Eholotes

Nedari muļķības - pat ja nāksies vēl kādus mēnešus savilkt jostu, ņem vismaz Lowrance Elite5 CHIRP.

mini_Me, 5.novembris 2015, 22:04[/quote]

Tad jau labāk iegādāties Garmin echoMAP 42dv. Vēl kāds eirītis paliek pāri kādam labam pričendālim.
Starp citu, līdz mēneša beigām Dominas Garmin bodē visa veida iekārtām 0% kredīts uz 12 mēnešiem.
5.novembris 2015, 22:40 | links
 
Gribi negribi- nāksies iegādāt eholoti nākamajai vaļējā ūdens sezonai. Domāju ņemt pavisam budžetu (Humminbird PiranhaMAX 143 vai Lowrance X-4). Pārvietojos ar piepūšamo laivu (fishman II (4m))- ir redzēti video, kur stiprina pie cieta korpusa laivām, bet kā to dara ar piepūšamajām, kur nav cietu bortu??

p.s. Sorry, man ar tām padarīšanām pieredze pillīga 0
Nedari muļķības - pat ja nāksies vēl kādus mēnešus savilkt jostu, ņem vismaz Lowrance Elite5 CHIRP. Tā manta tiešām būs to vērta. A stiprinājumam piemēroti ir Fasten piedāvātie risinājumi, arī līmējamie varianti priekš pūšļiem.
eldorado, 5.novembris 2015, 21:51
5.novembris 2015, 22:04 | links
 
Gribi negribi- nāksies iegādāt eholoti nākamajai vaļējā ūdens sezonai. Domāju ņemt pavisam budžetu (Humminbird PiranhaMAX 143 vai Lowrance X-4). Pārvietojos ar piepūšamo laivu (fishman II (4m))- ir redzēti video, kur stiprina pie cieta korpusa laivām, bet kā to dara ar piepūšamajām, kur nav cietu bortu??

p.s. Sorry, man ar tām padarīšanām pieredze pillīga 0
5.novembris 2015, 21:51 | links
 
Jatpazist pec lokiem,bet tik un taa kapeec neiet?
4.novembris 2015, 21:35 | links
 
Fish ID, manuprāt, nav nepieciešams. Zivis jāatpazīst pēc arkām.
4.novembris 2015, 21:26 | links
 
Gan demo gan uz udens
4.novembris 2015, 21:16 | links
 
Man tads jautajums ,kapec sadalot ekranu divas daļas horizontali un iesledzot fish id chirp nerada zivis.Lowerance elite 4 chirp.

zaglis, 4.novembris 2015, 14:17
Demo vai darba režīmā?

ronny, 4.novembris 2015, 20:24
4.novembris 2015, 21:15 | links
 
Paldies!
Daudzi jautājumi atkrīt, ja palasa "manuāli" :)
4.novembris 2015, 21:07 | links
 
Man tads jautajums ,kapec sadalot ekranu divas daļas horizontali un iesledzot fish id chirp nerada zivis.Lowerance elite 4 chirp.

zaglis, 4.novembris 2015, 14:17

Demo vai darba režīmā?
4.novembris 2015, 20:24 | links
 
Sveiki, varat lūdzu kādas atsauksmes par Deeper pateikt? Lielos vilcienos plusus un mīnusus. Un kā viņš ziemā no āliņğa uzvedās?

LapinKulta, 4.novembris 2015, 19:16


Visu rāda.
4.novembris 2015, 20:04 | links
 
Sk., bet man Humminbird neviens nenāca... un iepreikš arī Raymarine...
Varbūt Eholotes.lv var pakonsultēt? Kā jūs uzstādiet? Liekat kaut kādus drošinātājus, vai arī jau pašam eholotam ir kaut kā iekšējā aizsardzība?

Leopolds, 4.novembris 2015, 14:15


Liekam. Drošinātājs 5A un sirds mierīga.
4.novembris 2015, 20:02 | links
 
Paldies visiem par ieteikumiem, tagad strādā lieliski> Tik vien kā vajadzēja ūdenī iemest!!!! )))
4.novembris 2015, 19:58 | links
 
Sveiki, varat lūdzu kādas atsauksmes par Deeper pateikt? Lielos vilcienos plusus un mīnusus. Un kā viņš ziemā no āliņğa uzvedās?
4.novembris 2015, 19:16 | links
 
Man tads jautajums ,kapec sadalot ekranu divas daļas horizontali un iesledzot fish id chirp nerada zivis.Lowerance elite 4 chirp.
4.novembris 2015, 14:17 | links
 
Sk., bet man Humminbird neviens nenāca... un iepreikš arī Raymarine...
Varbūt Eholotes.lv var pakonsultēt? Kā jūs uzstādiet? Liekat kaut kādus drošinātājus, vai arī jau pašam eholotam ir kaut kā iekšējā aizsardzība?
4.novembris 2015, 14:15 | links
 
Paldies, Urmaas! Lādēšanai ir drošinātājs dzinējā, riņķa gaismām nelikšu. Tātad paliek eholotei uzmeistarot.... Cik A tur vajadzētu?

Leopolds, 4.novembris 2015, 11:50

Eahalotēm 2 drošinātāji nāk komplektā. Ja nav tad ne vairāk kā 5A
4.novembris 2015, 14:03 | links
 
Sveiki, varat lūdzu kādas atsauksmes par Deeper pateikt? Lielos vilcienos plusus un mīnusus. Un kā viņš ziemā no āliņğa uzvedās?
4.novembris 2015, 13:14 | links
 
Paldies, Urmaas! Lādēšanai ir drošinātājs dzinējā, riņķa gaismām nelikšu. Tātad paliek eholotei uzmeistarot.... Cik A tur vajadzētu?
4.novembris 2015, 11:50 | links
 
Sveiki,

varbūt kāds ir saskāries un/vai ir bijis sekojošs simtoms.

Uzliekot auto dziļuma attēlošanas režījumu eholote rāda ļoti maz zivis praktiski nevienu! Bet ja uzliek līdz 14m diapazonu tad ir salīdzinoši tā kā jābūt. Tas pats ja lieku līdz 6 vai līdz 10m diapazonu zivju nav.

Līdz šim praktiski tikai samus ķēru ar eholoti un tur tas pasākums savādāks un neprasa to noštelēšanu tik sīku. Sāku velcēt un nevaru saprast Daugavā zivju nav vispār? Tā kā akā.
Eholote Lowrande x86 veca, bet liekas gana laba.
4.novembris 2015, 11:35 | links
 
Sveiki Speci!
Kā pareizi pievienot pie akumulātora lādēšanas vadu, riņķa gaismu un eholoti? Ti. vai eholoti var vienot pa tiešo pie akumulatora, kam jau pieslēgta lādēšana un gaismas?

Leopolds, 4.novembris 2015, 10:46

Caur drošinātāju. Un katram savu. Tā būs drošāk. Jo remonti ir padārgs pasākums.
4.novembris 2015, 10:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager