Eholotes

HI
Jautājums ziņiem !!
Kāds leņķis staram ir eholotei:
Lowrance HOOH 3x DSI
,, ja raksta, ka frekvences esot 455/800 !!
Nekur netā neatrodu, bet pēc loģikas, ja 200 kHz stara leņķis esot 16 grādi,, tad šim sanāk ap 10 !!
Un pat, ja pareizinam ar trīs (3x) vien - 30 grādi !!!
Vai es kkur galīgi auzās ??
27.jūlijs 2023, 09:50 | links
 
Eholote parastā rāda zivis kā svītras vai lokus, kuras parādās un pazūd (t.i. iepeld starā un izpeld no tā). Nav jau tā, ka tikai dziļumu un temperatūru.

Ar FishID zarus, zāles, arī termobarjeru kā zivi "rāda"
24.jūlijs 2023, 08:46 | links
 
ziemelis28 [23.jūl]: svens76 [57m]: ziemelis28 [54m]: svens76 [45m]: ziemelis28 [37m]: 30 min gājienā cauri mežam ir ezers! Piebraukt nevar nekādi, jāiet kājām. Paņēmu līdzi čomu, kam ir "deeper pro". Gribējās saprast vai tur ir zivis un kādi dziļumi ezeram. Ezers kādi 2h liels. Dziļš! Deeperis rāda jau 2 metrus no krasta 3meteu dziļumu, tālāk jau strauji aiziet 5-7 metri. Un tagad pats galvenais, kāpēc es te rakstu, jautājums ir par "deeper " gļukiem! Vai ir iespējams, ka deeperis rāda zivis, bet patiesībā zivju nav? Es tā jautāju, jo tajā meža ezerā dīperis uzradīja pilnu grunti ar lielām zivīm. Mans čoms ar to dīperi nav baigi darbojies, saņēmis dāvanā... Viņš ir copmanis, bet nav baigi aizrāvies ar dīperi un nemācēja komentēt neko. Vienreiz ar viņu bijām copēt dīķī, tur arī izmantojām dīperi, bet tajā vietā zivis rādīja salīdzinoši daudz mazāk un arī pēc izmēriem mazākas un dažāda izmēra. Bet šajā meža ezerā visas bija lielas un lielos daudzumos. Jautājums, vai man būtu japriecajas, ka esmu atradis āderi, vai tomēr var būt gļuki ar zāļainu grunti un prieki ir veltīgi.
P.s ezers nav apmeklējts vispār, dziļi mežā, neviena taka, neviens copmana zaklitis, tur nav bijusi dzīva dvēsele. Ūdens dzeltenbrūns, krasti kūdraini, ezers pilnībā bez zālēm. Mēģināju spiningu, jo tas bija līdzi -pa tukšo.
Kādu dienu iešu ar pludu un iebarošanu pamēģināt.noņem dīperim Fish ID...Un kas tad būs?tak fish ID visus zarus un zāles kā zivis rāda, tas tad būs:)))Tas visu izskaidro:)
Tad jau prieki īsi:) a es te uz baigi copi sataisījies:)
Tad jau sanāk, ka dīperis pa lielam ir derīgs tikai, lai saprastu dziļumus un grunti un nevis, lai meklētu reālu zivi, ja?
Lai zivis meklētu laikam vajag to live sonar...
nu nē, tak arī bez live sonāra zivis var atrast:) dīperi kādreiz izmantoju ziemā no ledus. zivi viegli no zara vai zāles atšķirt bija. bet tas pats stāsts sākumā man arii bija, kad zaru krāvumu noturēju par zivju baru:) pavasarī tajā vietā ieniru un viss tapa skaidrs:)
23.jūlijs 2023, 20:26 | links
 
svens76 [23.jūl]: ziemelis28 [54m]: svens76 [45m]: ziemelis28 [37m]: 30 min gājienā cauri mežam ir ezers! Piebraukt nevar nekādi, jāiet kājām. Paņēmu līdzi čomu, kam ir "deeper pro". Gribējās saprast vai tur ir zivis un kādi dziļumi ezeram. Ezers kādi 2h liels. Dziļš! Deeperis rāda jau 2 metrus no krasta 3meteu dziļumu, tālāk jau strauji aiziet 5-7 metri. Un tagad pats galvenais, kāpēc es te rakstu, jautājums ir par "deeper " gļukiem! Vai ir iespējams, ka deeperis rāda zivis, bet patiesībā zivju nav? Es tā jautāju, jo tajā meža ezerā dīperis uzradīja pilnu grunti ar lielām zivīm. Mans čoms ar to dīperi nav baigi darbojies, saņēmis dāvanā... Viņš ir copmanis, bet nav baigi aizrāvies ar dīperi un nemācēja komentēt neko. Vienreiz ar viņu bijām copēt dīķī, tur arī izmantojām dīperi, bet tajā vietā zivis rādīja salīdzinoši daudz mazāk un arī pēc izmēriem mazākas un dažāda izmēra. Bet šajā meža ezerā visas bija lielas un lielos daudzumos. Jautājums, vai man būtu japriecajas, ka esmu atradis āderi, vai tomēr var būt gļuki ar zāļainu grunti un prieki ir veltīgi.
P.s ezers nav apmeklējts vispār, dziļi mežā, neviena taka, neviens copmana zaklitis, tur nav bijusi dzīva dvēsele. Ūdens dzeltenbrūns, krasti kūdraini, ezers pilnībā bez zālēm. Mēģināju spiningu, jo tas bija līdzi -pa tukšo.
Kādu dienu iešu ar pludu un iebarošanu pamēģināt.noņem dīperim Fish ID...Un kas tad būs?tak fish ID visus zarus un zāles kā zivis rāda, tas tad būs:)))
Tas visu izskaidro:)
Tad jau prieki īsi:) a es te uz baigi copi sataisījies:)
Tad jau sanāk, ka dīperis pa lielam ir derīgs tikai, lai saprastu dziļumus un grunti un nevis, lai meklētu reālu zivi, ja?
Lai zivis meklētu laikam vajag to live sonar...
23.jūlijs 2023, 19:46 | links
 
ziemelis28 [23.jūl]: svens76 [45m]: ziemelis28 [37m]: 30 min gājienā cauri mežam ir ezers! Piebraukt nevar nekādi, jāiet kājām. Paņēmu līdzi čomu, kam ir "deeper pro". Gribējās saprast vai tur ir zivis un kādi dziļumi ezeram. Ezers kādi 2h liels. Dziļš! Deeperis rāda jau 2 metrus no krasta 3meteu dziļumu, tālāk jau strauji aiziet 5-7 metri. Un tagad pats galvenais, kāpēc es te rakstu, jautājums ir par "deeper " gļukiem! Vai ir iespējams, ka deeperis rāda zivis, bet patiesībā zivju nav? Es tā jautāju, jo tajā meža ezerā dīperis uzradīja pilnu grunti ar lielām zivīm. Mans čoms ar to dīperi nav baigi darbojies, saņēmis dāvanā... Viņš ir copmanis, bet nav baigi aizrāvies ar dīperi un nemācēja komentēt neko. Vienreiz ar viņu bijām copēt dīķī, tur arī izmantojām dīperi, bet tajā vietā zivis rādīja salīdzinoši daudz mazāk un arī pēc izmēriem mazākas un dažāda izmēra. Bet šajā meža ezerā visas bija lielas un lielos daudzumos. Jautājums, vai man būtu japriecajas, ka esmu atradis āderi, vai tomēr var būt gļuki ar zāļainu grunti un prieki ir veltīgi.
P.s ezers nav apmeklējts vispār, dziļi mežā, neviena taka, neviens copmana zaklitis, tur nav bijusi dzīva dvēsele. Ūdens dzeltenbrūns, krasti kūdraini, ezers pilnībā bez zālēm. Mēģināju spiningu, jo tas bija līdzi -pa tukšo.
Kādu dienu iešu ar pludu un iebarošanu pamēģināt.noņem dīperim Fish ID...Un kas tad būs?
tak fish ID visus zarus un zāles kā zivis rāda, tas tad būs:)))
23.jūlijs 2023, 19:27 | links
 
svens76 [23.jūl]: ziemelis28 [37m]: 30 min gājienā cauri mežam ir ezers! Piebraukt nevar nekādi, jāiet kājām. Paņēmu līdzi čomu, kam ir "deeper pro". Gribējās saprast vai tur ir zivis un kādi dziļumi ezeram. Ezers kādi 2h liels. Dziļš! Deeperis rāda jau 2 metrus no krasta 3meteu dziļumu, tālāk jau strauji aiziet 5-7 metri. Un tagad pats galvenais, kāpēc es te rakstu, jautājums ir par "deeper " gļukiem! Vai ir iespējams, ka deeperis rāda zivis, bet patiesībā zivju nav? Es tā jautāju, jo tajā meža ezerā dīperis uzradīja pilnu grunti ar lielām zivīm. Mans čoms ar to dīperi nav baigi darbojies, saņēmis dāvanā... Viņš ir copmanis, bet nav baigi aizrāvies ar dīperi un nemācēja komentēt neko. Vienreiz ar viņu bijām copēt dīķī, tur arī izmantojām dīperi, bet tajā vietā zivis rādīja salīdzinoši daudz mazāk un arī pēc izmēriem mazākas un dažāda izmēra. Bet šajā meža ezerā visas bija lielas un lielos daudzumos. Jautājums, vai man būtu japriecajas, ka esmu atradis āderi, vai tomēr var būt gļuki ar zāļainu grunti un prieki ir veltīgi.
P.s ezers nav apmeklējts vispār, dziļi mežā, neviena taka, neviens copmana zaklitis, tur nav bijusi dzīva dvēsele. Ūdens dzeltenbrūns, krasti kūdraini, ezers pilnībā bez zālēm. Mēģināju spiningu, jo tas bija līdzi -pa tukšo.
Kādu dienu iešu ar pludu un iebarošanu pamēģināt.noņem dīperim Fish ID...
Un kas tad būs?
23.jūlijs 2023, 18:48 | links
 
ziemelis28 [23.jūl]: 30 min gājienā cauri mežam ir ezers! Piebraukt nevar nekādi, jāiet kājām. Paņēmu līdzi čomu, kam ir "deeper pro". Gribējās saprast vai tur ir zivis un kādi dziļumi ezeram. Ezers kādi 2h liels. Dziļš! Deeperis rāda jau 2 metrus no krasta 3meteu dziļumu, tālāk jau strauji aiziet 5-7 metri. Un tagad pats galvenais, kāpēc es te rakstu, jautājums ir par "deeper " gļukiem! Vai ir iespējams, ka deeperis rāda zivis, bet patiesībā zivju nav? Es tā jautāju, jo tajā meža ezerā dīperis uzradīja pilnu grunti ar lielām zivīm. Mans čoms ar to dīperi nav baigi darbojies, saņēmis dāvanā... Viņš ir copmanis, bet nav baigi aizrāvies ar dīperi un nemācēja komentēt neko. Vienreiz ar viņu bijām copēt dīķī, tur arī izmantojām dīperi, bet tajā vietā zivis rādīja salīdzinoši daudz mazāk un arī pēc izmēriem mazākas un dažāda izmēra. Bet šajā meža ezerā visas bija lielas un lielos daudzumos. Jautājums, vai man būtu japriecajas, ka esmu atradis āderi, vai tomēr var būt gļuki ar zāļainu grunti un prieki ir veltīgi.
P.s ezers nav apmeklējts vispār, dziļi mežā, neviena taka, neviens copmana zaklitis, tur nav bijusi dzīva dvēsele. Ūdens dzeltenbrūns, krasti kūdraini, ezers pilnībā bez zālēm. Mēģināju spiningu, jo tas bija līdzi -pa tukšo.
Kādu dienu iešu ar pludu un iebarošanu pamēģināt.
noņem dīperim Fish ID...
23.jūlijs 2023, 18:42 | links
 
30 min gājienā cauri mežam ir ezers! Piebraukt nevar nekādi, jāiet kājām. Paņēmu līdzi čomu, kam ir "deeper pro". Gribējās saprast vai tur ir zivis un kādi dziļumi ezeram. Ezers kādi 2h liels. Dziļš! Deeperis rāda jau 2 metrus no krasta 3meteu dziļumu, tālāk jau strauji aiziet 5-7 metri. Un tagad pats galvenais, kāpēc es te rakstu, jautājums ir par "deeper " gļukiem! Vai ir iespējams, ka deeperis rāda zivis, bet patiesībā zivju nav? Es tā jautāju, jo tajā meža ezerā dīperis uzradīja pilnu grunti ar lielām zivīm. Mans čoms ar to dīperi nav baigi darbojies, saņēmis dāvanā... Viņš ir copmanis, bet nav baigi aizrāvies ar dīperi un nemācēja komentēt neko. Vienreiz ar viņu bijām copēt dīķī, tur arī izmantojām dīperi, bet tajā vietā zivis rādīja salīdzinoši daudz mazāk un arī pēc izmēriem mazākas un dažāda izmēra. Bet šajā meža ezerā visas bija lielas un lielos daudzumos. Jautājums, vai man būtu japriecajas, ka esmu atradis āderi, vai tomēr var būt gļuki ar zāļainu grunti un prieki ir veltīgi.
P.s ezers nav apmeklējts vispār, dziļi mežā, neviena taka, neviens copmana zaklitis, tur nav bijusi dzīva dvēsele. Ūdens dzeltenbrūns, krasti kūdraini, ezers pilnībā bez zālēm. Mēģināju spiningu, jo tas bija līdzi -pa tukšo.
Kādu dienu iešu ar pludu un iebarošanu pamēģināt.
23.jūlijs 2023, 18:10 | links
 
Čoms uz tirgošanu liek labā stāvokli saglabājušos Elite Ti2 (ekrāna izmērs 7'). 600 eiro, cena droši vien nav akmenī kalta. Ja kādam ir interese - PM.
4.jūlijs 2023, 15:08 | links
 
 
Sveiki. Vai kāds varētu, lūdzu, padalīties ar viņaprāt vērtīgiem video/blog, kas ir par makšķerēšanu ar Live tehnoloģijām. Varbut kāds ir atradis labus video ar tpis&tricks zandartu un līdaku makšķerēšanai

Emils11, 4.jūnijs 2023, 09:58


Sarunā ar kādu pro, lai nogidē un apmāca, daudz laika ietaupīsi. Piemēram https://www.fishinginlatvia.com/lv/
Bet tur ir uzstādījums piekopt C&R!
5.jūnijs 2023, 15:48 | links
 
Sveiki. Vai kāds varētu, lūdzu, padalīties ar viņaprāt vērtīgiem video/blog, kas ir par makšķerēšanu ar Live tehnoloģijām. Varbut kāds ir atradis labus video ar tpis&tricks zandartu un līdaku makšķerēšanai
4.jūnijs 2023, 09:58 | links
 
Lowrance Hook2 5x GPS
Kādu akumulators būtu neiepieciešams izmantot lai viss strādātu un kur iegādāties?
4.jūnijs 2023, 00:01 | links
 
Martins....B [4.mai]: BAigars [2.mai]: Pārdodu vienu reizi ieslēgtu Garmin Echomap 102sv ar GT56 devēju.
Līdzi dodu jaunu, nelietotu GT54 devēju un 3h lietotu 115ah dziļās izlādes akumulatoru.

Cena veikalā 2100€, mans komplekts 1200€Varbūt kāds no meistariem, kurš ikdienā ķer ar live ierīcēm, lūdzu, varētu iekomentēt. Vai, piemēram, finansiāli izdevīgs darījums ar 10 collu ekrānu un 56 devēju + LVS 34 vai tomēr piekrāt krājkasītē līdz 12 collu ekrānam ? Cik tas būs no svara iesācējam ? Un vai plānojas tuvāko 3-4 mēnešu laikā kaut kas jaudīgs no aparātiem priekš live copes ? Vai šis vēl pāris gadus būs līmenī (garminam), jo līdz šim visu laiku sanācis iepirkt ierīci un tad pāris mēnešus vēlāk jau nāk kāda jaunāka tehnoloģija un ir škrobe ? :D
Kad biju ieslēdzis, tieši par šo jautājumu iedomājos. Manā uztverē, ekràns ir pilnīgi pietiekams Panoptixam un daudzi tādu arī lieto. Protams, 12” īpašnieki teiks, ka ar 10” neko neredz, bet nu tad jau 16nieki to pašu var teikt. Diezgan objektīvi spriežot, saku ka pietiek. Pats ar tādu domu viņu ņèmu, bet jau pirms lietošanas sapratu, ka karpu copi nevēlos pamest un spiningošana nav mans. Tàpēc kādam spiningotājam tagad ir izcila iespēja pa kapeikām nopirkt pilnīgi jaunu komplektu. Piepērc klāt lvs34 un zem 3k tev ir bomba uz daaaudz gadiem.
4.maijs 2023, 20:39 | links
 
BAigars [2.mai]: Pārdodu vienu reizi ieslēgtu Garmin Echomap 102sv ar GT56 devēju.
Līdzi dodu jaunu, nelietotu GT54 devēju un 3h lietotu 115ah dziļās izlādes akumulatoru.

Cena veikalā 2100€, mans komplekts 1200€
Varbūt kāds no meistariem, kurš ikdienā ķer ar live ierīcēm, lūdzu, varētu iekomentēt. Vai, piemēram, finansiāli izdevīgs darījums ar 10 collu ekrānu un 56 devēju + LVS 34 vai tomēr piekrāt krājkasītē līdz 12 collu ekrānam ? Cik tas būs no svara iesācējam ? Un vai plānojas tuvāko 3-4 mēnešu laikā kaut kas jaudīgs no aparātiem priekš live copes ? Vai šis vēl pāris gadus būs līmenī (garminam), jo līdz šim visu laiku sanācis iepirkt ierīci un tad pāris mēnešus vēlāk jau nāk kāda jaunāka tehnoloģija un ir škrobe ? :D
4.maijs 2023, 19:00 | links
 
Pārdodu vienu reizi ieslēgtu Garmin Echomap 102sv ar GT56 devēju.
Līdzi dodu jaunu, nelietotu GT54 devēju un 3h lietotu 115ah dziļās izlādes akumulatoru.

https://eholotes.eu/lv/visas-eholotes-makskeresanai/eholote-garmin-echomap-ultra-102sv/

https://eholotes.eu/lv/svina-skabes-akumulatori-laivam/akumulators-yuasa-leisure-l35-115/

Cena veikalā 2100€, mans komplekts 1200€
2.maijs 2023, 15:34 | links
 
Sveiki. Vai ir kāds kantoris kas remontē garmin eholotes? Ne garantijas remonts
27.aprīlis 2023, 20:03 | links
 
BAigars [25.04.23]: Pēdējais piedāvājums, ja nē, slēdzu klāt pie kolēģa laivas.

Pārdodu jaunu, līdz galam neizpakotu, ne reizi nelietotu Garmin Echomap UHD 102SV eholoti ar GT56 un GT54 devējiem. Vienu devēju var pieslēgt pats, otru uzdāvināt draugam vai notirgot.
Komplekta cena 1400€.
Un zemāk minēto aķīti arī var dabūt.
25.aprīlis 2023, 06:36 | links
 
Pēdējais piedāvājums, ja nē, slēdzu klāt pie kolēģa laivas.

Pārdodu jaunu, līdz galam neizpakotu, ne reizi nelietotu Garmin Echomap UHD 102SV eholoti ar GT56 un GT54 devējiem. Vienu devēju var pieslēgt pats, otru uzdāvināt draugam vai notirgot.
Komplekta cena 1400€.
25.aprīlis 2023, 06:35 | links
 
Pārdodu jaunu, neizpakotu Garmin Echomap UHD 102sv ar GT56 devēju un 115ah dziļās izlādes aķīti.
1600€
17.aprīlis 2023, 13:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager