Eholotes

Tikko ieslēgtai eholotei šādu paziņojumu rāda vienmēr, eholotei vajag laiku, lai atrastu satelītus, tāpat kā jebkuram GPS. Tas nav defekts. GPS arī copes laikā var uz brīdi pazaudēt signālu, ja tas ilgst vairāk kā minūti - tad jāmeklē cēlonis.

Novietošanas vieta draņķīga, eholotei vajadzētu atrasties tālāk no dzinēja, ar iespējami brīvu perimetru un cik vien iespējams, - vietā, kura pasargāta no vibrācijām, magnētiskā lauka utt.

Humminbird paziņo par traucējumiem un to dzēš ar exit taustiņu.

Cik bieži Tev NoGPS paziņojumus izmet?
25.jūnijs 2015, 11:21 | links
 
Sveiki vīri,

Kāds ir saskāries ar Humminbird paziņojumu:
No GPS position fix ?

.........

Donka, 25.jūnijs 2015, 08:41

Vēl ir variants, ka novietojums draņķīgs, tad arī gļuki pastiprinās. Ārējai antenai jābūt pietiekami tālu no dzelžiem ar magnētisko lauku utt.

Humminbirdam nav ne vainas, kādreiz nogļuko jebkas. Kurš īsti modelis Tev uzstādīts? Ārējās antenas kods?

eholotes, 25.jūnijs 2015, 10:11



Man ir 698cxi HD SI Combo. Par aparātu kopumā es nesūdzos (ja nu vienīgi ieslēdzot ātrāk varētu GPS pozīciju atrast). Tam ārējās antenas vispār nav.
Novietots laivas pakaļgalā, uz borta, 30-40 cm no tranča uz kura ir uzkarināts bendzina motors. Bet paziņojumu jau rāda arī tikko ieslēgtam eholotam, kad motors nemaz vēl nedarbojas.
25.jūnijs 2015, 11:06 | links
 
Sveiki vīri,

Kāds ir saskāries ar Humminbird paziņojumu:
No GPS position fix ?

.........

Donka, 25.jūnijs 2015, 08:41

Visticamāk, ka tas ir bojājums. Gadās, ka GPS nogļuko, bet tas ir ļoti reti. Humminbird ir tāda iezīme, ka GPS ir nesatbils, to labi redz dziļumu kartes zīmējot, bet tās ir atsevišķas dienas, reizes, tā nav pastāvīga problēma.

eholotes, 25.jūnijs 2015, 08:55

Bet ja 2viem aparātiem viens un tas pats, tad sāku domāt, ka vainīgs ir kas cits. Lietotājs ir čaiņiks vai kas tamlīdzīgs.

Donka, 25.jūnijs 2015, 10:00


Vēl ir variants, ka novietojums draņķīgs, tad arī gļuki pastiprinās. Ārējai antenai jābūt pietiekami tālu no dzelžiem ar magnētisko lauku utt.

Humminbirdam nav ne vainas, kādreiz nogļuko jebkas. Kurš īsti modelis Tev uzstādīts? Ārējās antenas kods?
25.jūnijs 2015, 10:11 | links
 
Sveiki vīri,

Kāds ir saskāries ar Humminbird paziņojumu:
No GPS position fix ?

.........

Donka, 25.jūnijs 2015, 08:41

Visticamāk, ka tas ir bojājums. Gadās, ka GPS nogļuko, bet tas ir ļoti reti. Humminbird ir tāda iezīme, ka GPS ir nesatbils, to labi redz dziļumu kartes zīmējot, bet tās ir atsevišķas dienas, reizes, tā nav pastāvīga problēma.

eholotes, 25.jūnijs 2015, 08:55


Bet ja 2viem aparātiem viens un tas pats, tad sāku domāt, ka vainīgs ir kas cits. Lietotājs ir čaiņiks vai kas tamlīdzīgs.
25.jūnijs 2015, 10:00 | links
 
Jāni. Mans secinājums radās no šī:

Humminbird ir tāda iezīme, ka GPS ir nesatbils, to labi redz dziļumu kartes zīmējot, bet tās ir atsevišķas dienas, reizes, tā nav pastāvīga problēma.
25.jūnijs 2015, 08:55 | links

:)
25.jūnijs 2015, 09:40 | links
 
Izmantoju lowrance elite 3x un pilnīgi pietiek pa šiem ezeriem. Galvenokārt izamantoju dziļuma meklēšanai, bet parāda arī krāsaini zāles un citus veidojumus zem ūdens, varbūt ne tik smalki kā krutās, bet ir ok. Nu ja paliek garlaicīgi ieslēdzu fishid. Protams ja dotos jūrā vajadzētu kaut ko jaudīgāku...
25.jūnijs 2015, 09:38 | links
 
atljausos iebilst:)huminbirds mums nav nogljukojis veel:) ne reizi.raymarine tas parasti notiek(vismaz mums)pie krasaam dziljuma izmainjaam,vinjs arii ipasi juutiigs pret akumulatora stravas padevi:)akjim jabuut pilnam un vadiem stingri pie klemeem:),bet taa protams peec briiza viss nostaajas savaas vietaas un ir ok.lowrance pats daudz lietojis neesmu,domaju tas pats kas humminbird vien buus.
25.jūnijs 2015, 09:33 | links
 
Ja jau reizēm gļuko, tad Humminbirds jāsvīro laukā no saviem pirkumiem. Jo kā zakon buterbroda, tas nogļukos pašā "piemērotākajā" brīdī.
25.jūnijs 2015, 09:26 | links
 
Eholote HUMMINBIRD HELIX 5 SI GPS vai Eholote RAYMARINE DRAGONFLY 4 PRO (ar CHIRP dual, GPS un C-MAP Essentials) vai Eholote LOWRANCE ELITE-5 CHIRP (ar GPS). Ludzu, padomu, ieteikumu vai viedokli, kuru butu labak izveleties ? Varbut kadam jau kada no sim ir un ir pieredze ? Paldies

lidakberns, 25.jūnijs 2015, 01:43


ja tev pirmais ehalots tad labaak raymarine,(bilde viennozimiigi vislabaakaa un vissskaidraak visu vari saprast)ja jau esi vairaak pieredzeejis ehalotu lietotaajs tad humminbird,vaI lowrance.
pats esmu lietojis raymarine 6 un 4 dvs,sobriid uz laivas ir divi ,4DVS (man) un humminbird ar SI ,GPS un Citadaam fiicaam:)manam advancetaakajam liavas biedram,un visi apmierinaati:)
25.jūnijs 2015, 09:25 | links
 
Sveiki vīri,

Kāds ir saskāries ar Humminbird paziņojumu:
No GPS position fix ?

Es ineta ārzemju forumos meklēju, bet neko jēdzīgu neatradu - tjipa neesot kārtībā GPS devējs.
Manā gadījumā combo aparāts šo paziņojumu rāda gan tikko pieslēdzot aparātu, kad vēl meklē atrašanās vietu, gan arī pēdējā copes reizē pamanīju, ka pazinojumu vairākkārt izmeta arī copes laikā, kad karti rādīja un arī laivas kustībai joprojām sekoja!!
Interesanti arī, ka Normarkā biju pagājušajā rudenī ar "veco" eholoti, jo man copes laikā vispār pazuda GPS sekošana un izmeta šo konkrēto paziņojumu. Normarkā par garantiju nomainīja aparātam galvu pret jaunu galvu, bet arī jaunā rāda šo pašu paziņojumu. Par laimi vismaz GPS poziciju kartē turpina rādīt.

Ir kādi ieteikumi? Mož es kko setingos neesmu iestatījis vai ieslēdzis?.

Donka, 25.jūnijs 2015, 08:41


Visticamāk, ka tas ir bojājums. Gadās, ka GPS nogļuko, bet tas ir ļoti reti. Humminbird ir tāda iezīme, ka GPS ir nesatbils, to labi redz dziļumu kartes zīmējot, bet tās ir atsevišķas dienas, reizes, tā nav pastāvīga problēma.
25.jūnijs 2015, 08:55 | links
 
Sveiki vīri,

Kāds ir saskāries ar Humminbird paziņojumu:
No GPS position fix ?

Es ineta ārzemju forumos meklēju, bet neko jēdzīgu neatradu - tjipa neesot kārtībā GPS devējs.
Manā gadījumā combo aparāts šo paziņojumu rāda gan tikko pieslēdzot aparātu, kad vēl meklē atrašanās vietu, gan arī pēdējā copes reizē pamanīju, ka pazinojumu vairākkārt izmeta arī copes laikā, kad karti rādīja un arī laivas kustībai joprojām sekoja!!
Interesanti arī, ka Normarkā biju pagājušajā rudenī ar "veco" eholoti, jo man copes laikā vispār pazuda GPS sekošana un izmeta šo konkrēto paziņojumu. Normarkā par garantiju nomainīja aparātam galvu pret jaunu galvu, bet arī jaunā rāda šo pašu paziņojumu. Par laimi vismaz GPS poziciju kartē turpina rādīt.

Ir kādi ieteikumi? Mož es kko setingos neesmu iestatījis vai ieslēdzis?.
25.jūnijs 2015, 08:41 | links
 
Eholote HUMMINBIRD HELIX 5 SI GPS vai Eholote RAYMARINE DRAGONFLY 4 PRO (ar CHIRP dual, GPS un C-MAP Essentials) vai Eholote LOWRANCE ELITE-5 CHIRP (ar GPS). Ludzu, padomu, ieteikumu vai viedokli, kuru butu labak izveleties ? Varbut kadam jau kada no sim ir un ir pieredze ? Paldies
25.jūnijs 2015, 01:43 | links
 
Zvani uz eboat.lv un karte Tev būs.
19.jūnijs 2015, 08:49 | links
 
Lūdzu palīdzību.
Vakadien man no UK atverda lowrance elite 5hdi. BET. iekšā nav karšu. Lasot te forumu saprotu, ka Lv iekšējo ūdeņu karte tomēr ir pieejama. Kur lai to dabū? Un kā?
18.jūnijs 2015, 21:49 | links
 
Par Deeper runājot, pastāstīšu par savu pieredzi.
Ziemā makšķerējot, nav jau tā, ka jātur visu laiku ālinģī, tamdēļ ar nelieliem pārtraukumiem, ņemot to no ālinģa laukā, tas strādāja visu dienu ar vienu uzlādi. Kaut arī rezervē bija uzlādēts mazais akumulators.
Strādā lieliski. Mazās zivteles bieži nespēj ieraudzīt, bet ne jau tas ir svarīgākais.
Ļoti labs produkts ziemā braucot uz zandartiem. Alumīnija bļitku Deeper saprot kā zivi, bet ļoti labi var redzēt kā Tu ar to darbojies un kā pienāk zivs.
Ar murmišku ir līdzīgs stāsts, vairākas reizes ir bijis tā, ka redz atnākot līdz ēsmai lielu zivi, bet tā vienkārši negrib ēst, bet izrāda interesi, mainot dziļumu kopā ar ēsmu.
Dziļuma un zivju daudzuma noteikšanai labs aparāts.

Trūkums:
Ziemā, seklos ezeros, nav vēlēšanās tīrīt ālinģi no ledus, un diemžēl tad Deeper ir bezsspēcīgs...

Vasarā no krasta ir vienkārši kaifs ar to strādāt...
īsumā tā!
16.jūnijs 2015, 16:39 | links
 
liels paldies nemsu verā
16.jūnijs 2015, 16:05 | links
 
nu tas jau pašsaprotami,bet tā, nevar kautkā uz vietas parbaudīt neejot uz kadu udenskratuvi?

1sandis1, 15.jūnijs 2015, 19:59

Vari pārbaudīt vai strādā dēvējs: ieslēdzot eholoti darba režīmā no devēja ir jābūt dzirdamām klusiem klikšķiem. Vari paskatīties kā rāda dislejs ( nav kādi defekti displejā), iztestēt vai strādā visas pogas. Ārpus ūdenskrātuves tas būs arī viss ko var pārbaudīt.
15.jūnijs 2015, 20:57 | links
 
nu tas jau pašsaprotami,bet tā, nevar kautkā uz vietas parbaudīt neejot uz kadu udenskratuvi?
15.jūnijs 2015, 19:59 | links
 
1sandis1
Iepriekšējam saimniekam.
15.jūnijs 2015, 19:50 | links
 
sveiki!
pastāstiet lūdzu,kam jāpievērš uzmanība,perkot lietotu eholoti?
15.jūnijs 2015, 18:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager