Eholotes

Brīvdienās Ventā notestēju savu jauno ehaloti Raymarine Dragonfly 5.7'', Vieta kur biju bija samērā sekla tapēc īsti nevienu zivi ehalotā neredzēju, ekrāns kruts saulē labi var redzēt, parastais ehalots strādā labi var labi visu saprast, down scan arī labs kā saka viens otru papildina. GPS strādāja labi bez gļukiem. Staru leņķis mazliet mulsina tikai 60 grādi. Kopumā liekas ka būs ok.
P.S. Sākumā bij doma ņemt Lowrance, bet e - boat atrunāja teica ka šamais tipa esot labāks, salīdzināja ar āboli, par cik ar āboli esmu apmierināts ņēmu Dragonfly. Čomam ir Lowrance tadu kā gribēju ņemt, varēs kādreiz salīdzināt kam garāks tad uzrakstīšu, kaut kā tā..
10.jūnijs 2014, 09:48 | links
 
Par Garminu tev Ronny pilnīga taisnība, nēsmu redzējis nevienu labu aparātu.
Ja kādam ir šobrīd interese par eholotēm, tad šobrīd eboat.lv uz vietas daudz aparātu un visus stendā var salīdzināt.
Par Dragonfly varu teikt visu to labāko, sestdien kokneses zandartā viņš palīdzēja pa nopietno, man kopā ar pārinieku 14 kg zivis, pāriniekam 1 vieta un televizors balvā, man 7 vieta. Piedalijās 107 dalībnieki.

ginca, 9.jūnijs 2014, 23:09


Man ir DragonFly, bet nesaprotu tā rādījumus, laikam vēl daudz jāmācās. Turklāt beidzamajā reizē parādijās kaut kāds gļuks ja dziļums ir virs seši metri, viņš rāda tikai četrus un dibenu nemaz nevar redzēt. Braucot virs 15km/h zivis viņš vispār neredz. Uzstādījnumos viss ir uz Auto, vienīgais ko uzliku, tas ir signāls ja dziļums ir mazāks par 1,5m.
10.jūnijs 2014, 09:25 | links
 
Par Garminu tev Ronny pilnīga taisnība, nēsmu redzējis nevienu labu aparātu.
Ja kādam ir šobrīd interese par eholotēm, tad šobrīd eboat.lv uz vietas daudz aparātu un visus stendā var salīdzināt.
Par Dragonfly varu teikt visu to labāko, sestdien kokneses zandartā viņš palīdzēja pa nopietno, man kopā ar pārinieku 14 kg zivis, pāriniekam 1 vieta un televizors balvā, man 7 vieta. Piedalijās 107 dalībnieki.
9.jūnijs 2014, 23:09 | links
 
Brīvdienās Daugavā notestēju Raymarine Dragonfly 5.7''


Patīkami pārsteidza, cik vienkāršs lietošanā. Nav jālauza galva par uzstādījumiem. Pie ierīces pirmās ieslēgšanas vienkārši jāuzstāda sev ērtākās vienības un valoda.
Teicama ekrāna izšķirtspēja, pat spilgtā saulē labi var saskatīt, nav jāliek priekšā rokas lai radītu ēnu.
Sameklēju pie krasta vietu, kur ūdenī sakrituši koki - CHIRP tehnoloģija teicami atspoguļo uz ekrāna kokam katru zaru. Lieliski parādi zivju barus un tos nevar sajaukt ne ar ko citu.
Iebūvētais GPS - ērti un precīzi.
Sistēma darbojas ātri, nebremzē.

Labāk var būt tikai vairāk - iesaku ņemt ar 7'' ekrānu!

Teicama augstas klases ierīce par pieņemamu cenu.

Dadziic, 2.jūnijs 2014, 09:49
Nebūtu slikti ja tu būtu ielicis kādu savu bildi, nevis no marketinga materiāla. :) Man tik interesē vai ir labāks par Garmin 551dv, ko plānoju iepirkt, tomēr uzticamība lielāka.

Nicknice, 9.jūnijs 2014, 16:48

Daziic teksts jau arī izskatās vairāk pēc mārketinga materiāla:)
Tad jau labāk Elite 5 HDI vai to pašu Dragonfly, Elite būs arī LV iekšējo ūdeņu dziļuma karte, Garmin ir labi GPS ražotāji....
9.jūnijs 2014, 20:28 | links
 
Brīvdienās Daugavā notestēju Raymarine Dragonfly 5.7''


Patīkami pārsteidza, cik vienkāršs lietošanā. Nav jālauza galva par uzstādījumiem. Pie ierīces pirmās ieslēgšanas vienkārši jāuzstāda sev ērtākās vienības un valoda.
Teicama ekrāna izšķirtspēja, pat spilgtā saulē labi var saskatīt, nav jāliek priekšā rokas lai radītu ēnu.
Sameklēju pie krasta vietu, kur ūdenī sakrituši koki - CHIRP tehnoloģija teicami atspoguļo uz ekrāna kokam katru zaru. Lieliski parādi zivju barus un tos nevar sajaukt ne ar ko citu.
Iebūvētais GPS - ērti un precīzi.
Sistēma darbojas ātri, nebremzē.

Labāk var būt tikai vairāk - iesaku ņemt ar 7'' ekrānu!

Teicama augstas klases ierīce par pieņemamu cenu.

Dadziic, 2.jūnijs 2014, 09:49

Nebūtu slikti ja tu būtu ielicis kādu savu bildi, nevis no marketinga materiāla. :) Man tik interesē vai ir labāks par Garmin 551dv, ko plānoju iepirkt, tomēr uzticamība lielāka.
9.jūnijs 2014, 16:48 | links
 
nelietigais, nezinu kur tu skatījies. Šeit ir lētāk:http://www.eboat.lv/lv/eholote-ehalote-gps/eholotes/raymarine

Ja uz to skatās tā, tad jāsāk čīkstēt ko laiva tik dārga, spiningi un spoles utt… Nu gluži kā mana sieva! :)
7.jūnijs 2014, 10:37 | links
 
Brīvdienās Daugavā notestēju Raymarine Dragonfly 5.7''


Patīkami pārsteidza, cik vienkāršs lietošanā. Nav jālauza galva par uzstādījumiem. Pie ierīces pirmās ieslēgšanas vienkārši jāuzstāda sev ērtākās vienības un valoda.
Teicama ekrāna izšķirtspēja, pat spilgtā saulē labi var saskatīt, nav jāliek priekšā rokas lai radītu ēnu.
Sameklēju pie krasta vietu, kur ūdenī sakrituši koki - CHIRP tehnoloģija teicami atspoguļo uz ekrāna kokam katru zaru. Lieliski parādi zivju barus un tos nevar sajaukt ne ar ko citu.
Iebūvētais GPS - ērti un precīzi.
Sistēma darbojas ātri, nebremzē.

Labāk var būt tikai vairāk - iesaku ņemt ar 7'' ekrānu!

Teicama augstas klases ierīce par pieņemamu cenu.

Dadziic, 2.jūnijs 2014, 09:49


Papētīju cenu(842euro)!Rodas tik jautājums-vai par tādu summu šis eholots zivis pats ķer?
6.jūnijs 2014, 20:24 | links
 
sveiki, man par eholotēm saprašana maza, paziņas piedāvāja iegādāties mazlietotu LOWRANCE ELITE-5 DSI, kas ar to zvēru i, mainot jo vajagot kaut ko labāku ar plašāku staru.

otrs variants izskatās vēl dīvaināks humminbird 130, par to vispā neko atrast nevar :)

zinu ka divas radikāli atšķirīgas lietas.

principā eholoti vajadzētu vietu atrašanai, tas ir lai skaisti grunti zīmē :)

bišķi apnicis uz dullo burtnieka vidū mētāt.

p.s. varbūt ko citu iesakiet? gps būtu vēlams ar.

cena varētu būt ap 500 eur + - nedaudz.
bet nu tā, lai pēc gada nav jāpērk cita, jo neapmierina, kaut tā jau laikam ir vienmēr.

Veiksmi nedēļas nogales zivju medībās!
6.jūnijs 2014, 20:05 | links
 
Veči, pēc pieredzes, vai maršruta ierakstīšanas fīču lietojat GPS aparātam? Vai pērkot aparātu ierakstāmo maršrutu skaitam ir jāpievērš uzmanība?
Saprotu, ka punktus vajadzētu varēt atzīmēt un saglabāt gana daudz, bet maršrutus?

Donka, 6.jūnijs 2014, 00:55


Katram droši vien savs viedoklis, bet manējais ir šāds! :) Vienīgā ūdenstilpne, kurā man šķita, ka maršruta atkārtošanai, skatoties eholotē, ir jēga, bija Burtnieks! Tātad, manuprāt, jēga ir lielās ūdenstilpnēs, kurās nav tādu "pieturas" punktu kā kants, "bērzu birzs" krastā utml.
6.jūnijs 2014, 16:18 | links
 
Veči, pēc pieredzes, vai maršruta ierakstīšanas fīču lietojat GPS aparātam? Vai pērkot aparātu ierakstāmo maršrutu skaitam ir jāpievērš uzmanība?
Saprotu, ka punktus vajadzētu varēt atzīmēt un saglabāt gana daudz, bet maršrutus?
6.jūnijs 2014, 00:55 | links
 
It kā Krievijā mākot pārtaisīt.Man bija slinkums forumos meklēt.Es ātri pieradu pārrēķināt,tikai ar temperatūru drusku grūtāk.
5.jūnijs 2014, 18:05 | links
 
Bēdīgi...
5.jūnijs 2014, 17:34 | links
 
Ir te käds ehalotu guru , interesė vai var huminbird 565 . Man ie usa versija ar fetiem , gribetus iedzit infu kautvai krieviski un ar metriem, apnïk katreiz daït.

festers, 4.jūnijs 2014, 23:01


Diemžēl tā arī būs jābrauc ar usa mērvienībām un angļu valodu.
5.jūnijs 2014, 09:42 | links
 
Ir te käds ehalotu guru , interesė vai var huminbird 565 . Man ie usa versija ar fetiem , gribetus iedzit infu kautvai krieviski un ar metriem, apnïk katreiz daït.
4.jūnijs 2014, 23:01 | links
 
Lowrance vasaras akcija! Līdz 30 jūnijam Lowrance atgriež pircējam naudu par laika periodā no 1. maija līdz 30. jūnijam iegādātājām ierīcēm: HDS GEN2 touch 150 eur, Elite 7 HDI 75 eur.
http://www.lowrance.com/en-GB/Special-Offers/Summer-Savings-Europe-2014/summer-Savings-Europe-2014-emea/
3.jūnijs 2014, 15:47 | links
 
Brīvdienās Daugavā notestēju Raymarine Dragonfly 5.7''


Patīkami pārsteidza, cik vienkāršs lietošanā. Nav jālauza galva par uzstādījumiem. Pie ierīces pirmās ieslēgšanas vienkārši jāuzstāda sev ērtākās vienības un valoda.
Teicama ekrāna izšķirtspēja, pat spilgtā saulē labi var saskatīt, nav jāliek priekšā rokas lai radītu ēnu.
Sameklēju pie krasta vietu, kur ūdenī sakrituši koki - CHIRP tehnoloģija teicami atspoguļo uz ekrāna kokam katru zaru. Lieliski parādi zivju barus un tos nevar sajaukt ne ar ko citu.
Iebūvētais GPS - ērti un precīzi.
Sistēma darbojas ātri, nebremzē.

Labāk var būt tikai vairāk - iesaku ņemt ar 7'' ekrānu!

Teicama augstas klases ierīce par pieņemamu cenu.
2.jūnijs 2014, 09:49 | links
 
Ja šobrīd interese ir par eholotes iegādi, laipni gaidīti eboat.lv , tagad uz vietas daudz modeļu. Ir pat uz vietas Humminbird Onix, ir arī abi Raymarine modeļi. Visslabāk pastāstīt un parādīt uz vietas.
1.jūnijs 2014, 22:39 | links
 
Pilnīgi jauna CHIRP tehnoloģija kas piešķir augstu izšķirtspēju eholotes staram,un detalizētāk attēlo visu kas ir zem ūdens.Un nevar nepieminēt 50 kanālu GPS uztvērēju,kamēr pārējos ir tikai 16 kanālu.
p.s.pārējie ražotāji tik sola uzražot kautko līdzvērtīgu.

arsiks, 31.maijs 2014, 22:03


Ir jau uzražojuši :)
http://www.lowrance.com/en-GB/Products/Elite-Series/
1.jūnijs 2014, 22:33 | links
 
es domaju vnk jaizbrauc lidz ebot veikalm lai vini man izstasta kada atkiribas ir starp siem eholotiem un kurs bus man piemerotaks prieks maniem apstakliem !
1.jūnijs 2014, 10:33 | links
 
Es ar skatos uz eho + GPS.
No tehniskajiem parametriem maz ko saprotu, tādēļ salīdzinot un konstatējot, ka lielāks šis vai lielāks tas man neko neizsaka, jo nesaprotu ko konkrētais lielums/mazums nozīmē praksē.
Būtu labi, ja kādā no copes pīppauzēm kāds varētu apskaidrot.
1.jūnijs 2014, 10:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager