot iekšā viss paliek lens un max var ieladēt 2-3 kartes, kaut nokačātas man ir kadas 7. Reali pie kartēm piem Redzu Lowrance, Navionics (ja nemaldos) un tad kadu no ieladetajam, bet kad ladeju nakamas, viss sagruzās un piem Daugava pazud ko pirmit esmu ieladējis.

Kādam kam ir 7Ti plz uraksta man PM. Varbut es pats kaut ko ne tā daru, kaut gan nevajadzētu tā but :)
17.aprīlis 2016, 14:24 | links
 
Vienkārši jāiet tālāk :)
17.aprīlis 2016, 08:00 | links
 
Pārdodu
Humminbird Helix 5x SI GPS
Loti labā stāvoklī.
500 EUR
2 9 6 6 0 1 2 3

melnais, 16.aprīlis 2016, 21:58


Ja nav noslepums, kadel pardod? Prasas lielaks ekrans vai kada cits iemesls?
17.aprīlis 2016, 00:28 | links
 
Pārdodu
Humminbird Helix 5x SI GPS
Loti labā stāvoklī.
500 EUR
2 9 6 6 0 1 2 3
16.aprīlis 2016, 21:58 | links
 
Jaunumi no Humminbird, kartogrāfijas sakarā. 30. martā ir iznācis update AutochartPro programmatūrai. Galvenās ziņas - tagad ir izveidota saite starp datoru un Autochart LIVE Helix/Onix eholotēs, kartēm var izveidot bāzes pārklājumu no satelīta attēliem, ievērojami paplašināts importējamo datu formātu daudzums. Šobrīd urbjos cauri visiem jaunumiem, lai varētu Jums palīdzēt ar padomu - kā iegūt vēl labākas kartes Humminbird Helix un Onix iekārtām! Nianse - šo update var dabūt tikai AutochartPRO lietotāji un jāmeklē tas ir produkta reģistrācijas lapā, zem vecās lejuplādes. Ne asakas!
15.aprīlis 2016, 15:21 | links
 
Saskaņā ar oficiālo ražotāja informāciju jaunais Deeper PRO un PRO+ tirdzniecībā būs no nākamās nedēļas sākuma, attiecīgi arī pie mums un citos veikalos.
13.aprīlis 2016, 22:34 | links
 
Lowrance Akcija 2016 - Lowrance HDS un Elite Ti pircējiem - kartogrāfijas dāvana - 300 EUR vērtībā kartes no C-Map. Lowrance Hook pircējiem - 190 EUR bunuss C-map kartēs. Papildus bonuss visiem - 3 mēnešu Insight Gensis Premuim abonements privātai kartogrāfijai. Izdevīgs piedāvājums! Mums uz vietas ir gan HOOK, gan HDS sērija. Ne asakas! Sīkāka informācija eholotes.lv Blogos
13.aprīlis 2016, 13:06 | links
 
Sveicināti.
Jautājums atkal ir par dīperi :)
Pie tiem, kas viņu pārdod.

Kad parādīsies jaunie modeļi ar wifi?
Kāda varētu būt orientējošā cena modelim ar wifi un ar gps?

Vai būs iespēja apmainīt bluetooth modeli pret wifi modeli?

http://www.buydeeper.nl/wp-content/uploads/Deeper-assortiment2.jpg

-d.

drl-, 12.aprīlis 2016, 15:17


Jaunos modeļus sola šonedēļ, cenas 229 EUR un 249 EUR GPS modelim.
13.aprīlis 2016, 10:50 | links
 
Kāds var vienkāršoti izstāstīt atšķirības reālajā dabā uz ūdens starp diviem eholotiem un "transmit Power" parametru:

a) 500W RMS, 4000W Peak to Peak
b) 500 W (RMS)

Vai reāli Latvijas iekšējos ūdeņos būs izjūtams, ka tranmit power b variantā ir mazāks?

Paldies!
Вы привели ссылку, где все подробно и совершенно правильно описано. А вы все это интерпретируете на свой лад. Нет там ничего, что вы тут написали и эхолот ничего не анализирует и не подбирает. RMS и PtP - это два различных метода вычисления значения мощности (математически). Это пишет Humminbird. А выражать мощность можно хоть в попугаях. От этого она не изменится. И такие значения пишут в ТТХ все производители эхолотов. А некоторые для эхолотов с CHIRP пишут, что мощность там 30000W, но поясняют, что это эквивалентная технологии мощность, хотя на самом деле там те же значения 500W RMS.
А фраза
Цитата:
The benefits of increased power output is the ability to detect smaller targets at greater distances
означает, что чем больше у вашего эхолота будет излучаемая мощность (не 500, а например 1000W RMS) тем... и далее все по тексту.

Пишу все это не занудства ради, а правильного понимания вещей для.

sigi, 6.aprīlis 2016, 12:58
12.aprīlis 2016, 20:57 | links
 
Sveicināti.
Jautājums atkal ir par dīperi :)
Pie tiem, kas viņu pārdod.

Kad parādīsies jaunie modeļi ar wifi?
Kāda varētu būt orientējošā cena modelim ar wifi un ar gps?

Vai būs iespēja apmainīt bluetooth modeli pret wifi modeli?

http://www.buydeeper.nl/wp-content/uploads/Deeper-assortiment2.jpg

-d.
12.aprīlis 2016, 15:17 | links
 
Lowrance Mark-4 HDI tirgoju vai mainu pret dzerkosanas inventaru Cena 190 eiras!

Spinings25, 22.marts 2016, 21:36
Vel gaida ipasnieku!

Spinings25, 2.aprīlis 2016, 21:22

vel joprojam gaida saimnieku!
11.aprīlis 2016, 16:10 | links
 
Sveiciens vīri. Jautājums- varbūt kādam jau ir deeper fishfinder. Kāds var pastāstīt par savu pieredzi ar viņu? Ir jēga ņemt vai nav? Doma gan no krasta, gan laivas.
6.aprīlis 2016, 16:42 | links
 
Kāds var vienkāršoti izstāstīt atšķirības reālajā dabā uz ūdens starp diviem eholotiem un "transmit Power" parametru:

a) 500W RMS, 4000W Peak to Peak
b) 500 W (RMS)

Vai reāli Latvijas iekšējos ūdeņos būs izjūtams, ka tranmit power b variantā ir mazāks?

Paldies!
6.aprīlis 2016, 12:58 | links
 
Ja ir interese, tad sakara ar laivas apgreidosanu, nesteidzigi tirgoju tris sezonas jaunu Garmin Echomap 70 dv, ar visam iespejamam kartem, ieskaitot LV Topo karti (udenu dzilumu karte). Jautajuma cena 800 eur. Tehniska informacija seit:
https://buy.garmin.com/en-US/US/on-the-water/discontinued/echomap-70dv/prod122889.html
6.aprīlis 2016, 06:47 | links
 
Ir kāds no foruma, kurš šogad iegādājies Garmin Striker 7 SV eholoti?
4.aprīlis 2016, 10:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager