Eholotes

cik amperu akiti vajadzetu ertai lietosanai prieks MARK4 HDI eholotes? domaju no tiem mazajiem kas domati mociem! paldies!

Spinings25, 10.septembris 2015, 15:39

Vienai copes reizei pietiks ar 4ah aķīti. Bet drošības pēc jem vismaz 7ah. Cenu starpība niecīga.
10.septembris 2015, 18:31 | links
 
cik amperu akiti vajadzetu ertai lietosanai prieks MARK4 HDI eholotes? domaju no tiem mazajiem kas domati mociem! paldies!
10.septembris 2015, 15:39 | links
 
Sveiki! Kāpēc Latvijā tik maz publiskās kartes priekš lowrance iekš insight genesis? neticu ka tik maz ir tādas eholotes! ir kaut kādi iemesli nepubliskot savas kartes? piem. burtniekā tikai viens pārbraucis pāri?

aaapsis, 8.septembris 2015, 19:55


Ar Lowrance publiskajām kartēm ir tā, ka katrs lietotājs var izvēlēties - publicēt savus datus vai nē.
Ja katrs kartētājs ieliks 2 ezerus, tad LV teritorija noklāsies ļoti ātri. Neizmirstiet, ka šos datus arī ziemā varēs lietot.

No eholotes.lv šobrīd ir ievietoti - Ungurs(daļēji) un Raiskums. Ja būs laiks nokartēt vēl kādus ezerus - ieliksim.
9.septembris 2015, 09:18 | links
 
Arī interesē laba eholote bez GPS un bez ezera dziļuma karšu zīmēšanas. Lai ar gumijas laivu airējot zivi parāda un sēkļus redz. Vēl diezgan svarīgi ir eholotes darbība ziemā uz ledus. Ieteikumi?

Ronijs, 8.septembris 2015, 22:05

Lowrance Elite 4x CHIRP būs pašā laikā.
9.septembris 2015, 08:36 | links
 
Arī interesē laba eholote bez GPS un bez ezera dziļuma karšu zīmēšanas. Lai ar gumijas laivu airējot zivi parāda un sēkļus redz. Vēl diezgan svarīgi ir eholotes darbība ziemā uz ledus. Ieteikumi?
8.septembris 2015, 22:05 | links
 
jā, un tad vēl arī vajag kārtīgi iebarot :)
8.septembris 2015, 21:43 | links
 
Neviena karte jums nepalīdzēs noķert zivis. Viss ir atkarīgs no točkas kur noenkirojaties. Pārējais ir fuflo.:)
8.septembris 2015, 20:16 | links
 
Sveiki! Kāpēc Latvijā tik maz publiskās kartes priekš lowrance iekš insight genesis? neticu ka tik maz ir tādas eholotes! ir kaut kādi iemesli nepubliskot savas kartes? piem. burtniekā tikai viens pārbraucis pāri?

aaapsis, 8.septembris 2015, 19:55

Tāpēc, ka dažiem tas ir bizness :), bet no otras puses izveidot labu karti ir darbietilpīgs process un pats Insight Genesis abonets arī nav par brīvu.
8.septembris 2015, 20:07 | links
 
Sveiki! Kāpēc Latvijā tik maz publiskās kartes priekš lowrance iekš insight genesis? neticu ka tik maz ir tādas eholotes! ir kaut kādi iemesli nepubliskot savas kartes? piem. burtniekā tikai viens pārbraucis pāri?
8.septembris 2015, 19:55 | links
 
Iebrauc SPICE HOME Salmo veiklā. parādīšu un pastāstīšu.

staff, 8.septembris 2015, 11:30


Tad jau kadu vakaru bus jaaizskrien. Centisos pa so nedelju tikt.
8.septembris 2015, 11:32 | links
 
Iebrauc SPICE HOME Salmo veiklā. parādīšu un pastāstīšu.
8.septembris 2015, 11:30 | links
 
LOWRANCE ELITE 3 arī aķītis un kronšteins sanāks!

staff, 7.septembris 2015, 20:45


Tad Sanak ka shis modelis ir labakas kvalitates neka manis minetais?

Ar kronsteinu tu doma to stiprinajumu pie kura signala devejs tiek stiprinats?

Apskatisos so ieteikumu bet kur var atrast akumulatorus attiecigajam modelim?

Paldies!
8.septembris 2015, 10:36 | links
 
LOWRANCE ELITE 3 arī aķītis un kronšteins sanāks!
7.septembris 2015, 20:45 | links
 
Sveiki!

Es vēlētos pakonsultēties šeit pirms iegādājos eholoti.
Man ir doma iegādāties eholoti kā dāvanu.
Cilvēks, kurš lietos šo eholoti vienmēr pārvietojas pa ūdeņiem ar savu mazo gumijas laivu, bez elektro motora.

Man ir doma pameģināt ko šādu jo gribētos iekļauties 220 EUR robežās, tas ir, Eholote + Akumulators(labs), nevajag tur nekādas hyper fīčas.

HUMMINBIRD PiranhaMAX 197cx DI
Vai kadam ir atsauksmes par šo modeli, interneta neko daudz atrast nevaru.

Ir vel papildus jautājums, kur var atrast akumulatorus priekš eholotem, kādās cenās viņi dabūjami, un cik stundas vidēji ir darbības laiks?

Būšu ļoti pateicīgs pat jebkādu informāciju, jo vairs nav daudz laika ko domāt, drīz jau būs klāt jubileja.

Ja ir kādas labākas opcijas esošajā cenā, labprātīgi uzklausītu!
7.septembris 2015, 20:41 | links
 
Imkam taisnība. Ja runa ir par sānskatiem, tad Humminbird Helix5x SI GPS ir lētākā pieejamā izvēle. Ja paveicas, tad vēl var kaut kur atrast Humminbird 698 SI COMBO, bet tam nav platekrāna, kas sānskatu eholotēs ir būtiski. Autochart kartes strādās abos.
7.septembris 2015, 09:24 | links
 
Labu dienu visiem.
Nāku pēc jautājuma un jau no sākuma gribu atvainoties un izskaidrot kapēc tā.
Šobrīd atrodos atlantijas okeānā, netālu (~1000km) no ASV, lai arī internets man šeit ir pieejams, taču tas ir nosacīti, ja paši spējat iedomāties tā ātrumu, un tai pat laikā šī par laimi ir viena no retajām saitēm kas strādā, tapēc pašam pameklēt un uzzināt atbildes uz saviem jautājumiem plašajā tīmeklī vienkārši nav savādāk iespējams.
Esmu nobriedis iegādāties eholotu, tā teikt, pakāpt soli augstāk, bet izvēlei protams vajadzīga informācija, pie kuras netieku.
Gribētu dzirdēt ieteikumus, vislabāk argumentētus par to kādu ierīci izvēlēties.
Cenu kategorijā 600-800€. Tas ko es no šīs iekārtas vēlos noteikti ir uzticams darba rezultāts, tā sauktais sānu skats un ja ir iespējams tad arī ūdenstilpnes karšu veidošanas opcija. Lasot citus ierakstus jau secināju par priekšrocībām un mīnusiem dažādu firmu ražojumiem, un gribu piebilst, ka šī būs mana pirmā daudz maz nopietnā ar šādām opcijām apveltītā ierīce, tapēc labprātāk gribētu kautko uzskatāmu, tādu lai man kā iesācējam būtu vieglāk saskatīt un atpazīt objektus/zivis. Kā papildus faktors, niecīgs, bet nedaudz interesējošs ir modeļa enerģijas patēriņš, lai gan bateriju protams piepirkt grasos adekvātu, tomēr pēc manām iespējām tai jābūt mazākaj.

Vienkāršāk - cerēšu sagaidīt kādas izmeļošas atbildes un/vai ieteikumus.
Paldies Jau iepriekš tiem, kas gatavi veltīt laiku un atbildēt.
Veiksmi visiem.

suupys, 5.septembris 2015, 07:40

vienīgais šajā cenu kategorijā, ar Side Image. Pats nesen nopirku.
7.septembris 2015, 09:07 | links
 
HELIX 5 SI GPS
7.septembris 2015, 09:05 | links
 
Vēlējos piebilst ka cena nav akmenī iekalta un summā varu variēt, ja piemēram nedaudz dārgāku, bet daudz pateicīgāku manām prasībām kautko kāds var ieteikt.
5.septembris 2015, 07:46 | links
 
Labu dienu visiem.
Nāku pēc jautājuma un jau no sākuma gribu atvainoties un izskaidrot kapēc tā.
Šobrīd atrodos atlantijas okeānā, netālu (~1000km) no ASV, lai arī internets man šeit ir pieejams, taču tas ir nosacīti, ja paši spējat iedomāties tā ātrumu, un tai pat laikā šī par laimi ir viena no retajām saitēm kas strādā, tapēc pašam pameklēt un uzzināt atbildes uz saviem jautājumiem plašajā tīmeklī vienkārši nav savādāk iespējams.
Esmu nobriedis iegādāties eholotu, tā teikt, pakāpt soli augstāk, bet izvēlei protams vajadzīga informācija, pie kuras netieku.
Gribētu dzirdēt ieteikumus, vislabāk argumentētus par to kādu ierīci izvēlēties.
Cenu kategorijā 600-800€. Tas ko es no šīs iekārtas vēlos noteikti ir uzticams darba rezultāts, tā sauktais sānu skats un ja ir iespējams tad arī ūdenstilpnes karšu veidošanas opcija. Lasot citus ierakstus jau secināju par priekšrocībām un mīnusiem dažādu firmu ražojumiem, un gribu piebilst, ka šī būs mana pirmā daudz maz nopietnā ar šādām opcijām apveltītā ierīce, tapēc labprātāk gribētu kautko uzskatāmu, tādu lai man kā iesācējam būtu vieglāk saskatīt un atpazīt objektus/zivis. Kā papildus faktors, niecīgs, bet nedaudz interesējošs ir modeļa enerģijas patēriņš, lai gan bateriju protams piepirkt grasos adekvātu, tomēr pēc manām iespējām tai jābūt mazākaj.

Vienkāršāk - cerēšu sagaidīt kādas izmeļošas atbildes un/vai ieteikumus.
Paldies Jau iepriekš tiem, kas gatavi veltīt laiku un atbildēt.
Veiksmi visiem.
5.septembris 2015, 07:40 | links
 
Jauns noliktavā nav, ja neatradīsi lietotu, kas strādā - būs jāgādā no neta.
3.septembris 2015, 19:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager