Eholotes

http://www.energolukss.lv/LV/Info/Promotions

šei ir labāki aķi un cena arī sakarīga - pats paņēmu 18 ah eholotam, šo arī ar krievu auto lādētāju var lādēt .
15.jūlijs 2015, 16:17 | links
 
Sveiki copmaņi! Beidzot esmu nobriedis iegādāties pirmo eholoti, tā kā šajās lietās esmu zaļš gurķis, tad griežos pēc padoma pie Jums. Esmu noskatījis Lowrance Elite 3x, cik saprotu, tad akumulators komplektācijā neietilpst, tad ir doma iegādāties šo te aķi http://www.loks.lv/lv/view/7ah_12v_ultracell. Tad jautājums sekojošs, tā kā man ir Honda motors ar kontaktligzdu vienmērīgas strāvas padevei 12 volti, tad saprotu, ka akumulatoru varu saslēgt ar motoru. Bet motoru jau visu laiku nedarbinu un aķīti vajadzēs lādēt pēc tam tik un tā. Ko Jūs sakāt par akumulatoru lādētājiem? Cik skatos piedāvājums nav nemaz tik liels un cena diezgan augsta. Vai varbūt derēs arī vecais krievu mašīnas akumulatoru lādētājs? Vai varbūt ir citas alternatīvas? Ar cieņu un jau iepriekš paldies par atbildēm. Ne asakas visiem!
15.jūlijs 2015, 16:03 | links
 
Sveiki!Esmu nolēmis iegādāties eholoti. Pirkuma budžets ieplānots ~ 800 EUR. Skatos uz RAYMARINE DRAGONFLY 6 ar GPS un HUMMINBIRD HELIX 5 SI GPS, bet nevaru pieņemt galējo lēmumu, jo katrai no viņām ir savi plusi un mīnusi. Vai kāds, kurš ir lietojis kādu no šiem aparātiem, varētu kaut ko ieteikt, lai atvieglotu lēmuma pieņemšanu.Paldies!raami5, 14.jūlijs 2015, 16:10Tev vajag skaidri saprast, vai gribi skatīties smukas bildītes, labi redzēt zivis, neiespringt settingos un pievērt acis uz visādiem brīnumglukiem pērkot Raymarini. Vai tev ir mērķis nākotnē iespringt kartogrāfijās un sānu skatos utt. Lietot nedaudz "gudrāku" aparatūru. Tad Hummis.

kraft, 14.jūlijs 2015, 20:39


Par kādiem "visādiem brīnumglukiem" tu runā?
15.jūlijs 2015, 08:52 | links
 
Sveiki!
Esmu nolēmis iegādāties eholoti. Pirkuma budžets ieplānots ~ 800 EUR. Skatos uz RAYMARINE DRAGONFLY 6 ar GPS un HUMMINBIRD HELIX 5 SI GPS, bet nevaru pieņemt galējo lēmumu, jo katrai no viņām ir savi plusi un mīnusi. Vai kāds, kurš ir lietojis kādu no šiem aparātiem, varētu kaut ko ieteikt, lai atvieglotu lēmuma pieņemšanu.
Paldies!

raami5, 14.jūlijs 2015, 16:10


Tev vajag skaidri saprast, vai gribi skatīties smukas bildītes, labi redzēt zivis, neiespringt settingos un pievērt acis uz visādiem brīnumglukiem pērkot Raymarini.

Vai tev ir mērķis nākotnē iespringt kartogrāfijās un sānu skatos utt. Lietot nedaudz "gudrāku" aparatūru. Tad Hummis.
14.jūlijs 2015, 20:39 | links
 
Sveiki!
Esmu nolēmis iegādāties eholoti. Pirkuma budžets ieplānots ~ 800 EUR. Skatos uz RAYMARINE DRAGONFLY 6 ar GPS un HUMMINBIRD HELIX 5 SI GPS, bet nevaru pieņemt galējo lēmumu, jo katrai no viņām ir savi plusi un mīnusi. Vai kāds, kurš ir lietojis kādu no šiem aparātiem, varētu kaut ko ieteikt, lai atvieglotu lēmuma pieņemšanu.
Paldies!
14.jūlijs 2015, 16:10 | links
 
Paldies eholotes.lv un ronny par atsaucību! Eholoti pieslēdzu, viss strādā - viss ir vienkāršāk, nekā biju domājis. Paldies! :)
8.jūlijs 2015, 14:49 | links
 
Sveiki! Iegādājos jaunu eholoti Lowrance Mark 4 HDI. Izrādījās, ka tam nav LV instrukcijas, tā tikai angļu val. :( Pašam tulkot visas opcijas baidos, ka atvaļinājuma nepietiks...Varbūt, kāds ieteiks, kur sameklēt LV instrukciju? Varētu jau metodom naučnogo tipa, bet tā var nejauši izdzēst kaut ko vai uzlikt kautkādu "fīču"...un vēl, varbūt tas izklausīsies smieklīgi, bet tam vadam, kas aiziet uz aķi, ir atzars ar vairākiem vadiņiem, pie kā tos vienot, kam tas domāts, hvz? Varbūt kāds var palīdzēt ar gudru padomu? :)

777, 7.jūlijs 2015, 08:59

Atsūti uz PM epasta adresi, aizsūtīšu instrukciju latviešu un krievu valodā.
8.jūlijs 2015, 09:44 | links
 
Sveiki! Iegādājos jaunu eholoti Lowrance Mark 4 HDI. Izrādījās, ka tam nav LV instrukcijas, tā tikai angļu val. :( Pašam tulkot visas opcijas baidos, ka atvaļinājuma nepietiks...Varbūt, kāds ieteiks, kur sameklēt LV instrukciju? Varētu jau metodom naučnogo tipa, bet tā var nejauši izdzēst kaut ko vai uzlikt kautkādu "fīču"...un vēl, varbūt tas izklausīsies smieklīgi, bet tam vadam, kas aiziet uz aķi, ir atzars ar vairākiem vadiņiem, pie kā tos vienot, kam tas domāts, hvz? Varbūt kāds var palīdzēt ar gudru padomu? :)

777, 7.jūlijs 2015, 08:59


Nedomāju, ka pilnu instrukciju izdosies atrast. LV tirgus kapacitāte nevelk līdz modeļu maiņas tempam, bet maksāt par to grāmatu neviens lietotājs nevēlas.

Spaidi droši, ja šķiet, ka esi saspaidījis par daudz, tad atgriezies uz sākotnējiem uzstādījumiem, pie "settings" ir tāda komanda - "Restore factory default".

Par vadiņiem - brīvie vadiņi ir NMEA0183 datu pieslēgums, savam mieram var izolēt, bet var arī nedarīt neko un nekas nebūs. Ja gribēsi pieslēgt, piem.papildus GPS antenu, tad šie vadiņi noderēs. Lai pieslēgtu eholoti - sarkans - pie plusa, melns - pie mīnusa. Viss. Spaidi droši.
8.jūlijs 2015, 05:16 | links
 
Sveiki! Iegādājos jaunu eholoti Lowrance Mark 4 HDI. Izrādījās, ka tam nav LV instrukcijas, tā tikai angļu val. :( Pašam tulkot visas opcijas baidos, ka atvaļinājuma nepietiks...Varbūt, kāds ieteiks, kur sameklēt LV instrukciju? Varētu jau metodom naučnogo tipa, bet tā var nejauši izdzēst kaut ko vai uzlikt kautkādu "fīču"...un vēl, varbūt tas izklausīsies smieklīgi, bet tam vadam, kas aiziet uz aķi, ir atzars ar vairākiem vadiņiem, pie kā tos vienot, kam tas domāts, hvz? Varbūt kāds var palīdzēt ar gudru padomu? :)
7.jūlijs 2015, 08:59 | links
 
pārdodu mazlietotu eholoti HUMMINBIRD Fishin Buddy 120x , cena 100 eur
3.jūlijs 2015, 14:05 | links
 
Vakar iegādajos eholoti no eholotes.lv http://www.eholotes.lv/shop/elite-chirp/lowrance-elite4-chirp/

Vakar arī iemēģināju , ļoti labs un parocīgs modelis, paldies eholotes.lv !!!
3.jūlijs 2015, 13:48 | links
 
Lieta tada,ka pakustiniot ehalotu vins sledzas ara,ehalots Huminbird 560.

Mazkukainis, 1.jūlijs 2015, 21:24

Nav kontakta.
1.jūlijs 2015, 21:34 | links
 
Lieta tada,ka pakustiniot ehalotu vins sledzas ara,ehalots Huminbird 560.
1.jūlijs 2015, 21:24 | links
 
 
Kur un par kādām naudām varētu iegādāties vadus Humminbird 717. Laikam jau arī sonoru....
1.jūlijs 2015, 16:33 | links
 
Pārdošanā nonāca pilnīgi jauns Lowrance Mark4 ar GPS, viens eksemplārs, spec. cena 200 EUR, cita tāda piedāvājuma nebūs.
1.jūlijs 2015, 15:29 | links
 
Esmu nobriedis iepirkt ehototi nedaudz nopietnāku galvenokārt, lai varētu veidot dziļumu kartes. Kādu aparātu ieteiktu no lētākā gala?

valdis1, 30.jūnijs 2015, 19:49


Lētākā eholote, ar kuru var sākt veidot dziļumu kartes ir šī
Lowrance Mark4 CHIRP
30.jūnijs 2015, 20:08 | links
 
Esmu nobriedis iepirkt ehototi nedaudz nopietnāku galvenokārt, lai varētu veidot dziļumu kartes. Kādu aparātu ieteiktu no lētākā gala?
30.jūnijs 2015, 19:49 | links
 
Nu, paļdis, paķimmerēšos.
30.jūnijs 2015, 19:34 | links
 
Mūsu blogu sadaļā ir ievietota informācija kā pareizi veidot dziļumu kartes ar Insight Genesis programmu. Sīkaka informācija Insight Genesis

Ir arī citi interesanti raksti par eholotēm un elektromotoriem.
30.jūnijs 2015, 16:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager