Eholotes

Sveiki.Man eholots rada uz zivtinam lielaku dzilumu neka patiesiba tur ir un nerada zivis pie grunts varbut var kads iemacit ka pareizi nolasit.Eholots ir Lowrance Elite3x.
22.novembris 2015, 18:09 | links
 
Kāds ir jau pamēģinājis raymarine ehalotes. Kādas atsauksmes par viņām ?
21.novembris 2015, 09:43 | links
 
 
Negribu maisīt ūdeni(gaisu;)), bet pirms mēnešiem 6 biju štatos un pārdevējs Cabelās apgalvoja, ka visiem jaunajiem Lowrance ar GPS tas nolokosies ieslēdzot ārpus US. Viņš pat minēja kaut kādu ražošanas datumu, pēc kura ražotiem Lowranciem tā būšot.

Pieņemu, ka ronny varētu būt kompetentāks;)

Bet ar Humminbird darbību nevajadzētu būt problēmām, vienīgi nav metru, km/h, Celsija grādu un LV valodas, bet cilvēkiem jau nav problēmu jaunas mērvienības iemācīties, vai ne;)?!

aiviss, 3.janvāris 2013, 16:59

HDS nobloķēsies noteikti, Elite, Mark kā paveiksies. Bet ir vēl viena svarīga lieta par kuru nevajadzētu aizmirst- garantija!!!
Starp citu vēl viens svarīgs jaunums, drīzumā būs iespēja iegādāties Baltijas iekšējo ūdeņu karti.

ronny, 3.janvāris 2013, 20:22


Neesmu spečuks, tikai atreferēju, ka tēma jau cilāta.
20.novembris 2015, 15:00 | links
 
marciic, patin atpakaļ pats to bildi.. atbilde netika sniegta viennozīmīga.. citēju eholotes.lv: ""

Ir saraksts ar Lowrance modeliem, kuriem ir ROW sērija - tulkojas Rest Of the World.
Strādās visi, bet ierobežotā funkcionalitātē. Šķērsojot konkrēto neatceros kuru, paralēli rāda paziņojumu, ka funkcionalitāte tiek ierobežota." Lai man piedod eholotes.lv, bet no šīs atbildes skaidri nesapratu vai LV strādās vai arī LV būs kādi traucējumi.. vairāk sapratu, ka viss strādās.

Citiem foruma lietotājiem savukārt viss strādā, tas gan bija par humminbird dārgo galu. Laikam jau nav daudz lietotāju, kas eholotes iegādājušies ASV un lieto tās LV..
20.novembris 2015, 12:56 | links
 
Jautājums par eho no US tirgus.
Piemēram, Lowrace Elite 4 HDI. Par mērvienībām - štrunts, pēdas dzīvi neapgrūtina, a par GPS - vai nav kādu gļuku vai citu nianšu darbammūsu platuma grādos ?

martins_, 20.novembris 2015, 11:39


Jau iepriekš forumā bija rakstīts, ka Lowrance bloķējot GPS signālu, ja iekārta ir neatbilstošajā reģionā. Pameklē tepat forumā.
20.novembris 2015, 12:01 | links
 
Jautājums par eho no US tirgus.
Piemēram, Lowrace Elite 4 HDI. Par mērvienībām - štrunts, pēdas dzīvi neapgrūtina, a par GPS - vai nav kādu gļuku vai citu nianšu darbammūsu platuma grādos ?
20.novembris 2015, 11:39 | links
 
Kurš varētu pateikt, eholotei Lowrance elite 5hdi, braukājot visu laiku apkārt pa ezeru viņš zīmē ceļu kā un kur ir braukāts, paiet kāds laiks, un tie zīmētie ceļi pamazām pazūd eholotē. Var kaut kā uztaisīt tā lai tie iebrauktie ceļi nepazūd?

Gedis, 19.novembris 2015, 16:35


Lai iepriekšējie ceļi nezūd - vajag tos saglabāt un sākt jaunus. Paskaties specifikācijā - cik ceļus Tev eholote ļauj saglabāt un lieto.
19.novembris 2015, 19:25 | links
 
Kurš varētu pateikt, eholotei Lowrance elite 5hdi, braukājot visu laiku apkārt pa ezeru viņš zīmē ceļu kā un kur ir braukāts, paiet kāds laiks, un tie zīmētie ceļi pamazām pazūd eholotē. Var kaut kā uztaisīt tā lai tie iebrauktie ceļi nepazūd?
19.novembris 2015, 16:35 | links
 
piedod, bet zivi kas ir pie gultnes neviens eholots neatradiis :) ja nu vienigi tas nebus mega liels 10kg liidaks. un ari tad vins vel ir janokjer.

martins_riga, 11.novembris 2015, 02:20


Šis uzskats ir kļūdains. Ir bijušas situācijas, kad nogūlušos asari redz tikai sānskatā, un arī ķērām pēc sānskata. Tehnoloģijas ir jāmāk lietot. Ir cilvēki, kuriem tas padodas labāk, ir tādi, kuriem pietiek ar bildīti. Katram savs.

Par makšķerēšanas tēmām vienmēr būs diskusijas un strīdi, jo visi gali ūdenī :)
11.novembris 2015, 09:17 | links
 
Sveiks!

paldies par komentaaru. esmu ari jusu veikala pircis eholotu, jo cenas un apkalposanas kvalitate jums ir super. it ipashi no Tevis personigi!

vienkarsi man konkretaja raidijuma nepatika apskatitaa tema par izshkjirtspeju. iesaku pieiet ari tehniskiem parametriem nopietnaak. jo cilveki kas "uz aci" nosaka izshkjirtspeju isti nav nopietni njemami. mes dzivojam tehnologjiska laikmetaa, kur izjutas un asums ir realitvas vertibas.

veel es noskatiijos raidijumu par deepera stiprinaajumu. interesee kaa juus atrisinat jautajumu ar "zonas" pazushanu, kad eholots atrodas zem uudens.

es labpraat uztaisiitu ar jums kopaa kaadu deeper testu ziemaa. reaalos apstaklos aluksnes ezeraa ar piemeru, kaa pareizi to lietot, kadas situacijas un kaads ir shii aparaata pielietotojums.

uzreiz varu pateikt, ka pagaidaam peec manas pieredzes deeperam uz doto momentu nav konkruentu ziemas copei.

martins_riga, 11.novembris 2015, 00:36


Gints Tev uzrakstīja, kāpēc tas raidījums ir tāds un kādi plāni nākotnei, bet Tu tik kā zirgs ar klapēm uz acīm, pakrati galvu un tik laid tālāk pa savam. Es kā pircējs, kuram vajag pirmo eholotu, tieši ar tādu pašu aci vērtēšu attēlu kā cilvēki šajā video.
11.novembris 2015, 09:16 | links
 
to_ginca
Raymarine? Tiešām?
Nu nezin, tas man atgādina Dora_Explorer:
Bērni, vai jūs redzat to brīnišķīgi krāsaino bildīti, kas it kā atbilst ūdens slānim? - Jā!
Bērni, vai jūs redzat to kaut ko cieto, kas ir it kā grunts? - Jāā!
Bērni, tad jau jūs noteikti redzat to h..uiņu, kas varētu būt zivs vai bruņurupucīši! - Jā, h...uiņu redzam, mums patīk bruņurupucīši!!!
A kā ar kartogrāfijas iespējām? U.c. iespējām?
Neatbalstu nevienu kompāniju, bet krāsainas bezjēgas bildītes varu aplūkot arī mājās, vo.

mini_Me, 11.novembris 2015, 00:53



pasi piedaloties sacensiibaas daudzkaart esam paljaavusies uz to ko raada sii kastiite ar kraasainaam bildiiteem:)biezaak sii uzticiiba:)ir attaisnojusies.paskaties arii dazaadus PAL video pats redzeesi daudziem uz laivas ir Raimarine(.protams ne jau leetaakaas versijas),tas jau arii par kaut ko liecina:)?
11.novembris 2015, 05:18 | links
 
piedod, bet zivi kas ir pie gultnes neviens eholots neatradiis :) ja nu vienigi tas nebus mega liels 10kg liidaks. un ari tad vins vel ir janokjer.

martins_riga, 11.novembris 2015, 02:20

Mierīgi, pat 4-5 asarīšu (250-300 gr.) bariņu parādīs. Esmu pārliecinājies.
Varbūt uzvilksim sarkan_balt_sarkano un pieminēsim Varoņus?
11.novembris 2015, 03:04 | links
 
piedod, bet zivi kas ir pie gultnes neviens eholots neatradiis :) ja nu vienigi tas nebus mega liels 10kg liidaks. un ari tad vins vel ir janokjer.
11.novembris 2015, 02:20 | links
 
es gribetu lai si diskusija partop par tehnologisku diskusiju lietotaj mini_me. nevis par neadekvaatu pljurkstesanu. jo shii ir vieniga, kura neviens negalinaas un nebuchos :)


izvele ir katra pasa zinaa. svarigi ir lai tirgotaji spej paradit kadas konkretas preces prieksrocibas. pat ja tas nekonkuree, iespejams vini tapat buus ieguveeji.
musdienas ieguveji ir tie, kuri parada un izstasta. pareizi, nemot vera parametrus. tas arii viss.

parametri un testi, atbilstoss razotaja parametru uzskatijums un cena ir tas, kas liek klientiem izveleties konkreto preci.

martins_riga, 11.novembris 2015, 01:03

Mans ieteikums: neskatīties krāsainās bildītes, bet tiešām praksē atrast ar konkrēto eholoti pie gultnes esošu zivi.
Arī veikt kartogrāfijas ierakstus, saglabāt datus un lietot tos klientiem draudzīgā vidē.
Izvēle?
Tāpat nospiedošais vairākums lietotāju izvēlēsies gadžetu pa lēto un ar ierobežotām spējām. Kamēr pienāks nākošais attīstības posms un sezonas cipars...
Bet nesatraucies, veikalnieki zaudētājos noteikti nebūs.
11.novembris 2015, 02:15 | links
 
es gribetu lai si diskusija partop par tehnologisku diskusiju lietotaj mini_me. nevis par neadekvaatu pljurkstesanu. jo shii ir vieniga, kura neviens negalinaas un nebuchos :)


izvele ir katra pasa zinaa. svarigi ir lai tirgotaji spej paradit kadas konkretas preces prieksrocibas. pat ja tas nekonkuree, iespejams vini tapat buus ieguveeji.
musdienas ieguveji ir tie, kuri parada un izstasta. pareizi, nemot vera parametrus. tas arii viss.

parametri un testi, atbilstoss razotaja parametru uzskatijums un cena ir tas, kas liek klientiem izveleties konkreto preci.
11.novembris 2015, 01:03 | links
 
to_ginca
Raymarine? Tiešām?
Nu nezin, tas man atgādina Dora_Explorer:
Bērni, vai jūs redzat to brīnišķīgi krāsaino bildīti, kas it kā atbilst ūdens slānim? - Jā!
Bērni, vai jūs redzat to kaut ko cieto, kas ir it kā grunts? - Jāā!
Bērni, tad jau jūs noteikti redzat to h..uiņu, kas varētu būt zivs vai bruņurupucīši! - Jā, h...uiņu redzam, mums patīk bruņurupucīši!!!
A kā ar kartogrāfijas iespējām? U.c. iespējām?
Neatbalstu nevienu kompāniju, bet krāsainas bezjēgas bildītes varu aplūkot arī mājās, vo.
11.novembris 2015, 00:53 | links
 
Sveiks!

paldies par komentaaru. esmu ari jusu veikala pircis eholotu, jo cenas un apkalposanas kvalitate jums ir super. it ipashi no Tevis personigi!

vienkarsi man konkretaja raidijuma nepatika apskatitaa tema par izshkjirtspeju. iesaku pieiet ari tehniskiem parametriem nopietnaak. jo cilveki kas "uz aci" nosaka izshkjirtspeju isti nav nopietni njemami. mes dzivojam tehnologjiska laikmetaa, kur izjutas un asums ir realitvas vertibas.

veel es noskatiijos raidijumu par deepera stiprinaajumu. interesee kaa juus atrisinat jautajumu ar "zonas" pazushanu, kad eholots atrodas zem uudens.

es labpraat uztaisiitu ar jums kopaa kaadu deeper testu ziemaa. reaalos apstaklos aluksnes ezeraa ar piemeru, kaa pareizi to lietot, kadas situacijas un kaads ir shii aparaata pielietotojums.

uzreiz varu pateikt, ka pagaidaam peec manas pieredzes deeperam uz doto momentu nav konkruentu ziemas copei.
11.novembris 2015, 00:36 | links
 
vispar jau pasham vajadzetu paskatities tehniskos parametrus un izshkjirties par cenas un veiktspeejas labaako variantu. tas nemaz nav tik gruuti, jo eholotu tirgus nav tas, kur ir 1000 iespeju piedavajums. konkretaja cenu grupa ir paris varianti un tad pasham jaizlemj.

mani gan ljoti apbeedinaaja pedejais eboat.lv video. dzheki ljoti sakariigi, bet pedejais vinu raidijums par eholotu izshkjirtspeejaam liekas bija tiraka savas preces lobeeshana neiedziljinoties tehniskajas niansees. :( zheel. :(

martins_riga, 10.novembris 2015, 22:24



Paldies par kritiku. Pēdējā video ko taisijām bija plāns notestēt tikai attēla, grunts, zivju rādijuma kvalitāti, kas manā skatijumā nav no mazsvarīgākajiem parametriem eholotēm. Eboat.lv jau septiņus gadus tirgojam populārāko ražotāju eholotes un arī turpinām to darīt. Cenšamies testēt un palīdzēt klientiem pieņemt pareizu lēmumu eholotes iegādē. Šoreiz netika ņemti vērā nekādi citi parametri, jo 10 min video izklāstīt visas fīčas par 3 dažādām eholotēm nav iespējams. Citas lietas mēģināsim stāstīt nakamajos video. Pēc mūsu pieredzes katrā cenu kategorijā ir kāds labāks un kāds švakāks aparāts. Cenā līdz 350 euro esmu pārliecināts, ka tas ir Raymarine. Labākaias un par pieejamāko cenu aparāts ar sānu skatu ir Humminbird Helix SI. Augstākajos cenu plauktos jāpievērš uzmanība Lowrance HDS un Humminbird Onix. Eboat.lv daudzus gadus ir lielākais mazumtirgotājs gan Humminbird, gan Lowrance, gan Raymarine!!! Nav mums plāns kādam kaut ko iesmērēt, tādā veidā mūsu mazajā tirgū izdzīvot nav iespējams!
10.novembris 2015, 23:35 | links
 
vispar jau pasham vajadzetu paskatities tehniskos parametrus un izshkjirties par cenas un veiktspeejas labaako variantu. tas nemaz nav tik gruuti, jo eholotu tirgus nav tas, kur ir 1000 iespeju piedavajums. konkretaja cenu grupa ir paris varianti un tad pasham jaizlemj.

mani gan ljoti apbeedinaaja pedejais eboat.lv video. dzheki ljoti sakariigi, bet pedejais vinu raidijums par eholotu izshkjirtspeejaam liekas bija tiraka savas preces lobeeshana neiedziljinoties tehniskajas niansees. :( zheel. :(
10.novembris 2015, 22:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager