Eholotes

Nu vislabākā no krasta šī http://luckyproducts.en.made-in-china.com/product/FMvxrZDdLtYb/China-Portable-Wireless-Sonar-Fish-Finder-FFW718-.html . Lai saprastu reljefu jaunā vietā ir OK . Neko jau arī citu nevajag.
14.aprīlis 2015, 12:32 | links
 
meklēju kādu nedārgu eholotu kurš ir izmantojams no krasta .
14.aprīlis 2015, 10:17 | links
 
man deepers wisu laiku gluko it ipasi ziema. tagad ledus naw pametat gribeju kadus 10 m attaluma sawienojas ziwi ar swaki rada ja zinu ka diiki ir loti dauz warbut tik aktiwo ziwi rada. ja i 15m un wairak nesawieno ja sawieno ta uz kaadam sek un atkal atwienojas. ilgak metaju ar un saka jaw tuwuma atwienoties un ta sawieno un ta ne. jawed uz weikalu nez kota soreiz teiks ka atkal viss ciki tik bijis noglukojis:)
ba, 4.aprīlis 2015, 17:48


Viss tāpēc, ka latviski rakstīt nemāki ... Tāds "w" burts latv. val. nav!!!!! :D
4.aprīlis 2015, 18:59 | links
 
man deepers wisu laiku gluko it ipasi ziema. tagad ledus naw pametat gribeju kadus 10 m attaluma sawienojas ziwi ar swaki rada ja zinu ka diiki ir loti dauz warbut tik aktiwo ziwi rada. ja i 15m un wairak nesawieno ja sawieno ta uz kaadam sek un atkal atwienojas. ilgak metaju ar un saka jaw tuwuma atwienoties un ta sawieno un ta ne. jawed uz weikalu nez kota soreiz teiks ka atkal viss ciki tik bijis noglukojis:)
4.aprīlis 2015, 17:48 | links
 
Skatījos ss.lv bet nav ne mazākās nojausmas par eholotiem tādēļ vērsos pie Jums visiem :D

urmaas, 18.marts 2015, 12:19[/quote]
18.marts 2015, 12:24 | links
 
Liels paldies ir vērts apdomāt .

Modzha, 18.marts 2015, 12:15[/quote]
18.marts 2015, 12:22 | links
 
tieši tā par cik tas viņam butu pirmais eholots domāju ka iesākumam nopirkt lai izpeeta un tad kad ieiesies un vinjsh sapratiis ko tieši veelas tad lai peerk kaadu pac veelas :d
18.marts 2015, 12:21 | links
 
Var jau ari SSkā kautko pameklēt.:)
https://www.ss.lv/lv/entertainment/hunting-fishing/echo-sounders/page2.html
18.marts 2015, 12:19 | links
 
terry:
Paskaties te
nav gluži budžetā, bet eholote sākumam pilnīgi ok.
18.marts 2015, 12:15 | links
 
Iesākumam jau neko īpaši krutu nevajag. Tas, lai saprastu ko no eholotes vēlās izspiest. Jo jebkurā gadijumā laikam ejot gribēsies kautko labāku. Pats iesāku ar Huminbird pirahnmax. Copmanim, ja neko krutu nevēlās un nav ūberkrutās vēlmes, pilnīgi pietiekoš aparātiņš.
http://www.gpspro.lv/categories/lv/301/name/Humminbird.html
18.marts 2015, 12:13 | links
 
skaidrs paldies, bet vai tiešām jo dārgāk jo labāk? es jau nesaku ka vajag njemt leetaako, bet ir kadas vidējās aritmētiskās cenas šādiem aparātiem?
18.marts 2015, 12:01 | links
 
[quote=399378]Sveiki visiem.Tātad man tāds jautājums kādu eholotu Jūs ieteiktu vidējā līmeņa makskerniekam? iisi sakot kurš labāk pēc parametriem,vīram dzimšanas diena būs un zinu ka viņš jau sen to vēlas.Cenu amplitūda līdz 90 eur,nevajag super profesionālo.Ir kāds ieteikums?Ko Jū domājat par šādu Humminbird PiranhaMax 143x ?

terrry, 18.marts 2015, 11:04

Līdz 90eur eholote nesanāks, tik tāds aparāts, kuram nosaukumā ir "eholote" ... ieteiktu pārskatīt budžetu, lai pēc kāda laika nav jāpērk cits ...
18.marts 2015, 11:58 | links
 
Sveiki visiem.Tātad man tāds jautājums kādu eholotu Jūs ieteiktu vidējā līmeņa makskerniekam? iisi sakot kurš labāk pēc parametriem,vīram dzimšanas diena būs un zinu ka viņš jau sen to vēlas.Cenu amplitūda līdz 90 eur,nevajag super profesionālo.Ir kāds ieteikums?Ko Jū domājat par šādu Humminbird PiranhaMax 143x ?

terrry, 18.marts 2015, 11:04
18.marts 2015, 11:48 | links
 
Sveiki visiem.Tātad man tāds jautājums kādu eholotu Jūs ieteiktu vidējā līmeņa makskerniekam? iisi sakot kurš labāk pēc parametriem,vīram dzimšanas diena būs un zinu ka viņš jau sen to vēlas.Cenu amplitūda līdz 90 eur,nevajag super profesionālo.Ir kāds ieteikums?
18.marts 2015, 11:04 | links
 
To: Azverins
Viss labāk atnākt uz izstādi eboat.lv stendā būs visi jaunumi no Lowrance, Raymarine un Huminbird. Ja netiec uz izstādi, tad sākot no aprīļa visi eholoti būs uz vietas mums veikalā.
17.marts 2015, 22:46 | links
 
Kāds tautas viedoklis par šo, Raymarine (Dragonfly 5) vai Lowrance (Elite 4) chirp lietā, bildēs un video izskatas, ka Dragonfly Chirp attēls ir tāds "gludāks", vēl tikai došos ievērtēt dzīvē, bet pirms tam gribās dzirdēt arī kādu viedokli. Tas tāds mārketinga triks vai arī uz ūdeņiem pierādīts fakts.
Paldies.
17.marts 2015, 10:07 | links
 
nu skaidrs, kad ebayā var uzmest, bet tāpēc ir paypals pircēja aizsardzība. Vismaz es lētāko neņemu un tā brutāli uzmests neesmu. man ap 500 pirkumu ebajā. jā ir bijis , ka pazūd sīkumi, bet tā nav pārdevēja vaina. Katrā ziņā man šis aķis strādā labi jau otro gadu.
5.marts 2015, 20:11 | links
 
 
http://www.ebay.com/itm/New-12V-9800mAh-Super-Rechargeable-Protable-Continue-Li-ion-Battery-with-Plug-/201250003056?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item2edb6f5870

osscar, 5.marts 2015, 13:42


Šito variantu es kādreiz pētīju kā iespējamo, bet man nepatika tas, ka atsauksmēs rakstīja, ka bieži nedarbojas, ietilpība reizes 10x mazāka nekā norādītā, lielie modeļi atšķiroties no mazajiem ar to, ka lielajos masai/tilpumam ir smilšu maisiņi ielikti.
5.marts 2015, 20:06 | links
 
Pārdošu Garmin eho 150 pa kādiem 70eur.
5.marts 2015, 15:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager