Eholotes

Protams ja esi noradijis latviju ka preces sanemsanas valsti caur vpn jau visadi prikoli ir redzeti, bet tas ir lohu problemas, principa aliks ir legit kantoris jautajums vai mes esam tik bagati lai pirktu sudus
29.jūlijs 2023, 20:42 | links
 
bums [29.jūl]: Lai atgrieztu naudu, nevajag sūtīt uz Ķīnu preci. Ieteicams saņemto paku atverot nofilmēt. Bet man tāpat atgriež naudu.

Alex, 29.jūlijs 2023, 19:10
Lai atgrieztu naudu, nevajag sūtīt uz Ķīnu preci. Ieteicams saņemto paku atverot nofilmēt. Bet man tāpat atgriež naudu.

Alex, 29.jūlijs 2023, 19:10
Alex -netēlo ķinas gudro.Bled lai to paku atvērt man vēl būtu jāsamaksā ievedmuita un PVN Tas pipele ķīniets to nebija izdarījis ,jo viņš zināja ka finišā varbūt piķi nolocīs
Kur ta tu sūtīji no aliexpress pvn un ievedmuitu tagad maksa automatiski. Nav vairs nekadas jeblas ar muitu, ta jau kadus 2 gadus ir
29.jūlijs 2023, 20:40 | links
 
chip22 [28.jūl]: Bišku pa sālītu

Ja vajag kaut ko primitīvu un lēti, varu uzdāvināt šo ierīci.
29.jūlijs 2023, 20:37 | links
 
Es arī netaisos neko sūtīt atpakaļ Lai pasts pats sūta kur grib Aļiks tā arī uzrakstīja pakas atgriezšana nav obligāta Ja es būtu nomaksājis nodokļus -atkal sāktos riņķa dancis Nahuj man viss tas vajadzīgs Pašlaik viss ir pa nullēm :)
29.jūlijs 2023, 19:27 | links
 
Lai atgrieztu naudu, nevajag sūtīt uz Ķīnu preci. Ieteicams saņemto paku atverot nofilmēt. Bet man tāpat atgriež naudu.

Alex, 29.jūlijs 2023, 19:10

Lai atgrieztu naudu, nevajag sūtīt uz Ķīnu preci. Ieteicams saņemto paku atverot nofilmēt. Bet man tāpat atgriež naudu.

Alex, 29.jūlijs 2023, 19:10

Alex -netēlo ķinas gudro.Bled lai to paku atvērt man vēl būtu jāsamaksā ievedmuita un PVN Tas pipele ķīniets to nebija izdarījis ,jo viņš zināja ka finišā varbūt piķi nolocīs
29.jūlijs 2023, 19:23 | links
 
Lai atgrieztu naudu, nevajag sūtīt uz Ķīnu preci. Ieteicams saņemto paku atverot nofilmēt. Bet man tāpat atgriež naudu.
29.jūlijs 2023, 19:10 | links
 
Jūs ar ķīnīzeriem esat strjomā pats tikko kā gandrīz uzrāvos Viņiem ir tāda bode JFHSB Store kura it kā visu tirgo pa sviestmaizi Totālais metiens Es jutu, ka būs sūdi Kad atnāca paziņojums ka paka ir muitojama -sabremzēju Pagaidīju pāris dienas ,lai tā atnāk pasta nodaļā Palūdzu skuķus lai iedod nobildēt paciņu /teicu kaķinizers mani grib apčakarēt. Paciņa bija 10 x mazāka nekā taj vajadzēja būt -uz tās bija rakstīts ,,sticker,, Tātad par 400 eirām bildīte ar preces attēlu Nesazinoties ar tirgoni grūdu iekšā pretenziju Aliexpress Šodien atnāca oficiāla atbilde ka naudu aļiks pārskaitīs man uz kontu Pievienošu tās bodes adresi -NEKĀDĀ GADĪJUMĀ no turienes neko nesūtiet Jo ka pēc palasiet negatīvās atsauksmes kur krievi iet pa gaisu ka eholota vietā atsūta rokas citrona spiedi Vēl kas ar bodi sarakstīties nav jēgas viņi velk gumiju lai notecētu pretenzijas termiņi Otrs ja atvērsiet tad viņi pastāv uz to ka tā nav viņu sūtītā prece u.t.t
https://www.aliexpress.com/store/1102488505?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.2.7b4b1802teeGqT
Pilnīgi viss tur ir fufels Viņu piedāvājumā ir punkts * Visām atgrieztajām precēm ir jābūt oriģinālajā stāvoklī un iepakojumā. uz šā punkta pamata viņi visus čakarē Pozitīvo reitingu viņi ir salasījuši mākslīgi ar kat kādu nieku tirdzniecību
Es šjā gadījumā tiku galā
29.jūlijs 2023, 18:31 | links
 
chip22 [27.jūl]: Sveiki. Var kāds ieteikt kādu lētā gala eholoti, lai meklētu tikai dziļuma bedres?
Varbūt kāda lieto no alika eholoti tādiem pat mērķiem?
Nevajag aļika eholoti pirkt. Ap 100 eiro nopērc Lowrance hook 4 ar gps. I punktus varēsi ielikt, i visu tev rādīs kā vajag. Vienkāršs ar krāsainu ekrānu, ūdens drošs. Es pats tādu lietoju un teikšu kā ir, manām pieticīgajam vajadzībām copei no laivas pilnībā pietiek.
29.jūlijs 2023, 17:10 | links
 
kkas [28.jūl]: Garmin Striker vivid 4. Sazīmē pats savas dziļumu kartes un mauc.
Kāpēc čakarēties, deepera karšu abonaments maksā 20eiro uz gadu.
29.jūlijs 2023, 17:06 | links
 
daddy_j [27.jūl]: man kautkadam eholotam "ar kāju" tā arī bija 450khz un 9 grādi stars... ziemā vai lielā dziļumā perfekti!! Tā, ka viss saskan

Minētajam eholotam ir DSI (DownScan Imaging), t.i. tas zīmē bildi līdzīgu fočenei (nu tā stāsta, pašam nav bijis) - līdz ar to, loģiski, ka šaurs-pri šaurs stars. Ar "parasto 30-60 grādu staru nekāds DSI nesanāks...
Šitās DSI eholotes ir baigie mēsli, es savulaik nopirku Lowrencu pirmo kas parādījās par bargu naudu. Mums nav tādi dziļumi lai tas viss sakarīgi strādātu. Savukārt platais stars uz kantēm regulāri visādu huiņu zīmēja. Savukārt šaurais reāli čakarēja prātu tiklīdz vilnis vai laiva šūpājās. Īsāk sakot. Kuiņa. :(
29.jūlijs 2023, 17:05 | links
 
to Jon-Hill
Šim devējam 455/800 kHz DSI Skimmer, šādi leņķi:
455 kHz with 6.4° beam width,
800 kHz with 12° beam width.
29.jūlijs 2023, 14:40 | links
 
raimondsL [28.jūl]: kkas [Vakar]: Garmin Striker vivid 4. Sazīmē pats savas dziļumu kartes un mauc.Tas jau tas pats, kas lietot navionics mobīlo aplikāciju. 30 dienas laikam bezmaksas var
14 dienas
29.jūlijs 2023, 14:14 | links
 
Nu blin, vot besī ārā, rokoties pa neta dzīlēm, atradu šo:
== На частоте 455 kHz сонар работает под углом 60, детально отображая косяки рыбы и обширные участки дна. На частоте 800 кГц угол обзора составляет 20, что делает чрезвычайно эффективным лов на приманку.==
.. i saproti tagad, vai dirš, vai patiesi tā ir !!??
Nav citas iespējas, būs tomēr jāmēģina !
29.jūlijs 2023, 12:09 | links
 
kkas [28.jūl]: Garmin Striker vivid 4. Sazīmē pats savas dziļumu kartes un mauc.
Bišku pa sālītu
28.jūlijs 2023, 22:42 | links
 
kkas [28.jūl]: Garmin Striker vivid 4. Sazīmē pats savas dziļumu kartes un mauc.
Tas jau tas pats, kas lietot navionics mobīlo aplikāciju. 30 dienas laikam bezmaksas var
28.jūlijs 2023, 12:21 | links
 
Garmin Striker vivid 4. Sazīmē pats savas dziļumu kartes un mauc.
28.jūlijs 2023, 10:32 | links
 
Sveiki. Var kāds ieteikt kādu lētā gala eholoti, lai meklētu tikai dziļuma bedres?
Varbūt kāda lieto no alika eholoti tādiem pat mērķiem?
27.jūlijs 2023, 23:14 | links
 
Skaids, paldies !!
27.jūlijs 2023, 11:51 | links
 
man kautkadam eholotam "ar kāju" tā arī bija 450khz un 9 grādi stars... ziemā vai lielā dziļumā perfekti!! Tā, ka viss saskan

Minētajam eholotam ir DSI (DownScan Imaging), t.i. tas zīmē bildi līdzīgu fočenei (nu tā stāsta, pašam nav bijis) - līdz ar to, loģiski, ka šaurs-pri šaurs stars. Ar "parasto 30-60 grādu staru nekāds DSI nesanāks...
27.jūlijs 2023, 11:14 | links
 
Jon-Hill [27.jūl]: HI
Jautājums ziņiem !!
Kāds leņķis staram ir eholotei:
Lowrance HOOH 3x DSI
,, ja raksta, ka frekvences esot 455/800 !!
Nekur netā neatrodu, bet pēc loģikas, ja 200 kHz stara leņķis esot 16 grādi,, tad šim sanāk ap 10 !!
Un pat, ja pareizinam ar trīs (3x) vien - 30 grādi !!!
Vai es kkur galīgi auzās ??
nu tik šaurs stars diez vai būs, kkā neticas. bet no galvas šim nezināšu
27.jūlijs 2023, 11:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager