Eholotes

Patīk man šie visi tirgotāji no sērijas nepērc pie viņa vins ir lohs pērc pie manis , cik zinu tad garantijas laik visi tirgotaji dod vienādu tad nu te paliek cenas jautājums un ja vel var uz vietas salīdzināt vairākus variantus tad vispār super.
10.novembris 2015, 21:59 | links
 
Sveika tauta :)

tagad skaidrs, izrādas arī sievietes, tāpat kā vīrieši svetkos dāvina riepas, akumulatorus, laivas utt..



Un ak jā.. es pati arī esmu copmane :D

Mairita, 9.novembris 2015, 18:55

falx, 10.novembris 2015, 08:48

Tas ir slikti? :D

Mairita, 10.novembris 2015, 14:14
Tas ir ļoti praktiski, vīra davana noderēs Jums abiem! ;)

falx, 10.novembris 2015, 15:26


Savā ziņā jā :) Bet vismaz nav tā: "Mīļais, es tavā dzimšanas dienā sev uzdāvināju kurpes" :D
10.novembris 2015, 15:54 | links
 
Sveika tauta :)

tagad skaidrs, izrādas arī sievietes, tāpat kā vīrieši svetkos dāvina riepas, akumulatorus, laivas utt..



Un ak jā.. es pati arī esmu copmane :D

Mairita, 9.novembris 2015, 18:55

falx, 10.novembris 2015, 08:48

Tas ir slikti? :D

Mairita, 10.novembris 2015, 14:14

Tas ir ļoti praktiski, vīra davana noderēs Jums abiem! ;)
10.novembris 2015, 15:26 | links
 
Sveika tauta :)

tagad skaidrs, izrādas arī sievietes, tāpat kā vīrieši svetkos dāvina riepas, akumulatorus, laivas utt..



Akdies cik daudz spama saradās :D Paldies visiem, kas cenšas palīdzēt! Ja kādam vēl ir interesanti ieteikumi, rekomendācijas utt., ar prieku gaidīšu :)
Šobrīd paturēšu prātā divus visjēdzīgākos interesentus un smalkāk papētīšu piedāvātās ierīces iesākumā virtuāli un tad jau arī klātienē.
Smols- par dāvanu karti.. biju apsvērusi šādu iespēju, bet nu foršāk ir sagādāt jau taustāmu pārsteigumu, turklāt manos spēkos ir neuzkrītoši noskaidrot vīra vēlmes :) Un ak jā.. es pati arī esmu copmane :D

Mairita, 9.novembris 2015, 18:55

falx, 10.novembris 2015, 08:48


Tas ir slikti? :D
10.novembris 2015, 14:14 | links
 
Fish ID, manuprāt, nav nepieciešams. Zivis jāatpazīst pēc arkām.

eholotes, 4.novembris 2015, 21:26

Bet kapec man nerada fish id sadalot ekranu horizontali?Tas varetu but braķis?
10.novembris 2015, 13:39 | links
 
Sveika tauta :)

tagad skaidrs, izrādas arī sievietes, tāpat kā vīrieši svetkos dāvina riepas, akumulatorus, laivas utt..



Akdies cik daudz spama saradās :D Paldies visiem, kas cenšas palīdzēt! Ja kādam vēl ir interesanti ieteikumi, rekomendācijas utt., ar prieku gaidīšu :)
Šobrīd paturēšu prātā divus visjēdzīgākos interesentus un smalkāk papētīšu piedāvātās ierīces iesākumā virtuāli un tad jau arī klātienē.
Smols- par dāvanu karti.. biju apsvērusi šādu iespēju, bet nu foršāk ir sagādāt jau taustāmu pārsteigumu, turklāt manos spēkos ir neuzkrītoši noskaidrot vīra vēlmes :) Un ak jā.. es pati arī esmu copmane :D

Mairita, 9.novembris 2015, 18:55
10.novembris 2015, 08:48 | links
 
Smols - izdari pakalpojumu un pazūdi no šī foruma.
9.novembris 2015, 22:53 | links
 
Es nopirku lowerans elite chirp ×4 pa 219 eur ehalotes.lv ļoti apmierinats.Loti labi parada gan zivis gan gultni. Ekrans ari normals 4.3 coulas.Ir visas nepieciešamas funkcijas.Akumularors gan ladetais bija krietni dargaks neka es nopirku.
9.novembris 2015, 21:04 | links
 
Rio, ir nepārāk daudz cilvēku iekš LV, kas labi pārzin eholotes - tiešām pārzin, nevis tikai ieslēdz un izslēdz. Neticu, ka Salmo kāds man varēs tikpat detalizēti apsmadzeņot par Eho, kā to spēj eholotes.lv
Ja es kļūdos, tad pasaki man, kurš no Salmo man apgaismos šai sakarā ?

Mani neaizskāri, esmu tikai cilvēks no malas, bet ja man būtu līdzīgs kantoris, tad gan būtu aizsskāris, jo nepārtāk korekts ''jociņš''.

brekingems, 9.novembris 2015, 19:17


dargais anoniimais cilveek, ceru ka tu speej saprast ka,dotajaa situacijaa runa nebija par TEVI!!!!bet par cilveku kuram vajag pirmo ehaloti par noteiktu budzetu,tici man par Raimariine ehalotiem kuri ir mums veikalaa ,SALMO.pardeveeji parzin diezgan augstaa liimenii,tadam iespeejams advanceetam cilveekam kaads esat juus es visdriizaak nepiedaavaatu raimarine vienkarsaakos modeljus,ja juus izradiitu interesi par augstaaka limenja aparaatiem kurus es noteikti pilniibaa nepaarzinu noteikti tev ieteiktu velaak griezties visdriizaak pie Eboat.lv .absoluuti arii neapstriidu Martinja zinasanas par eholoteem. bet nedaudz kaitinaaja vinja?iespeejams augstpraatiigais posts peec maneejaa ar domu ka naac pie mums mees esam gudraaki:),un raimarine vietaa 100 punkti:)klientam noteikti paardotu LOWRANCE...bet kaa jau mineeju dotaa budzeta gadijumaa Raimarine atteela kvalitaate ir paraaka un skaidraak izprotama(kas iesaaceejam ir ljoti svariigi!!!!),resp,sajaa gad mees pilniibaa speejam apkalpot klientu atbilstosi vinja prasiibaam.
p.s.pasam uz laivas atrodas divi raimarine 4 dvs un huminbird 798 ci hd.raimarine man huminbird manam advanceetaakajam laivas biedram nu katram savs:)peec speejaam:)
9.novembris 2015, 20:26 | links
 
Brekingems !!!!!
Labvakar Tautieti un copes koleega !!!!
Skiet ka Tu esi uzsacis DonKihotiski nevienlidzigu cinu ar TIRGONU kastu.
Tavos neta burtos ir mana skatijuma loti daudz patiesibas, un es pamata visam ko saki piekritu. Lai veicas.
P.S. Dons Kihots ja kas bija loti dizciltigas izcelsmes, un pec soc stavoklja vinjam tadas cinisanas ar vejdzirnavam naher nebija vajadzigas.
9.novembris 2015, 19:36 | links
 
Mairita !!!!!
Sac manuprat ar to, pajauta nejausi neuzkritosi viram vai viņš vispar tadu ehaloti grib lietot. Lielaka dala copmanu pat ar varu negrib lietot kokolotes, jo ...... viņi taks brauc copet, nevis kauc ko meklet ar kokolotem :-))))
Bet teiksu ka ira, kad es savam acim redzeju ka pagajusaja ziema darbojas ta gudra ekolotiska Deeper bumba, es biju loti loti parsteigts un neslepsu ari sajusminats :-))))))
Tur vis ir perfekti, izmers, darbiba, svars un t.t.
Vienigi man domat ka drīz janak ara tas bumbas jaunakajai otrajai versijai, līdz ar to bus citas cenas, citi piedavajumi. Ta ka manuprat ta kokolote nav Maximas dieniska kjimiska desa ko mes perkam regulari.............
Domaju ka gimene kur abi vecaki mil copi. tada bumba bus noderiiga uz loti, loti ilgu laiku. Ko var jaunu vel izdomat vel jaunaka modeli......... es tiesam nezinu, varbut vienigi dizainu, un attiecigi cenu :-)))))
Ta ka nesteidzies, un lai veicas ar to kokolotes izveli.
Hau....................
9.novembris 2015, 19:25 | links
 
Rio, ir nepārāk daudz cilvēku iekš LV, kas labi pārzin eholotes - tiešām pārzin, nevis tikai ieslēdz un izslēdz. Neticu, ka Salmo kāds man varēs tikpat detalizēti apsmadzeņot par Eho, kā to spēj eholotes.lv
Ja es kļūdos, tad pasaki man, kurš no Salmo man apgaismos šai sakarā ?

Mani neaizskāri, esmu tikai cilvēks no malas, bet ja man būtu līdzīgs kantoris, tad gan būtu aizsskāris, jo nepārtāk korekts ''jociņš''.
9.novembris 2015, 19:17 | links
 
Akdies cik daudz spama saradās :D Paldies visiem, kas cenšas palīdzēt! Ja kādam vēl ir interesanti ieteikumi, rekomendācijas utt., ar prieku gaidīšu :)
Šobrīd paturēšu prātā divus visjēdzīgākos interesentus un smalkāk papētīšu piedāvātās ierīces iesākumā virtuāli un tad jau arī klātienē.
Smols- par dāvanu karti.. biju apsvērusi šādu iespēju, bet nu foršāk ir sagādāt jau taustāmu pārsteigumu, turklāt manos spēkos ir neuzkrītoši noskaidrot vīra vēlmes :) Un ak jā.. es pati arī esmu copmane :D
9.novembris 2015, 18:55 | links
 
Rio, ja būtu zolīds pārdevējs, tad piedāvātu atnākt uz Salmo, šobrīd Tevis teiktajā par ''kantorīšiem'' cauri spiežas kārtīgs 9 klašu pašpuika. Diezgan bēdīgs posts no Tavas puses.

Ticu, ka atbildes nebūs, bet cik ''kantorīšus'' esi atvēris ?

LV ir maza, nekad nevar zināt kam maizes kumos jāprasa, tāpēc labāk nespļausim tik prasti, tai mūsu mazajā kopakā ;)

brekingems, 9.novembris 2015, 16:33


nu cilveeks izradija interesi par ehalotu es atbildeeju to kaa patiesiibaa ir to ka raimarine ir vis labaakaa bilde un visvienkarsaak saprotamais ehalots diez vai kaads to var apstriideet(sobriid nerunaaju par advancetaakaam ieriiceem huminbirdam un lowrance ir lieliski aparaati ar dazaadaam uuber :) funkcijaam bet iesaaceejam tas naher :) nav vajadziigs!!!!!),pietiek uzmest aci atteelam veikalaa lai jautaajumi izzustu:) manupraat sakumam labaaaka varianta vienkaarsi nav!!!a par tiem kantoriisiem tas taa asuminjam ar humoru:)ja kaads iipasi juutiigais tika aizvainots tad nabadzinjam atvainojos:)
9.novembris 2015, 17:52 | links
 
Smols,Tavas domas lido vēja spārniem! Man,kā ne pirmā svaiguma puikam,paiet zināms laiks lai Tevi saprastu,bet Eholotes zin par ko runā. Domāju,ka spēcīgākais špīlers šai lauciņā.
9.novembris 2015, 17:36 | links
 
Kaspars !!!!!
Ta kas bija tie par cipariem 47-51-52 sadala Juglas ezers ??????
P.S. Nav letak tadus zimulus nopirkt Centraltirgu ????
Runa ka tur vakaros ara met daudz daudz kg visadu zemmeru zivju.........., mazi asarisi, lidacinas, linisi ???
Nez kur viņi tadas aizliegta izmera zivis dabuu ?????

Smols, 9.novembris 2015, 17:21


Lūdzu vēlreiz, tikai atšifrē šo sarežģīto tekstu:) Lai varu saprast ko gribi man pateikt.
9.novembris 2015, 17:32 | links
 
Varbūt kādam ir padomā nenliela konferenču zāle vai klase ar projektoru, kuru varētu noīrēt ārpus darba laika? Ir plāns Autochart kartogrāfijas semināru uzrīkot LV interesentiem. Paldies jau iepriekš. Plāns būtu no 19 līdz 22.00.. Ir idejas? PM lūdzu.
9.novembris 2015, 17:30 | links
 
Smolam atkal panesās:)
9.novembris 2015, 17:16 | links
 
Pirms pirkt es jau padomātu kam uzticēties firmai ar daudzu gadu pieredzi(SALMO,eboat)vai arī nesen uzradušam kantorītim :)

rio., 9.novembris 2015, 14:07


...:) varētu domāt, ka paši ražojat !
Gan vecais gan jaunais gruzīns to konjaku
*MiNascali* smeļ no vienas mucas !

bushmans, 9.novembris 2015, 14:27

Bet "vecais" gruzīns taču ir "viedais" un "vienīgais respektējamais" :) Tā jau ir, tirgo tik to ko zin...

Lowrance Elite 4xCHIRP šobrīd maksā 219 EUR, Mairita, akumulatori, lādētāji - viss uz vietas, ar ražotāja garantiju. Ar lielisku attēlojumu un labām funkcijām. 300 Eur arī lādētājs un akumulators ietilps. Lai "vecais gruzīns" ar cenām nepiečakarē, LOWRANCE šobrīd ir pieejami atsevišķi akcijas produkti.

Pēc tam vēl uzprasi - kāpēc eholotei bez sānskatiem ir vajadzīgs plats ekrāns :) Vai tāpēc, ka nav track-back? Augstam ekrānam vairāk telpas. Bet tas tā... asumiņam.

Lai Jums mierīgs prāts un siltas domas :)

eholotes, 9.novembris 2015, 16:15


Track Back ir interesanti. Kas vēl ir svarīgi? Kā jau teicu, šīs ierīces man ir tumša bilde un gribas uzdāvināt labu ierīci (savas maksātspējas robežās, varbūt drusku pāri tām). :) Plus tiešām jāsaprot, kas vēl papildus nepieciešams- Tu minēji, ka tam pa 300 eur akumulators un lādētājs nāk komplektā, bet kā ar kronšteiniem? Un kas vēl? Klātienē nākšu skatīties visticamāk decembra sākumā (tā būs Ziemassvētku dāvana), bet vēlos saprast jau lacīgi- kas ir kas.

Mairita, 9.novembris 2015, 16:36[/quote]

Decembra sākumā būs mēnesis pagājis, būs jauni vai citi labi piedāvājumi, varbūt arī šis vēl būs spēkā. Aparāti, lādētāji, akumulatori, kronšteini... viss ir uz vietas un tikai no labiem ražotājiem. Šeit visu neatrisināsi.
9.novembris 2015, 17:14 | links
 
Mairita !!!!!
Nelauzi sev galvu ar tam ehalotem.............
Uzdavini vinjam "gudro bumbu " ( ipasi ja viņš cope ziema 'saucas Deeper. Dominas mobilo bode jauna maksa ap 210 jurisi.
Neta perkot lietotu domaju ka dabusi pa 100 jurisi pa 100 proc, ar visiem cekiem un garantijam.
P.S.Isti copmani ja kas nekadas kokalotes nelieto, jo viņi iet UZ copi........... nevis lureet ekrana vai tur zem udens ir zivis.

Smols, 9.novembris 2015, 16:30


Uz bļitku vēl tā kā neejam :D Par šo ierīci biju dzirdējusi kādu laiku atpakaļ, bet toreiz īsti nevarēju info par to atrast. Kā tā darbojas? :)
9.novembris 2015, 16:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager