Eholotes

Es Tev arī varētu mēģināt iestāstīt ka mans lowrance hook 4 gps ar 5 collu ekrānu ir afigennais aparāts, labāk sarunājam tā, ka katram savs. :)
12.februāris 2023, 18:16 | links
 
L200 [12.02.23]: sajans [11:26]: Labdien.
Vai kāds lūdzu nevarētu pakomentēt, ziemai doma ir iegādāties eholoti Praktik 6M, vai tomēr izvēlēties ko citu. Es ne uz kādām trofejām neeju, reti meklēju asari, pārsvarā raudas un brekšus.Viennozīmīgi deeper. Ja praktiks maksātu 40 eiro, kā tam būtu jāmaksā, tad vēl varētu padomāt, bet ne jau par 200.

Piekam es reāli nesaprotu kā aparāts ar mūžīgi apsalušu vadu, kurš karājās āliņģī, kuram visu laiku riņķī pinās un ķerās bļitkas aukla, var būt ērtāks par deeper bumbuli, kuru pat nav jācēlk ārā no āliņģa izvadod zivi.

Labi, katram savs, bet es nekad nebūšu gatavs maksāt 200 eirus par 90to gadu tehnoloģiju līmeņa krievu izstrādājumu.
8 praktiks ne tuvu vairs nav tamagoči, kā arī 6 plus, ar kuru nostradāju divus gadus. dīvaini arī tas, ka ne reizi vadā aukla man neieķērās:)))laikam baigi piešāvies biju ar to aparātu
12.februāris 2023, 17:55 | links
 
L200 [12.02.23]: sajans [11:26]: Labdien.
Vai kāds lūdzu nevarētu pakomentēt, ziemai doma ir iegādāties eholoti Praktik 6M, vai tomēr izvēlēties ko citu. Es ne uz kādām trofejām neeju, reti meklēju asari, pārsvarā raudas un brekšus.Viennozīmīgi deeper. Ja praktiks maksātu 40 eiro, kā tam būtu jāmaksā, tad vēl varētu padomāt, bet ne jau par 200.

Piekam es reāli nesaprotu kā aparāts ar mūžīgi apsalušu vadu, kurš karājās āliņģī, kuram visu laiku riņķī pinās un ķerās bļitkas aukla, var būt ērtāks par deeper bumbuli, kuru pat nav jācēlk ārā no āliņģa izvadod zivi.

Labi, katram savs, bet es nekad nebūšu gatavs maksāt 200 eirus par 90to gadu tehnoloģiju līmeņa krievu izstrādājumu.
Tieši tā,tomogočī par bargu naudu!
12.februāris 2023, 17:40 | links
 
L200 [12.02.23]: sajans [11:26]: Labdien.
Vai kāds lūdzu nevarētu pakomentēt, ziemai doma ir iegādāties eholoti Praktik 6M, vai tomēr izvēlēties ko citu. Es ne uz kādām trofejām neeju, reti meklēju asari, pārsvarā raudas un brekšus.Viennozīmīgi deeper. Ja praktiks maksātu 40 eiro, kā tam būtu jāmaksā, tad vēl varētu padomāt, bet ne jau par 200.

Piekam es reāli nesaprotu kā aparāts ar mūžīgi apsalušu vadu, kurš karājās āliņģī, kuram visu laiku riņķī pinās un ķerās bļitkas aukla, var būt ērtāks par deeper bumbuli, kuru pat nav jācēlk ārā no āliņģa izvadod zivi.

Labi, katram savs, bet es nekad nebūšu gatavs maksāt 200 eirus par 90to gadu tehnoloģiju līmeņa krievu izstrādājumu.
12.februāris 2023, 17:37 | links
 
sajans [12.02.23]: Labdien.
Vai kāds lūdzu nevarētu pakomentēt, ziemai doma ir iegādāties eholoti Praktik 6M, vai tomēr izvēlēties ko citu. Es ne uz kādām trofejām neeju, reti meklēju asari, pārsvarā raudas un brekšus.
Viennozīmīgi deeper. Ja praktiks maksātu 40 eiro, kā tam būtu jāmaksā, tad vēl varētu padomāt, bet ne jau par 200.

Piekam es reāli nesaprotu kā aparāts ar mūžīgi apsalušu vadu, kurš karājās āliņģī, kuram visu laiku riņķī pinās un ķerās bļitkas aukla, var būt ērtāks par deeper bumbuli, kuru pat nav jācēlk ārā no āliņģa izvadod zivi.

Labi, katram savs, bet es nekad nebūšu gatavs maksāt 200 eirus par 90to gadu tehnoloģiju līmeņa krievu izstrādājumu.
12.februāris 2023, 13:16 | links
 
johanson [12.02.23]: sajans [11:26]: Labdien.
Vai kāds lūdzu nevarētu pakomentēt, ziemai doma ir iegādāties eholoti Praktik 6M, vai tomēr izvēlēties ko citu. Es ne uz kādām trofejām neeju, reti meklēju asari, pārsvarā raudas un brekšus.Ziemas copei neko vairāk nevajag. Pašam ir gan deepers gan praktiks. Protams deepperī detalizācija ir labāka, bet neērtību vairāk nekā ieguvumu. Tā ka ziemai viennozīmīgi praktiks būs labāks.
+++
12.februāris 2023, 13:16 | links
 
sajans [12.02.23]: Labdien.
Vai kāds lūdzu nevarētu pakomentēt, ziemai doma ir iegādāties eholoti Praktik 6M, vai tomēr izvēlēties ko citu. Es ne uz kādām trofejām neeju, reti meklēju asari, pārsvarā raudas un brekšus.
Ziemas copei neko vairāk nevajag. Pašam ir gan deepers gan praktiks. Protams deepperī detalizācija ir labāka, bet neērtību vairāk nekā ieguvumu. Tā ka ziemai viennozīmīgi praktiks būs labāks.
12.februāris 2023, 12:11 | links
 
Labdien.
Vai kāds lūdzu nevarētu pakomentēt, ziemai doma ir iegādāties eholoti Praktik 6M, vai tomēr izvēlēties ko citu. Es ne uz kādām trofejām neeju, reti meklēju asari, pārsvarā raudas un brekšus.
12.februāris 2023, 11:26 | links
 
Divas sezonas nočakarējos, pirkšu normālu eholoti, to pašu varu ieteikt arī citiem.

Paldies, sapratu, pirkšu jaunu gan ziemai gan vasarai. Vasarā izmantoju jau diezgan novecojušu eholoti, domāju ka varēs šo izmantot gan, gan.
12.februāris 2023, 11:18 | links
 
amatieris2 [11.02.23]: svens76 [13:39]: amatieris2 [8:15]: Varbūt kāds var nokomentēt ,kāpēc "Mega Live" reti kurš izskata kā variantu,jeb nav tik polulārs,kā zemāk minētie devēji?
Tā vismaz šķiet man..manā topā Humminbirds live tehnoloģijās pēdējā vietā. nu diezgan vēl atpaliek no konkurentiemAtpaliek no pēdējiem konkurentu devējiem,jeb arī no pirmajiem?
Pats lietoju helix9,tāpēc liela izvēle live devējos man nav:)
no active target un no 32&34 manā skatījumā atpaliek
11.februāris 2023, 15:22 | links
 
svens76 [11.02.23]: amatieris2 [8:15]: Varbūt kāds var nokomentēt ,kāpēc "Mega Live" reti kurš izskata kā variantu,jeb nav tik polulārs,kā zemāk minētie devēji?
Tā vismaz šķiet man..manā topā Humminbirds live tehnoloģijās pēdējā vietā. nu diezgan vēl atpaliek no konkurentiem
Atpaliek no pēdējiem konkurentu devējiem,jeb arī no pirmajiem?
Pats lietoju helix9,tāpēc liela izvēle live devējos man nav:)
11.februāris 2023, 15:07 | links
 
amatieris2 [11.02.23]: Varbūt kāds var nokomentēt ,kāpēc "Mega Live" reti kurš izskata kā variantu,jeb nav tik polulārs,kā zemāk minētie devēji?
Tā vismaz šķiet man..
manā topā Humminbirds live tehnoloģijās pēdējā vietā. nu diezgan vēl atpaliek no konkurentiem
11.februāris 2023, 13:39 | links
 
Varbūt kāds var nokomentēt ,kāpēc "Mega Live" reti kurš izskata kā variantu,jeb nav tik polulārs,kā zemāk minētie devēji?
Tā vismaz šķiet man..
11.februāris 2023, 08:15 | links
 
BAigars [10.02.23]: Sāku pētīt un salīdzināt Lowrance HDS Live Active imaging 3in1 ar Garmin Echomap 122sv Livescope.
Cenas ziņā tā starpība ir milzīga. Ja pirmajam pilna cena ir virs 4000€, ar atlaidēm 2300€, tad otrais ir stipri virs 5.
Uz šo brīdi un pie tik labām akcijām, tas liek domāt, ka jāņem Lowrance. Jo Garmins pa to cenu sanāk tikai 102sv ar GT54 un LVS32.

Kādam ir bijusi pieredze salīdzināt dzīvē Garmin GT54 LVS32 ar Lowrance HDS live Active imaging?

Pārsvarā, kur skatos, salīdzina jaunāko ar jaunāko un tur ir visai līdzīgi vai Garmin nedaudz skaidrāka bilde, bet cena vismaz X 1,5
pirms garmina ilgāku laiku lietoju HDS live sēriju ar active imaging. ja salīdzinu ar garmina 54 to devēju, tad lowrance sānskatos patika labāk. garmina 56tais devējs ir pavisam cits stāsts, tur manuprāt iekabina lorikam. live tehnoloģijās gan 32 gan 34 devējs par acive target patīk man labāk. strādāts daudz ar visiem
11.februāris 2023, 05:01 | links
 
Viss kārtībā, neņemies mani galvā :D Active imaging nav tas pats kas Active target. Turpinu izglītoties :)
10.februāris 2023, 23:36 | links
 
Sāku pētīt un salīdzināt Lowrance HDS Live Active imaging 3in1 ar Garmin Echomap 122sv Livescope.
Cenas ziņā tā starpība ir milzīga. Ja pirmajam pilna cena ir virs 4000€, ar atlaidēm 2300€, tad otrais ir stipri virs 5.
Uz šo brīdi un pie tik labām akcijām, tas liek domāt, ka jāņem Lowrance. Jo Garmins pa to cenu sanāk tikai 102sv ar GT54 un LVS32.

Kādam ir bijusi pieredze salīdzināt dzīvē Garmin GT54 LVS32 ar Lowrance HDS live Active imaging?

Pārsvarā, kur skatos, salīdzina jaunāko ar jaunāko un tur ir visai līdzīgi vai Garmin nedaudz skaidrāka bilde, bet cena vismaz X 1,5
10.februāris 2023, 23:31 | links
 
Headhunter [07.02.23]: amatieris2 [6:45]: Garaiņi bumba + vecais telefons ar poverbanku,no rīta ieslēdzi vakarā izslèdz..Garmin

amatieris2, 7.februāris 2023, 06:46

Nu un kādas atsauksmes par šī verķa lietošanu? Grunti ziemā var "nolasīt", zivi redzēt?
Ir ok,viens mīnus,nesit cauri balto zivju mākonim pus ūdenī,bet bieži tie mākoņi negadās..
7.februāris 2023, 19:21 | links
 
amatieris2 [6:45]: Garaiņi bumba + vecais telefons ar poverbanku,no rīta ieslēdzi vakarā izslèdz..Garmin

amatieris2, 7.februāris 2023, 06:46


Nu un kādas atsauksmes par šī verķa lietošanu? Grunti ziemā var "nolasīt", zivi redzēt?
7.februāris 2023, 10:03 | links
 
RaimisD [Vakar]: tajfun [18:32]: Deeper arī nav slikts, bet līdzi jāņēm otru mobīlo ar powerbanku.,, otru mobīlo ar powerbanku"
Ko tā ?Lietojot Deeper, mobīlais ātri nosēžas.

tajfun, 6.februāris 2023, 23:09
atkarībā kāds telefons,pašlaik man ir Xiomi ar 5000 vai 6000mah,ikdienā izvelk ap 5 dienām bez uzlādes
7.februāris 2023, 09:32 | links
 
amatieris2 [07.02.23]: Garaiņi bumba + vecais telefons ar poverbanku,no rīta ieslēdzi vakarā izslèdz..
Garmin
7.februāris 2023, 06:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager