Eholotes

vai tev izdodas redzēt pilnā dziļuma attēlā vai tomēr izmantojot zoomu?
5.jūnijs 2013, 23:02 | links
 
fisninbuddy 455 khz dziļums 4-12m salaku makšķere. eagle fisheasy 250 200khz 4-8m volframene 2-3gr.
5.jūnijs 2013, 22:44 | links
 
Zināmos apstākļos esmu pat mormišku redzējis/sapratis eholotā.

daddy_j, 5.jūnijs 2013, 22:21


Lūdzu no šejienes konkrētāk. Ar kādu aparātu, kādā dziļumā, kādu mormuli
5.jūnijs 2013, 22:36 | links
 
jā, tā ir. "arkas" un līnijas ir neapstrādātrs atstarotais signāls, savulkārt FISH ID ir "apstrādāts" un atkarībā no signāla stipruma rādās zivs lielums :)
5.jūnijs 2013, 22:36 | links
 
Softā ir iešūts pie kāda atstarotā signāla, kas ir jāzīmē un pie pie signāla, kas raksturo gaisa blīvuma atšķirību pret ūdeni viņs zīmē arkas vai zivs simbolus atkarībā no izvēlētā režīma
5.jūnijs 2013, 22:29 | links
 
jā. par fish ID piekrītu, tas ir domāts lohiem.
Pareizāk būtu to atslēgt un skatīties un mēģināt saprast strīpas/arkas.

Zināmos apstākļos esmu pat mormišku redzējis/sapratis eholotā.
5.jūnijs 2013, 22:21 | links
 
daddy> es to biju domājis attiecībā uz zivju parādīšanu simbolu vai arku veidā
5.jūnijs 2013, 21:46 | links
 
aizmirstiet, ka eholots rāda tikai gaisu. Eholots rāda vides blīvuma izmaiņas. piem, labi redzams, kā pudele vai korķis noiet dibenā nākamajām paaudzēm (tipa lai eholotu pārbaudītu) :)) gaisa tur iekšā nav. arī tārpus un svinu labi rāda. gaisa tur arī nav

ja burbuļi ceļās, iespējams tiešām ūdenslīdējs
5.jūnijs 2013, 21:14 | links
 
veliks> labākajā gadījumā kā tev, melnu svītru fishfinderā. Teorētiski ja tas ir kāds dzīvnieks un viņam plaušas protams ir gaiss tad viņu arī vajadzētu parādātīt kā zivi.Bebrim vai citam dzīvniekam vajadzētu parādīties virs ūdens lai ieelpotu. Tādēļ jau ieteicu aizņemties Dsi eholotu, jo tas skanē un parāda visu, kas ir zem ūdens
5.jūnijs 2013, 20:54 | links
 
ronny
Bet pieņemsim, ka tas būtu bebrs, kādu simbolu tad vajadzētu redzēt vienā un otrā eholotā ?
Pieņemot protams arī to par tiem burbuļiem ko aprakstiju.
5.jūnijs 2013, 17:19 | links
 
daddy_j
Un ja tiešām tas izrādas kāds izbadējies ūdens līdējs kurš meklē kara relikvijas. Arī tādas mums te esot. Pagājušā vasarā vesels bars bija sabraukuši meseršmitu meklēja. Ap to vietu nevienu vien vobleri esmu norāvis. Eholotā tikai tāds paugurs parādās un viss, nemaz nevarēja redzēt kur tai spārni un vai fricis vēl pie stūres sēž vai jau izkāpis :)) Cik dzirdēju, tad neko neatrada jo 9 metros esot pa tumšu un neko nevarot redzēt.
5.jūnijs 2013, 17:16 | links
 
veliks> 3d arī neko neparādīs, ja tur tiešām kaut kas ir un ja tā nav zivs, jo zivs attēlošanas princips ir tāds pats kā Fishfinderam.
5.jūnijs 2013, 13:36 | links
 
vajag vienu nelielu granātu, ne jau lai iedzīvotos, bet tā izziņas nolūkiem - kas tas ir par zvēru :))
5.jūnijs 2013, 13:26 | links
 
ronny
Šobrīd man ir uz laivas 2 eholoti, vecais (Fišfinders) priekšā piestiprināts un jaunais Humminbird 748 3D laivas aizmugurē.
Tobrīd abi divi bija uzlikti, priekšējais uz strīpām bet aizmugurējais uz zivs simboliem. Pirmais rāda resnu strīpu tuvu gruntij bet aizmugurējais nerāda neko, jo tam ir diemžēl nožēlojami šaurs stars. Pakaļ es tam neskrēju jo iepriekšējā pieredze rāda, ka tad kad viņš pārvietojas tas neko neēd. Vienkārši noskatijos uz kuru pusi tas airāpos.
Gan jau ar laiku es uzzināšu kas tas ir un ko tāds ēd. Vienkārši domāju pavaicāšu večiem, varbūt kāds ko tādu ir redzējis un saskāries un nemaz nav jēgas uz to iespringt. Un ja tas izrādās kāds bebrs vai ūdrs, kuru tur netrūkst, tad diez vai es gribētu ko tādu uz āķiem noķert.
5.jūnijs 2013, 12:54 | links
 
veliks> pamēģini no kāda dabūt Dsi eholoti, tā uz gaisa burbuļiem nereaģē, un tad novaktē to brīdi. Ideāli būtu ja vienlaicīgi būtu abi eholoti, tad uzreiz būtu skaidrs vai tur ir apakšā kaut kas vai nav.
4.jūnijs 2013, 22:18 | links
 
es vispār šo funkciju atslēdzu! dsi vēl var atstāt, bet tā primāti ir dziļumu redzēt!
4.jūnijs 2013, 21:18 | links
 
akvalangists
4.jūnijs 2013, 19:54 | links
 
Kad izmantoju iepriekšējo eholotu, tad vienmēr liku samojot uz strīpām nevis zivs simboliem, tā labāk varēja saprast, kad tas paceļas no grunts un cik tālu uziet augšā. Burbuļi tajā variantā vienmēr turpināja kustību līdz pašai augšai un nebija grūti tos atšķirt, jo tie nekad nepacēlās pa vienam, vienmēr bija vesela strīpa, citreiz pat tumšu ekrānu sataisija. Un visi tie burbuļi kuri ceļās no grunts, tie paceļas apmēram viena kvadrātmetra robežās, neatkarīgi no straumes. To lielums arī ir augšpusē apmēram 20 santīmu lielumā, cits lielāks, cits mazāks.
Bet tas ko es stāstu ir tā, ka nepārprotami tas ir kautkas, kas vai nu peld vai rāpo pa apakšu tuvu gruntij, izmēra ziņā grūti pateikt, jo vecais eholots rādija apmēram centimetru resnu strīpu. Pirmo reizi kad mēģināju to nomedīt, tas pārvietojās 8 metru dziļumā pa pusūdeni, kautkur 4 - 4,5 metru dziļumā un burbuļi no viņa nāk visi viena izmēra, apmēram zirņa lielumā, tas ir tas ko redzi virs ūdens. Pilnīgi vienādu intervālu, visi vienādi un apmēram 20 - 30 metrus garā strīpā.Un kā jau iepriekš minēju, tā nav straume kas tos pārvieto, jo straumei virziens ir uz leju, nevis uz sāniem, vai citreiz tieši pa straumi uz leju.

veliks, 4.jūnijs 2013, 19:32

Domāju, ka nāriņa!:-)
4.jūnijs 2013, 19:49 | links
 
Kad izmantoju iepriekšējo eholotu, tad vienmēr liku samojot uz strīpām nevis zivs simboliem, tā labāk varēja saprast, kad tas paceļas no grunts un cik tālu uziet augšā. Burbuļi tajā variantā vienmēr turpināja kustību līdz pašai augšai un nebija grūti tos atšķirt, jo tie nekad nepacēlās pa vienam, vienmēr bija vesela strīpa, citreiz pat tumšu ekrānu sataisija. Un visi tie burbuļi kuri ceļās no grunts, tie paceļas apmēram viena kvadrātmetra robežās, neatkarīgi no straumes. To lielums arī ir augšpusē apmēram 20 santīmu lielumā, cits lielāks, cits mazāks.
Bet tas ko es stāstu ir tā, ka nepārprotami tas ir kautkas, kas vai nu peld vai rāpo pa apakšu tuvu gruntij, izmēra ziņā grūti pateikt, jo vecais eholots rādija apmēram centimetru resnu strīpu. Pirmo reizi kad mēģināju to nomedīt, tas pārvietojās 8 metru dziļumā pa pusūdeni, kautkur 4 - 4,5 metru dziļumā un burbuļi no viņa nāk visi viena izmēra, apmēram zirņa lielumā, tas ir tas ko redzi virs ūdens. Pilnīgi vienādu intervālu, visi vienādi un apmēram 20 - 30 metrus garā strīpā.Un kā jau iepriekš minēju, tā nav straume kas tos pārvieto, jo straumei virziens ir uz leju, nevis uz sāniem, vai citreiz tieši pa straumi uz leju.
4.jūnijs 2013, 19:32 | links
 
tas zivju apziimeejums ir tiiri simbolisks manu praat,es domaaju tieshi ar tiem zivju apziimeejumiem.Lasiijums kuraa paraada vienkaarshi plekjiiti,tas jau driizaak,bet ar to pateikt,vai taa ir zivs,vai kaut kaada peldosha draza ir krietni vien pagruuti.Ehalotam nosakot lielaakas,mazaakas teiksim ja mazaa zivtinja buus 2mm gara un lielaakaa teiksim 5mm vinjsh taapat raadiis kaa videejo simbolu
4.jūnijs 2013, 17:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager