Eholotes

sakiet,kādas ir jūsu domas par Fisch finder,vai ir vērts pirkt,paldies.

ozols1, 9.aprīlis 2013, 06:46



Es arī pa viņu gribētu vairāk zināt.
9.aprīlis 2013, 16:34 | links
 
sakiet,kādas ir jūsu domas par Fisch finder,vai ir vērts pirkt,paldies.
9.aprīlis 2013, 06:46 | links
 
kaspardzo,
tavs jautājums būtu loģisks pirms pirkšana, bet ko tu vairs tagad.
Man ir 240-is, vecāks modelis, bet pēc specenes kopija. Verķis kā verķis. Atšķirībā no Garmin 140, ko esmu nedaudz palietojis, nekad man nav nokāries. Pēc copes lietainā laikā vēlams turēt dzīvokli, neviss pagrabā vai garāžā, jo veidojas neliels kondensāts zem stikla. Nākošo izvēlētos ar nedaudz lielāku ekrānu. Tiem trim stariem neredzu praktiska pielietojuma, pietiktu arī ar diviem.
8.aprīlis 2013, 22:10 | links
 
Kungi, iemetat lūdzu kādas atsauksmes par piranhamax 180 exolotu. Kamēr neesmu savu dabūjis ūdeni gribētos dzirdēt citu lietotāju pieredzi?
8.aprīlis 2013, 13:53 | links
 
EiZii> nekad to neesmu arī īpaši slēpis
8.aprīlis 2013, 12:13 | links
 
EiZii> nekad to neesmu arī īpaši slēpis
8.aprīlis 2013, 12:13 | links
 
...tikai izskataas ka ronny lobee lowrance... Liidz ar to - pusliidz objektiivu viedokli nedzirdeet.

EiZii, 8.aprīlis 2013, 09:27


Zināmā mērā taisnība.

Arī ievietotais video ir "maķenīt" tendenciozs. Testēšanas laikā bija pieejams arī H998 vai 1198, kuram ir plaša perifērija, pateicoties Ethernet kartei, piemēram, sasaiste ar I-pilot.
Tāpat par moduļiem, Hum ir arī moduļi pieejami, piem. , barometrs, ekrānu dalītājs, sonoru varianti, pārslēdzami utt. Varbūt tie puiši to vienkārši nezin, jo nelieto H. Tāpat ieraksta funkcija SI arī ir derīga atsevišķos gadījumos utt.
INteresants ir arī jaunais 360 grādu sonors.

Žēl, ka H piekopj nelāgu politiku attiecībā uz mērvienībām, proti, ASV un Pārējā pasaule, (par Lowrance neesmu lietas kursā). Tomēr tādu politiku var atļauties tikai monopolisti, kuriem ar ienākumiem viss ir OK un konkurenti nespiež.
8.aprīlis 2013, 10:42 | links
 
...tikai izskataas ka ronny lobee lowrance... Liidz ar to - pusliidz objektiivu viedokli nedzirdeet.
8.aprīlis 2013, 09:27 | links
 
tur vietas pilnīgi pietiek, skrūvē vienā vai otrā malā tuvāk baloniem un tā, lai devēja apkšējā plakne būtu vienā līnijā ar laivas apakšu. Vai tad pārdevējs neko nepaskaidroja?

ronny, 7.aprīlis 2013, 22:34


Ronny tapēc tevi dēvē par guru šajā jomā citiem ir tikai galvenais - pārdot!
7.aprīlis 2013, 23:02 | links
 
tur vietas pilnīgi pietiek, skrūvē vienā vai otrā malā tuvāk baloniem un tā, lai devēja apkšējā plakne būtu vienā līnijā ar laivas apakšu. Vai tad pārdevējs neko nepaskaidroja?
7.aprīlis 2013, 22:34 | links
 
Nāca, bet instrukcijā sapratu ka devējs nedrīkst atrasties tuvu dzenskruvej. Varbūt nepareizi sapratu.
P.s. Varbūt kāds ir strādājis ar šādu exolotu? Ir kādas atsauksmes?
7.aprīlis 2013, 22:10 | links
 
kaspardzo> vai tad orģinālais stiprinājums nenāca komplektā?
7.aprīlis 2013, 21:22 | links
 
Domāju, ka pvc laivai tikai pie tranča ar šāda veida stiprinājumu

http://1shop.lv/lv/catalogs/makskeresanas_preces/eholoti/item-132687.htm
7.aprīlis 2013, 21:11 | links
 
Sveiciens... Esmu savā īpašumā ieguvis eholotu humminbird piranhamax 180. Pētot un grozot īsti nevaru iebraukt kā lai piestiprina laivas apakšā devēju. Laiva bush kaiman 330 ar finiera grīdu. Varbūt kāds ir savam uzstādījis vai zin kādu kurš to var izdarīt?
7.aprīlis 2013, 20:58 | links
 
ronny
viss kārtībā :)
7.aprīlis 2013, 20:30 | links
 
Paldies Ronny, labs video! Ir viela pārdomām :)
7.aprīlis 2013, 19:36 | links
 
Šeit būs par 3d un tamlīdzīgi, spriediet paši kas labāks, kas sliktāks. Sākumā salīdzinājums 3D un HDS īsti korekts nav, jo HDS ir pilnīgi cita līmeņa aparāts, bet uzklausīt var
7.aprīlis 2013, 19:09 | links
 
man liekas ka ehelotam nau ne vainas,man gan ir 47x3d,vaina tur ka cilvēks nesaprot kam viņš pērk,kā te rakstīja ka iemet laivai abās pusēs copenes un neredz ēsmu,bet nesaprot ka viņam ir šaurais leņķis 60gr.tad vaig ņemt ar 120 un lūri savas ēsmas nevis saki ka ehelots mēsls.
7.aprīlis 2013, 11:24 | links
 
Kipris,man šķiet,par to 3D humminbird nebija nekādas labās atsauksmes,arī tepat forumā pirms kada gada.
7.aprīlis 2013, 10:15 | links
 
murkshkis87> spiningojot nav tik traki, tu jau nemet turpat pie laivas, bet nostājies pie perspektīvās vietas metiena attālumā.
7.aprīlis 2013, 08:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager