Eholotes

Laikam man priekšrocība ir staru izvēlē, tas lai varētu redzēt lielāku laukumu - tas būtu vasarā, jo pludu jau vislaik nepiemetīsi pie dīpera, vai tomēr dzēvē notiek savādāk???
Man galvenais būtu redzēt zivs ir vai nav +aptuveno to lielumu + kādā augstumā tā atrodas un dziļumu.

OK, paldies par ieteikumu, jāpērk :) :) :)
sajans, 14.februāris 2023, 12:52
Chirp +2 ir trīs stari (7, 20, 47), sākumā var noskenēt ar plato staru, ja ierauga perspektīvu vietu, to var nomētāt ar šauro, jo platajam lielāka aklā zona (pie nosacījuma, ka reljefs dikti mainīgs). Zivis pusūdenī labi redz, uz grunts guļošu, visdrīzāk, nemanīsi. Dziļumu arī redzēsi, attālumu no krasta, domāju, arī, kaut gan neesmu vēl mēģinājis krasta copi. Lielākoties, ja copēju man nezināmā vietā, jau mājās pirms copes izpētu dziļuma karti, ko sazīmējuši citi un tad izštukoju precīzas ūdentilpes vietas, kur būtu perspektīvi copēt. Ziemā telefonam man uz rokas ir maciņš, kurā ievietota arī powerbanka (dienai vajag vismaz 5000 mAh). Copējot no krasta, var piepirkt spiningam telefona turētāju, būs ērtāk čolēt ekrānā.

MT9, 14.februāris 2023, 13:12
14.februāris 2023, 13:17 | links
 
Laikam man priekšrocība ir staru izvēlē, tas lai varētu redzēt lielāku laukumu - tas būtu vasarā, jo pludu jau vislaik nepiemetīsi pie dīpera, vai tomēr dzēvē notiek savādāk???
Man galvenais būtu redzēt zivs ir vai nav +aptuveno to lielumu + kādā augstumā tā atrodas un dziļumu.

sajans, 14.februāris 2023, 12:52

Chirp +2 ir trīs stari (7, 20, 47), sākumā var noskenēt ar plato staru, ja ierauga perspektīvu vietu, to var nomētāt ar šauro, jo platajam lielāka aklā zona (pie nosacījuma, ka reljefs dikti mainīgs). Zivis pusūdenī labi redz, uz grunts guļošu, visdrīzāk, nemanīsi. Dziļumu arī redzēsi, attālumu no krasta, domāju, arī, kaut gan neesmu vēl mēģinājis krasta copi. Lielākoties, ja copēju man nezināmā vietā, jau mājās pirms copes izpētu dziļuma karti, ko sazīmējuši citi un tad izštukoju precīzas ūdentilpes vietas, kur būtu perspektīvi copēt. Ziemā telefonam man uz rokas ir maciņš, kurā ievietota arī powerbanka (dienai vajag vismaz 5000 mAh). Copējot no krasta, var piepirkt spiningam telefona turētāju, būs ērtāk čolēt ekrānā.
14.februāris 2023, 13:12 | links
 
GPS man nebūtu būtisks, jo izmantoju Garmin'u, kurā ir visas dziļuma kartes, kā arī varu atrast iepriekš iebarotās lumkas.
Laikam man priekšrocība ir staru izvēlē, tas lai varētu redzēt lielāku laukumu - tas būtu vasarā, jo pludu jau vislaik nepiemetīsi pie dīpera, vai tomēr dzēvē notiek savādāk???
Man galvenais būtu redzēt zivs ir vai nav +aptuveno to lielumu + kādā augstumā tā atrodas un dziļumu.
14.februāris 2023, 12:52 | links
 
Par Čirpu versijas bateriju es nezinu 100% droši, bet intuīcija saka, ka tur ir tā pati baterija kas pro un pro+ versijās. Kāds varētu izjaukt un paskatīties.

L200, 14.februāris 2023, 12:08

Nav ne jausmas, kāda Chirp+2 baterija, bet ziemas režīmā kopā ar GPS, copējot visu dienu, zemāk par 35% nav sanācis nosēdināt. Baterija ar šiem parametriem tur aptuveni 11 stundas, bet ziemas cope ilgst maksimums 7.
14.februāris 2023, 12:14 | links
 
johanson [14.02.23]: Ja runā par vasaru, tad domāju starp chirp+ un chrip+2 varbūt nebūs tik principiāla atsķirība. Bet ziemai tomēr chirp+2 manā skatījumā būtu vēlamais variants - tieši dēļ baterijas. Ar jauno vismaz pilnu copes dienu varēs izvilkt bez uzlādes. Pārējās fīčas manā skatījumā vairāk ir gaumes jautājums.
Uz vēl vecākiem modeļiem nezinu vai ir vērts skatīties.
Šie nostāsti par "labākām" baterijām klīst jau no 3.0 versijas laikiem. Pro plus ir labāka baterija kā pro. Čirpam labāka kā pro +

Lai cik jocīgi neizklausītos, bet deeperi var izjaukt 2 minūtēs un salikt 3 minūtēs, lai tiktu pie baterijas.
Izjaucu gan pro, gan pro plus, jo bija doma pro versijai ielikt pro+ bateriju.

Liels bija mans pārsteigums, kad atklājās, ka baterijas ir 100% identiskas.

Lai baterija turētu ilgāk, ir jāizslēdz gps un jāatstāj ieslēgts "tikai skenēt", nevis jālieto ziemas režīms.

Par Čirpu versijas bateriju es nezinu 100% droši, bet intuīcija saka, ka tur ir tā pati baterija kas pro un pro+ versijās. Kāds varētu izjaukt un paskatīties.
14.februāris 2023, 12:08 | links
 
Ja runā par vasaru, tad domāju starp chirp+ un chrip+2 varbūt nebūs tik principiāla atsķirība. Bet ziemai tomēr chirp+2 manā skatījumā būtu vēlamais variants - tieši dēļ baterijas. Ar jauno vismaz pilnu copes dienu varēs izvilkt bez uzlādes.

johanson, 14.februāris 2023, 10:26

Piekrītu. Pats lietoju Chirp +2, ziemā reti izdodas nosēdināt zem 50%, kaut gan cik dzirdu no apkārtējiem, vecie Deeper modeļi visu dienu nevilka. Vēl Chirp un Chirp+2 ir šaurais stars (7), kas krietni precīzāk zīmē, kopā 3 stari. Lādējas ļoti ātri. Galvenais, kas man patīk Deeper eholotēm, ka tu vari redzēt jau citu copmaņu sazīmētās kartes. Ziemā ej pa pa ledu un telefonā redzi atrašanās vietu un dziļumu zem sevis.
14.februāris 2023, 11:52 | links
 
Ja runā par vasaru, tad domāju starp chirp+ un chrip+2 varbūt nebūs tik principiāla atsķirība. Bet ziemai tomēr chirp+2 manā skatījumā būtu vēlamais variants - tieši dēļ baterijas. Ar jauno vismaz pilnu copes dienu varēs izvilkt bez uzlādes. Pārējās fīčas manā skatījumā vairāk ir gaumes jautājums.
Uz vēl vecākiem modeļiem nezinu vai ir vērts skatīties.
14.februāris 2023, 10:26 | links
 
Beigās nolēmu palikt pie DEEPER, jo varēs to izmantot gan ziemā gan vasarā.
Ziemā lai redzētu vai zivs ir apakšā un kādā dziļumā (dziļums līdz 6m).
Vasarā makšķerējot ar pludu ,mētājot dīperi pameklēt kantes (dziļumā ap 5m), lai atrastu zivju uzturēšanās vietas (kartes nekādas nezīmēšu)
Tā kā šobrīd dīperiem ir daudz modeļu, tad ar kuru man pietiktu šīm darbībām, šobrīd nosliecos uz vislētāko (taču nav tik lielu finansiālo problēmu lai iegādātos vis dārgāko).
Vai kāds lūdzu nevar ko ieteikt no pieredzes.
14.februāris 2023, 09:19 | links
 
johanson [14.02.23]: svens76 [Vakar]: svens76 [Vakar]: svens76 [10m]: johanson [15m]: Man vairāk tieši m8 fīčas interesēja - ar ko 8. labāks par 6. Video ir redzēti, bet gribējās reālu pieredzes stāstu. Man jau pašam šķiet, ka uz copes kvalitāti tas lielu ietekmi neatstāj - man reāli ar to melnbalto pilnīgi pietiek, lai noorientēties, bet nu interesanti dzirdēt arī citas atziņas...nu galvenā fīča atšķirībā no 6 būs divi stari, maza aklā zona, seklumā tas šaurais stars ļoti patīk. krāsainajā ekrānā atškirībā no melnbaltā labāk redzēsi vai zivs stāv blakus vai zem ēsmas plus vēl daži knifiņiun man ļoti nepatīk kā 6tais (izņemot 6plus) rāda seklās, zāļainās vietās. jo tādās ķeru pārsvarā"logos" starp zālēm ar plato staru būs daudz traucējumu arìDoma skaidra. Paldies!
ne asakas! vislabāk to protams notestēt pašam uz ūdens
14.februāris 2023, 08:55 | links
 
svens76 [13.02.23]: svens76 [Vakar]: svens76 [10m]: johanson [15m]: Man vairāk tieši m8 fīčas interesēja - ar ko 8. labāks par 6. Video ir redzēti, bet gribējās reālu pieredzes stāstu. Man jau pašam šķiet, ka uz copes kvalitāti tas lielu ietekmi neatstāj - man reāli ar to melnbalto pilnīgi pietiek, lai noorientēties, bet nu interesanti dzirdēt arī citas atziņas...nu galvenā fīča atšķirībā no 6 būs divi stari, maza aklā zona, seklumā tas šaurais stars ļoti patīk. krāsainajā ekrānā atškirībā no melnbaltā labāk redzēsi vai zivs stāv blakus vai zem ēsmas plus vēl daži knifiņiun man ļoti nepatīk kā 6tais (izņemot 6plus) rāda seklās, zāļainās vietās. jo tādās ķeru pārsvarā"logos" starp zālēm ar plato staru būs daudz traucējumu arì
Doma skaidra. Paldies!
14.februāris 2023, 07:31 | links
 
svens76 [13.02.23]: svens76 [10m]: johanson [15m]: Man vairāk tieši m8 fīčas interesēja - ar ko 8. labāks par 6. Video ir redzēti, bet gribējās reālu pieredzes stāstu. Man jau pašam šķiet, ka uz copes kvalitāti tas lielu ietekmi neatstāj - man reāli ar to melnbalto pilnīgi pietiek, lai noorientēties, bet nu interesanti dzirdēt arī citas atziņas...nu galvenā fīča atšķirībā no 6 būs divi stari, maza aklā zona, seklumā tas šaurais stars ļoti patīk. krāsainajā ekrānā atškirībā no melnbaltā labāk redzēsi vai zivs stāv blakus vai zem ēsmas plus vēl daži knifiņiun man ļoti nepatīk kā 6tais (izņemot 6plus) rāda seklās, zāļainās vietās. jo tādās ķeru pārsvarā
"logos" starp zālēm ar plato staru būs daudz traucējumu arì
13.februāris 2023, 22:40 | links
 
svens76 [13.02.23]: johanson [15m]: Man vairāk tieši m8 fīčas interesēja - ar ko 8. labāks par 6. Video ir redzēti, bet gribējās reālu pieredzes stāstu. Man jau pašam šķiet, ka uz copes kvalitāti tas lielu ietekmi neatstāj - man reāli ar to melnbalto pilnīgi pietiek, lai noorientēties, bet nu interesanti dzirdēt arī citas atziņas...nu galvenā fīča atšķirībā no 6 būs divi stari, maza aklā zona, seklumā tas šaurais stars ļoti patīk. krāsainajā ekrānā atškirībā no melnbaltā labāk redzēsi vai zivs stāv blakus vai zem ēsmas plus vēl daži knifiņi
un man ļoti nepatīk kā 6tais (izņemot 6plus) rāda seklās, zāļainās vietās. jo tādās ķeru pārsvarā
13.februāris 2023, 22:35 | links
 
johanson [13.02.23]: Man vairāk tieši m8 fīčas interesēja - ar ko 8. labāks par 6. Video ir redzēti, bet gribējās reālu pieredzes stāstu. Man jau pašam šķiet, ka uz copes kvalitāti tas lielu ietekmi neatstāj - man reāli ar to melnbalto pilnīgi pietiek, lai noorientēties, bet nu interesanti dzirdēt arī citas atziņas...
nu galvenā fīča atšķirībā no 6 būs divi stari, maza aklā zona, seklumā tas šaurais stars ļoti patīk. krāsainajā ekrānā atškirībā no melnbaltā labāk redzēsi vai zivs stāv blakus vai zem ēsmas plus vēl daži knifiņi
13.februāris 2023, 22:25 | links
 
Man vairāk tieši m8 fīčas interesēja - ar ko 8. labāks par 6. Video ir redzēti, bet gribējās reālu pieredzes stāstu. Man jau pašam šķiet, ka uz copes kvalitāti tas lielu ietekmi neatstāj - man reāli ar to melnbalto pilnīgi pietiek, lai noorientēties, bet nu interesanti dzirdēt arī citas atziņas...
13.februāris 2023, 22:16 | links
 
svens76 [13.02.23]: johanson [20:58]: Sven, tā kā ar m8 vispār nav bijusi darīšana, vari lūdzu izskaidrot, kas jums tajā tik ļoti patīk? Es nespēju iedomāties nevienu būtisku priekšrocību, kas kardināli uzlabotu copi. Tas, ka smukāk un labāka detalizācija ok, šaurajam staram mazāja aklā zonā, ja copē uz kants. Varbūt vēl kaut kas.. bet kurās situācijās tie m8 pribambasi tev ir svarīgi - nu tā ka bez tā neiztikt?patīk kad ir divi stari, aķis velk 3 copes reizes bez lādēšanas, tam nevajag telefonu vai planšeti , ērts lietošanā manuprāt
ā jā, un vēl nevar aizmirst āliņģī:))))
13.februāris 2023, 21:59 | links
 
johanson [13.02.23]: Sven, tā kā ar m8 vispār nav bijusi darīšana, vari lūdzu izskaidrot, kas jums tajā tik ļoti patīk? Es nespēju iedomāties nevienu būtisku priekšrocību, kas kardināli uzlabotu copi. Tas, ka smukāk un labāka detalizācija ok, šaurajam staram mazāja aklā zonā, ja copē uz kants. Varbūt vēl kaut kas.. bet kurās situācijās tie m8 pribambasi tev ir svarīgi - nu tā ka bez tā neiztikt?
patīk kad ir divi stari, aķis velk 3 copes reizes bez lādēšanas, tam nevajag telefonu vai planšeti , ērts lietošanā manuprāt
13.februāris 2023, 21:45 | links
 
Sven, tā kā ar m8 vispār nav bijusi darīšana, vari lūdzu izskaidrot, kas jums tajā tik ļoti patīk? Es nespēju iedomāties nevienu būtisku priekšrocību, kas kardināli uzlabotu copi. Tas, ka smukāk un labāka detalizācija ok, šaurajam staram mazāja aklā zonā, ja copē uz kants. Varbūt vēl kaut kas.. bet kurās situācijās tie m8 pribambasi tev ir svarīgi - nu tā ka bez tā neiztikt?
13.februāris 2023, 20:58 | links
 
Varētu tā būt, ka par krievu eholoti diezgan sālīti prasa.

sajans, 13.februāris 2023, 20:11

Ja 8. praktiķi tirgotu pa 200 €, būtu labi, bet šīs eholotes copes bodes netirgo. No rokām tirgoņi vispār kosmosu prasa - periodiski SS parādās pa 450 €. Pa šādu cenu, manuprāt, tai jau grūti konkurēt ar Chirp 2. Bet, ja copmanim uz kādu preci acis iedegas, cenai vairs nav nozīmes :D
13.februāris 2023, 20:24 | links
 
Labdien.
Vai kāds lūdzu nevarētu pakomentēt, ziemai doma ir iegādāties eholoti Praktik 6M, vai tomēr izvēlēties ko citu. Es ne uz kādām trofejām neeju, reti meklēju asari, pārsvarā raudas un brekšus.

sajans, 12.februāris 2023, 11:26


Paldies par atbildēm, nedaudz iepauzēju eholotes iegādi - jāpadomā, jāpalasa. Šobrīd izmantoju vasaras - paredzētu laivai eholoti, sanāk diezgan piņķerīgi:)
Varētu tā būt, ka par krievu eholoti diezgan sālīti prasa.
13.februāris 2023, 20:11 | links
 
L200 [12.02.23]: Es Tev arī varētu mēģināt iestāstīt ka mans lowrance hook 4 gps ar 5 collu ekrānu ir afigennais aparāts, labāk sarunājam tā, ka katram savs. :)
ir arī afigennais aparāts, vairākus gadus ar tādu nocopēju:)
12.februāris 2023, 18:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager